Yemin 193. Bölüm 194. Bölüm 195. Bölüm Özeti 26 -28 Şubat

Yemin 195. Bölüm Özeti

Emir Reyhan’sızlığa dayanamaz ve babasının rahatsızlanmasını da fırsat bilerek Reyhan’ı savcıdan aldığı özel izin ile hastaneye getirtir. Reyhan dayısının cenazesine gittiğini sanar ama dayısını sağlıklı şekilde gören Reyhan rahatlar.

Reyhan’a Emir’in ise çok özel bir sürprizi vardır. Emir Gülsüm ile iş birliği yaparak Reyhan’ı Hikmet’in hastane odasından çıkarır ve ona beyaz bir güvercin hediye eder uçurması için.yemin 28 şubat

Çatıya çıkan Reyhan ile Emir güvercini uçurur uçurmasına ama çatının kapısı üzerilerine kapanır. Reyhan’ın ise dayısını görme süresi bitmiştir. Eğer Reyhan bir an önce hastahaneye inemez ise kaçak muamelesi görecek ve her yerde aranacaktır. Bu durum Reyhan’ın mahkeme de ki tutukluluk sürecini de olumsuz etkileyecektir.

Diğer taraftan sonunda Oya Erhan’ı da alır ve abisi Kemal ile Narin’in karşısında büyük bir mutlulukla çıkar. Çiçeğini çikolatasını alan Erhan pişmiş pişmiş Narin’in karşısına çıkar. Gördüklerine inanamayan Narin ise ne yapacağını şaşırır.

Yemin 195. Bölüm Fragmanı

Yemin 194. Bölüm Özeti

Talaz ile iş birliği yapan Cavidan Emir’in Yücel’e ulaşamaması için elinden geleni yapar; ancak Talaz bir kez daha işi eline yüzüne bulaştıracaktır. Gülsüm Talaz’a para vermeye gidince Yücel’in tutulduğu yeri öğrenecek ve Reyhan’ı hapisten kurtarmak için Emir’e Yücel’in yerini söyleyecek; Yücel’in bulunması ve suçunu itiraf etmesi ile Reyhan’ın da hapishane macerası sona erecek. Cavidan ise oynadığı oyunda bir kez daha başarısız olsa da asa pes etmeyecek; çünkü Emir Yücel’in bu oyunu neden oynadığını; bu oyunu oynamak için kimden emir aldığını sorgulamayacak.

Farkında olmasa da Reyhan hapishane de canı ile sınav olmaktadır. Nebahat hapishanede gerçek hakimin kim olduğunu herkese göstermek bozulan iktidarını yeniden sağlamlaştırmak için Reyhan’ın canına kastedecek. Reyhan ise kendisini jilet ile kesmek isteyen Nebahat’in elinden kader arkadaşının yardımı ile son anda kurtulacak.

Ölümden döndüğüne sevinemeden Reyhan’a bir kötü haber daha gelecek. Cavidan tarafından gördüğü eziyet sonrası durumu ağırlaşan Hikmet Tarhun hastaneye kaldırılacak. Kimse farkında olmasa da Hikmet’in yaşadığı eziyetlerin doktor Narin farkına varacak; bu olay Hikmet’in yeniden hayata döndüğü olay olacak. Yemin 194. Bölüm 27 şubat resimleri

Yemin 194. Bölüm Fragmanı

Yemin 193. Bölüm Özeti

Emir Reyhan’ı kurtaramadığı için yanmaya devam eder; Emir artık Reyhan’ı kurtarmak için tüm riskleri alır. Yücel’i sonunda köşeye sıkıştıran Emir Yücel’e çok yaklaşır ancak Yücel’i bir kez daha elinden kaçırır. Reyhan ise Nebahat’in işkenceleri karşısında artık daha güçlüdür ve Nebahat’ten korkmamaktadır. Emir ile Reyhan’ın görüşüne engel ola Nebahat’i arkadaşlarının da yardımı ile tuvalete kilitlemeyi başaran Reyhan Emir’e kavuşur; ancak Emir ile Reyhan’a 15 dakika yetmez. Hasret gidereceklerine görüş sonrası daha da bir birlerine yanarlar.

Kemal ise her geçen gün biraz daha Narin’i affetmektedir ve yaşananlardan sonra bir kez daha Narin’e açılmaya karar verir ancak hiç bir şey Kemal’in planladığı gibi olmayacak Kemal bir kez daha Narin’e açılmayı başaramayacaktır. Narin Oya’nın erkek arkadaşı ile tanışmak için acele edip bir gün daha beklememek gerektiğini söylerken Kemal artık neyi beklemektedir?Yemin 26 şubat resimleri

Yemin 193. Bölüm fragmanı

 

 

 

Yemin dizisinde Reyhan’ın hapiste olduğu bölümlerin çekimleri sonunda tamamlandı; böylece Reyhan da hapisten kurtulmuş oldu biz de Nebahat gibi saçma karakterlerden kurtulmuş olduk; ancak yine şunu söyleyebilirim ki Reyhan taş kalpli Nebahat’i yumuşattı; para için her şeyi yapabilecek Gülsüm’ü yumuşattı ancak bir tek Cavidan’ı yumuşatamadı.

Yemin 193. Bölüm Özeti Tahmini Başlıyor

Daha Reyhan hapisten çıkmadan Cavidan Reyhan’a yeni oyununu hazırladı bile. Cavidan yine Talaz’dan destek alarak büyük bir iş peşinde. Cavidan’ın tek amacı bir daha çıkamamak üzere Reyhan’ı hapse atmak ama sevdiği kadının yollarını hasret ile bekleyen Emir’in de karısını bir kez daha hapse göndermek gibi bir niyeti yok.

Diğer taraftan Oya’nın başına gelenler pişmiş tavuğun başına gelmeyecek; ancak şimdilik Oya mutlu anlarını yaşamaya devam ediyor; Erhan güzel sözleri ile bir taraftan Oya ile olan ilişkisini gizli tutmayı başarırken bir taraftan da Kemal’e büyük bir darbe indirme peşindedir. Bakalım hem karısı ile hemde kardeşi ile aşk yaşayan Erhan’a Kemal’in keseceği ceza ne olacak. Oya ile Narin neden düşman olacak? Hepsi Yemin’in gelecek bölümlerinde. Biz birazda Yemin dizisinin 39. haftası nasıl bitecek ona bakalım:Yemin 193. Bölüm resimleri

Yemin 26 Şubat Özeti Tahmini Devam Ediyor

Cavidan Gülsüm ile daha fazla yola devam edemeyeceğinin farkına varmıştır; Gülsüm’ün Reyhan’a karşı ne kadar hassas davrandığını gören Cavidan Gülsüm’ü son bir görev verecek sonra da Gülsüm’ü kaldırıp atacaktır. Gülsüm’ün parasız kalmaktan ve hapisten ne kadar korktuğunu gören Cavidan Gülsüm’ü bu iki şey ile tehdit eder. Gülsüm’den kendisine bir zarar gelmeyeceğinden emin olan Reyhan ise hayatının şokunu yaşamak üzeredir.

Emir ise bir taraftan Reyhan ve kardeşi Gülsüm’ün sorunları ile ilgilenirken bir taraftan da annesi Cavidan’ın babası Hikmet Tarhun’a yaptığı eziyetin farkındadır. Bir çok kez annesinin babasına kötü davrandığını gören Emir annesini bir kez daha konaktan uzaklaştırmaya karar verir. Emir babasının annesinden uzakta olduğunda daha rahat olacağını düşünen Emir Hikmet’in her türlü bakımını Melike’ye verir; Peki Melike gördükleri konusunda Emir’e neler söyleyecektir? Melike’nin elinde Hikmet’in iyileşmesinden korkan Cavidan Hikmet’e nasıl bir oyun oynayacaktır?

Yemin 193. Bölüm Fragmanı

Yemin 193. Bölüm Fragmanı şuanda yayınlanmadı; Yemin dizisi 26 şubat fragmanı çıktığında sayfamıza eklenecektir.

Yemin 194. bölüm ve Yemin 195. bölüm özetleri de çıkar çıkmaz ilk olarak sitemize eklenecektir.

Yemin 193. Bölüm 194. Bölüm 195. Bölüm Özeti 26 -28 Şubat (2 Yorum)

  1. dünyanın en iğrenç dizisi baya iğrençlik mide bulandıran aptal salaklık kanal da da iğrençlik var Tayvan Çin Japon Pakistan Malezya gibi diziler yayınlamaktan aciz

    • Sen kimsiniz de hakaret yapıyorsun utanmıyor musun ama böyle şeyler yazdığına göre kendini tarif ediyorsun edepsiz sırf sen istediğin dizileri yayınlanmadığı için böyle iğrenç hakaretler yapıyorsun. TERBİYESİZ ASIL ACİZ OLAN SENSİN