Masum Değiliz Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Atv ekranlarında 31 mart cumartesi günü izleyicisi karşısına çıkan Masum Değiliz dizi bilindiği üzere ikinci bölümü göremeden ekranlardan kaldırılmış ve yaz aylarında yayınlanması planlanmıştı. Atv  Masum Değiliz dizisinin ilk bölümü ile 4 temmuz çarşamba akşamı yeniden başlamasına karar verdi.

Yeter ve Yılanların Öcü gibi dizilerin de yapımcılığını üstlenen Koliba Film tarafından ekranlara getirilen Masum Değiliz dizisinin yönetmen koltuğunda ise Levent Türkkan vardı.Masum Değiliz afiş

Uraz Kaygılaroğlu, Damla Sönmez, Ushan Çakır , Sercan Badur ve Oya Unustası’nın başrollerinde yer alacağı Masum Değiliz dizisinin 2018 yazına özellikle senaryo olarak damga vurması bekleniyor. Masum Değiliz dizisinin Innocent Thing isimli Kore dizisinden uyarlama olabileceğini düşünüyoruz. Zira iki dizinin konuları neredeyse aynı.

Masum Değiliz Dizisi Oyuncuları

Uraz Kaygılaroğlu(Mert)

1987 Balıkesir doğumludur ve 31 yaşındadır. Son olarak  Klavye Delikanlıları dizisinde başrol oynasa da ne yazık ki dizisi yine tutmamıştır. İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunudur. İlk olarak Pis Yedili’de yer almış ve tanınmıştır. Yedi Güzel Adam dizisi onun asıl tanındığı dizi olmuştur. Baba Candır dizisinde ki performansı ile ünlü olmayı başarmıştır.

Zeki bir inşaat mühendisi olan Mert özverili bir karakterdir. Eski arkadaşları Emir ve Volkan ile bağlantısını koparmamış ve adeta arkadaş değil kardeş olmuşlardır. Babasının inşaat şirketinde çalışan Mert şirketin işlerinin kötüye gitmesi sonucunda Koruhan’lara damat olmaya ikna olmuştur. Ama bu sadece bir çıkar evliliği değildir onun için.
Uraz Kaygılaroğlu masum değiliz

Damla Sönmez(Selin)

1987 yılına İstanbul’da dünyaya gelen Damla Sönmez Türkiye’nin kısa boyuna rağmen en güzel kızlarındandır. Güllerin Savaşı dizisinde Gülru karakteri onu Damla Sönmez yapan dizidir. Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur.

Selin yoksul bir ailenin büyük kızıdır. Yatalak bir annesi ve psikopat, Kumar  ve alkol bağımlısı sert bir babası vardır. Kendisi hem bir kafede garsonluk yapıp para kazanmak zorunda hemde annesine bakmak zorundadır. Selin Narin ve kırılgan gibi görünse de aslında güçlü, Gururlu ve asla pes etmeyen  bir yapısı vardır. Selin başına gelen olaydan sonra çare ararken, Mert’tin çok büyük desteğini görür. Kimi zaman bu yabancı adamın iyi niyetinden şüpheye düşse de, bu konuda kalbinin sesini dinlemekten başka çaresi yoktur.

damla sönmez masum değiliz

Aras Aydın(Emir Soykan)

Son olarak Altınsoylar dizisinde yer almıştır. Yakışıklılığı ile tüm dünyanın konuştuğu bir isimdir.  Kiraz Mevsimi dizisi kariyerinde önemlidir zira Türkiye ilk defa onu başrole yakın şekilde gördü ve çok beğendi.

Emir çok zeki olmasına karşın aynı zamanda çok gizemli ve acımasız biridir. Çocukluğunda babasından çok dayak yiyen Emir büyük bir travma sonrası bu kadar duygusuz olmuştur.  Volkan ve Mert’e karşı ise kalbi sevgi ile doludur. Onları gerçekten sevmektedir. Volkan’ın eşi Sema ile avukatlık bürosu açmışlardır. ;Kaza sonrası avukat kimliği ile krizi Emir yönlendirir.  Zaten aralarında baskın karakterde Emir’dir. Her defasında attığı adımları planlasa da ne yazık ki ön göremediği bir sorun çıkacak ve Emir ondan kurtulmak için çırpınacaktır.

aras aydın masum değiliz dizisi

Ushan Çakır(Volkan)

1984 yılında İzmir’de dünyaya gelen Ushan Çakır 34 yaşındadır. Kara Ekmek dizisi ile tanınmıştır. İstanbul Devlet Konservatuarı mezunudur. Kurt Seyit ve Şura dizisinde Celil karakteri ile hayatımıza girmiştir. Sevgilisi Damla Sönmez ile aynı dizide yer alacaktır.

Volkan Tıp fakültesinde öğretim üyesidir. Başarılı, zeki ve azimli bir doktor olan Volkan’ın tek hayali, bulunduğu bölümün başına geçebilmektir. Emir ve Mert’ ile çocukluk arkadaşıdır. Eşi Sema başarılı bir avukattır. Volkan Çevresinde mütevazı bir kişilik olarak gözükse de kendini tehdit altında hissettiğinde birden ortaya çıkan gizli bir yanı vardır. Kazanın ardından o da psikolojik olarak zor günler geçirir ve yaşanılan olay onun bastırdığı kişiliğinin zamanla iyice ortaya çıkmasına neden olacaktır.ushan çakır masum değiliz

Sercan Badur(Umut)

Sercan Badur için Güllerin Savaşında’ki hasta çocuk tanımı çok yapılmaktadır. 1990 yılında İstanbul’da doğmuştur ve 28 yaşındadır. .Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunudur. İlk tanınması Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisi ile olmuştur.  Son olarak Babam ve Ailesi dizisinde yer alsa da tutunamamıştır.

Umut zengin Koruhan ailesinin tek erkek varisidir. Ceyda’nın da kardeşidir. Babası Numan’ın inşaat işinde Umut’u yetiştirmek istese de Umut o işlerle değil sanatla ilgilenmeyi seçmiştir. Tam bir sanatçı olan ve genç yaşta ün kazanan Umut’un kazadan sonra neşeli, eğlenceli ve zevkli kişiliği bir anda yok olmuştur. Eskiden çok sosyal olan Umut kazadan sonra duygusal yanının esiri olmuş ve ailesiyle ve çevresiyle ilişkileri giderek bozulmuş, paranoyak ve sürekli hata yapan bir kişiliğe bürünür.sercan badur Oya Unustası

Ayşe Melike Çerçi(Deniz)

Deniz’i Emir Soykan kız arkadaşım olarak tanıtmıştır. Deniz cinayet anında arabadadır ve her şeyi bilmektedir. Deniz Zor koşullar altında hayata tutunmaya çalışan bir kızdır.Ayşe Melike Çerçi Masum değiliz Deniz

Oya Unustası(Ceyda)

1988 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Oya Unustası 30 yaşındadır. Hayatımıza Kalbim Egede Kaldı dizisi ile girmiştir.Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunudur.  Sevdaluk ve Beyaz Karanfil dizilerinde yer alsa da ne yazık ki başarıyı yakalayamamıştır.

Ceyda Koruhan’ların genç güzel ve şımarık kızıdır. Babası tarafından çok şımartılan Ceyda yurt dışında eğitim alabilmiş ve Türkiye’ye dönmüştür. Mert’e takıntı derecesinde aşık olan Ceyda Mert ile evle nişanlanarak en büyük zaferini kazanmıştır.  Mert’in yanında şımarık tarafını çok göstermese de diğerleri için tam bir çekilmez kişiliktir. En iyi anlaşabildiğini düşündüğü kişi, kuzeni Melis’tir. Mert ile nişanlandıktan sonra Mert’in değiştiğini düşüne Ceyda’danın Mert’in yaşadığı olaylardan haberi yoktur. Bu nedenle de Mert’in kendisini aldattığını ve hayatında başka bir kadın olduğunu düşünür. Gelişen olaylar onun hikayesini de başka yönlere savurur.

oya unustası masum değiliz

 

Ayşin Yeşim Çapanoğlu(Sema)

Ayşin Yeşim Çapanoğlu’nu herkes Yeter dizisinde canlandırdığı Handan karakteri ile tanınır. İstanbul Şehir Tiyatro ve oyunculuk eğitimi almıştır.Bir Aşk Hikayesi ve Aşk Kaç Beden Giyer dizilerinde rol alsa da çok fazla dikkat çekememiştir.

Sema bir avukattır.  Sema Volkan’ın eşidir.ayşin yeşim çapanoğlu 1

Ceyda Olguner(Melis)

1987 Ankara doğumlu olan Ceyda Olguner 31 yaşındadır. Ankara Üniversitesi tiyatro bölümünü bitiren Ceyda Olguner sektöre ilk olarak  Bir Ramazan Temaşası programında Dilruba karakteri ile girmiş ve çok beğenilmiştir son olarak ise  Muhteşem Yüzyıl ve Zeyrek ile Çeyrek dizilerinde rol almıştır.

Melis Ceyda’nın kuzenidir.

ceyda olguner 1

Binnur Şerbetçioğlu(Zuhal)

Son olarak Akasya Durağı ve Şahane Damat gibi dizilerde rol almıştır.

Ceyda’nın annesibinnur şerbetçioğlu masum değiliz dizisi

 Cansu Gültekin

1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Cansu Gültekin 28 yaşındadır. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Ana Sanat Dalı mezunudur. Son olarak Baba Candır ve Kavak Yelleri dizisinde yer almıştır.cansu gültekin 1

 Aslı Öngören(Nermin)

Nermin; Mert’in annesidir.

Aslı Öngören Masum değiliz 1

Özhan Carda(Ali Rıza)

Ali Rıza; Mert’in babasıdır.zhan Carda masum değiliz 1

Tekin TEMEL(Ceyda’nın babası)

Ceyda ve Umut’un babadıtekin temel masum değiliz 1

Binnur ŞERBETÇİOĞLU(Zuhal)

Umut’un annesi

masum değiliz Zuhal

Murat AYDIN(Haydar)

Selin’in babasıdır. Mert, Umut Volkan ve Emir’in öldürdüğü adamdır; aynı zamanda Selin’in de babasıdır. 

murat aydın msaum değiliz dizisi 1

Yasemen Heper

Selin’in hasta annesi

yasemen heper insanlık suçu dizisi

Gürsu Gür(Kadir)

Selin ile evlenmek isteyen alkolik bir adam.

1979 doğumlu olan  Gürsu Gür 29 yaşındadır. Sektöre çok geç giren Gürsu Gür ilk dizisi olan Çırağan Baskınında da bozguna uğramış ve dizi bir anda final yapmıştır. Sonrasında ise Tatlı İntikam ve  Serçe Sarayı dizisinde de yer alsa da yine bu dizilerde kısa zamanda fnal yapmıştır.

gürsu gür 1

Özlem Başkaya(Melehat)

Son olarak Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisinde yer almıştır. 1975 yılında doğdu ve 43 yaşındadır

Melehat Selin’in mahalleden komşusudur. Esin’in de annesidir.

zlem Başkaya masum değiliz dizisi

Gizem Denizci(Esin)

Kiralık Aşk dizisinde Ayşegül karakteri ile karşımıza çıkmıştı. Marmara Üniversitesinde Ekonometri mezunudur.  Evim Sensin ve Adanalı gibi dizilerde de rol almıştır.

Esin Selin’in mahalleden arkadaşıdır. Zengin olmak için zengin erkekler peşinde koşan aklı havada bir kızdır.gizem denizci masum değiliz 1

Nesli Yılmaznesli yılmaz masum değiliz 1

Dilhan Naz Özgülüşinsanlık suçu dilhan naz özgülüş

Masum Değiliz 4. Tanıtım Fragmanı

Masum Değiliz 3. Tanıtım Fragmanı

Masum Değiliz 2. Tanıtım Fragmanı

masum değiliz dizisi set fotoğrafları

Masum Değiliz oyuncu listesi resimleriŞuanda Masum Değiliz  dizisinin senaryosu belli olmasa da dizide Sercan Badur’un olması sebebi ile Innocent Thing isimli Kore dizisinden uyarlama olabileceğini düşünüyoruz. Innocent Thing dizisinde hasta bir öğrencinin öğretmenine olan duyguları ve sonrasında benzer duyguları da öğretmenin ona hissetmesi konu alınacak. Öğrencisine aşık olan öğretmenin eşinin ise hamile olduğu ortaya çıkar. Innocent Thing dizisi Türkçeye çevirilirken Masum Şey olarak çevrilmiştir.

Masum Değiliz Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri (5 Yorum)

  1. Nisa canim ben de avrupa yakasnda oturuyorum.Ama yer adi vermesem olur mu?Beni mazur gor canim.

  2. Bu dizi nasıl olucak zamanla görücez bakalım .uraz kaygılaroğlunun dizisini seyrederim .baba candırdaki karakteri güzeldi ve yedi güzel adam dizisini çok sevmiştim yedi güzel şairin hayatını anlatıyordu . Adil erdem beyazıt Cahit Zarifoğlu sevdiğim şairler. Canlar geceniz hayr olsun. Gecenin yarısı geçti gitti kaldık gecenin yarasına.