Survivor 2018 Cumaali Takım Değiştirecek mi? Survivor 2018 Cumaali Neden Ünlüler’e Geçti?

Survivor 2018’de Nagehan büyük bir atak yaptı ve Acun Ilıcalı’dan bir talepte bulunda. Nagehan biz hem açlıkla hemde Cumaali ile mücadele veriyoruz dedi. Nagehan yaptığı açıklama da Cumaali’nin hiç bir sportif testten geçmediğini bunun da kendileri için haksızlık olduğunu söyledi.

Acun Ilıcalı ise bu talebi değerlendirmeye alacağını açıkladı; ancak kendi başına Cumaali’nin takım değiştirmesine karar veremeyeceğini söyledi. Acun Ilıcalı takım değiştirme mevzusunda bir de Cumaali’ye söz verdi. Cumaali ise bu takım beni istemiyorsa ben bu konuda takımda kalmakta zorlayamam dedi.

Hakan bu zamana kadar Cumaali’yi savunmuştu; hatta Cumaali giderse ben bu adayı yakarım demişti; ancak dikkat çeken bir konu Hakan Hatipoğlu’nun Nagehan’ın açıklamaları ve istekleri karşısında adeta geri vites yaptı ve ağladı. Cumaali’nin gitmemesi konusunda adeta Hakan sessiz kaldı.

Nagehan yaptığı açıklamada Hakan Hatipoğlu hariç tüm takımın kararıdır dedi. Cumaali’nin zayıf olması konusuna katılırım ama bu zamana kadar bir çok zayıf yarışmacı geldi geçti ve kimse takım değiştirmedi. Cumaali bence takım değiştirme konusunda ses çıkarmadı ve içler acısı bir duruma düştü. Bence keşke Cumaali 9 nisan akşamı elenen isim olsaydı daha iyi bir durumda olurdu; elenmeyince daha kötü bir durumda kaldı.

Survivor 2018 Cumaali Neden Ünlüler’e Geçti?

Benim tahminim Survivor 2018 Cumaali ünlüler takımına geçecektir; zira bu yayına çıkacak bir talepse Acun Ilıcalı bu konuda daha önce değerlendirme yapmıştır ve kafasında Cumaali’yi karşı takıma gönderme konusunu kafaya koymuştur.

Survivor 2018’de Acun Ilıcalı’nın tek isteği rekabetin olması. Şuana kadar Survivor 2018 Acun Ilıcalı her türlü hamleyi yaptı ama yine de bu rekabeti sağlayamadı. Cumaali’nin Ünlüler’e geçmesi ile bu rekabet sağlanacaktır.

Acun Ilıcalı ise bu konuda ki net olmayan görüşlerini şu sözlerle dile getirdi: Benim bu konudaki görüşüm belli; voleybol oyununda Cumali mi vardı da Gönüllüler kaybetti?

Survivor 2018 Cumaali Takım Değiştirecek mi resimleri

Survivor 2018 Cumaali Takım Değiştirecek mi? Survivor 2018 Cumaali Neden Ünlüler’e Geçti? (2 Yorum)

  1. Vallahi yazık Cumali’yi küçük düşürdüler hakan sende üzülmüş numarası yapma anladınmı sen şeytansın açıkçası
    Olsun Cumali sen gel ünlülere gel Gönüller erisin gel ? ? ? ? ?

  2. Ilk kez Acun Ilıcalının bir yapımında kurgu olduğundan şüpheleniyorum. Hakanı geçtim Cumalininde bu talepde sessiz kalması hiç normal değil. Takımdaki Anıl HilmiCem Murat ve Damlanın böyle bir karar alacağınıda hiç sanmıyorum. Ki böyle bir talepleri var isede bunu önceden yapıma bildirip sessiz bir şekilde yapabilirlerdi konseyde dile getirmek yerine. Nagihanın Gönüllüler takıma sessiz sedasız geçmesi gibi yaşanabilirdi bu olay. Cumalinin saygı duyması, Hakanın susup oturması falan aklıma sadece kurgu olabileceğini getiriyor. Acun Ilıcalı kendi açıklayamamıştır artık Cumaliyi Ünlülere geçirme kararını, Nagihana takım kararı dedirtmiştir?Dünkü konseyi göz önünde bulundurursak en mantıklı ihtimal bu