Tuğçe Ersoy Yemin’den Neden Ayrıldı? İşte Nedeni. Yemin Süheyla Ölecek mi?

Yemin dizisinde 27. hafta dizi tarihinde  izlediğimiz en hızlı haftalardan biri olacak. Bir çok Yemin dizisi izleyicisi dizinin kaplumbağa hızında akan senaryosunda şikayet ediyordu ve 10 bölüm izlemesek tekrar açıp baktığımızda yeni hiç bir şey göremiyoruz; diziyi anlamak için fragmanı görmek yeter diyordu; işte artık Yemin dizisinde 27. ve 28. hafta senaryonun çok hızlı aktığı izlemeyen izleyicilern çok şey kaybedeceği bir hafta olacak.

Yemin’de Cavidan Bir Kez Daha Elini Kana Buladı

Bilindiği üzere Yemin dizisinde izleyici önce Narin’den olayları çözmesini beklemişti; Narin başaramadı; sonrasında Oya bu işi çözer dedi Oya’da hiç bir şey yapamadı; ancak doğruluk timsali Doktor Süheyla önce CD’yi buldu sonra da kızı ve Cavidan’ın yaptığı tüm hain planları çözdü. Önce Cavidan ile hesaplaşmak isteyen Süheyla kimsenin onu durdurmak için canına kast edeceğini düşünmemişti. Cavidan’a dersini veren Süheyla gerçekleri öğrenip bu ızdıraptan kurtulması için iki aşık Reyhan ve Emir’in yanına gidiyordu; Emir’e tüm gerçekleri anlatacak ve Emir ile Reyhan’ı bir kez daha bir araya getirecekti; ancak olmadı.

Cavidan Cemre’nin annesini durdurmak için bir şey yapamayacağını anlayınca gözünü kararttı. Önce panik ile kaçmayı düşünen Cavidan kaçmaktan daha kolay bir çözüm buldu; o da Hikmet gibi Süheyla’yı da susturmaktı; ancak bu sefer Cavidan Süheyla’yı susturayım derken katil oldu.

Cavidan’ın tuttuğu kiralık katil bir suikast planı yaptı. Planda Süheyla’ya bir araba çarpacak ve Süheyla Cemre’nin eline mahkum kalacaktı; ancak Cavidan’ın tuttuğu adam Süheyla’ya gereğinden fazla hızlı çarptı ve Süheyla oracıkta Emir’e gerçekleri anlatamadan can verdi. Tuğçe Ersoy Yemin

Cavidan Süheyla’yı susturduğunu düşünürken eski dostu Cemre’yi karşısına aldı. Cemre annesine bu suikastı yapanın Cavidan’dan başkası olamayacağının farkındaydı ve Cavidan’dan annesinin intikamını alacaktı. Aslında kimse fark etmese de Süheyla son nefesinde Emir’e bir Cd’den bahsetmeyi başarmıştı. Bu tüyodan yola çıkan Emir sonunda Cd’ye ulaştı; ancak Emir Cd’den ne yazık ki bir şey öğrenemeyecek gibi. Öürenemeyecek dediysek şimdilik öğrenemeyecek. Emir tüm gerçekleri en büyük düşmanı Cemre’nin ağzından duyacak bence.

Daha önce sizlere söylediğimiz gibi Yemin dizisinin 28. haftasında yani aralık ayının ikinci haftasında tüm gerçekler ortaya çıkacak ve Emir ile Reyhan yeni bir düğün yapacak; ancak bu sahneler için bir hafta daha beklememiz gerekecek.

Yemin Süheyla Ölecek mi?

Yemin dizisinde arabanın çarptığı Süheyla oracıkta can verdi. Süheyla kesin olarak öldü. Süheyla son nefesini Emir’in kollarında Emir’e gerçekleri anlatırken verdi.

Yemin Süheyla Ölecek mi

Tuğçe Ersoy Yemin’den Neden Ayrıldı?

Tuğçe Ersoy Yeminden Neden AyrıldıTuğçe Ersoy Yemin dizisinden senaryo gereği ayrıldı. Zaten Tuğçe Ersoy Atv’nin günlük dizi Sevdim Seni Bir Kere dizisi kadrosunda başrol oyuncusu olarak yer alıyor. Süheyla’nın öleceği çok önceden belli olduğu için Tuğçe Ersoy kendisine yeni bir dizi bulmuştu. Süheyla’nın ayrılığı tamamen Yemin dizisi senaristi Nazmiye Yılmaz’ın karar verdiği bir durum ve bu karar çok önceden verilmişti. Hatta fark edersiniz daha bir kaç hafta öncesine kadar Süheyla hiç yoktu ortada. Senaryo gereği Süheyla’yı sezonun başında saçma bir nedenle öldürmek veya yurt dışına göndermek istemeyen senarist böyle bir senaryo yazarak Tuğçe Ersoy ile yollarını ayırdı. Bu ayrılıktan hem yapımcı hemde Tuğçe Ersoy karlı çıktı.

Tuğçe Ersoy 14 bölümde daha oynadı bölüm başı parasını aldı; hemde yeni dizisinde yoluna devam etti. Yapımcı ise Süheyla ile üç hafta izleyicini oyalamayı başardı bir de suikast ile öldürerek yeni olaylara da kapı araladı. Günlük dizilerde en büyük sorun tekrar eden senaryo idi. İşte senarist de böylece tekrardan kurtuldu. İzleyici aksiyon dolu sahneler izledi.

 

Tuğçe Ersoy Yemin’den Neden Ayrıldı? İşte Nedeni. Yemin Süheyla Ölecek mi? (2 Yorum)

  1. Dizi zaten yavaş sizde özeti yazmayi yavaşlatdiniz mi ben oturup yemini izlemeye takatim yetmiyor o searyonun sikiciligindan bazen buraya gelip özet okuyodum ama yeni özetde daha yazilmamiş oysa bugün sali güni dilmi dün yeni özet gösterilmedi’mi kanal 7 de