Yemin 191. Bölüm 192. Bölüm Özeti 24 – 25 Şubat Fragmanı

Yemin 192. Bölüm Özeti

Koca bir avukat ordusu Reyhan’ı çıkarmak için elinden geleni yapar; ancak Reyhan için avukatların yapacağı hiç bir şey yoktur; mahkemeden önce Reyhan’ı çıkarmanın tek çaresi Yücel’i bulmak ve oynadığı oyunu itiraf ettirmektir. Reyhan ise hapishanede Nebahat’in kalbini yumuşatmaya çalışır ancak Nebahat yıllardır hapishaneler dedir ve kalbi adeta kas katı kesilmiştir. Nebahat koğuşun düzenini bozan ve kendine karşı gelen Reyhan’a iyi bir ders vermek için harekete geçer.

Nebahat zengin gelini olarak gördüğü Reyhan’ bulaşık yıkatır, yemek yaptırır; o da yetmez bir de üzerine tuvalet ve koğuş temizletir. Reyhan tüm bu işleri zevk alarak yapar; bunun Reyhan’a ders olmadığını anlayan Nebahat daha da ileri gider ve Reyhan’ın görüşe gitmesine engel olur. Reyhan ne kadar zorlasa da Emir ile görüşmeye gidemez. Emir ise Reyhan’ın görüşe gelmemesinden şüphelenir; Reyhan’la görüşmek için ısrar eder ama Reyhan gelmek istemiyor müsait değilmiş denilince rahatlar ve eve gider; ancak akşama Reyhan’ın yaralandığı haberi gelir. Reyhan ceza evinde yaralanmış ve revire kaldırılmışken elinden bir şey gelmeyen Emir adeta çıldıracak gibidir.Yemin 192. Bölüm resimleri

Kemal ise Oya’nın sevgilisi ile tanışmak istemez; çünkü Reyhan bu durumdayken Oya’nın sevgilisini düşünecek durumda değildir. Narin ise hiç bir şeyi ertelememek gerektiğini düşünmektedir; bu nedenle de Kemal’i yemek için ikna etmeye çalışır.

Yemin 192. Bölüm Fragmanı

Yemin 191. Bölüm Özeti

Reyhan’ı kurtaramayan Emir sevdiği kadını kendi elleri ile hapse yollamıştır. Hakimin tutuklanmasına karar verdiği Reyhan koğuşuna gelir; ancak koğuşu o gelmeden Reyhan Tarhun ile ilgili bilgi almıştır. Para babası bir ailenin gelini olan Reyhan’dan herkesin bir isteği vardır.

Reyhan hapse girince Emir onun ilk görüşüne gider. Sevdiği kadını görüp de ona dokunamamak Emir’i kahretmiştir. Emir Reyhan yalnız kalmasın diye hapishane de yatar. Emir Reyhan’ın burada olduğunu hissedeceğini ve yalnız olmadığını anlayacağını düşünmektedir; ancak koğuş arkadaşları Reyhan’ı korkutmak ister ve Reyhan’ın boğazına silah dayar. Reyhan’dan istedikleri tek şey ise paradır.yemin 25 şubat resimleri

Emir ise her yerde kuyumcu çalışanı Yücel’i aramaktadır. Yücel’in itirafçı olması halinde Reyhan bir sonra ki duruşmayı beklemeden tahliye olabilecektir. Emir’in kendi adamı Yücel’in peşinde düştüğünü gören Cavidan’ı da stres basar. Emir’in Reyhan’ı çıkartmak için Yücel’i bulacağından emin olan Cavidan Yücel’i sonsuza dek susturmaya karar verir.

Erhan ise Reyhan’ın hapse girmesini fırsat bilir ve Oya’nın acısından faydalanarak ona daha yaklaşır. Oya ise zor zamanında da yanında olan Erhan’a aşık olmaya başlamıştır.

Kemal, Emir ve Narin kafa kafaya verir ve kuyumcu çırağı Yücel’in peşine düşer. Yücel’in olaydan iki gün önce işe girmesi ve olaydan hemen sonra işten çıkması Kemal’in dikkatini çekmiştir. Yücel’in sabıka kaydına bakan Kemal ise ilginç bir gerçekle yüzleşir.

Yemin 191. Bölüm Fragmanı

Cavidan’ın ne kadar kötü kalpli olduğunu bir kez daha anlayan Gülsüm kendisi için hiç düşünmeden hapse giren Reyhan’a büyük bir minnet borçludur zira Gülsüm yıllar önce hapse girmiştir ve bir daha hapse düşerse bu onun için büyük bir felaket olacaktır.

Yemin 191. Bölüm Özeti Başlıyor- Tahmin-

Gülsüm’ü değiştirmek ve düzeltmek isteyen Reyhan canını bile verebilecek kadar çok sevmektedir Gülsüm’ü hapse girmek Reyhan için dert değildir; ancak geri de bıraktığı dayısı ve sevdiği adam en çok üzüleceği konu olacaktır. Emir bir yandan kendini hiç düşünmediği için Reyhan’a çok kızsa da bir yandan da kendisi de kardeşi için aynı şeyi yapacağını bildiği için Reyhan’a hak vermektedir.

Emir ne kadar çabaladıysa da kuyumcu da çalışan ve yüzüğü Gülsüm’ün çantasına koyan adama ulaşamaz. Emir’in kuyumcuda ki adamını aradığını öğrenen Cavidan ise büyük bir sevinç yaşarken bir anda şok olmuştur. Gülsüm yerine Reyhan hapse düşünce sevinen Cavidan hiç güvenmediği kuyumcu da ki adamın konuşması ile her şeyin biteceğinin de farkındadır. Bu nedenle ne olursa olsun o adam mahkemeye çıkmamalı; çıksa bile kendi isminden bahsetmemelidir. yemin 24 şubat resimleri

Erhan ise yeni bir plan hazırlamakta bu plan ile iki kardeşi bir birine düşürmeyi düşünmektedir. Oya’yı kendisine aşık etmeye çalışan Erhan kısa zamanda bunu başarır; zira Oya sevgiye aç ve bekar bir kadındır. Yaşının ilerlemesine rağmen istediği aşkı bulamayan Oya temiz duygular ile kendisine ilgi gösteren Erhan’ a aşık olmuştur.

Yemin 23 Şubat Özet Tahmini

Erhan Oya ile konakta olmak ve her şeyden haberdar olmak istemektedir; en önemlisi de eskiden Narin’in kendisinin nişanlısı olduğu ortaya çıktığında Erhan işten atıldığı gibi eğer görüşmek istemezse Narin’in de yüzünü bile göremeyecektir. Kemal ile Oya’yı karşı karşıya getirecek olan Erhan gerçeklerin ortaya çıkması ile Oya üzerinden yine Kemal’e zarar vermeye devam edebilecektir. Narin ise Erhan’ın Oya üzerinden kendisine ulaşmaya çalıştığını anlayacak ancak mutlu günlerin hatrına şimdilik susmayı tercih edecektir; ancak Oya ise Narin’i sustuğu için asla affetmeyecektir. Yemin 191. Bölüm resimleri

Diğer taraftan Kemal ise geçmişe bir sünger çekmiş ve yeniden Narin’in etkisine kapılmıştır. Narin’e artık daha da yakın davranan Kemal bir kez daha doyasıya Narin’e sarılır. Narin de bu sarılmayı karşılıksız bırakmaz. İki deli aşık bir birine kavuşmuştur ancak bu kavuşma çok da uzun sürmeyecek ayrılık rüzgarları çabuk esecektir.

Yemin 191. Bölüm 192. Bölüm Özeti 24 – 25 Şubat Fragmanı (2 Yorum)

  1. kanal 7 nin kendi karakteri yok kanal geriye gidiyor bu kadar ucuzsunuz kalitesiz bir kanalsınız yemin dizisi final olmalı

  2. dizide şahsiyetsizlik karaktersizlik beceriksizlik var kanal 7’nin beceriksiz oluşu da önemli rol burada 19 00 yeni Hint dizileri saati olmalı kanalın kendi şahsiyetine önemi varsa yemin ya 21:00 a yada 21:30 a alınır