Yemin 11 mayıs neden yok? Neden Yayınlanmıyor?

Bir çok izleyici her gün yayında olan Yemin dizisine çok alıştı. Hafta içi her gün 20:00’de televizyon başına geçen izleyici çok sevdiği dizisinin 11 mayıs 2020’de ekranlarda olmadığını görecek. Peki Yemin neden yok?

Yemin 11 mayıs neden yok?

Yemin dizisi 8 mayıs 2020 cuma günü 245. bölümü ile 2. kez sezon finali yaptı. Bu nedenle de Yemin dizisi 11 mayıs 2020 pazartesi günü yayında olamayacak.

Yemin dizisinin 246. bölümü ise 7 eylül 2020 de ekranlarda olacak. Bu durumda Yemin dizisi izleyicisi yaklaşık 4 ay Yemin dizisinin yeni bölümünün yayınlanması için bekleyecek.

Yemin dizisinin tekrarları ise 11 mayıstan itibaren gündüz kulağında Kanal 7 ekranlarında olmaya devam edecek. Yemin dizisinin yerine Kanal 7 yönetimi Geet Hui Sabse Parayi isimli yeni bir Hint dizisini yayınlayacak. Kanal 7 yönetimi Geet Hui Sabse Parayi dizisinin çevirileri ve seslendirmesi için çalışmalarına devam ediyor. Tahminimizce haziran ayında ekranlara gelecektir.

Yemin 11 mayısta Neden Yayınlanmıyor?

Yemin dizisi 8 mayısta sezon finali yaptığı için 11 mayısta yayınlanamıyor. yemin 11 mayıs neden yok resimleri

Yemin dizisi aslında mayın sonunda sezon finali yapacaktı; tüm planlar buna göre yapılmıştı ancak Korona Virüs nedeniyle Yemin dizisinde sezon finali öne çekildi. Beni Bırakma, İncir Ağacı ve Sevdim Seni Bir Kere gibi tüm günlük diziler bu sezon virüs nedeniyle sete çıkamadıkları ve bölüm yetiştiremedikleri için erken sezon finali yaptı.

Yemin 11 mayıs neden yok? Neden Yayınlanmıyor? (12 Yorum)

 1. Şüphe çok tehlikeli histir ve maalesef kanal a ve karamel yapıma şüphe duyuluyor Basitliklik var
  genel olarak istadiklere bakarak kanal 7 ye uyarı yapılmalı saatleri kusurlu ve kusurlarını görmüyorlar günlük hiçbir dizi 19 00 dan başlayıp 21 00 veya 21 20 de bitmez
  hint dizilerini 3 e çıkarın

 2. Zaten yemin dizisini Kemal ve narin için seyrediyorum artık Reyhan çok sıktı çok saçmalaştı seyretmeyi düşünmüyorum

 3. Merhaba ben her gün kanalınıza girip reklamlarınızı tıklıyorum ama sekme açılıyor 5 bin sekme falan aynı reklama tıklıyorum orta tuşa basıyorum sekmeler açılıyor 🙂 reklamlarınız çok güzel

 4. e dil din ırk ayırt edilmez ama yabancı dilde yazılıyorsa o da yayınlanacak dizi setin de ayrılmadan isteyenin zevkidir büyük küçük harflerle yazmak

  • Dil zevke bakmaz ki. Diller kuralları ile yaşar. Biz de dilimizi yaşatmak istiyoruz. siz büyük yazın ben küçültürüm:)

 5. yabancı dilde herkes her kesimden her dilde yazsa siz bunu da yayınlaya bilir misiniz acaba bu? İşaretidir

  • Dil din ırk fark etmez ama büyük harfle yazmak neden? Güzelce küçük küçük konuşsak olmaz mı? Büyük haf bağırma demek internet dilinde. Biz bağırmadan konuşabilen insanlarız.

 6. Şüphe çok tehlikeli histir ve maalesef kanal a ve karamel yapıma şüphe duyuluyor . Haftalık yani saat dilimleri şüpheli yayın akışını bile yapamayanlar saatleri ayarlıyor .. Basitlik