Ufak Tefek Cinayetler Merve ve Serhan Ayrılacak mı? Merve Serhan’ı Terk Edecek mi?

Ufak Tefek Cinayetler dizisinin 12. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. 16 ocak salı günü ekranlara gelecek Ufak Tefek Cinayetler dizisinin 12. bölümü adeta boynuzlama bölümü olacak. Önce Pelin Taylan’ı boynuzlayacak. Sonrasında ise Arzu Enver ile Mehmet’i boynuzlayacak.

Bilindiği üzere Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Merve’nin abisi Rıza Serhan’ın şirketini batırmış ve kaçmıştı. Merve özellikle Rıza’ya ulaşmış hatta Rıza’nın kaçtığını fark etmiş ancak şirketin batmasını engelleyememişti. Ufak Tefek Cinayetler Merve 1

Kendisine ve eşi Serhan’a bunca acıyı yaşatan abisi Rıza’ya bir ders vermek için bence yeni bir oyuna girecek Merve. Her ne kadar  Ufak Tefek Cinayetler dizisinin son bölüm fragmanında Serhan Oya’ya Merve gitti bir daha gelmez dese de Serhan Merve’yi tanıyamamış. Merve yenilgiden asla haz etmez. Özellikle Pelin’e karşı düştüğü durum Merve’nin en acı günleriydi. Bunların tek sebebi Merve’nin abisi Rıza.

Merve Serhan’ın kimsenin parasını çalamayacağından ve suçsuz olduğundan emin. Rıza içeri girerse suçu üstlenirse Serhan kurtulup tekrar eski güzel hayatlarına dönebilir. Merve abisi Rıza’ya büyük bir oyun oynayacak.

Merve Rıza’ya oyun oynarken Oya ve Serhan’ın da arkasından iş çevirdiğini öğrendiğinde bakalım neler olacak. O zaman muhtemelen Rıza ve Merve güçlerini birleştirecek ve Serhan ile Oya’ya karşı büyük bir savaş açacak. Ufak Tefek Cinayetler Rıza