Yemin 161 Bölüm 162. Bölüm Özeti 13 Ocak 14 Ocak Fragmanı

Yemin 161. Bölüm Özeti

Emir’in özel üniversite de Fahri olarak derslere girmesi ile Emir kısa yoldan kendi içini rahatlatacak bir çözüm bulmuştur ama Reyhan’ın okuluna Emir’in hoca olarak gelmesi REyhan’ı daha zora sokar zira Reyhan herkesten Emir’in eşi olduğunu saklamıştı.

Diğer taraftan Narin’in unutmaya çalıştığı sonunda da unutmayı başardığı eski sevgilisi Erhan Narin’in karşısına çıkar ve Narin’den bir şans daha ister. Zamanında Narin’i bırakıp giden bir adamla Narin’in zaten işi olmayacaktır bir de üstüne Narin artık kabul etmese de Kemal’e deliler gibi aşıktır. Kemal tam Narin’e açılacakken Erhan meselesi ortaya çıkınca duygularını Narin’e açmaktan vazgeçer. Şimdi Kemal için kıskançlıkla geçen günler başlamıştır.

Cavidan Taci’ye sağlam bir ders verir ve açıkça haddini bil der. Zor da olsa Suna’nın karşısına çıkan Taci bir kez daha Suna ile hiç bir kalp ilişkisine girmemesi gerektiğini anlar; ancak tüm bu yaşananlar Suna’yı biraz daha Taci’ye bağlar. Suna fark etmese de Taci’ye deliler gibi aşıktır.zeti 14 ocak resimleri

Yemin 161 Bölüm Fragmanı

Yemin 161. Bölüm Özeti

Reyhan’ı kıskandırmak ve Reyhan’ın sınıfında kileri yakından tanımak isteyen Emir yakın arkadaşından dersi alarak Reyhan’ın sınıfında derse girer. Derse giren Emir Tarhun’u çok beğenen kızlar hemen kendi aralarında Emir’in yakışıklılığını konuşur. Emir ise bu ilgiden çok memnundur.

Diğer taratan Cavidan oğlu Emir’in hayatına şimdilik müdahale edemeyince kızı Suna’nun hayatına karışır. Suna’nın bir şoför parçasına aşık olmasına anlam veremez. Suna ise beni hayata bağlayan Taci oldu yanımda kimse yokken o vardı der. Yemin 161. Bölüm resimleri

Yemin 161. Bölüm Fragmanı

Yemin dizisinde Cemre’nin artık diziden ayrılma vakti geldi. Cavidan’dan yaptıklarının hesabını soran Emir akıl karıştırıcı bir cevap alır. Cemre’nin intikam için bunu yaptığını söyleyen Cavidan paçayı yırtabilecek midir? Akıl hastanesinde olan ve akli dengesi yerinde olmayan bir kızın polis ifadesinin geçerli olmuyor olması şimdilik Cavidan’ı polislerden uzak tutsa da Emir annesinin de bu planın bir yerlerinde olduğundan emindir. Cavidan ise Cemre ile aramız bozuktu ona planında yardım etmediğim için; seni annenden beni de oğlumdan  ayırarak Cemre ikimizden de intikam alıyor diyen Cavidan da artık köşeye sıkışmıştır. Emir ise bu işi çözmeye ve gerçek suçluları ortaya çıkarmakta kararlıdır; bunun içinde kendisi bizzat Cemre ile konuşacak ve bir karara varacaktır.

Yemin 161 Bölüm Özeti Tüyoları Devam Ediyor

Emir’in Cemre ile konuşmasının bir felaket olacağını bilen Cavidan’ın ise çok az vakti vardır. Cemre’nin sesini kesmelidir; zira Cemre kendisini dikkatle dinleyen Emir’e anlatacakları ile her şeyin ortaya çıkmasına neden olacaktır. Cavidan’ın planı ise bir hasta bakıcısı marifeti ile Cemre’yi tam bir akıl hastası yapmak ve onun konuşmasına engel olmaktır. Bunun için de Cemre’ye çok ağır ilaçlar verdirecek ve Cemre’yi konuşamaz yapacaktır.

Yemin 13 Ocak Özetinde Yemin 161 Bölüm resimleriKemal abisine söz veren Taci bir türlü Suna’nın karşısına çıkamasa da Suna aşkının peşini bırakmamaya kararlıdır. Taci’nin kendisinden kaçtığına emin olan Suna Taci ile konuşup gerçekleri bu durumun nedenini ortaya çıkarmak ister ama bu hiç de kolay olmayacaktır. Taci Suna’ya gerçeklerden bahsetmeyecek bu durum ise yıllar sonra koltuk değnekleri ile de olsa yürüyebilen Suna’yı üzecektir.

Kemal ve Narin cephesinde yeni hafta da yine bol bol yanlış anlaşılmalar olacak ve Kemal bir türlü Narin’e aşkından ve duygularından bahsedemeyecektir; ancak elinde ki mektubu Hızır’ın yazmadığını öğrenen Narin bu mektubu Kemal’in kendisini yazdığını anlayacak ve Kemal’den kaçmaya başlayacaktır. Kemal’in Narin’e itirafını Yemin dizisinin 34. haftasında izleyebiliriz.

Yemin 162 Bölümde Adem hocanın zararsız olduğunu gören Emir yine de tedbiri elden bırakmaz ve Reyhan istemese de üniversitede Reyhan’ı takip etmeye devam eder; Emir’in tatlı kıskançlıkları izleyici memnun etse de bu durum biraz Reyhan’ı korkutacaktır.

Yemin 161 Bölüm Fragmanı

Yemin 161 Bölüm fragmanı şuanda yayınlanmadı

 

Yemin 161 Bölüm 162. Bölüm Özeti 13 Ocak 14 Ocak Fragmanı (1 Yorum)

  1. Yemin dizisini hiç kaçırmadan izlerim kötü rolde olsa bile Cavidan rolünü güzel oynuyor bence dizide kalmalı