Survivor 2018 Yeni Takımlar Nasıl Dağılacak? Survivor 2018 Kim Hangi Takımda

Yeni Gönüllüler Takımı

Hakan Hatipoğlu, Nagihan Karadere, Hilmi Cem İNTEPE, Murat Ceylan, Damla CAN, Anıl, Cumaali, Funda  Birsen ve YağmurSurvivor 2018 Yeni Gönüllüler takımı 2

Yeni All Star Takımı

Turabi ÇAMKIRAN, Adem, Sema, Berna, Ümit Karan, Yiğit, Elif ŞADOĞLU, Merve Aydın Sahra Işık ve Mustafa Kemal,Yeni Ünlüler Takımı

Survivor 2018’de konsept değişti. Artık All Star ve gönüllüler yerine Gönüllüler ve Ünlüler var. Ünlüler takımında tek ünlü olmayan Mustafa Kemal kalmış. Gönüllüler takımına ise eskiden Gönüllü olarak yarışmış Hilmi Cem ve Murat Ceylan verilmiş.

Benim şahsi görüşüm Ünlüler takımı yine Gönüllüler takımından çok daha üstün olmuş Survivor 2018de yeni takımlar

Survivor 2018’de All Star ve Gönüllüler konsepti 2 nisan pazartesi akşamı son buldu. Bundan sonra iki yeni takım oluşturulacak ve bu takımlarda bence Acun takımlar arasında ki gruplaşmaları kullanacak.

Bu durumda bir kere Ümit Karan bir takımın kaptanı olacak; Hakan Hatipoğlu da diğer takımın. Maviler ve Kırmızılar olarak ayrılacak bu iki takım da bence Ümit Karan ve Turabi aynı takımda olacak zira Hakan ile Turabi hiç anlaşamıyor.

Diğer taraftan Sema da bence Ümit Karan ve Turabi’nin takımında olacak bunun karşılığında Negihan’da Hakan’ın takımında kalmaya devam edecek. Bana sorarsanız Hakan ve Anıl’da anlaşamıyorlar; bu dudumda Anıl da Ümit Karan ve Turabi ve Sema ile aynı takımda olacaktır. Survivor 2018 38. Bölüm Fragmanı resimleri

Bir diğer tarafta Berna ve Sahra arasında kurulacaktır. Bence Sahra da en önemli rakibi Berna karşısında Anıl, Ümit Karan ve Turabi ve Sema ile aynı takımda olurken Berna Nagihan ve Hakan Hatipoğlu ile birlikte olacaktır.

Bir diğer tahminimde Cumaali ile ilgili. Cumaali ve Hakan Hatipoğlu çok iyi anlaşıyorlar. Bu durumda bence Acun Ilıcalı Cumaali ve Hakan’ı aynı takıma verecektir.

Son olarak bence Murat Ceylan ve Hilmi Cem’de ayrılmayacak ve Nagihan ve Hakan Hatipoğlu’nun takımında aynı takımda olacaktır.

Adem ise güç katması için Nagihan ve Hakan Hatipoğlu’nun takımında olacaktır.

Tabi Acun Ilıcalı denk iki takım kurmaya çalışacak. Bu benim tahminim. Survivor 2018 2 nisan pazartesi akşamı  Yeni Takımlar oluştuğunda sizlere detaylı bilgiyi bu sayfadan paylaşacağız.

Survivor 2018 Yeni Takımlar Nasıl Dağılacak? Survivor 2018 Kim Hangi Takımda (6 Yorum)

 1. ya saçmalık ya all star takımını nasıl bölersin ACUUNNNNN ya offf ya ilk duyduğumda ağladım resmen ya sema ve damla ve hilmi ve turbo ve adem ve kaptan ve muratı ayırma ACUUNNNN

 2. Cok sacma bi karar almis zaten en basindan all star gonulluler yaparak yanlis yapti ve simdi yine yanlis yapiyor

 3. Degisiklik olması iyi oldu çünkü izlerken kimin kazanacağını biliyorduk inşallah ANIL’in perfonmasini iyi olcaginı , etkileyeceğini düşünüyorum çünkü gönüllüler takımı da herkes mutsuz kaybedince morali bozulan bir takım şimdi gireceği takım onu iyi karşılar oyunlarda all starda olan kişiler oyunda nasıl olacağını anlatır kısacası bu benim fikrim herkes katılmaya bilir!!

 4. Anılla Hilmi Cem
  Ademle Turabi
  Ümit Karan ve Hakan aynı takıma düşmezler bence.
  Inşallah Murat ve Anıl aynı takımda olur:)

  Ümit Karan ve Hakan Hatipoğlu konusunda size katılıyorum Resul bey