Çukur Yeni Sezonda Devam Edecek mi? Çukur 4. Sezon Olacak mı? 2020 2021

Çukur’a 4. Sezon Onayı Çıktı 2020 / 2021

Ay Yapım’ın sevilen dizisi Çukur için son kez daha yeni sezon onayı çıktı. Show TV pazartesi akşamları Sefirin Kızı dizisine geçilen Çukur dizisi için kararını verdi. Her ne kadar Sefirin Kızı dizisinden sonra bir kaç hafta ikinci sırada yer alsa da Show Tv Çukur dizisinden yine de çok iyi para kazanıyor ve Ay Yapım ile masaya oturan Show Tv yetkilileri Çukur’un 4. sezon anlaşmasına imza attı. Bu imza ile Çukur dizisinin 2020 2021 yeni sezonunda da pazartesi akşamları yayın hayatına devan etmesi kesinleşmiş oldu.

Çukur’un 4. sezonu için ise şimdiden planlamalara başlayan Ay Yapım özellikle dizinin senaristi Gökhan Horzum’a özel bir senaryo ekibi ile destek olmak istiyor. Çukur 4. sezonda kaldığı yerden devam edecek ve sezonun sonunda Çukur dizisi final yaparak ekranlara veda edecek. Peki Çukur’un yeni sezonu ne zaman başlayacak? Detaylar için tıklayınız Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?ukur Yeni Sezon resimleri 4. sezon

Çukur’un 2020 2021 sezonunda ekranlara gelecek bölümlerinde Yamaç’ın baba olacağı konuşuluyor diğer taraftan Çukur’da 3. sezondan kalan bölümler çekildikten sonra yeni sezon bölümlerine geçildiğinde bir çok oyuncu ile yollar ayrılacak; Mahsun’un da bu isimlerden biri olacağı düşünülüyor.

Çukur 4. Sezon tanıtımı Fragmanı

ukur 4. sezon

Çukur’un 3. Sezon Yeni Sezona Başlama Tarihi Belli Oldu

Çukur’un dizisi 3. yeni sezona 16 eylül 2019 pazartesi günü 20:45 de başlayacak. 

Çukur’un 3. Sezon Çekimleri Başladı

Yeni sezon için çekimlere en geç başlayan dizi Ay Yapım’ın efsanesi Çukur dizisi oldu. Çukur dizisi ekibi 1 eylül 2019 pazar günü yeni sezon çekimleri için kamera karşısına geçti. Bu durumda Çukur’un yeni sezonu en erken 16 eylül pazartesi günü başlayabilir zira ekibin elinde herhangi bir aksaklığı karşı stok bölüm bulunmamakta.

Çukur dizisinin yeni sezonunda tam bir kadın dayanışması olacağı şimdilerden medyada konuşulan bir konu oldu. Bakalım bizi yeni sezonda ne sürprizler bekliyorukur yeni sezon?

Çukur 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Ay Yapım Çukur dizisinin yeni sezonuna 19 Ağustos pazartesi günü start verecek. Bayramdan sonra başlanacak çekimler ile Çukur dizisinin aksilik olmaz ise 3 bölüm stok çekmesi planlanıyor. Ay Yapım Çukur dizisini hazırlayacak ama dizinin yeni sezon başlama tarihine Show Tv karar verecek. Eğer Show TV de onay verirse 9 Eylül pazartesi günü Çukur dizisinin 68. bölümü yayında olacak .

Diğer taraftan Çukur dizisinin 3. sezon müziklerini hazırlaması için MERO isimli Rap şarkıcıya teklif götürdü. MERO yeni sezonda Çukur’un müziklerini yapacak.ukur yeni sezon mero

Çukur 3. Sezon’da Devam Edecek mi?

Çukur dizisi 2018 2019 sezonuna damga vurmayı başardı. Karakuzular’ın da gelmesi ile çok büyük bir yükseliş yaşayan Çukur dizisi ilk sezondan daha iyi reyitngler aldı ve hem yapımcısı Ay Yapım’ı hemde yayın haklarının sahibi Show TV’yi çok mutlu etti. Bize gelen bilgilere göre kesin olarak Çukur dizisi 2019 2020 sezonunda yine pazartesi akşamı izleyicisi karşısında olacak.

Çukur 2. Sezon Ne Zaman Sezon Finali Yapacak?

Show TV’de yeni sezon onayını alan ilk dizi Çukur oldu. Çukur dizisi muhtemelen 67. bölümü ile 27 mayıs 2019 pazar akşamı 2. sezon finalini yaparak izleyicisinden kısa süreliğine müsaade isteyecektir.

Çukur 2019 2020 Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Çukur dizisi 16 eylül 2019 pazartesi günü muhtemelen 3. sezonuna merhaba diyecektir. Çukur’un yeni sezonunda Çukur’a yeni bir düşmanın gelmesi ve Karakuzular meselesinin artık kapanması bekleniyor.

Çukur dizisi 68. bölümü ile 2019 2020 yeni sezonunda muhtemelen 16 eylül 2019 pazartesi akşamı Show Tv ekranlarında olacak

ukur 3. sezon devam edecek mi resimleri

Çukur 3. Sezon Tanıtım Fragmanı

Çukur 2. Sezon Başlıyor 2017 2018

Çukur dizisinin 11 haziran pazartesi akşamı ekranlara gelen 33. bölümünü izleyen izleyiciler Medet, Emrah ve Nazım’ın öldüğüne kesin emin olduktan sonra bir de Selim’in bileklerini kesip intihar ettiğini; garip giyimli adamların gelip son sahnelerde Sultan, Akşın, Celasun, Nedret, Ayşe, Karaca, İdris, Paşa ve Emmi’yi de ağır yaraladığını görünce dizi final mi yapıyor ne oluyor her kes ölüyor sorusunu sormaya başladı. Bu sorunuza hemen cevap verelim.

Çukur dizisi sezon finaline doğru çok standartlaştı ve izleyici kaybetti. Hatta sezon finali öncesi yarı yarıya izleyici kaybettiği de görüldü. bu durumun üstesinden gelmek isteyen Çukur senaristleri ve yapımcısı böyle kanlı ve kimsenin beklemediği bir sezon finali yazdı. Gelecek sezon Çukur’da yeni bir konu işlenecek. İki kardeş Yaman ve Vartolu bir olup Çukur’u gele geçiren garip adamlardan Çukur’u geri almaya çaba gösterecek. Bu nedenle sadece Medet, Emrah ve Nazım değil daha bir çok oyuncu Çukur’un 2. sezonunda olmayacak. Bir çok yeni oyuncu ile yeni sezon için sözleşme imzalandı. Çukur 2. sezona daha büyük ve güçlü bir kadro ile girecek. 

Peki Çukur’da kimler öldü kimler yeni sezona kaldı? Çukur’da yeni sezon Cumaali’yi kim canlandıracak? Çukur dizisinden Ayrılan ve Yeni Gelen Oyuncular için tıklayınız Oyuncu Kadrosu

ukur Yeni Sezon 1

Güncelleme 4 Mayıs 2018 Çukur  dizisi 2. sezon onayını aldı. Çukur dizisi için 2. sezon senaryosu kabul edildi. Çukur dizisi 33. bölümü ile 11 haziran pazartesi günü 1. sezon finalini yaparak ekranlara veda edecek. Çukur dizisinin 2. sezonu 34. bölüm ile başlayacak ve Çukur’a 2. sezon bir çok yeni oyuncu dahil olacak. ukur sezon finali

Show Tv ekranlarının en sevilen ve en çok izlenen dizisi Çukur’da her şey istendiğinden de beklendiğinden daha iyi gidiyor. Başrollerinde Aras Bulut İynemli  Dilan Çiçek Deniz  ve Ercan Kesal’ın yer aldığı Çukur dizisi 2. sezon onayını şimdiden almış gibi görünüyor.

Her sezonun en zor günü pazartesidir. Çukur Söz ve Kırgın Çiçekler gibi sezonlar boyu rakipsiz devam edecek iki projenin arasından sıyrılarak her hafta ikinci olan Çukur dizisinde yapımcı Ay yapım yeni sezon hazırlıklarına başladı bile.ukur 2. Sezon

Çukur Yeni Sezonda Devam Edecek mi?

Ay Yapım’ın sahibi Kerem Catay eğer çok özel bir problem olmazsa Çukur dizisinin 2. sezonunu da çekmeyi planlıyor. Bilindiği üzere daha önce İçerde dizisi Ay Yapım tarafından ekranlara getirilmiş ve dizi senaryo sıkıntıları ve oyuncu sözleşmeleri nedeniyle 1 sezon devam etmiş sonrasında da final yapmıştı.

İnşallah Çukur  dizisinin sonu da İçerde dizisi gibi olmaz; zira İçerde dizisinde Çağatay Ulusoy ve Aras Bulut İynemli gibi iki yıldız vardı. Yıldızların çok olduğu projeler ne yazık ki çok fazla uzun süreli devam edemiyor; ben bu nedenle Çukur dizisinin İçerde gibi kısa sürmyeceğini en az 2  3 sezon ekranlarda kalacağını düşünüyorum.

Çukur 2. Sezon Olacak mı?

Çukur dizisi oyuncuları arasında bir çok isim yeni sezon için müsit eğer yeni sezonda oyuncu anlaşmaları tamamlanır ise Çukur  dizisinin senaryosu ile ilgili bir sıkıntı yok. Muhtemelen Çukur dizisi 33. bölümü ile 11 haziran da 1. sezon finalini yaparak ekranlara veda edecektir. ukur Yeni Sezon

Show Tv’nin en çok izlenen dizisi Çukur. Show Tv Çukur’un devam etmesi için elinden gelenin fazlasını yapacaktır; zira 2017 sezonunda 84 dizi final yapmış. Dizi tuturmanın bu kadar zor olduğu bir zamanda tutan diziyi kimse keyfine bitiremez.

 

Çukur Yeni Sezonda Devam Edecek mi? Çukur 4. Sezon Olacak mı? 2020 2021 (15 Yorum)

  1. lütfen akın koçovalı cihangir olsun yada muhteşem yüzyıl kösemdeki adamolsun avludaki adam olmasın sevmiyorum ama tercih sizin bana sorarsanız lütfen cihangir olsun

  2. çukur final olmasın olursa büyük bir saçmalık olur çünkü çok kaliteli oyuncular var çukur evimiz yamaç babamız. hı bide emrah ve nazım diziden çıksın

    • Ya cukur dizisi hic bitmesin en sevdildigi dizi 4 sezon da olsun 5 de 6 da hic bitmesin yane hic