Yemin 121. Bölüm 122. Bölüm Özeti 18 Kasım 19 Kasım

Yemin 122. bölüm Özeti

Reyhan Nigar’a her şeyi anlat dese de Nigar korkusundan hiç bir şey söyleyemez ancak yakında Cavidan Nigar’dan şüphelenecek ve Nigar’ın kara günleri başlayacaktır.

Reyhan’ı sınamaya devam eden Emir Reyhan’ın kendisine çektirdiği acıların aynısını Reyhan’a çektirmek ister. Reyhan’a ait olan her şeyi bir sinirle çöpe atan Emir geri dönülmeyecek bir yola girmektedir. Reyhan’ı kıskandırmak isteyen Emir Reyhan’ın dilinin bağını çözmek için Cemre’ye bile yaklaşabilecektir.Yemin 122. bölüm resimleri

Cavidan ise çok yakında hem Reyhan hem de Cemre’den iki büyük darbe yiyecektir. Dayısı Hikmet’in kafasında ki yaranın sebebini çözen Reyhan’ın eli artık daha güçlüdür. Dayısını bu hale getiren kişi çok büyük ihtimalle Cavidan hanımdır; delil ise Reyhan’ın elindedir.

Kemal’se Kemal mantıklı düşün sen kızının velayeti için oda sınır dışı edilmemek için hepsi bu yok olamaz Narin’e âşık olamam diyor ancak bundan sonra her ne kadar Narin’den kaçmaya çalışsa da her defa olanlarla biraz daha yaklaşacaklar ancak Narin geçmişiyle yüzleşmeden Kemal’le kavuşamayacaktır.

Yemin 122. Bölüm Fragmanı

Yemin 121 bölüm Detaylı özeti

Emir’e konaktan gitmeyeceğini ve dayısını bırakmayacağını söyleyen Reyhan Emir’le dışarı çıkınca Cemre
Hikmet’le baş-başa kalıyor Hikmet’e herşeyin onun yüzünden olduğunu söylüyor.

Narin’e seni ormanda tek başina bıraktım diğe çok korktum diyen Kemal’e Narin Kemal adini sayikladiği için getirdiklerini söylüyor.Doktorda Narin’e çok iyi müdahile yapmışsın eşiniz sizin sayenizde hayatda deyince Narin daha iysini yapa bilirdim diyor Kemal’se gözlerini Narin’den alamıyor

Herşeyi bırakıp giden terk eden sen değilmisin ne istiyorsun benden çıldırmamsa çıldırdım diğen Emir’e Reyhan’sa bu eve senin karın olarak değil Hikmet Tarhun’un yeğeni olarak geldim deyince Emir delirmiş bir şekilde çekip gidiyor.
O kız yüzünden bir gün hasta olucaksin senin için korkuyorum diğen Cavidan Emir’in sert tepkiseyle karşılaşır harekete geçmek isteyen Cemre’yi ise durduran yine Cavidan oluyor.

Narin Kendide iyi olmadığı halde yine Kemal’i kendinden çok düşünüyor sana bir şey olsaydi Masal ne yapardi ben bu vicdan azabıyla nasıl yaşardım deyince Kemal’de gizemler kraliçesine beni sen kurtardin diyor.
Kemal’in başından bir an olsun ayrılmayan Narin Kemal’e olan sevgisini gizleyemiyordur artık.

Zeynep Reyhan’a keşke Emir abiyle yine eskisi olsaniz desede Reyhan’a göre bu mümkün değildir artık çünki hanceri Emir’in tam da kalbine saplamıştır Emir’de kendine kızıyordur böyle bir kadını nasıl sevdim diğe

Reyhan mektubu kimin yazdığını bulmak için evdeki herkesden şüpheleniyor en çokta Nigar’dan tabiki.

Hastahaneye gelen Oya ve Masal’dan Masal çok üzgündür Masal için ayağa kalkan Kemal kızı için yapamayacağı şey olmadığını herkese gösteriyor

Cemre’ise Reyhan’ı adım adım izliyordur müsait yer bulduğundada tehdit ediyor ancak Reyhan’da Cemre’ye Emir’e olan sevgisiyle ve onun için katlandıklarıyla meydan okuyor telefonda 155-i çeviren Reyhan Cemre’ye konuş desede Cemre hemen kapatıyor şimdi krallık Reyhan’ın ve ayrıca Cemre’ye bencil olduğunu Emir’in asla onu sevmeyeceğini ve aralarındakı bağı kopartamayacağını ve Emir’in kalbinim yalnız onun için atdığını söylüyor.

Sinirlenen Cemre’yi Cavidan durdurmaya çalışsada Cemre artık Cavidan’da onun saçmasapan oyunlarından ve hep kayp etmekden bıktığı için Cavidan’a resti çekiyor.

Eve dönen Kemal ve Narin’i Şehriyye abla gözyaşları içinde karşılıyor Şehriyye abla ise Narin’e gir kocanın koluna bir birinize destek olun bu zamanda destek olmayacaksanızda ne zaman olacaksanız diyor.

Reyhan’ın konuştuklarının bir kısmını duyan Emir yeni bir yola girecektir bu yolda kendiside Reyhan kadar üzülecektir.
Emir duydukları yüzünden sinir kirizi geçiriyor Reyhan’ı çağırtıran Emir yanına gelen Reyhan’a madem istiyorsun dayının evinde istediğin kadar kala bilirsin ancak her gün yüz kere bin kere pişman olacaksın ancak hepside senin yaptıkların yüzünden olacak her şeyin bir bedeli ve sen bu bedeli ağır bir şekilde ödeyeceksin diyor.

Masal’ın üzgün olduğunu görünce Masal’a benim ellerimde sihir var ellerini tutunca sanada geçecek sende babanı iyileştireceksin diğen Narin komik anların yaşanmasına sebep oluyor.

İki aşık Oya’nın gönderdiği yapbozu yapıyorlar ancak Kemal gözlerini Narin’den alamıyor ateşi yükselen Kemal kumandanın emriyle uyuyor.

Nigar’ın tuhaflığı evde herkesin dikkatini çekiyor Sefer’in söylediklerinden Reyhan mektubu yazanın Nigar olduğuna emin oluyor.
Emir’se Reyhan’a hizmetçi müamelesi yapıyor Reyhan’sa sabır arzuluyor bu evden gidemez dayısını korumak zorundadır.

Ateşten Narin’in adını sayıklayan Kemal Narin’in onu çağırdığını duysada bu Oya’dır uyanan Kemal’e Oya bu hayatda mucizeler var öyleki sen aşık olacak kadar.

Reyhan’da Nigar’ı sıkıştırmaya devam ediyor Nigar kaçmaya çalışsada Reyhan mektupu gösterip senin yazdığına eminim şimdi bana herşeyi anlatacaksı

Yemin 121. bölüm Özeti

Reyhan Emir’e annen babana eziyet ediyor ben dayımı korumak için buradayım diyemez; gerçekleri öğrenmek isteyen ve Reyhan’ın dilinin çözülmesini bekleyen Emir ise Reyhan’a yüklendikçe yüklenir. Emir Reyhan’ın pişman olup yeniden konağa dönmek istediğini düşünür ve bir bedel ödemeden konağa dönemeyeceğini söyler; ancak Reyhan bir kez daha konağa senin için değil dayım için döndüm döndüm mesajını Emir’e verir.

Emir’in sinir krizleri geçirdiğini düşünen Cavidan ise fırsattan istifade Emir’i Reyhan’a karşı doldurmak ister ama Emir’in kalbinde ki Reyhan aşkından bir gram eksilmek yoktur; bu nedenle de Emir Reyhan’a söz ettirmez ve annesini susturur. Emir’in bunca şeye karşı hala deliler gibi Reyhan’a aşık olduğunu gören Cemre ise artık pes etmek üzeredir. Cemre her zaman müstakbel kaynanası Cavidan’a güvenmiş onun planlarını desteklemiştir ama her seferinde sonuç hüsran olmuştur; artık Cemre Cavidan’ın planlarını değil Reyhan’a karşı kendi acımasız planlarını uygulayacaktır. Cemre bu öfkesiyle polise mi gidecektir.

Narin kendisini ikinci kez kurtaran Kemal’e artık büyük bir aşk ile bağlıdır ve bunu artık kendinden saklamamaktadır. Kemal Narin’in kahramanıdır. Kemal de Narin’in kendisi için yaptıklarına minnettardır; Narin’in sevgisi ile ayakta kaldığının farkındadır ve bu büyük desteği bir ömür yanında görmek istemektedir. yemin 18 Kasım resimleri

Yemin 121. Bölüm Fragmanı

Yemin 121. Bölüm Özeti

Yemin dizisinde sonunda Reyhan’ın güçlü Cavidan ezik olacağı haftalarda yaklaştık. Yemin dizisinin 25. haftasında Cavidan ve Cemre’nin oyunları bir bir bozulmaya ve planları bir bir ellerinde kalmaya başlayacak.

Cavidan’ın yeni hedefi Nigar’dır; çünkü Nigar Cavidan ve Cemre ortaklığı ile ilgili çok şey bilmektedir. Evdeki herkes Cavidan için artık büyük tehlikedir. Cavidan Nigar ile Reyhan’ın gizli konuşmalarından şüphelenir ve öncelikle Nigar’ı evden göndermeye karar verir; ancak bu beklediği kadar kolay olmayacaktır. Nigar’ı karşısına alan Cavidan ev halkının da tepkisini çeker. Yemin 121. Bölüm resimleri

Emir Reyhan’dan nefret etse de Reyhan Nigar’dan öğrendikleri ile artık Cemre’nin Emir’e zarar veremeyeceğini anlamıştır. Cemre Reyhan’ın nasıl böyle kendine karşı geldiğini anlamasa da Reyhan’dan duydukları ile çılgına dönmüştür. Cemre Reyhan’ın dayısını korumak için konakta kaldığını düşünse de Reyhan’ıun gerçekleri öğrenmiş olmasından çok korkmaktadır. Reyhan ise Cavidan’ın dayısına eziyet etmemesi için ne pahasına olursa olsun konakta kalmaya devam edecektir.  Reyhan konakta bir yanda da Cemre ve Cavidan’ın açığını aramaktadır. Reyhan için zor olan Emir ile konuşabilmektir; zira Emir yaşadıklarından sonra Reyhan’a karşı öfke ile doludur. Bakalım Reyhan Emir’e gerçekleri anlatabilecek mi? Emir annesinin babasına eziyet ettiğine inanabilecek mi? Emir’in Cavidan’a karşı tepkisi ne olacak?

Diğer taraftan Kemal ve Narin ise zorlu günler geçirmekte ve bir birleri için gözlerini kırpmadan canlarını feda edebilmektedir. Kemal ve Narin farkında olmasalar da aşkları çok büyük bir sınavdan başarı ile çıkmak üzeredir. Hem Narin’in hemde Kemal’in sağlık durumları daha da kötüye gitmektedir; ancak yardım Kemal ve Narin’e hiç beklemedikleri bir anda gelecektir.

Yemin 120. Bölüm Fragmanı

Nigar Cavidan Hanım sayenizde bana kızmadı hayatım ilk defa böyle Fedakâr bir iyilik gördüm teşekkür ederim der. Nigar Cavidan’ın korkusundan söyleyememiştir. Kemal yarı baygın halde Narin’e ağlama der. Narin’se bilsen ölmek üzere olduğumu yine kurtarırdın beni; sende Masal için kurtulmak zorundasın der. Kemal kendine geldiğinde Narin’in onun omuzunda uyuduğunu görür ve dün geceyi hatırlar. Bu arada Narin’de uyanır.

Emir ise Reyhan’ın ayağına gittiği için kendine kızıyordur çünkü onu istemeyen bir kadının ayağına gitmiştir. Reyhan’a Hikmet’in durumunu soran Melike bu günlük yemeğini yedirecektir Hikmet sonunda Reyhan’dan başkasının elinden de yemeğini yemiştir

Hikmet’e yemek yediren Melike’yi Emir görür bu anda Reyhan’da gelir artık bana ihtiyacı kalmadı der Emir’se neye ihtiyacı var yok sen değil ben bilirim der kendince gitme demiştir Reyhan’da dayısına yaptığı fedakârlık için teşekkür eder.

Kemal’in gözünden Narin’in durumu kaçmaz ancak Narin yorgunluktan deyip yardım aramaya çıkmak istiyor Kemal’se bu durumda seni yalnız bırakamam der ancak Narin buna izin vermiyor ayağa kalkarsan dikişlerin patlayacak iltihap yayılacak asıl sen ölürsen beni yalnız bırakırsın der.

Kemal de bu kadar şeyi nerden biliyorsun diye sorar ancak Narin cevaplamak istemeyince Kemal bu benim son sorularım cevapla der ve Narin’in geçmişi hakkında gerçekleri öğrenmeye çalışır. Narin bizim bir birimizi tanımak için çok vaktimiz olacak der. Acıya daha fazla dayanamayan Narin’in gözleri kamaşır ve bayılır.

Eve gelen Doktor Hikmet’in durumunun iyi olduğunu söylüyor birde Hikmet’in Melike’nin elinden yemek yediğini duyan Cavidan hemen Reyhan’a artık sana ihtiyaç kalmadı git der. Hikmet’i de önce besleme gitsin sonra sana neler yapacağım göreceksin ölmek isteyeceksin diye tehdit etmeye devam eder; tabi bu arada Nigar’da kapıda dinlemededir.

Kemal’se Narin’i merak ediyordur çünkü durumu iyi değildir vücudundaki acıya dayanamayan Narin ormanda bayılır Kemal’se artık dayanamayıp zorla da olsa Narin’i aramaya gider Narin’e seslense de Narin bayıldığı için duymuyordur yolda düşen Kemal’i yoldan geçenler bulur götürmeye çalışsalar da Kemal Narin’siz gidemem der ve Narin’in onu bırakmadığı gibi oda da Narin’i bırakamaz

Cavidan yine Cemre’yi çağırır gel keyif yapalım der. Reyhan gidecektir sonuçta Zeynep’i yine Melike’ye emanet eden Reyhan olanlara dayanamayıp ağlamaya başlar. Emir’i arayan Doktor Hikmet’in kan değerlerinden çıkan sonuçları haber verir ve Hikmet’in yanına gelen Emir Reyhan’a haklıymışsın babam gayet iyi artık sen git der.

Reyhan da gitmek için yola çıkmıştır bile Cemre gelse de Reyhan’ın gidişini göremez. Nigar’ın yüzünün düştüğünü gören Cavidan istersen senide onunla gönderiyim der. Reyhan tam gidecekken yolda çantasında ki mektubu okur ve mektupta gitme dayının başına gelenleri bilmiyorsun hayati tehlikede hiç bir şey göründüğü gibi değil onu yalnız bırakma yazmaktadır. Okuduklarına şok olan Reyhan  her şeyi planlayanın Cemre olduğunu düşünür.

Gözünü hastahanede açan Kemal hemen Narin’i aramaya başlar. Hastahanede fellik-fellik Narin’i arayan Kemal sonunda sevdiği kadını bulmuştur gözlerinin içi gülen ikili bir-birine sıkı-sıkı sarılırlar belki de ilk defa bu kadar yakındırlar bir-birine.

Reyhan’sa dayısına senin güvende olduğunu bilene kadar hiç bir yere gitmeyeceğim der. Reyhan’ı tehdit eden Cemre hiç ummadığı bir şeyle karşılaşır.

Yemin 121. Bölüm Fragmanı

Yemin 121. Bölüm fragmanı şuanda yayınlanmadı. Yemin 121. Bölüm fragmanı yayınlandığında sayfamıza eklenecektir.

Yemin 122. Bölüm Özeti

Yemin 122. bölüm özeti şuanda yayınlanmadı. Yemin 122. Bölüm  özeti yayınlandığında sayfamızda olacaktır.yemin 18 Kasım resimleri

Yemin 121. Bölüm 122. Bölüm Özeti 18 Kasım 19 Kasım (1 Yorum)

  1. Sıkılıyoruz artik,biraz hız lazim,safligida bi yere kadar,monotonluktan cikar gerceklere donerse dizi seviniriz.