Sen Anlat Karadeniz 11 Nisan Özeti -Sen Anlat Karadeniz 12. Bölüm 2. Fragmanı-

Sen Anlat Karadeniz 11 Nisan Özeti

Vedat Tahir’in hatasını çok iyi kullanmaktadır. Tarih hapistedir. Vedat’ın elinde ki en önemli kozu da zaten Tahir’in hapiste olmasıdır. Tahir hapse girmiştir ama arkasında gözü yaşlı bir Nefes ile Yiğit bırakmıştır.

;Sen Anlat Karadeniz dizisinin 11 Nisan akşamı yayınlanacak bölümünde Vedat Tahir’i kurtarma karşılığında Nefes ile gerçek bir evlilik istemektedir. Tahir ise adam kaçırma suçu ile yargılanmaktadır; eğer Vedat şikayetini geri almazsa bir kaç yıl içeride kalacaktır. Zira öldürmeye teşebbüs vardır.

Peki Nefes neye karar verecektir? Ya Vedat’ı öldürecek kendi hapse girecek; ya da Vedat ile evlenecek Tahir ve Nazar kurtulacaktır. Zira Vedat Nefes’i bir de Nazar meselesinden sıkıştırmaktadır. Eğer sen benim olmazsan Nazar’ı feda etmiş olursun bana der. Nefes Tahir ve Nazar’ın kurtulması için kendini feda edecek midir? Sen Anlat Karadeniz 11 Nisan

Atv’nin sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz 11 nisan çarşamba akşamı yeni bölümü ile izleyicisi karşısında olacak. Sen Anlat Karadeniz dizisinde Tahir Vedat’ı kaçırmış ve Vedat’tan kurtulmak için Vedat’ı öldürme planları yapmıştı; ancak Tahir Vedat’ı öldüremedi. Vedat ise hemen Tahir’i şikayet etti ve Tahir göz altına alındı.

Vedat ise Berrak’ın annesini ve kaçırmıştır. Berrak’ın babası ise Vedat’ın sağ kolu Necip’tir. Necip ise kızı Berrak’ı Vedat’ın kullanmasına izin vermiştir. Berrak Nefes’e düzenli olarak bağımlılık yapan ve insanın ruhsan dengesini bozarak kabus görmesini sağlayan bir ilaç vermiştir. Berrak her ne kadar kötü bir kız olmasa da Vedat’ın ailesine zarar vermesinden çok korkar.

Berrak bakalım kardeş ve annesini mi seçecek yoksa tanıdığı ve insanlığını çok sevdiği Nefes’i mi seçecek? Komiser Mithat ise Berrak’ın hikayesini araştırmasına rağmen Berrak ile ilgili Trabzon’da bir hikaye bulamamış hatta Berrak’ın evli bile olmadığını tespit etmiştir Peki neden Berrak böyle bir yalan söylemiştir.

en Anlat Karadeniz 11 Nisan resimleri

Artık Mustafa ve Asiye’nin arası düzelmiştir. Asiye ise bir yandan Tahir ve Nefes aşkını desteklese de bir yandan da Mercan’ı yalnız bırakmak istemez. Mercan babası  tarafından sürekli şiddet görmekte ve baskı yapılmaktadır. Mercan bu baskıya dayanamaz ve bileklerini faça atar. Bu durumu ise Tahir öğrenecektir.  Tahir’in etrafında ki herkesin psikolojisi bozulmuştur. Hem Nefes hemde Mercan’ın tedaviye ihtiyacı vardır.

Vedat ve Cemil ise bir kez daha Kaleli ailesini bitirmek için bir araya gelir; ancak Vedat’ın öncelikli işi Mustafa’yı batırmak değil Tahir içeride iken Nefes’ten Yiğit’i alabilmektir. Aslında Vedat’ın gizli amacı Yiğit’i alma ile birlikte Nefes’in de kendi ayağı ile kendisine gelmesidir.  Sen Anlat Karadeniz 12. Bölüm

Sen Anlat Karadeniz 11 Nisan Fragmanı Sen Anlat Karadeniz 12. bölüm Fragmanı

Sen Anlat Karadeniz 11 Nisan Özeti -Sen Anlat Karadeniz 12. Bölüm 2. Fragmanı- (2 Yorum)

  1. Vur gtsin vedat itini be nefes kabul etmeda etma , Tahir e ne anlattı acaba o it Tahir kaldı öyle bi tuhaf kimbilir.