Tozkoparan Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? 35. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Tozkoparan 34. Bölümü ile 9 Eylül Pazartesi Akşamı Sezon Finali Yapacak

Trt 1 ekranlarının sevilen dizisi Tozkoparan haziran ayında sezona kısa bir ara vermiş ve 9 haziranda yaz sezonunda 90 dakika olarak salı akşamları devam etti. Tozkoparan dizisi yaz sezonun bitmesi ile sezon finali yaparak gelecek yaz sezonuna kadar ekranlarda olamayacak. Bilindiği üzere Tozkoparan oyuncularının büyük çocuğunluğu ortaokul öğrencisi. Öğrenciler yaz tatiline girdiklerinde yani 2020 yaz sezonunda Tozkoparan 35. bölümü ile tahminimizce ekranlarda olacak.

Tozkoparan Yaz Sezonu Başlama Tarihi Kesinleşti

Tozkoparan yeni sezonu ile 10 Haziran 2019 pazartesi günü 20.00’da izleyicisi karşısında olacak. Böylelikle çok merak edilen Tozkoparan dizisinin yaz sezonu başlama tarihi de belli oldu.  

Veya Yapım’ın 11 Kasım 2018 Pazar akşamı izleyicisi karşısına çıkardığı çocuk dizisi Tozkoparan  14 nisan 2019 pazar akşamı ekranlara gelen 21. bölümü ile sezon finali yaparak izleyicisinden kısa süreliğine ayrıldı. Yaklaşık yedi buçuk aydır devam eden eğlenceli ve yorucu çekimlerin ardından Tozkoparan dizisi set ekibi dinlenmeyi hak etmişti.

Trt 1 yönetimi ise Tozkoparan dizisi için özel bir karar aldı. Yaz aylarında çok fazla yazlık dizi yayınlamayan Trt 1 2019 yazında Tozkoparan dizisini yazlık dizi olarak yayınlamaya devam edecek. Bu nedenle de Tozkoparan  dizisi çekimleri Ramazan Bayramı sonrası okullarında tatil olması ile yeniden başlayacak.

Tozkoparan Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Tozkoparan dizisi 2. sezon onayını mart ayında almış ve nisan ayında çekimlere ara vermişti. Yirmiden fazla çocuk oyuncunun yer aldığı Tozkoparan dizisi tahminimizce 9 haziran pazar akşamı yeniden yayında olacak. Tozkoparan dizisinin 2019 yazında haziran ayında yeni sezona başlayacağı Tozkoparan dizisi oyuncuları tarafından açıklandı ancak tam yeni sezon başlama tarihi Trt 1 yönetimi karar vereceği için tam tarih belli değil.

Tozkoparan 22. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Çok yüksek ihtimal ile Tozkoparan 22. bölüm 9 haziran 2019 pazar akşamı yayında olacak; ancak Trt 1 yönetimi küçük bir ihtimal de olsa Tozkoparan dizisinin yayın gününü değişirebilir zira pazar akşamı çok az izleyici ekranda oluyor pazar akşamı.

Tozkoparan Yeni Sezonda 20:30’da ekranlarda olacak

Bilindiği üzere yazın çok fazla yazlık dizi olmuyor bu nedenle de Trt 1’in Prime Time yani 20:30 22:30 saatleri Tozkoparan dizisi için müsait oluyor. Sezon içinde Trt 1’in pazar akşamları Elimi bırakma dizisi için ayrılmıştı bu nedenle de Tozkoparan dizisi 17:00’da yayına başlamak zorunda kalıyordu.

Tozkoparan 21 Nisan Neden Yayınlanmıyor?

Tozkoparan dizisi 14 nisanda 1. sezon finalini yaptı bu nedenle de Tozkoparan dizisi 21 nisan pazar akşamı yayında olamayacak.

Tozkoparan 10 Haziran 22. Bölüm Yeni Sezon Tanıtım Fragmanı

Tozkoparan Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? 35. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak? (7 Yorum)

  1. Ben nasil bekleyecem ya o kadar aylarca bekleyemem nolur yeni sezonu 2020 yazinda degilde öncesindeki aylarda verin nolur ben okadar bekleyemem simdi ben 9 ay beklemeliyimmi ben bekleyemem zaten heycanli bolumlerde sezon finali yaptiniz 34 bolum coooooook heycanli ya coooooook sevdim