Temizlik Benim İşim Sunucusu Kimdir? Kadir Ezildi Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim?

Temizlik Benim İşim programı 19 Ağustos Pazartesi günü 14.00’de ilk bölümüyle FOX TV’de izleyicisi karşısında olacak.Temizlik Benim İşim yarışması yarışmacılarını tanımak için tıklayınız Yarışmacılar

Fox Tv Türkiye’nin yeni kanallarından TLC’nin en çok sevilen programını transfer etti. Gündüz kuşağında sadece Zuhal Topal’la Sofrada yarışması ile yarışan Fox TV Temizlik Benim İşim  programı ile de gündüz kuşağında iddiasını sürdürmeye devam edecek.

TLC ekranlarında Temizlik Avcıları ismi ile 11 Mayıs 2019 da yayın hayatına başlayan program İngiltere’nin çok izlenen formatı ‘Obsessive Compulsive Cleaners’tan uyarlama olarak ekranlara gelmiş program haziran ayında sezon finali yapmıştı. Daha sonra TLC televizyonu Temizlik Avcıları programının farklı isimler ile devam edeceğini açıklamıştı. Temizlik Avcıları programında  Kadir Ezildi, Arzu Nar Gül ve Hülya Yavuz Özşeçen birlikte hiç tanımadıkları insanların evlerini temizlemiş ve bu temizlik anlayışı Türk izleyicisinin çok dikkatini çekmişti.

Temizlik Avcıları programında zekası, temizlik anlayışı, tavırları, hareketleri ve esprileri ile Kadir Ezildi çok dikkat çekmiş ve özellikle de sosyal medyada çok ses getirmişti. Fox Tv yetkilileri Temizlik Avcıları programın yapımcısı Talya Prodüksiyon ile anlaştı ve Kadir Ezildi’yi de sunucu olarak transfer etti.

Temizlik Benim İşim Sunucusu Kadir Ezildi Kimdir?

Kadir Ezildi 19 Mart 1995 İstanbul doğumludur ve 24 yaşındadır. Evde annesi Ümran hanımdan ayrı olarak haftada üç gün dip köşe temizlik yapan Kadir Ezildi titizliği ve temizlik düşkünlüğü ile evde annesini bile bezdirmiş farklı bir erkek. Kadir Ezildi anne tarafından  Bayburt’lu baba tarafından ise Konyalıdır.

İstanbul Bakırköy’de doğsa da sonradan ailesi ile İstanbul Maltepe’ye taşınmışlar ve orada yaşamaya devam ediyor. Tabi artık Kadir Ezildi bir fenomen kendisine yeni bir ev alır mı bilemeyiz; ama Kadir titizlik hastası bir insan olduğu için evlerine çok misafir gelmesini istemiyor zira ona göre gelen misafir gidince ev yaşanmaz olacak kadar pis oluyor. Kadir Ezildi’nin en büyük zevki temizlikten sonra balkonda çay içmektir.

Temizlik Benim İşim Sunucusu Kadir Ezildi

Balık Burcu olan Kadir Ezildi yayınladığı komik videolarda “temizlik güç, kuvvet gerektirir ve aslında tam bir erkek işidir” diyor. Kadir Ezildi bu sözleri bir çok kızın da gönlünü çalmış durumda; ancak şuanda Kadir Ezildi’nin bilinen bir sevgilisi yoktur. Kadir Ezildi için kalbi boş bir adam diyebiliriz.

Kadir Ezildi Ne İş Yapıyor?

Kadir Ezildi, özel bir hastanede depo görevlisi olarak görev almaktadır. İş dışında çok fazla sosyal hayatı olmayan Kadir Ezildi zaten temizlik yapmaktan da sosyal hayata vakit kalmadığını belirtiyor.Kadir Ezildi’nin en önemli gelir kaynaklarından biri ise sosyal medya. Tam bir Youtube fenomeni. İnstagram’da 450. bin takipçisi varken Youtube’da ise 50.000 abonesi vardır.

Kadir Ezildi Temizlik Benim İşim programı sunucusu olduktan sonda muhtemelen depo görevlisi olarak çalışmayı bırakacaktır.

Kadir Ezildi Psikolojik Olarak Hasta

Kadir Ezildi’nin 2009 yılında daha 14 yaşındayken babası ve annesi ayrılmıştır. Zor günler geçiren Kadir Ezildi’ye doktorlar tarafından Obsesif Kompulsif hastalığı tanısı konulmuştur. Kadir Ezildi’de bu hastalık da temizlik takıntısı olarak kendini göstermiştir; ancak diğer hastalardan farklı olarak Kadir Ezildi yaptığı temizlik işini zevk alarak yapıyor ve yaparken mutlu oluyor.

Temizlik Benim İşim Konsepti Nasıl Olacak?

Temizlik Benim İşim programı ağustos ayından itibaren hafta içi her gün yayınlanacak ve programda her hafta beş temizlik gönüllüsü çalışacak. Haftanın finalinde bir hafta boyunca temizlik yaparak en fazla puan toplayan yarışmacı büyük ödülün sahibi olacak.

Sunucu Kadir Ezildi, günün yarışmacısına temizliğinde bir yandan dayanamayarak yardım edecek diğer yandan da onu eleştirecek. Günün yarışmacısı gün sonunda hem rakiplerinden hem de Kadir Ezildi’den puan toplayacak ve haftanın sonunda en çok puanı toplayan 10.000 TL’lik büyük ödülün de sahibi olacak.

Temizlik Benim İşim Tanıtım Fragmanı

Etiketler

Yorum yaz

Temizlik Benim İşim Sunucusu Kimdir? Kadir Ezildi Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim? (2 Yorum)