Yemin 136. Bölüm 137. Bölüm Özeti 9 Aralık 10 Aralık Fragmanı

Yemin 137. Bölüm Özeti

Cemre’nin kendisi ile oyun oynadığını videoda ki kişinin Emir olmadığını anlayan Cemre her şeyi ortaya çıkarabilmek için Cemre ile karşı karşıya gelmek ister; ancak Cemre bir türlü ortalarda yoktur.

Sürekli Cemre’yi arayan Reyhan bir türlü Cemre’ye ulaşamaz; çünkü Cemre’nin telefonu Cavidan’ın elindedir ve Cavidan telefona bakmaz.Yemin 137. Bölüm resimleri

Reyhan sonunda dayanamaz ve Cavidan’a Cemre’yi sorar; ancak Cavidan da Cemre’yi bilmediğini söyler. Emir ise Reyhan’ı masadan kaldıran o mesajın kaynağını arar ve  Reyhan’ın telefonunu alır ve içinde ki mesajlara bakar. İstediği mesajı bulamayan Emir Reyhan’ın Cemre’yi ne kadar çok aradığını görür ve bu işin Cemre ile bir alakası olduğunu anlar.

Reyhan ise Cemre’yi aramaya çıkar. Emir’de peşindedir. Bakalım Reyhan Cemre’nin izine ulaşabilecek midir? Aslında Reyhan videoda ki kişinin Emir olmadığını fark etse de emin olmadan Emir ile bir şey paylaşmak istemez.

Mahkemenin Masal’ı dedesine vermesinden sonra artık Kemal kızı Masal ile vedalaşmak zorunda kalacaktır; ancak Kemal bir türlü Masal’ı dedesine vermek istemez ve bunun için direnmeye karar verir; ancak Narin Masal’ı verirken çıkacak tatsızlıkların Masal’ı çok etkileyeceğini söyler ve Masal nasıl giderse öyle gelir diyerek Kemal’i uyarır. Kemal Narin ve Masal planladıkları gibi balık tutmaya giderler

Yemin 137. Bölüm Fragmanı

Yemin 9 Aralık Özeti

Emir Reyhan için ne kadar değerli olduğunu bu motor kazasında çok daha iyi anlamıştır. Artık Emir’in Reyhan’ın sevgisinden hiç şüphesi yoktur. 

Cavidan’ın “Dayıma bakıyorum bahanesi ile benim param ile alınan yemekleri yiyorsun, kapıda ki köpekten bir farkın yok” sözünden sonra evde yemek yemeyen ve kendi parasını kazanmak için çalışmaya başlayan Reyhan’ın annesinin sözlerinden sonra evde yemek yemediğini öğrenen Emir Cavidan’dan hesap sormaya gider. Cavidan’ın ise Emir’e verecek bir cevabı yoktur. Yemin 9 Aralık resimleri

Diğer taraftan kendisine gelen video da bir hile olduğunu fark eden Reyhan videoda ki kişinin montaj ile değiştirildiğini kişinin gölgesinden fark eder. Artık Yemin’de düğüm çözülmüştür. Reyhan hemen durumu Emir’e anlatacak ve kendisine gelen videoyu gösterecektir. Emir kesinlikle bu videonun montaj olduğunu kendisinin kimseyi öldürmediğini söyleyecek ve sonun da gerçekler ortaya çıkacaktır.

Yemin 136. Bölüm Fragmanı

Yemin’de Bu Hafta Neler Olacak

Yemin dizisinde geldik Cavidan’ın hem Reyhan’ı hemde Cemre’yi bitirme planına. Cavidan artık o kadar bunalmış ve çıkmaza girmiştir ki bir an önce hem Reyhan’ı hemde Cemre’yi öldürtmek ve seslerini kesmek ister. İkisinin de konuşması Cavidan’ın sonu demektir. Cavidan bir yandan da yurt dışına kaçmayı düşünse de yurt dışı her şeyin ters gitmesinde Cavidan’ın hazırladığı yedek planıdır. Önce artık her şeyi anlatmak üzere olan Reyhan’ın işi bitmelidir. Artık Cemre’de Reyhan’ı tehdit etmediğine göre Reyhan tekrar Emir ile birlikte yaşamak için harekete geçmeden Cavidan Reyhan’ı durdurmalıdır.

Cavidan’ın herkesi öldürme planı Emir engeline takılacaktır; bu nedenle önce Cavidan Emir’i uzaklaştırmalı ve kontrolü altına almalıdır. Emir bir an olsun Reyhan’ı yalnız bırakmamakta bu da Cavidan’ın işini iyice zora sokmaktadır.

Yemin dizisinde artık bu hafta Emir ile Reyhan’ın düğün yaptığı hafta olacak ve artık Cavidan yurt dışına kaçmak zorunda kalacak. Cavidan’ı durduran ise saf dışı bırakmak istediği Emir olacak.  Yeminde Reyhan ve Emir Evleniyor

Yemin’de Geçen Hafta

Reyhan’ı öldürmek isteyen Cavidan Emir’in geldiğini duyunca hemen kaçar. Reyhan’ı uyandıran Emir’e Reyhan beklemediği bir tepki verir. Emir ise derdin ne senin sen sustukça hiç bir şey düzelmeyecek görmüyor musun der.

Sefer’in yüzünden parasını kaptıran Nigar Cavidan’dan 1 milyon daha istiyor Cavidan’ı polise gitmek ile tehdit eden Nigar bir kez daha Cavidan’dan bir milyon istiyor Cavidan’da vermeyeceğini söyleyince Nigar tekrar polise gitmek ile tehdit ediyor ancak Cavidan her şeyi kaydetmiştir. Cavidan’ın ses kaydı aldığını anlayan Nigar şok olur; çünkü şantaj yapmak ciddi bir suçtur. Şimdi Nigar’ın elinde bir koz varken artık Cavidan’ın elinde de Nigar’ın hayatını mahvedebilecek bir koz vardır. Böylece Cavidan düşmanlarından ikincisinin de sesini kesmiştir.

Sosyal hizmetlere gelen Kemal ve Narin el-ele tutuşup kadına kararınızı vermeden bizi bir dinleyin der ancak kadında onlara evliliğinizin gerçek olduğuna inanmıyorum der. Narin’de Kemal’e seni dinlemeliydim deyince Kemal Masal’ın dedesinin ikna olmayacağından emir bir şekilde artık her şeyin bittiğini düşünüyor; ancak Narin’de yalnız ölüme çare yok değip ne olursa olsun sosyal hizmetler uzmanını ikna edeceğini söyler.

Reyhan’a Emir Bey kaza yapmış diyen Nigar Reyhan’ı yerle bir ediyor. Emir iyi mi? neden kaza yaptı? Aslında işin aslı çok farklı. Artık Nigar da ister istemez eli mahkum Cavidan’ın oyununa dahil olmak zorundadır. Peki Cavidan’ın planı ne? Emir’in kaza yaptığı haberi Cavidan’ın ne işine yaracak? Yemin 9 Aralık 136. bölüm resimleri

Yemin’de Neler Olmuştu

Emir’i arayan Cemre ona iyi olduğunu ve yurt dışında olduğunu söyler ancak Talaz başına silah dayadığı için bunları söylemek zorunda kalmıştır. Emir’de Cemre’nin tuhaf olduğunu düşünüyordur bu düşüncesini Reyhan’a da söyleyince Reyhan Süheyla Hanım öldüğü için Cemre kendinde değildir der.

Emir ise Reyhan’ı konuşturmadan bırakmamaya kararlıdır. Reyhan ise uyumak bahanesi ile kaçar eve hırsız girince ilk salonda uyuyan Reyhan’ı görüp evde Reyhan’ı yalnız sanar. Reyhan uyanınca boğazına silah dayayan hırsız paranın yerini soruyor: Hırsızı aldatan Reyhan hemen Emir’e seslenir. Emir gelince kaçan hırsız ikilinin yakınlaşmasına sebep olur. Emir ise Reyhan’a bunları bir daha yaşattığı için özür diler. Reyhan ise büyük korku yaşamıştır. Reyhan’a elleriyle su içiren Emir seni çok özledim keşke hep böyle kalsak diye içinden geçiriyor

Kemal’in kestiği elektrik kablosu başına iş açıyor. Kemal’i evden kovan Narin çok sinirlidir. Talaz’ da bu anı kaydetmiştir. Narin ise hala Kemal’e çok sinirlidir. Kemal’de gitmemiş arabada bekliyordur güya Narin’i eve götürecektir ancak karşımdakinin normal bir insan olmadığını da bilmektedir. Gece arabada uyuya kalan Kemal’i sabah Narin uyandırır gece Kemal elektriği kestiği için hasta olan Narin bu yüzden Masal’ın yanına gidemez

Cemre’yi görmeye gelen Cavidan Talaz’ı kızdırır. Sinirleri bozulan Cemre Cavidan’ın üzerine saldırır. Cavidan ise kapana kısılmış bir vaziyettedir. Nigar, Cemre, Talaz şeytan üçgeni baş düşmanlarının açığını yakalamak için dört gözle bekliyordur

Sabah uyanan Reyhan Emir’in yastığına sarılıp Emir’le olan anılarını hatırlar. Tamda bu anda ses duyunca korkan Reyhan’ın yardımına Emir yetişir. Emir Reyhan’a ben yanındayken sana kimse bir şey yapamaz diye söz verir.

Cavidan’dan parasını isteyen Nigar Cavidan’ı daha da sinirlendirir daha sonra Cavidan’a kahve getiren Nigar kahvesini içip bankaya gitmesini söyler.

Cemre’yi böyle durdurmayacağını anlayan Cavidan ondan temelli kurtulmanın yollarını arar.  Cavidan’a Reyhan’ın odasında uyuduğunu söyleyen Emir rahatsız etme der. Emir’in Zafer ile konuşmasını dinleyen Cavidan Emir’in Reyhan’a biraz daha ısrar edersem konuşacak gibi dediğini duyar. Reyhan’ın konuşması Cavidan’ın sonu demektir. Cavidan artık sonsuza kadar Reyhan’ın sesini kesmelidir.

Kemal’i Sosyal hizmetlerden arayan avukat sen Narin’e ev mi tuttun sosyal hizmetler yerini tespit etti oraya geliyor der. Kemal Narin’i ne kadar arasa da Narin telefonunu açmaz. Narin’in yanına giden Kemal Narin’le kavga edince sosyal hizmetli görevlisi her şeyi görür. Reyhan’ın başından bir dakika ayrılmayan Emir ona olan özlemini gizleyemiyordur. Emir gittikten sonra sayıklayan Reyhan’ı Cavidan duyuyor yastıkla Reyhan’ı boğmak isteyen Cavidan Emir’in gelmesiyle şok olur.

 

Yemin 136. Bölüm 137. Bölüm Özeti 9 Aralık 10 Aralık Fragmanı (1 Yorum)

  1. Bu dizide kötüler kötülükte sınır tanımıyorlar Nigar un aklı etmiyor mu Cavidan a istediğin yere git şantaj yaptığımı söyle ben yanarsam seni de yakarım.Senin beni ihbar edeceğin yerde bende senin yaptıklarını anlatırım diyemiyor mu diyemez NEDENNNNNN çünkü bu diziyi dizi yapanlar kötülük üretmek üzere kurgulanmışlar.