Yemin 116. Bölüm 117. Bölüm 118. Bölüm Özeti 11 Kasım 12 Kasım 13 Kasım

Yemin 118. Bölüm Resmi Özeti

Reyhan’ın sabrı sınanırken, beklenmedik bir hamle yapar. Cavidan’ın yaptığının farkında olan Nigar sessiz kalmaz ve bir plan yapar. Nigar’ın planı ne olacaktır? Diğer tarafta, Talaz’ın kurduğu oyundan habersiz olan Narin, adım adım tehlikeye yaklaşmaktadır.

Yemin 118. Bölüm Özeti Gerçekler Ortaya Çıkıyor

Emir Reyhan’a hak ettiği gibi davranmaya başlar. Kendisine sebepsiz yere çile çektiren bir kadının Emir’in gözünde hiç bir değeri yoktur; Reyhan’ı görmek istemeyen hatta Reyhan’ın odasına bile girmesini istemeyen Emir Reyhan’a büyük acı vermektedir. Zaten Emir’in de amacı Reyhan’ı gerçekleri itiraf etmesini sağlamaktır. Emir bu taktiği ile amacına da ulaşır. Emir uyurken Emir’in odasına gelen Reyhan keşke gerçekleri sana anlatabilsem der. Emir ise uyumuyor ve Reyhan’ın konuşmalarını dinliyordur. Emir Reyhan’dan gerçeklerin farklı olduğu itirafını duyar ama çok zorlamasına rağmen hala aptalca bir inat uğruna Reyhan Emir’e gerçekleri anlatmaz.Yemin 118. Bölüm resimleri

Diğer taraftan Kemal ile Narin’i öldürmek isteyen Talaz üzerlerine araba sürer ama Kemal Narin’i de alarak arabanın önünden küçük bir uçuruma doğru atlar. Kemal ve Narin uçurumdan alt alta üst üste yuvarlanır ve sonunda Kemal Narin’in üzerinde olacak şekilde dururlar. Narin ve Kemal bir birlerinden bu durumda bile etkilenir ve bir anda kendilerine gelerek toparlanırlar.

Yemin 118. Bölüm Fragmanı

Yemin 117. Bölüm Resmi özeti

Reyhan konakta kalmayı kabul eder ama kendisini zor günler beklemekte ve Reyhan büyük bir sınavdan geçmek zorundadır. Ayrıca konakta dolaşan büyük sır nedir? Öte yandan, Narin tarafından köşeye sıkıştırılan Kemal, düştüğü durumdan kurtulmaya çalışır. Narin’in bulduğu çözüm ise başını belaya sokacaktır.

Yemin 117. Bölüm özeti

Düşen ilacı almak için eğilen iki aşık uzun zaman sonra birbirine bu kadar yaklaşmıştır.Oya’da Reyhan’a Emir’in ondan vazgeçmesini hazmedemediğini söyler. Reyhan’da Oya’ya mecbur olduğunu söyler. Oya Reyhan’in neden Emir’i bırakmaya mecbur kaldığını anlamaya çalışır ama bir anlam veremez. Oya Reyhan’ın tehdit edildiğini anlar ve kimin hayatı ile tehdit edildiğini düşünmeye başlar.

Narin ise Kemal’e mahkemeden sonra yollarının ayrılacağını ve bu yüzden ona borçlanmak istemediğini söyler. Kemal ise asıl ben sana çok şey borçlandım der ve Narin’e açık şekilde sen bana iyi geldin yaralarımı sardın demeye çalışmaktadır.

Talaz’ın yeni  planı ise belli olmuştur. Narin’i uyuşturucu satmakla suçlayıp yakalatmak. Cavidan ve Hikmet’i eline alan Talaz şimdi de planına taş koyabilecek tek adam olan Kemal Tarhun’u susturmak ister. Cavidan ise Reyhan’a bu evdeki mevkisinin bir hizmetli parçası kadar yani böcek kadar olduğunu söyler. Nigar ise kendini aşağılayan Cavidan’ı yakabilecek çok şey bilmektedir ancak ona sadık olduğu için susmaktadır; ancak bu konuşmalardan sonra Nigar Cavidan’ın gözünde bir hiç olduğunu fark eder ve bildiklerini paraya çevirmeye karar verir

Yemin 117. Bölüm resimleri

Cemre ise Reyhan’a zavallı olduğunu söyler ve Hikmet Tarhun’a ottan farksız der; ancak Emir Cemre’nin Hikmet’e ot dediğini duymaz.

Yemin 117. Bölüm Fragmanı

Yemin 117 bölüm özeti

Reyhan’ı zorla arabaya bindiren Emir babasının hayatta kalması için tek yolunun bu olduğundan emin olmuştur artık. Kemal ise Narin’in tuhaf olduğunu düşünüyordur. Reyhan’ın sorularına Emir artık dayanamıyordur. Narin ise geçmişini unutmamaya kararlıdır yoksa balkabağına olan sevgisini gizleyemeyecektir Kemal’le Narin’in arasına giren bu geçmişte hangi sırlar saklı. Emir ise babasının bu durumundan bile Reyhan’ı suçlamayı başarıyor Cemre’nin kâbusu geri dönmüştür artık. Reyhan dayısının durumunu görünce Melike’de Süheyla’nın söylediklerini anlatınca Reyhan kahır oluyor Cemre’de artık kendini tutamıyor. Emir ise başka çaresinin olmadığını anlıyor keşke Cavidan’da anlaya bilse Emir’e keşke Reyhan’ı geri getirmemesini söyleyince Emir çıldırıyor Cemre’yle Cavidan’ının arası da yavaş-yavaş bozuluyor Oya Cemre’ye Emir’in yüreğinin Reyhan için küt-küt attığını söyleyince Cemre çıldırıyor Leyla’nın babası ise Kemal ve Narin için planlar kuruyordur değil mahkemeye insan içine bile çıkamayacaklarını da ekleyen. Acaba planları Kemal ve Narin’i nasıl etkileyecek bu durum mahkemeyi nasıl etkileyecek?

Narin ise iş ilanlarına bakarken Kemal’e yakalanıyor boşandıktan sonra ortada kalamayacağını açıklıyor Kemal ise her ne yolla olursa olsun Narin’i kaybetmek istemiyor Reyhan ise dayısından özür diliyor gitmek zorunda olduğunu izah edip dayısına sevdiği çorbadan yapmak istiyor. Cemre ise Reyhan’ı tehdide tam gaz devam ediyor Reyhan Emir in onu zorla getirdiğini izah etmeye çalışsa da Cemre anlamamakta kararlıdır Reyhan’a açık bir dille ayağını denk kalmasını söyleyen Cemre Reyhan’a büyük bir korku bırakıp gidiyor. Narin de iş için konuşmalara başlamıştır bile tabi ki Kemal’de boş durmayacaktır uzun zaman sonra bulduğu yarını kaybedemez.

Oyada Cavidan ve Cemre’nin sinirlerini bozmaya devam ediyor tam gaz devam Oya’cım Cavidan da Cemre ye sakin olup Emir’in üzerine gitmemesi konusunda uyarıyor çünkü ters tepe bilir Cemre ise sakin kalacak mı? Bu işkenceye dayana bilecek mi? Cavidan da Cemre den bezmiştir artık Kemal ise gazetedeki iş yerlerini arayıp Narin’i işe almaması için uyarmıştır bile Şehriye abla ise Narin’e Tarhun olduğunu hatırlatmayı unutmuyor.

Nigar ise Cemre’ye hayranlığını anlata anlata bitiremiyor. Narini ise tercümanlık için çağırıyorlar bu işte Kemal’in parmağı ne kadar var acaba? Reyhan dayısının ilaçlarını ararken Cavidan la karşılaşıyor Cavidan la muhatap olmayan Reyhan daha sonra Hikmet’in yanına geliyor burada Emir’le karşılaşan Reyhan sınanmaya devam ediyor Reyhan artık Emir’in duygularını anlayamıyordur Reyhan gözyaşlarını tutamıyor. Narin’in Masal’a aldığı hediye Masal’ı memnun etmiyor Masal Narin’le Kemal’in konuştuklarını duydu mu? Emir ise Reyhanin artık Tarhun değil Polat olduğu için yabancı olduğunu düşünüyor bu arada Reyhan’da Hikmet’e yemek yedirtmeye çalışıyor insanın babası ölünce ne olur sen benim babam değil misin diyen Reyhan sonunda Hikmet’e yemek yedirtmeyi başarıyor.

Emir de Reyhanin kim olduğundan emin olamıyor Kemal’in çalışma masasında uyuya kalan Narin Kemal’in uyandırmasıyla işine devam ediyor bencil olduğunu düşünen Narin Reyhan’ı da merak ediyordur Emir ise karısını yanında istemekten kendisini alı koyamıyor ancak anılarda canını yakmaya devam ediyor. Narin’e gidemediğini söyleyen Reyhan Narin’i sevindiriyor bir birinden habersiz acı çeken âşıklar geceyi zorla da olsa sabah ediyor. Narin’de çalışmaya tam gaz devam ediyor bu durum Kemal’in de dikkatini çekiyor Narin’in azmi. Cavidan ise Hikmet’in yemek yediğini görüyor bu durum Cavidan’ı oldukça rahatsız ediyor.

Narin telefonu bozulunca Kemal’in telefonunu ödünç alınca Kemal’in onu işe aldırttığını anlıyor ilaç almak için Emir’in odasına giren Reyhan Emir’e yakalanıyor. Reyhana onun için bu evde sığıntı olduğunu söylüyor Narin ise Kemale yaptıklarının hesabını soruyor

Yemin 116. Bölüm Resmi özeti

Reyhan’ın konaktan ayrılmasını istemeyen Emir’in amacı bellidir. Ama Reyhan’ın hayatında hiçbir şey eskisi gibi değildir. Diğer yandan, kendisini Kemal’e kaptırdığını fark eden Narin, bir karar vermek zorunda hisseder.

Yemin 116. Bölüm Özeti

Emir sonunda köyüne giden Reyhan’ı otobüsten indirmiş ve konağa getirmiştir. Reyhan konağa geldiğinde dayısının durumunu öğrenir. Reyhan dayısının açlık orucunda olduğunu duyunca beyninden vurulmuşa döner ve dayısı ile konuşarak bu sorunu çözmeyi planlar ancak Hikmet’i hiç bir şekilde ikna edemeyen Reyhan sonunda Hikmet’e gerçekleri anlatmak zorunda kalır. Eğer gitmezsem Emir hapse girecek diyen Reyhan dayısının kendisini anlayacağını düşünür; ancak Hikmet Reyhan’ın konaktan gitmesini hiç bir durumda kabul etmeyecektir.

Reyhan ve Hikmet’in konuşmalarını kapıdan dinleyen Emir Reyhan’ın “her şeyimi kaybettim seni de kaybedemem” dediğini duyar ve artık Reyhan’ın gitmek zorunda kaldığını anlar. Peki Reyhan neden gitmek zorunda kalmıştır? Ne için elindeki her şeyi kaybetmiştir?

Cavidan ve Cemre ise Reyhan’ın konağa dönmesi ile büyük bir hezimet yaşarlar ancak Cavidan bu durumun kısa süreceğini bu sefer hem Reyhan’ı hemde Hikmet’i konaktan göndereceğini söyleyerek Cemre’yi sakinleştirmeye çalışır. Cavidan ne kadar gururlu olduğunu bildiği oğlunun gururu üzerine gider ve neden Reyhan’ı getirdiğini sorar. Senin hiç gururun şerefin yok mu seni istemeyen bir kızı nasıl zorla getirirsin der; ancak Emir’in Cavidan’a cevabı sert olur. Yemin 18 kasım resimleri

Oya ise REyhan’ın konağa gelmesi ile önemli bir zafer kazanmıştır ve Cemre ve Cavidan’ın artık hata yapmasını beklemektedir. Büyük stres altına giren Cemre ise büyük bir hata yapacaktır.

Yemin 11 Kasım Özeti

Reyhan’ı zorla konağa getiren Emir Reyhan’a onu geri getirmesinin sebebi olarak babasının ölüme daha da yakınlaşmasını söyler bu durum Cavidan ve Cemre’yi hiç amma hiç memnun etmemiştir bu durumdan sadece Oya ve Melike memnundur Cavidan Emir’e Reyhan’ı neden geri getirdiğini sorunca Emir’de başka çaresi olmadığını söyler peki Reyhan Hikmet’i iyileştirmeyi başaracak mı?

Bu arada Narin’de iş arıyordur Kemal’e boşandıktan sonra ortada öylece kalamayacağını net bir dille ifade eder Kemal Narin’e duygularını söyleyecek mi? iki dostun Narin ve Reyhan’ın aşk hayati yoluna girecek mi?

Yemin 116. Bölüm Fragmanı

Yemin 115. Bölüm Detaylı Özeti

Süheyla’nın Emir’e Reyhan’ı geri getirmesini söylemesi Cavidan ve Cemre’ni sinirlendirse de Emir yapamayacağını söylüyor. Kemal ise Narin’in hikâyesini öğrenmekte kararlıdır ancak Narin’de anlatmamakta kararlıdır Kemal’in beli tutulunca ikisi ayni yatakta uyurlar. Cavidan ise Emir’e Reyhan’ın eve dönemeyeceğini anlatıyordur. Reyhan’a yanlış kesilen otobüs bileti Reyhan’nın gitmesine engel oluyor Cavidan ise içinden Hikmet’i tehdit etmeye devam ediyordur Emir Hikmet’in ilaçlarını vermeye çalışsa da Hikmet orucundan dönmez Emir açık bir dille Reyhan’ı geri getiremeyeceğini anlatmaya çalışıyordur. Narin uyumamaya çalışsa da beceremez Masala bakmaya giden Kemal döndüğünde Narin’in onun yerine geçtiğini görüyor. Reyhan’ın yeni bileti bir sonraki günedir.

Emir ise babasına iyileşmesinin tek yolunun Reyhan olmaması için yalvarıyordur. Cavidan Emir’e Hikmet’i yatılı bir hastahaneye götürmesini söylese de Emir kabul etmez Cavidan’da Emir’e Reyhan’ın geri dönmeyeceğini açık bir dille ifade eder. Kemal ise Narin’e olan sevgisiyle artık baş edemiyordur. Reyhan Narin’in yanına gelip arkadaşıyla vedalaşır iki dost bir-birine sıkı sıkı sarılırlar. Oya’da Emir’in Reyhan’ı geri getirmesi için her yolu deniyordur. Şehriye ’ye ablanın Kandilli için yaptığı helva misafirlerini memnun ediyor. Zafer’de Emir’e Hikmet’in yaptıklarını Reyhan için yaptığından emin olduğunu söylüyor konağın önüne gelen Reyhan Emir onu fark etmeden gider.

Cavidan Hikmet’e zorla yemek yedirmeye çalışsa da Hikmet yolundan dönmemeye kararlıdır Cavidan’ı durduran ise Emir’in gelmesi olur. Ancak Hikmet Emir’in de elinden bir şey yemez. Emir babasını yıkadığında babasının sırtındaki yaraları fark ediyor Emir Hikmet’e anılarını anlatıp yaptıkları ve yapamadıkları için özür diliyor Reyhan’da artık otobüsüne binmiştir. Masal Narin den piyano çalmasını istiyor. Reyhan ise elinde kalan tek şeyin alyansı ve anıları olduğunu düşünüyordur. Emir’se otobüsün önünü kesiyor Emir Reyhan’ı yolundan döndüre bilecek mi? Reyhan geri dönecek mi?

Yemin Dizisinde Geçen Hafta

Yemin dizisinde geldik 24. haftaya. Emir için artık Reyhan ölüm kalım meselesi olmuştur. Ya Reyhan’ı konağa geri getirip babasını kurtaracaktır ya da babasının ölümünü gün gün izleyecektir. Emir verdiği karar ile Reyhan’ı ne olursa olsun konağa geri getirmek için harekete geçer. Reyhan dayısının durumunu öğrenince konağa dönmeye karar verir ancak Reyhan’ın konağa dönmesi Emir’in hapse girmesi anlamına gelmektedir.

Reyhan’ı artık çok daha zor bir süreç beklemektedir. Cemre çıldırmış gibi Reyhan’a tehditler savurmaya devam eder. Reyhan Cemre’den dayısı iyileşene kadar izin ister; dayısı iyileşir iyileşmez tekrar konaktan gidecektir. Cemre ise Hikmet’in amacının tekrar Reyhan ile Emir’i evlendirmek olduğunu bilir.

Yemin 116. Bölüm resimleri

Yemin 116. Bölüm Özeti

Emir Hikmet’e kendisini istemediğini söyleyen kadını geri getirmeyeceğini söylüyor Cavidan ise hem Hikmet’ten kurtulmak için hem de Reyhan’ın eve dönme ihtimalini yok etmek için Emir’e Hikmet’i bakim evine yerleştirmeyi söyleyince Emir Cavidan’a çok sert tepki veriyor.

Kemal ve Narin arasında ise güzel şeyler olmaya devam ediyor. Cavidan yine boş durmuyor sırf Reyhan eve dönmesin diye Hikmet’e zorla yemek yedirmeye çalışıyor Emir ise babasının sırtındaki işkence yaralarını görüyor.

Oya’da Emir’den gururunu bir kenara koyup Reyhan’ı geri getirmesini istiyor Emir ne karar verecek? Reyhan ise memlekete gitmekten vazgeçip dayısı için geri dönecek mi? Acaba Reyhan’ı gitmekten Süheyla mı vazgeçirecek? Süheyla ve Cemre arasında nelere sebep olacak?

Yemin 116. Bölüm 117. Bölüm 118. Bölüm Özeti 11 Kasım 12 Kasım 13 Kasım (3 Yorum)

  1. Artik iyiler kazansin artik oya reyhan konusurken gercrkkeri ogrensin artik narin ve ve krmal birbirlerini asik olsun suna yurumeye baslasin artik zaferle suna birbirlerini sevsinler ve birbirlerine asik olsunlar suna gercekleri ogrensin cemrenim agzindan gercekleri ogrdnsin ve ondan nefret etsin cavidan ve cemre hapse girsin artik hikmet by iyilessin artik ya

  2. Suna ve zafer birbirlerine asik olsunkar zafer ve suna birbirlerine daha cok yakidiyorlar