Yemin 133. Bölüm 134. Bölüm 135. Bölüm Özeti 4 Aralık 5 Aralık 6 Aralık

Yemin 135. Bölüm Resmi Özeti

Cavidan’ın planından habersiz olan Reyhan, Emir hakkında gelen haberi öğrendiğinde neye uğradığını şaşırır. Öte yandan, köşeye sıkışan Kemal ve Narin, müfettişi evliliklerine ikna etmek zorundadır

Yemin 135. Bölüm Özeti

Kabuslar gören Reyhan’ın rüyaları gerçek olur. Emir kaza yapmıştır. Emir’in kaza yaptığını öğrenen her şeyin sorumlusu olarak kendisini görmekte ve Emir’e bir şey olmaması için elinden gelen tek şey dua etmektir. Peki Emir’in yaptığı kaza da Cavidan’ın parmağı var mıdır?

Cavidan bir bir düşmanlarını ekarte etmektedir. Nigar’ın kendisini tehdit ve şantaj ettiğini kameraya alan Cavidan’ın artık eli güçlüdür. Eğer Nigar gerçekleri Emir’e anlatırsa o da videoyu polise verecek ve Nigar’ı şantaj suçundan hapse gönderecektir. Nigar Cavidan’ın oyununa gelmiştir ve hapse girmek istememektedir.Yemin 5 aralık resimleri

Artık Reyhan’ın dayanamadığını ve her şeyi Emir’e anlatmak üzere olduğunu gördüğü kabuslardan tahmin eden Cavidan Reyhan’ı da saf dışı bırakmak istemektedir. Reyhan’ı göndermek için bir çok yol deneyen ama başarılı olamayan Cavidan artık Reyhan’dan kurtulmak için ona da öldürmesi gerektiğini anlamıştır.

Aile bakanlığı uzmanı artık duyduklarından sonra Kemal ile Narin’in gerçekten evli olduğuna inanmamaktadır. Uzmanın vereceği olumsuz rapor sonucunda kızı Masal’ı kaybedeceğini bilen Kemal’in ise bir anda hayatı kararmıştır. Narin Kemal’e bir çözüm bulacaklarını söylese de Narin bir kez daha eve gelen uzman ile görüşmek ister. Peki Narin uzmanı Kemal’i çok sevdiğine ve evliliklerinin gerçek olduğuna ikna edebilecek mi?

Yemin 135. Bölüm Fragmanı

Yemin 134. Bölüm Özeti

Emir ve Reyhan ayrı evde devam etmektedir. Emir Reyhan’ı konuşturana kadar onu bu evde tutmaya kararlıdır. Tabi ki Reyhan Emir ile aynı odada yatmak istemez. Reyhan salonda yatar Emir ise yatak odasında. Reyhan tam uyumuşken içeri bir hırsız girer. Hırsız salonda yalnız yatan Reyhan’ı tek sanar ve paraları alıp kaçmak ister; ancak Reyhan uyanır.

Reyhan’dan paraları almak isteyen hırsız Reyhan’ı kolay lokma sanar ama Reyhan kolay lokma olmadığını ilk andan gösterir ve hırsızı atlatarak Emir’e doğru koşar. Emir’ karşısında gören hırsız kaçmaya başlar. Reyhan ise çok korkmuştur ve kendini Emir’in güvenli kollarına atar.

Diğer taraftan Talaz Cavidan’a bir ders vermek ister ve Cemre ile Cavidan’ı aynı odaya koyar. Cavidan’ı gökte arayan Cemre yerde bulur ve Cavidan’a her şeyin hesabını sormak için saldırır; ancak Talaz dersini alan Cavidan’ı odadan çıkarır.

Narin’i eve dönmeye bir türlü ikna edemeyen Kemal ise Sosyal Hizmetlerden eve geleceklerini öğrenince bir kez daha Narin’in yanına gider; ancak Narin bir kez daha olumsuz cevap verecekken karşısında sosyal hizmetler uzmanını görür. Masal’ın geleceği için yumuşayan Narin Kemal’i kurarır ve sosyal hizmet uzmanına bir şey çaktırmaz.

Reyhan’ın konuşmayacağını anlayan Emir onu konağa götürür bir yandan da Reyhan dayısını yalnız bırakmak istememektedir; ancak sabrı taşan Cavidan bir gece Reyhan’ı yastıkla boğmaya kalkar; ancak Emir’den korkar ve kendini tutar.

Yemin 134. Bölüm resimleri

Yemin 134. Bölüm Fragmanı

Yemin 133. Bölüm Özeti

Emir boşanmalarının gerçek nedenini öğrenmek için sonunda Reyhan’ı bir eve temizlik yapması için çağırır. Şirketten gelen telefon ile temizlik yapmaya giden Reyhan karşısında Emir’i görünce şok olur. Emir temizlik bitene kadar Reyhan’dan gerçekleri öğrenmeye kararlıdır. Reyhan’ın artık kaçacak bir yeri kalmamıştır.

Cemre’nin susmaya niyeti olmadığını gören Talaz onu oyalamak için ondan kaldıkları dükkanı temizlemesini ister. Bu zamana kadar hiç temizlik yapmamış Cemre için bu pis ofisi ve tuvaleti temizlemek ölümden beterdir.

Reyhan’ın temizlik sırasında camı temizlemek için tehlikeli hareketler yaptığını gören Emir onun düşmesine engel olur ve Reyhan’ı kendine çeker. Aylar sonra Emir ve Reyhan’ın bedenleri bir kez daha buluşmuştur. Bu yakınlaşma ikisini de çok etkiler ama Reyhan hemen Emir’in kollarından kurtulur.

Reyhan temizlik yaparken Talaz’dan telefonu alan Cemre önce polise ulaşmaya çalışır ancak polis olayları anlayamaz ve Cemre’ye yardımcı olamaz. Şimdi Cemre’nin kurtulmak için tek çaresi Emir kalmıştır. Emir Cemre’den gelen telfon ile şok olur.  Yurt dışına çıktığını düşündüğü Cemre’nin onu telefon ile araması ve yardım istemesi kötü giden bir şeyler olduğunun göstergesidir. Yoksa Sühelya’nın ölüm de bir kaza değil midir? Cemre’yi kaçırınlar Süheyla’yı da kaza süsü ile öldürmüş müdür?

Diğer taraftan Kemal Narin’in tekin olmayan bir mahallede ayrı bir eve çıkması sonucu adeta diken üstündedir ve korktuğu da başına gelmiştir. Mahalleden bir genç Narin’i rahatsız eder. Şans eseri orada olan Kemal o adama haddini bildirir; ancak bu durum böyle devam etmemeli Narin bir an önce bu mahalleden taşınmalıdır. Bakalım Kemal Narin’i tekrar eve dönmesi için ikna edebilecek midir?Yemin 4 aralık özeti resimleri

Aldığı parayı harcamaya doyamayan Nigar ise susması karşılığında bu sefer Cavidan’dan 1 milyon Türk Lirası ister. Bir yandan Talaz’a bir yandan Nigar’a para yetiştirmeye çalışan Cavidan ise artık bitme noktasına gelmiştir; acilen Nigar’ın da işini bitirmelidir.

Yemin 4 Aralık fragmanı

Yemin’de Gelecek Bölümde Neler Olacak?

Emir sonunda CD’yi bilgisayarına takar ve izler ancak içinde beklediği gibi her şeyi çözecek bir bilgi bulamaz. Bu durum karşısında büyük ümitsizliğe düşen Emir’in elinde ki tek seçenek Reyhan’ın gerçekleri anlatmasıdır. Reyhan ise zorlasa da Emir’in elinden CD’yi alamamıştır ve Emir’in her şeyi öğrenmesinden çok korkmaktadır. Emir’in CD’den bir şey öğrenemediğini fark eden Reyhan rahatlar ama Cemre’nin ortadan kaybolması ve Süheyla’nın ölmesi artık her şeyin kontrolden çıktığının da bir göstergesidir.

Emir Süheyla’nın başına gelenlerin bir kaza sonucu olmadığını düşünmeye başlar; çünkü Süheyla tam Reyhan ile ilgili önemli bilgileri anlatacakken yaşanan kaza sabotaj ihtimalini ortaya çıkarmaktadır. Emir bir yandan da bu ihtimali değerlendirir. Reyhan ile aralarını bozmak isteyen; bunun için katil olmayı bile göze alan kimdir? Emir Cemre ile görüşmek ve annesinin başına gelenleri konuşmak ister; ancak Cemre’nin de yurt dışına gitmesi bir çok soruyu havada bırakmaktadır.

Diğer taraftan Talaz’ın elinde bulunan Cemre’yi nasıl susturacağını düşünen Cavidan ise kalıcı bir çözüm bulma arayışındadır. Ya annesi Cemre’de ölecek ve sonuza kadar susacak yada Emir’i elde etmek için annesinin ölümünü unutacaktır. Cemre ise bir an önce Talaz’ın elinden kaçıp Emir’e gerçekleri anlatmak için yanıp tutuşmaktadır. Cavidan ise Cemre’nin ölmeden susmayacağını anlamıştır. yemin 133 özet resimleri

Kemal ise Narin’in kendi hatası yüzünden bu eve çıktığını bilmekte ve bu duruma bir çözüm bulmak istemektedir. Kemal’in tek isteği ise sevdiği kadının tekrar kendi yanına, kızı Masal’ın yanına geri dönmesidir.

Yemin 132 bölüm Detaylı Özeti

Emir Cavidan CD-yi çizdiği için izleyememiştir Reyhan’sa Emir izlerse diye çok endişelidir Emir Reyhan’a son nefesinde Süheyla Hanım bana bu CD-yi izlememi söyledi der daha sonra Emir kaçmaya çalışan Reyhan’a ayrılığımızın ardında başka bir sebep olmadığına benden bir şey saklamadığına yemin et beni sevmediğine değince Reyhan’da yemin etmemek için kaçıyor

Narin kafasına tavayla vurduğu Kemal’i uyanık tutmak zorundadır daha sonra Kemal’le kavga eden Narin onu evden kovar ancak Kemal gitmemek için dengesini kaybedince Narin’de korkudan kal der.

Cavidan’la konuşan Talaz Cavidan’a Cemre ile konuşmasını söylese de Cavidan hayır der ancak Talaz’a da sıkı-sıkı tembihler elinden kaçırma yoksa senin de benimde sonum olur diye

CD-yi tamire gönderen Emir’e CD-nin düzelmediğinin haberi geliyor Emir’de Reyhan’a geriye bir tek kişi kalıyor ayrılığımızın gerçek sebebini bilen yani sen der

Reyhan’ı arayan Akif yeni iş çıktığını söylüyor Reyhan’sa tam kapıdan çıkarken Emir’e yakalanıyor Reyhan’a kaçmanın yolunu bulmuşsun diyen Emir bu işin peşini bırakmayacaktır yolda Reyhanı arayan Akif bey evin biraz tehlikeli olduğunu söylüyor eve geldiğinde kapının açık olduğunu gören Reyhan içeri girer ancak hiç kimse yoktur daha sonra ayak sesleri gelince dönen Reyhan şok oluyor çünkü karşısındaki Emir’den  başkası değildir Reyhan bu defa konuşmadan kurtula bilecek mi?

Kemal’e Narin sana iyi geliyor diyen Oya bir sorun varsa çözmenize yardımca olurum diyor Kemal’de Narin’e senden rica ediyorum o gecekonduya gitme sahte evliliğimiz açığa çıkacak diye korkuyorum der Narin’se parmağımdaki yüzük kelepçe değil der tüm bunları ise Oya duyar oeki Oya bu duyduklarından sonra ne yapacak?

Talaz’la konuşan Cavidan Cemre’le de konuşuyor kafasını kullanan Cemre Cavidan ile konuşur gibi yapıp 155-i arar ancak bağlanamıyor Talaz’a sana erkekliği öğretmediler diye dalga gecen Cemre Talaz sinirlenince kaçmaya çalışsa da Talaz buna izin vermiyor Cemre ise asla pes etmeyecektir

Kendince Cavidan’ı kızdıran daha doğrusu delirten Nigar bir haberle yerle bir oluyor çünki Sefer onun paraları sakladığı ocağı satmıştır peki Nigar şimdi ne yapacak?

Yemin 134. Bölüm Fragmanı

fragman şuanda yayınlanmadı.

Yemin 133. Bölüm 134. Bölüm 135. Bölüm Özeti 4 Aralık 5 Aralık 6 Aralık (4 Yorum)

  1. Bu yemin pisikoloji bozmaz hale geldiğinde artik izleyecegim,sevmiorum berbat halde şuan,rtrafimdaki herjezde boyke diyor,

  2. Reyhan gerçekten salak biri bu kadar olmaz ya cd çalışmıyor diyor emir hala konuşmuyor. Bu devirde bu kadar saçma çocuklar bile güler
    .senarist hanımda insanları iyice salak yerine koyuyor

  3. YA ARTIK BİTSİN ARTIK EMİR GERCEKLERİ ÖGRENSİN GÖRSÜN ANNESİNİN VE CEMRENİN YAPTIKLARINI GÖRSUN ARTIK EMİR REYHANDAN ÖZÜR DİLESİN ARTIK YETER ARTIKKK

    • Reyhan ağzını oynatıp beni hala seviyo dedikçe hiç bişey olmaz insan bukadarmı saf olur.