Yemin 16 17 ve 18. Bölüm Özeti 11 12 13 Mart Fragmanı

Yemin dizisinde 3. haftanın da sonunda geldik. Senaryosu ve kırdığı izlenme rekorları ile harika bir üç haftayı arkada bırakan Yemin dizisi yapımcısı Karamel yapım yeni haftada yeni oyuncular ile kadroyu güçlendirerek başarısını daha arttırmayı planlıyor.

Yemin 18. Bölüm Özeti

Emir‘in Reyhan‘ın elini tutup onu savunması Cemre‘yi sinir eder. Reyhan memnundur ancak bu çok uzun sürmeyecek. Emir yine bir pot kıracak ve Reyhan haksızlığa uğrayacak.

Emir evde Reyhan‘a Erzurumdan benimle evlenmek için koşa koşa gelen biri için bu kadar afra tafra yetmezmi deyince Reyhan buna dayanamayacak ve Emir‘i tokatlayacak. Bence, Emir bu duruma kızmayacak ve hatta Reyhan‘a hak verecek. Reyhanın Emir‘i affetmesi daha da zorlaşacak. Cavidan da planlarına ara vermeyecek. Cemre‘yi teselli etmek de Cavidan‘a düşecek.

Cavidan Reyhan‘a el kaldırmak isteyince Emir onu durduracak. Cemre Reyhan‘ı ezemediği için kıskançlıktan kuduracak. Leyla ise Sevil‘i arayacak ancak Sevil diye bulduğu kişi yanlış çıkacak.Yemin 18. Bölüm resimleri

Yemin 13 Mart Özeti

Emir Reyhan’ın kırılan kalbini düzeltmek isterken hata yapar. Reyhan bu defa sessiz kalmaz. Reyhan’ın farklı bir tarafını gören Emir, nasıl davranacaktır?Emir Reyhan’ın gönlünü almaya çalışırken büyük bir pot kırar, ancak haksızlığa uğrayan Reyhan bu defa sessiz kalmaz.

Emir hiç beklemediği tepki karşısında ne yapacaktır?Cavidan ise Reyhan’a ders vermek için hiçbir fırsatı kaçırmaz.Reyhan bir kez daha iyi niyetinin kurbanı olacak mıdır?

Yemin 18. Bölüm Fragmanı

Yemin 17 bölüm özeti

Reyhan Emir‘e burası benim hapishanem deyince Emir çok üzülür. Emir çok pişmandır. Reyhan da çok üzgündür. Suna bu duruma üzülür ve onları barıştırmayı planlar. Leyla Kemal‘in odasında aile cüzdanını bulur. Leyla dolaba saklanırken Kemal onu görmek üzereredir ancak son anda Leyla kurtulur.

Ancak Kemal aile cüzdanından karısının adı yazan sayfayı yırtmıştır. Bu yüzden Leyla bir şey bulamaz. Suna Reyhan‘la parka gider ve Emir‘in de oraya gelmesini sağlar. Cemre Vural‘dan çekinirken Cavidan endişelenme der. Cemre doğum gününde Reyhan‘a bir kötülük yapmayı planlar ve bunu Cavidan‘a bile söylemez.

Leyla Kemal‘in en sevdiği yemekleri yapar. Şehriye çok şaşkın ve memnundur. Kemal Leyla‘nın yaptığı yemekleri beğenir ve ondan etkilenir. Reyhan Suna‘ya kızgın değil ama Emir‘in ona inanmamasına kırgındır. Suna Reyhan‘ı yumuşatmaya çalışır. Emir gelince Suna aradan çekilir. Emir Reyhan‘la konuşmaya çalışır. Reyhan gitmeye çalışırken Emir onu durdurur. Oradaki duyarlı bir adam Emir‘i kızdırır. Ancak Reyhan durumu idare eder. Leyla Kemal‘le tatlı tatlı konuşarak Masal‘ın annesiyle ilgili ağzından laf almaya çalışır ancak Kemal ser verip sır vermez.

Reyhan Emir kimseyle kavga etmesin diye arabaya biner. Sefer Nigar‘dan çocuğu olsun istiyor ancak Nigar kabul etmiyor. Cemre, Emir‘i, Reyhan‘la birlikte doğum günü partisine davet eder. Emir bunu Reyhan‘a iletir ama Reyhan gitmek istemez. Emir Cemre‘nin ısrar ettiğini söyler. Reyhan onu yok saymaya devam eder. Leyla uyurken kalkmamak için el ayaklarını yatağa bağlayıp uyur. Zafer Emir‘e Reyhan‘ı bir şekil partiye götürmesini ve ondan özür dilemesini söyler. Vural Cavidan‘a şantaj yapmaya devam eder.

Sabah, Kemal Leyla‘yı mutfakta yerde uyurken görür. Leyla panikler ve bahaneyle kaçar. Leyla çok utanmıştır. Hikmet Reyhan‘ı Cemre‘nin partisine gitmeye ikna eder. Sefer mutfağın her yerine bebekle ilgili şeyler koyarak Nigar‘ı ikna etmeye çalışır. Nigar sinirlenir. Leyla Kemal‘den çok utanıyor ve çekiniyordur. Cavidan Vural‘ın şantajına boyun eğmez ve onu Suna‘yı kandırdığını Hikmet‘e anlatmakla tehdit eder.

Kemal uyurgezerlik hakkında kitap alır ve bunu Emir‘le de paylaşır. Emir partiye giderken Reyhan arabaya biner. Emir sevinir ama yine Reyhan‘la konuşamaz. Leyla Kemal‘in çalışma odasını karıştırır ve Kemal ile karısının resimlerini bulur. Kemalin yaşadıklarını merak eder. Emir ve Reyhan partiye gelir. Cemre Reyhan‘ın güzelliğini kıskanır. Bir adam Reyhan‘a göz koyunca Emir kıskanır. Cemre Reyhan‘ı küçük düşürmeye çalışır ama Reyhan kendini savunur.

Emir de Reyhan‘ı ezdirmez. Cemre Reyhan‘a köyünden bahsetmesini söyler. Reyhan köyünü güzel anlatır. Emir etkilenir. Herkes Reyhan‘a bayılır. Leyla Şehriye‘den Masal‘ın annesinin adının Sevil olduğunu öğrenir. Cemre Reyhan‘ın hiç tanımadığı ve onu sevmeyen birinin koynuna girmesini eleştirir. Reyhan‘ı aşağılar. Emir Reyhan‘ın elini tutar ve Cemre‘ye bazen insanın yaptığı en büyük hata en güzel yaptığı şeydir, bu son günlerde bunu öğrendim der. Cemre kıskanır.

yemin 17 özet resimleri

Yemin 12 Mart özeti

Leyla uykusunda dolaşırken Kemal onun uyurgezer olduğunu anlamış ancak bunu Leyla‘ya belli etmemişti. Kemal ve Süheyla konuşurken Leyla Süheyla‘nın, Masal‘ın annesini görmesi ona iyi gelebileceğini söylerken duymuştu. Leyla bu konuyu Kemal‘e sorunca Kemal ona kızmıştı. Leyla bu konuyu kurcalayacaktır. Emir Reyhan‘la konuşmaya çalışınca Reyhan ona çok kırıcı cevap vermişti.

Yemin dizisinin 17 bölümde ise, Emir Reyhan‘ın peşinden koşmaya devam edecek ve Reyhan kaçmaya devam edecek. Leyla ise Kemal‘in odasından bulduğu aile cüzdanı sayesine Masal‘ın annesinin kim olduğunu öğrenecek ve onun peşine düşecektir. Talaz da Kemal‘e karşı yeni planlar kuracaktır.

Suna Emir ve Reyhan‘ın arasını düzeltmeye çalışacak. Cavidan ve Cemre de pes etmeden Reyhan‘a kötülüğe devam edecek.  Cemre Reyhan‘ı doğum gününe davet edip onu insanların önünde aşağılayacaktır. Reyhan çok üzülecektir. Benim tahminimce Emir Reyhan‘ı savunacak ve Reyhan bu sayede Emir‘i affedecektir. Cemre ve Cavidan ise bu duruma çok üzülecek ancak pes etmeyecekler. Kemal ise Leyla‘dan etkilenmeye devam edecek.

Yemin’in 17. bölümünde istemeden Reyhan ile Emir’in arasının açılmasına sebep olan Suna, onları barıştırmayı kafasına koyar. Cavidan’ın yaptığı kötülük se ayağına dolanır. Reyhan’la Emir’in arasının bozulmasına sebep olduğu için çok üzülen Suna, bu durumu düzeltmek için elinden gelen her şeyi yapar. Reyhan’a kötülük yapmaktan bir türlü vazgeçmeyen Cavidan’ın ise planı bu kez istediği gibi gitmez.

,Cemre hırsını alamayıp doğum gününde Reyhan’ı rezil etmek ister iken Emir’in tepkisi ile karşılaşır. Yoksa bu ikili barışacak mı? Bir taraftan da Leyla ne yapıp edip Kemal’e ramen Masal’ın annesini bulur. Peki, Leyla kafasına koyduğu şeyi yapabilecek mi? Ve Masal annesine kavuşacak mı?

Reyhan Emir‘i affedecek mi? Emir Reyhan‘ı savunacak mı? Hepsi ve daha fazlası Yemin 17 bölüm 12 Martta Kanal 7 de…

Yemin 12 Mart Fragmanı

Yemin 16. Bölüm Özeti

Yemin geçtiğimiz bölümde Suna‘nın attığı mesajı gören Emir Reyhan‘ın masum olabileceğini düşündü ve Hikmet‘e bir şey söylemedi. Kemal ise bilgisayarda görüntülerin olmadığını görmüş eve gelmiş ve adamlar onu görünce kaçmıştı. Kemal Leyla‘ya iyi davranınca Leyla şaşırdı. Suna eve gelmiş ve Emir‘in önünde Reyhan ile yüzleşince Emir büyük bir hata yaptığını anlamıştı. Ancak kimse Vural‘ın neden böyle yaptığına anlam verememişti. Reyhan Emir‘le konuşmak istememektedir.

Leyla Taci‘nin bilekliğini görünce onu ortadan kaldırmış ve Talaz‘dan şüphelenmişti. Ancak sonra Taci‘nin bilekliğini kolunda görünce rahatlamıştı. Kemal ile evdeki olaydan dolayı rakibi Soner‘den şüphelenmişti. Cavidan yaptığı planın bozulduğunu öğrenince sinirlenmişti. Vural‘ın şantajlarından korkan Cavidan ona istediği parayı vermişti. Emir Reyhan‘a kendini affettirmek için kıvransa da Reyhan çok kırılmıştır ve onu affedemiyordur. Kemal Leyla‘ya teşekkür etmeye çalışsa da kem küm etmiş ve bu Leyla‘nın hoşuna gitmişti.

Yemin 11 Mart Özeti

Suna eve dönmüştür ve Reyhan‘a o adamla iletişime geçen bendim diyor. Emir bunu duyar ve ne kadar büyük bir haksızlık yaptığını anlar. Emir Reyhan‘la konuşmak isteyince Reyhan bu benim için çok hassas bir konu deyip konuşmaz istemez.

Reyhan sürekli Emir‘i görmezden geliyordur. Emir Reyhan‘ı uzanırken izler ve kendi kendine çok büyük bir eşeklik yaptın Emir Efendi ne yapıp edip kendini affettirmelisin diye düşünür. Vural Cavidan‘a şantaj yapıyordur. Cemre Cavidan‘a bu iş çok uzadı der.

Cavidan öfkemize yenilmemeliyiz der. Cavidan Vural‘a istediği parayı verir ve bir daha karşıma çıkma der. Kemal Leyla‘ya kızını kurtardığı için teşekkür etmeye çalışır ama pek başarılı olamaz. Leyla Kemal‘in garip bir adam olduğunu düşünür ve ondan etkilenmiş gibidir.Yemin 11 Mart Özeti resimleri

Kemal ve Leyla asansördedir. Kemal Leyla‘yı izliyordur. Leyla uzanırken de Kemal‘i düşünüp gülümser. Emir Reyhan‘a, burada birlikte yaşıyoruz, bu ev senin de evin diyor. Reyhan ise bu ev benim yaşamaya mecbur olduğum hapishanem der.

Benim tahminime göre, Kemal ve Leyla birbirlerinden etkilenmeye devam edecektir. Emir de Reyhan‘a kendini affettirmeye çalışacaktır. Ancak Reyhan‘ın gururu çok kırılmıştır ve henüz Emir‘i affetmeye hazır değildir.

Şimdi sıra Emirin Reyhan‘ın peşinden koşmasındadır. Hikmet bey bu durumdan memnundur. Cavidan‘ın ise pes etmeye niyeti yoktur. Reyhan‘a yeni bir tuzak kuracaktır. Talaz da Masal‘ı kaçırmaktan vazgeçmeyecek ve yeni planlara başlayacak.

Reyhan Emir‘i affedecek mi? Cavidan’ın yeni planı ne? Leyla Talaz‘ın gerçek yüzünü anlayacak mı? Talaz Leyla‘nın planını bozmasına ne tepki verecek?

Tüm bunlar Yemin 16 bölüm 11 Mart da Kanal 7 de…

Yemin 16. Bölüm Resmi Özeti

Emir’in pişmanlığı ağır olacak…Emir hiç tanımadığı bir adama inandığı için pişmandır. Binbir Tv. Reyhan için ise kırılan gururunu ve kalbini onarmak hiç kolay olmayacaktır.Emir tanımadığı bir adamın sözlerine inanmanın pişmanlığı içindedir.

Reyhan’ın kırılan kalbinin düzelmesi bu defa kolay olmayacaktır. Öte yandan Leyla’nın uyurgezer olduğunu anlayan Kemal hiçbir şey yokmuş gibi davranır. Leyla ise Kemal’in duymak istemediği sorunun peşindedir: Masal’ın annesi kimdir

Resmi özetler ve fragmanlar tarafımıza ulaştığında Yemin dizisi 17 ve 18. bölüm özeti ile 12 mart ve 13 mart fragmanını sizle ilk olarak buluşturacağız.

Yemin 16 bölüm Tahmini

Yemin 16 bölümde, Emir Reyhan‘ı suçlayıp ona eziyet etmeye devam edecek. Reyhan bir türlü suçsuz olduğunu ispat edemeyecek ve çok üzülecek. Emir ona boşanma evraklarını imzalatmak için baskı yapacak ancak Reyhan dayısına ettiği yeminini bozamayacak.

Reyhan‘ın sürekli ben suçsuzum diye kendini savunması Emir‘in içine kurt düşürecek ancak hâlâ gözlerimle gördüm diye Reyhan‘a inanmayacak. Kemal Leyla‘nın Masal‘ı evde bırakıp taksi çağırmaya gittiğini öğrenince Leyla‘ya kızacak ancak Leyla‘nın geri dönüp Masal‘ı kaçırılmaktan kurtardığını hatta yangında mahsur kaldığını öğrenince Leyla‘ya karşı daha merhametli olacak.

Suna Reyhan‘ın maruz kaldığı haksızlık yüzünden boşanmak üzere olduğunu öğrenince Emir‘le konuşmaya karar verecek. Cavidan ise bunu engellemek için elinden geleni ardına koymayacak. Bir süre Suna‘yı susturmayı başarsa da sonunda Suna Emir‘e gerçeği anlatacak. Ancak bu sefer de Emir onun Reyhan‘a yardım etmek için yalan söylediğini zannedecek. Suna bir şekilde Emir‘i doğru söylediğine ikna edecek. Bence bu konuda Zafer de Suna‘ya yardım edecek.Yemin 16 bölüm özeti

Kemal yangından dolayı Masal‘ı kontrol ettirmek için Doktor Süheyla‘yı eve çağıracaktır. Süheyla ve Leyla yeniden karşılaşacak. Daha sonra Süheyla‘nın Leyla‘yı nereden tanıdığına dair bazı ipuçlarını öğreneceğiz. Ben Leyla‘nın Süheyla‘nın kızı olduğunu düşünüyorum. Leyla Masal‘ı kaçırmak isteyen kişilerin Talaz‘ın adamları olduğunu henüz öğrenemeyecek. Ancak Masal‘a zarar verecekleri için bu adamlara çok kızacak.

Talaz ise Leyla‘nın planını bozmasına sinirlenecek. Eskisinden de güçlü bir intikam duygusuyla yeniden Masal‘ı kaçırmaya niyetlenecek ve bu sefer başarılı da olacak. Kemal kızının kaçırıldığını duyunca deliye dönecek ve Leyla‘ya kızacak. Ayrıca bu durum için işteki rakibi Soner‘den şüphelenecek. Leyla Masal için çok üzülecek.

Yemin 16. Bölüm Fragmanı

Yemin 15. Bölüm Özeti

Reyhan Vural‘a gerçeği söylemesi için yalvarır ama Vural hadi aşkım gidelim buradan diye elini tutar. Emir onun bir güzel pataklar ve kovar. Suna Cavidan‘a Vural‘ı aradığını söyler. Cavidan bilmiyormuş gibi yapar ve Vural ile yaptığı anlaşmayı hatırlar. Suna Emir‘i aramak için telefonunu ister ama Cavidan vermez. Reyhan masum olduğunu kanıtlamak için polisi çağırmak ister. Ancak Emir izin vermez. Reyhan defalarca ben suçsuzum dese de Emir onu dinlemez. Emir boşanma evraklarını yüzüne fırlatır ve hemen imzalamasını söyler.

Bu arada Leyla eve gelir ve dağınıklığı farkedince evde 2 kişi olduğunu anlar. Adamlar ona arkadan saldırır ama Leyla onu alt edip Masal‘ın odasına koşar. Telefonu yanında yok diye polisi de arayamaz. Leyla Masal‘ı saklambaç oynuyoruz diye idare eder. Reyhan evrakları imzalamayınca Emir çileden çıkar. Reyhan polise gitmekte ısrarcıdır. Melike ve Nigar kapıyı dinler. Reyhan evrakları imzalamaz ve Emir Hikmet‘i arar. Kemal Soner’in arazi konusunda ısrarcı olmasının nedenini merak eder. Sekreterin Kemal‘de gözü vardır.

Kemal Leyla‘yı aramak isterken vazgeçer. Adamlar Leyla‘yı tehdit edip Masal‘ı isterler. Leyla balkondan aşağı çarşaf sallayıp Masal ile inmeyi planlar. Hikmet telefonu açmaz. Emir ne olursa olsun Reyhan‘dan boşanacağını düşünür. Reyhan bu lekeyle yaşayamam diye Emir‘e dayıma anlatma der. Emir ona hakaret eder. Reyhan masum olduğunu haykırır. Emir öfkeyle gider.

Hikmet Emir‘i arar ve yolda olduğunu söyler. Emir hemen eve gelmesini ister. Adamlar yedek anahtarla kapıyı açmaya çalışırken Leyla Masal ile saklanır. Adamlar çarşafları görünce aşağı indiklerini zannedip giderler. Reyhan Melike ile konuşur ve ona namusuna dil uzatılmasına dayanamayacağını söyler. Cavidan doktorla anlaşır. Doktor Suna‘nın hastaneye yatırılması gerektiğini söyler. Suna tedavi için hastanede kalacaktır. Leyla ve Masal evden çıkmaya çalışırken adamı abi diye biriyle(Talaz) konuşurken görür.

Adam Talaz‘a sorun yok der. Adamlar Leyla ve Masal‘ı fark edince Leyla ve Masal Kemal‘in odasına saklanırlar. Emir Zafer‘le konuşur. Zafer ise tanımadığın birinin lafıyla Reyhan‘ı mahvetme der. Zafer Emir‘e Reyhan‘ı kıskandığını söyleyince Emir kesinlikle inkâr eder. Reyhan Kuranı Kerimi okur ve Allaha sığınır. Emir Hikmet‘e aldatma mevzusunu söylemeden Reyhan‘la boşanmak ister.

Leyla bebek telsizini bulur ve onunla polise ulaşmaya çalışır. Melike Reyhan‘a inanıyordur. Emir eve gelir ve yine Reyhan‘a kızar. O sırada Emir‘in sut annesi Hatice gelir ve bir sorun olduğunu hisseder. Suna hemşirenin telefonundan Emir‘i arar. Leyla polise ulaşır ama adresi verirken telsiz bozulur. Reyhan Hatice‘ye kahve yapmaya gider. Suna Emiri ararken Emir mutfağa gelip Reyhan‘ın kahve yapmasını engeller.

Emir tam telefonu açarken doktor telefonu kapatır. Leyla kapıyı açmayınca adamlar kapıya benzin döker. Cavidan Nigar‘dan evdeki durumları öğrenir ve keyifle Cemre‘ye anlatır. Vural parası geciktiği için Cavidan‘ı bekler. Cavidan ona parasını verir ama Vural burnu kırıldığı için fazlasını ister. Cavidan vermez. Vural ona bilenir. Adamlar tam evi yakacakken Leyla Masal‘ı örgütler ve kendisi adamları oyalarken Masal‘a kaçmasını söyler.

Hatice, Reyhan ve Emir‘e düğün hediyelerini verir ve onlara evlilikle ilgili öğütler anlatır. O sırada Hikmet gelir. Leyla sopayla odadan çıkarken Kemal‘i karşısında görünce bayılır. Hatice Hikmet‘le konuşur ve gider. O sırada Emir Suna‘dan bir mesaj alır. Suna, tüm gün sana ulaşmaya çalıştım umarım gerçekleri öğrenmişsindir yazmış. Hikmet Emir‘e bana ne söyleyecektin diye sorar.

Yemin 16 17 ve 18. Bölüm Özeti 11 12 13 Mart Fragmanı (5 Yorum)

  1. iyi yapiryosun reyan küs emire konusma biraz burnu surtsun cok ama cok yakisiyolar ???❤️❤️❤️ emir ve reyhan??♥️