Survivor 2018 9 Nisan Kim Elendi? Survivor 2018 43. Bölüm Fragmanı

Survivor 2018 9 Nisan akşamı adaya veda eden isim Funda Alkayış olmuştur. Funda’ya yeni hayatında başarılar diliyoruz.

Survivor 2018 9 Nisan sms sıralaması ise 1. Yağmur Banda 2. Cumaali ve 3. Funda olmuştur. Survivor 2018 9 Nisan funda elendi 1

Güncelleme: Survivor 2018 9 Nisan akşamı elenen ismi bilmiyoruz ama elenmeyen isim Yağmur Banda olmuştur. Zira Yağmur’un yeni bölümlerden fotoğrafları vardır; elenen isim muhtemelen Funda veya Cumaali olacaktır.Tüm tüyo sayfalarında Cumaali elendi bilgileri var ama Funda’nın da elenme ihtimali fazlaSurvivor 2018 9 Nisan funda elendi

Survivor 2018 43. bölümde çok özel ve büyük bir ödül iki takımı bekliyor olacak; zira bu ödül bu zamana kadar Survivor 2018’de verilmiş en kapsamlı ve doyurucu yemek ödülü olacak. Benim şahsi görüşüm Gönüllüler’den Hakan birilerine savaş açarak popülerite kazanmayı bırakmalı ve takımın lideri ise takımının karnını doyurmak için çaba sarf etmeli.

Survivor 2018 Mustafa Ünlüler takımına çok çabuk adapte olup gerçek gücünü ortaya çıkarmayı başarsa da ne yazık ki hem Murat hemde Hilmi Cem gerçek performanslarını açlık yüzünden bir türlü sergileyemediler.

Survivor 2018’de 9 nisan pazartesi akşamı yine bir eleme akşamı izleyeceğiz. Survivor 2018 43. bölümde bir gönüllü daha Survivor adasına veda edecek. Gerçek şu ki Gönüllüler takımı Ünlüler takımı karşısında çok daha zayıf; en azından takımı iyice zayıf hala getiren Yağmur gibi Birsen gibi Cumaali gibi isimler olduğu sürece Gönüllüler takımın bu bariz zayıflığı da devam edecek.

Survivor 2018 43. Bölüm resimleri

Survivor 2018 9 Nisan akşamı önce bir ödül oyunu oynanacak; Gönüllüler takımı gidecek arkadaşlarına iyi bir ödül kazanarak bir parti ile veda etmek isteyecek ancak Ünlüler takımı da her ödülün peşinden aç oldukları için sona kadar koşacak.

Survivor 2018 8 nisan akşamı sms’e çıkan isimler Cumaali Akgül; Yağmur Banda ve Funda Alkayış oldu. Survivor 2018’de Fuında kötü bir performans göstermese de Hakan Funda’yı hedef tahtasına yazdığı için yine onun adadan gitmesini isteyecek ancak zaten Gönülüler’i güçsüz gören halk Funda’yı değil Funda’dan daha az sayı getiren  isimleri göndermeye çalışacak.

Survivor 2018 9 Nisan Kim Elendi resimleri

Cumaali bir halk kahramanı olduğu için bu sms’de Survivor 2018’de kalacak kadar güçlü; ancak ben Yağmur Banda’da bu seviye de artık Survivor 2018’de kalabilecek bir isim değil zaten güzelliğinden başka da bir artısı yok. Hakan’ın koruması altındaydı ancak Hakan Hatipoğlu Yağmur’u koruyamadı.

Survivor 2018 9 Nisan akşamı elenecek isim bana sorarsanız yüksek ihtimalle Yağmur Banda olacaktır; ancak Survivor 2018 9 Nisan akşamı kimin eleneceği ile ilgili 9 nisan öğleden sonra tüyo alıp sizlere bilgi vermeye çalışacağız; zira ancak belli oluyor kimin adaya veda edeceği.

Survivor 2018 43. Bölüm Fragmanı

Devamı

size ilginç bir video atayım. Video da Murat galiba Damla’ya bir tanem diyor veya biz buradan sakin ol bir tane kaldıyı yanlış duyuyoruz

Survivor 2018 9 Nisan Kim Elendi? Survivor 2018 43. Bölüm Fragmanı (1 Yorum)

  1. Merhabalar:) Gönüllüler haftalık Anılı karalama konseyide sona erdi . Allah Anıla peygamber sabrı vermiş gerçekten. Hakanın o ucuz kelime oyunlarına sakince cevap verebildi. Ünlüler bile farkında artık neyin ne olduğunun. Turabi bile “Az önce Anılla hiç bir şey paylaşmadık dedin, şimdi de Anılla paylaşımımız oldu diye çelişiyorsun” dedi? Hakanın derdi Anıl o takımın yıldızı, hiç bir hatası yok, Hakana hizmet edip onun altında da kalmıyor. Anılı karalayabileceği hiç bir konu olmadığı için boş sallıyor Anıla. Anıl Cumalinin ismini “Hakkını helal et” diye yazarken. Cumali Anıla neler dedi. Hakan Anılın yüzüne tek bir şey bile diyemezken arkasından neler dedi ya ikiyüzlülüğün hangi seviyesi bu acaba?
    Resul bey ben Cumalinin o kadar kitlesinin olduğunu düşünmüyorum. Işine geldiğinde efelenip, işine geldiğinde de ” Amele olarak giderim” demogojisinin çoğu kişi farkında bence. Şu potada kim giderse gitsin çok sevineceğim ama gönlüm Anılla uğraşmanın sonuçlarını görmeleri için Cumalinin gitmesinden yana?
    Yalnız dünkü pota Survivor tarihinin en az sms alan oylaması olmuş olabilir??