Survivor 2018 Gönüllülere Kim Geçecek? Survivor 2018 10 Şubat İlk Oyunu Kim Kazanacak?

Survivor 2018’de ilk bölümü açık ara farkla olmasa da birinci bölümde ödül oyununu All Star 10-6 kazandı33222 1

Survivor 2018’de Gönüllüler Takımına Kim Geçti?

Survivor 2018’in ilk bölümü 10 şubat cumartesi günü yayınlandı. Acun Ilıcalı ilk bölümde Hakan Hatipoğlu’nun All Star kadrosunda kalırsa All Star içinde belli problemlerin erken başlayacağı düşüncesi ile Hakan Hatipoğlunu Gönüllüler kadrosuna aldık dedi. Böylece Hakan Hatipoğlu işin başında Gönüllüler takımına dahil oldu; ancak Hakan Hatipoğlu Gönüllülere geçince Gönüllüler 13 All Star 11 kaldı. Yani takımların sayılarında eşitsizlik oldu. Gönüllüler arasında yapılacak ilk konseyde en çok oyu alan isim All Star’a geçecek böylece hem sayı eşitlenecek hemde huzur sağlanacak.

hakan hatipoğlu gönüllüler

Survivor 2018 10 şubat cumartesi akşamı ilk bölümü ile Tv8 ekranlarında olacak. Öncelikle Survivor 2018’i istekleri kırmayıp All Star yapan Acun Ilıcalı’ya teşekkür ederim. Survivor 2018’de dillere destan bir mücadele izleyeceğiz 5 ay boyunca. Zira Survivor tarihinin en güçlü kadrosu bu sezon izleyici ile buluşturulacak; Gönüllüler ise çok büyük özenle seçildi aralarında bu kızda çok boş diyeceğimiz hiç bir kişi yok. Hepsi dinamik hemsi mücadeleci.

Survivor 2018’in ilk oyununu oldukça uzun bir etap olucak böylece izleyicinin yarışma özlemi alınmış olacak ve yarışmacıları tanıma imkanı sunulacak. Survivor 2018’in ilk oyunu son bölümünde  ise Survivor Logolu Puzzle olacak. Puzzle alıp bayrağı ilk alan oyunu kazanacak.

Survivor 2018 de bizim aldığımız kesin olmayan tüyoya göre kazanan takım büyük mücadele sonunda ünlüler olacak. Ünlüler Gönüllüler’in takım olamamasından takım ruhunu kazanamadan daha bir kaç oyun da kazanacak gibi görünüyor.

Survivor 2018’de ilk tüyomuzu sizlerle paylaştık inşallah verdiğimiz tüyolar tutarda bizde utanmayız. 1111

Survivor 2018 Gönüllülere Kim Geçecek?

Acun Ilıcalı yine bir oyunla Survivor 2018’e başlayacak ve ilk mücadele başlamadan Ünlüler takımından güçlü bir ismi Gönüllüler takımına aktaracak. Acun özellikle lider ruhlu olduğuna inandığı ve Gönüllüler takımına güç katacak bir ismi Gönüllüler’e verecek. Burada amaç daha önce bir arada mücadele etmiş bir birlerini tanıyan ve dinamik bir takıma karşı Gönüllüler’in süreki kaybetmesine engel olamak. Bakalım Acun Ilıcalı bu hareketi ile amacına ulaşabilecek mi göreceğiz.Survivor 2018 10 şubat

Şuanda Survivor 2018 Gönüllülere takımına kimin geçeceği ile ilgili bir tüyo yok ama bence Turabi geçmeyeceği belli oldu zira Survivor 2018’in ilk fragmanında Anıl Berke ile yarıştı. Diğer taraftan Hakan’ın geçmesi çok iyi olurdu zira o da aslında bir Gönüllü’ydü halktan biriydi. Diğer taraftan Hilmicem yada Adem’in de Gönüllü olma ihtimali çok yüksek. İlerleyen saatlerde tüyo gelirse sizlere bilgi vereceğiz.

Survivor 2018 Gönüllülere Kim Geçecek? Survivor 2018 10 Şubat İlk Oyunu Kim Kazanacak? (5 Yorum)

 1. Malesef Marcus ilk bölümde hayal kırıklığına uğrattı beni:(
  Melihtende biraz ümitliydim onunda performansı pek iyi değildi:(
  Anıldan hiç öyle performans beklemiyordum.Neredeyse Turabiye fark atacaktı parkurda?ilk bölümde Anıl baya bir kitle edindi bence performansıyla:)

 2. Marcusu merak ediyordum ama merak edilecek bi durumu yokmus performansi duzelir deyicem ama hic sanmiyorum ve cumali hic sasirtmadi bekledigim performansi sergiledi ecemde ayni durumda oda hic sasirtmadi veeee ANIL guzel yarisdi hizli yarismaci
  All star kadrosunda ise Umit sasirtti beni bu kadar hizli olacagini beklemiyordum Sema baya kilo almis Hilmide almis ve hilminin yine atislari kotu idi turabinin hizi azalmis eskisi gibi hizli gelmedi bana Damla ayni hic deyismemis Murat kendi sezonunda kilolu idi simdi zayiflamis hizli degildi neyse simdilik bu kadar 🙂

 3. Belki oyun oynandıktan sonra ünlülerden birisi gönüllülere geçiyordur. Diyeceğim de mantıksız olacak:( ben Turabi geçer sanıyordum. Zira Nihat Doģan ve Turabi iki sahte kabadayı bir adaya fazla bence:) Ayh kim geçerse hayırlı olsun. Marcus’uma dokunmasınlarda gerisi önemli değil:) bugün panoramadaki tanıtımı görünce daha çok ısındım Marcus’a . Semihte benim gibi Marcustan Tuncay Kes enerjisi almış galiba. Marcusa yorum yaparken Tuncayı tarif etti:) özgür ruh falan:) bide Marcus için özgür ruhlu ya belki adayla sınırlandırılmak gerebilir onu dedi. O zaman emin oldum Semihinde Marcusu Tuncaya benzettiğine. Çünkü ütopyada Tuncay o alanda kalmakta çok zorlanmıştı. Sınırlardı onu en çok zorlayan şey:) neyse Tuncayımı anlatmaya geçtim yine:(
  Şey bide Marcus “kendi sınırlarımı görmek istoyorum” gibi bir cümle kullanmış. Aynı cümleyi Tuncayda ütopyaya katılırken kullanmıştı:)
  Yanisi Gönüllülerdeki favorim kesin Marcus✌yürü be adamım✌
  Ünlülerde Murat Ceylan, Damla Can, Ümit Karan ve Merve Aydını seviyorum.
  Survivorun genelinde kimi desteklediğime daha karar veremedim??

 4. Yaaaa unlulermi kazanmis 🙁 aslinda oyle tahmin etmisim
  Insallah hilmi yada murat gecer turabinin gecmesini hic istemiyorum