Yemin 213. Bölüm 214. Bölüm 215. Bölüm Özeti 25 Mart 26 Mart 27 Mart

Yemin 215. Bölüm Özeti

Cavidan bir an önce Gülsüm’den kurtulmak ister. Bunun içinde Talaz’a açık çek verir. Talaz parayı duyunca hemen bir plan yapar ve Gülsüm’ü ortadan kaldırmaya karar verir. Gülsüm ise daha fazla Reyhan’ı kandırmak istemez ve bir itiraf CD’si hazırlar. Bu CD’de Cavidan’ın tüm oyunlarını anlatan Gülsüm bir daha Reyhan’ın yüzünü görmek istemez; zira Reyhan’ın kendisinden nefret edeceğini düşünmektedir. Gülsüm planını yapmış ve yurt dışına kaçmak için hazırlıklarını tamamlamıştır. Gülsüm Reyhan ile vedalaşır. Reyhan ise Gülsüm’ü kalmaya ikna eder tam bu arada Talaz’ın tuttuğu adam gelir Gülsüm ve Reyhan’ı rehin alır.

Kemal mahkemenin bitmesi ile rahat bir nefes almıştır. Kızının velayeti derdinde düşüp Narin’e aşkını itiraf edemeyen Kemal velayet işinin de bitmesi ile Narin’i karşısına alır ve bu evliliğin gerçek olmasını istiyorum der; ancak Narin’den beklemediği bir cevap alır. Narin Oya’ya verdiği sözü tutar ve Kemal ile Masal için kendini feda ederek Kemal’in yüzüne ben boşanmak istiyorum der.

Diğer Dursun’un para ile tuttuğu kadın Fadime Dursun’dan parasını alamayınca Şehriye’ye gelir ve her şeyin Dursun’un bir oyunu olduğunu anlatır.  Yemin 215. Bölüm resimleri

Yemin 215. Bölüm Fragmanı

Yemin 214. Bölüm Özeti

Emir ne yapacağına karar vermek için Zafer ile konuşur. Zafer Emir’e Reyhan’dan gerçekleri gizlememesi gerektiğini; gerçekleri öğrendiğinde Reyhan’ın onu asla affetmeyeceğini söyler. Zafer Emir’e her şeyden önce bu durumu Gülsüm ile konuş der. Emir birilerinin kendilerine Reyhan’ın kardeşi konusunda oyun oynamış olabileceğini bu nedenle de önce Gülsüm ile konuşacağını daha sonra Reyhan’a bilgi vereceğini söyler.

Diğer taraftan yüzünde ki lekelerden kurtulmak isteyen Cavidan şifacı kadının tutuklandığını öğrenince eli boş döner; konağa gelen Cavidan Emir ile Zafer’in konuşmalarına şahit olur. Cavidan Emir’in Gülsüm konusunda ki gerçekleri öğrendiğini duyar ve şok olur. Cavidan bir an önce Gülsüm’ü ortadan kaldırmak zorundadır zira Emir Gülsüm ile konuşursa her şey bitecektir.

Aynur ile konuşan Oya Erhan ile ilgili gerçekleri öğrenmiştir. Erhan’ın iki yüzlü bir adam olduğunu öğrenen Oya mahkemeye çıkıp bildiklerini anlatmaya karar verir. Oya Narin’i tehdit eder ve ya abimden boşan yada Masal’a en büyük kötülüğü sen yaparsın der. Narin Masal’ı kurtarmak için Oya’nın boşanma isteğini kabul eder. Narin’den boşanacağının sözünü alan Oya hazır elinde abisi abisine yardım etme fırsatı varken yardım eder ve Kemal’in bu çilesine son verir. Oya Narin ile Kemal’in yaşadığı büyük aşkı anlatınca mahkeme Masal’ın babasında kalmasına karar verir.  Bakalım Narin Kemal’e boşanmak istediğini nasıl söyleyecek? Kemal ne tepki verecek?

Yemin 26 mart resimleri

Yemin 214. Bölüm Fragmanı

Yemin 213. Bölüm Özeti

Cavidan Gülsüm’den kurtulmanın yollarını arar; Talaz ile Gülsüm’den kurtulamayacağını anlayan Cavidan Gülsüm’ü korkutarak konaktan kaçırmaya çalışır. Uyurken Gülsüm’ün odasına giren Cavidan Gülsüm’ün boğazına sıkarak onu öldürmeye çalışır. Gülsüm Cavidan’ın ne kadar ciddi olduğunu anlamıştır.Yemin 25 mart resimleri

Emir ise Gülsüm’ün Reyhan’ın kardeşi olmadığını öğrenmiştir; Reyhan’ın gerçekleri öğrendiğinde üzüleceğini bilen Emir diğer taraftan da Reyhan’a hiç bir şeyi saklamayacağına dair söz vermiştir. Emir tam Reyhan’a gerçekleri söyleyecekken gerçekten kardeşi olmasa bile Reyhan’ın Gülsüm’ü çok sevdiğini görür ve en azından doğuma kadar susmaya karar verir.

Narin ise Oya’nın Masal’a zarar vermeyeceğinden emindir bu nedenle de bu tehdide boyun eğmeyecektir. Oya ise Narin’in kararını değiştirmek için mahkemede özellikle senin geçmişini anlatacağım ve böyle yalancı ve katil bir kadının bir çocuğa annelik yapamayacağını söyleyeceğini belirtir. Oya Erhan’ın katili olarak Narin’i görmektedir. Oya’nın ciddiyetinin farkında olan Narin büyük bir çıkmaz içindedir.

Yemin 213. Bölüm Fragmanı

Yemin dizisinde çekimler tüm hızıyla devam ediyor. Bir çok dizi ara vermesine rağmen Karamel Yapım Yemin dizisi çekimlerine deva ediyor. Yemin dizisi oyuncuları da evde bekleyen izleyicilerini ara verip üzmemek için çekimlerine devam ediyor.

Yemin 213. Bölüm Özeti Tahmin

Reyhan rahat bir hamilelik geçirirken Emir hamilelik sürecinde Reyhan’a kardeşi ile ilgili gerçeklerden bahsetmemeye karar verir. Zira Reyhan bu halde bile gerçek kardeşini aramaya çıkabilecek veya kardeşi için üzülecek bu da hamilelik sürecinin zor geçmesine neden olacaktır. Gülsüm ise Cavidan’a karşı yaptıklarından sonra artık evden atılmayı her an beklemektedir; Gülsüm şuanın tadını çıkarma derdindedir ancak her an gitmek için de hazırdır. Gülsüm Reyhan’ın mutluluğu ve sağlığı için kendini feda etmiştir. Gülsüm giderken de taş taş üstünme bırakmayacak ve Cavidan’ın oynadığı tüm oyunları Emir ve Reyhan’a anlatacaktır. Bu arada fark etmese de Gülsüm kendini teyze olmaya çok kaptırmıştır.  Emir ise bir taraftan da babasının yarım bıraktığı araştırmaya devam eder ve Reyhan’ın gerçek kardeşini bulmak ister.

Cavidan ise Gülsüm’ü göndermenin yollarını aramakta her aynaya baktığında Gülsüm’e biraz daha sinir olmaktadır. Bu püsküllü belanın konuşmadan gitmesi için Cavidan Talaz ile görüşür. Peki  Talaz Gülsüm’ü kaçıracak mıdır? Cemre ise Cavidan’a küçük ama can acıtıcı şakalar yapmaya devam eder. Cemre her geçen gün Cavidan’ı biraz daha paranoyak yapmaya başlamıştır. Cemre planına sadık şekilde ilerlemektedir. Talaz ise artık Cemre’ye alışmış fark etmeden onu sevmeye başlamıştır. Yemin 213. Bölüm resimleri

Yemin 25 Mart Özeti Analizi Devam Ediyor

Kemal ve Reyhan cephesinde ise mahkeme sürecinin baskısı iyice artmıştır. Mahkemede konuşacak gizli tanığı çok merak eden Kemal kötü senaryoya da hazırlıklıdır ancak o tanığın kardeşi Oya olmasına ihtimal bile vermez zira Oya’nın Masal’a zarar vermeyeceğinden emindir. Oya’nın kafasında ise Narin’i sıkıştırmak vardır yoksa Oya hiç bir şartta mahkemeye gidip bu evlilik gerçek değil demeyecektir.

Narin ise Oya’nın Masal’a bile zarar verebileceğini görmüştür. Kemal ile Oya’nın arasında ki çıkacak çatışmadan da kendini sorumlu tutan Narin hem Oya hem Kemal hemde Masal’ın iyiliği için bir karar verecektir? Peki Narin Oya’ya hangi konuda söz verecektir?

Yemin 213. Bölüm Fragmanı

Yemin 213. Bölüm 25 mart  fragmanı yayınlandığında ilk olarak sitemizde bulabilirsiniz. Şuanda yayınlanmadı; tahmini yayınlanma saati 24 mart salı 21:15

Yemin Set Videosu Sete Devam

Yemin 213. Bölüm 214. Bölüm 215. Bölüm Özeti 25 Mart 26 Mart 27 Mart (2 Yorum)

  1. Talaz Cavidan’a yardım etmesin Gülsüm emire gerçekleri anlatsın ve emir Gülsüm’ü kabullensin artık yani reyhani kardeşi olarak kabullensin Cavidan ettikleriyle bulsun. Emir annesini polise teslim etsin cemre Emir ve reyhan ‘dan uzak dursun cemre Cavidan’da çok pis bir intikam alsın kemal ve narin gerçek evlilik yapsın masal narine anne desin

  2. narin kemale gerçekleri anlatsın kardeşinin yaptıklarını talaz cavidan’a yardım etmesin artık