Yasak Elma Lila Neden Değişti? Ayşegül Çınar Yasak Elma Neden Ayrıldı? Yeni Lila Kimdir?

Yasak Elma dizisinde 3. sezon hazırlıkları devam ederken dizinin yapımcısı Med Yapım Yasak Elma’nın oyuncu kadrosunda değişikliğe gitti. Yasak Elma dizisinin ilk iki sezonunda Halit Argun’un kızı Lila karakterine Ayşegül Çınar hayat vermiş ve başarılı performansı ile de göz doldurmuştu; ancak Yasak Elma dizisinin üçüncü sezonunda artık Ayşegül Çınar Lila karakteri ile ekranlarda yer alamayacak.

Yasak Elma dizisinin 3. sezonundan itibaren Lila karakteri ile ünlü oyuncu Buçe Buse Kahraman izleyicisi karşısına geçecek. Buçe Buse Kahraman daha önce Çarpışma dizisinde yer almış ve güzelliği ile göz doldurmuştu.

Yasak Elma Lila Neden Değişti?

Yasak Elma dizisinde iki sezon yer alan Ayşegül Çınar’ın menajeri ile kurduğumuz iletişimde Ayşegül Çınar’ın yeni projelerde yer alabilmek için Yasak Elma dizisinden kendi isteği ile ayrıldığını öğrendik. Yeni neslin önemli kadın başrol oyuncusu adaylarından olan Ayşegül Çınar’ın 2019 yazında kadrosunda Ecrin Su Çoban’ın da yer aldığı Masal Şatosu filminde başrol olarak yer aldığı bilgisine ulaştık. Ayşegül Çınar’ın  Masal Şatosu filmi 30 ağustos 2019 da sinemalarda yerini alacak.

Ayşegül Çınar’a 2019 2020 yeni sezonunda yer alması için dört farklı projeden teklif aldığı ünlü oyuncunun ise Yasak Elma dizisinden sonra hangi projeyle devam edeceğinin şuanda belli olmadığı öğrenildi. Ayşegül Çınar ilk oyunculuk deneyimini 2015 yılında Ulan İstanbul dizisinde yaşamış daha sonra da 2017 de Yasak Elma dizisinde hayat verdiği Lila karakteri ile ünlenmiş ve önemli bir hayran kitlesine ulaşmıştı.  Yasak Elma izleyicisi ise bu ayrılık sonrası Ayşegül Çınar’ın büyük bir şansı elinden kaçırdığı yeni Lila; Buçe Buse Kahraman’ın ise büyük bir şans elde ettiğini yazdı; ancak bir oyuncunun aynı projede uzun süre devam etmesi oyuncunun gelişiminde ne yazık ki çok katkı sağlayan bir konu değil. 2 sezon oyuncunun o karakterde kendini göstermesi için oldukça yeterli bir süre. Ayşegül Çınar muhtemelen bireysel gelişimi için yeni projelerde de kendini ispat etme ve artık büyük bir dizi de kadın başrol olması hayalleri için Yasak Elma dizisinden ayrılmıştır.

ayşegül Çınar Yasak Elmadan neden ayrıldı 1 e1562865485355

Ayşegül Çınar’a gelişimi için aldığı bu kararda başarılar dileriz.

Yasak Elma Lila Neden Değişti?

Yasak Elma dizisinde Lila karakterine hayat veren Ayşegül Çınar’ın ayrılması sonrası dizisinin senaryosundan Lila karakterinin çıkarılacağı düşünülebilir; ancak Yasak Elma’nın üçüncü sezonunda beklenin aksine Lila karakteri devam edecek.  Yasak Elma dizisinde geçen sezon diziye Kuzey karakteri ile Onur Mahir dahil edilmiş ve Lila’nın partneri olması beklenmişti ancak Kuzey ve Lila aşkı izleyiciden beklediği ilgiyi göremedi. Bakalım üçüncü sezon dizide Yeni Lila Buçe Buse Kahraman’ın yeni partneri kim olacak?

Yasak Elma Yeni Lila Kimdir?

Yasak Elma dizisinde Yeni Lila karakterine Buçe Buse Kahraman hayat verecek. Buçe Buse Kahraman geçen sezon Show Tv’nin başrollerinde Elçin SANGU ve Kıvanç Tatlıtuğ’un yer aldığı Çarpışma dizisinde Meltem karakteri ile yer almış Buçe Buse Kahraman’ın oyunculuğunun çok beğenilmesine rağmen dizi erken final yapınca Buçe Buse Kahraman da projeden ayrılmak zorunda kalmıştı.

Buçe Buse Kahraman Kimdir?

Buçe Buse Kahraman Cem Tarlıtuğ menajerliğin oyuncusudur ve Dokuz Eylül Üniversitesi oyunculuk bölümü mezunudur. 1996 doğumlu Buçe Buse Kahraman ilk olarak 2017 yapımı Kötü Çocuk filminde Neşe karakteri ile yer almıştı. Yasak Elma yeni Lila kim

Yasak Elma Lila Neden Değişti? Ayşegül Çınar Yasak Elma Neden Ayrıldı? Yeni Lila Kimdir? (1 Yorum)