Yemin 221. Bölüm 222. Bölüm Özeti 6 Nisan 7 Nisan

Yemin 222. Bölüm Özeti

Reyhan ve Emir sonunda ultrasondan bebeklerini görürler ama doktor bebeklerinin daha haftası dolmadığı için cinsiyetinin belli olmadığını söyler. Bebeğini gören Emir ise göz yaşlarını tutamaz. Reyhan ise artık Gülsüm meselesine bir nokta koymak ister; artık bir bebeği olacaktır ve Gülsüm’e üzüldüğü için ona zarar verebileceğini düşünür. Hayatına kaldığı yerden devam etmek isteyen Reyhan Gülsüm’ün kendisine verdiği kolyeyi Gülsüm’ün mezarına gömer ve Gülsüm’ün her şeyi anlattığı SD kart da böylece toprak altında kalır.

Diğer taraftan Masal’ın da gelmesi ile mahkeme öncesi  işler karışmıştır. Oya kesin olarak Narin’den kurtulduğunu düşünürken bir anda ortaya çıkan Masal Narin’in kafasını karıştırır. Narin önce Masal’ı kırmak istemez ancak sonradan Oya’ya verdiği sözü hatırlar ve Masal’ı ayrılığa ikna etmeye çalışır. Narin biz babanla ayrılsak bile seni kimse benden alamaz baban izin verirse her zaman görüşürüz der; ancak Masal ikna olmaz. Mahkeme başkanı ise bir kez daha Kemal ile Narin’i boşamaz.

Cavidan ise bebeğin doğması ile Reyhan’ın iyice konumunu sağlamlaştıracağını düşünür bu nedenle de bir an önce bebeğin düşmesi için yeni bir plan yapar. yemin 222. bölüm

Yemin 222. Bölüm Fragmanı

 

Yemin 221. Bölüm Özeti

Emir ise Reyhan’da ki GPS cihazının İstanbul dışında sinyal vermesi ile şok olur ve Reyhan’ın ne yaptığını merak eder ancak kısa zaman içinde Reyhan’ın konakta olduğunu anlar. Emir ile Reyhan arasında ki soğukluk artık herkesin dikkatini çekmektedir. Emir Reyhan’ın dışlayıcı tavırlarından da rahatsızdır. Emir ile Reyhan bebek için kontrole giderler. Reyhan Emir’e senin içeri girmene gerek yok deyince Emir sonunda patlar. Yemin 222. Bölüm resimleri

Sonunda Narin ile Kemal’in boşanmak için bekledikleri mahkeme günü gelmiş çatmıştır; ancak Kemal ve Narin çok zorlamalarına rağmen terapistten raporu alamazlar. Terapist verdiği raporda Kemal ile Narin’in bir birlerine çok aşık olduklarını ancak aralarında ki problemi sakladığını yazmıştır. Kemal ve Narin mahkeme salonunda hazır beklerler. Hızır, Şehriye ve Masal da mahkemeye giderler. Masal mahkemede anne ve babasının bir birlerini çok sevdiğini söyleyecektir.

Cemre ile Talaz’ın arasında ki yakınlaşma da iyice ayyuka çıkmıştır. Her tarafta polisin aradığı Talaz Cemre için risk alır ve Cemre ile sahil yürüyüşüne çıkarlar; sahilde ki gençler Talaz’ı Cemre gibi güzel bir kızın yanına yakıştıramayınca Cemre’ye laf atarlar. Hiç bir olaya karışmaması gereken Talaz dayanamaz ve adamlara haddini bildirir ve oradan kaçarlar.

Reyhan Emir’e sağlam bir ders vermiştir. Emir yaptığından pişman olsa da bunun için gerekçeleri vardır. Reyhan defalarca kaçırılmış ve başına iş açmış son anda kendisi tarafından şans eseri kurtarılmıştır. Bu nedenle de Emir Reyhan’ın sağlığı için bu programı yüklemiştir; yoksa aralarında bir güven sorunu kesinlikle yoktur.

Yemin 221. Bölüm Fragmanı

Yemin’de Cavidan’ın dara düştüğü bölümlere geldik. Cavidan Reyhan’dan kolyesini almaya çalışmaya devam edecek ancak Reyhan kolyenin içinde bir şeyler olabileceğini hiç aklına getirmeyecek. Reyhan bu kolyenin Gülsün’den ona hatıra kaldığı için Cavidan’ın bu kolyeyi istemediğini düşünecek. Cavidan ise varını yoğunu ortaya koyup kolyenin içindekini almak için savaş verecek. Bir çok izleyici Cavidan bu sefer yakayı ele verecek diye düşünebilir ancak Cavidan bir kez daha bu işten de SD kartı alıp yok edere kurtulacak.Yemin 221. Bölüm resimleri

Yemin 221. Bölüm Özeti

Cavidan’ın oynadığı tüm oyunlar bir kez daha yanına kar kalacak; ancak Emir hemen Reyhan’a yakalanacak. Emir’in Reyhan’ı takip etmek için yerleştirdiği GPS cihazı hem Reyhan’ın hayatını kurtaracak hemde Emir ile Reyhan arasında yeni bir krize neden olacak. Emir Reyhan’ın ve bebeklerinin tehlikede olduğunu düşünmekle haksız olmadığı ortaya çıkacak. Cavidan bir kez daha yaptığı plan ile Reyhan’ın ve torunun canını tehlikeye atacak.yemin 6 nisan özeti resimleri

Kemal ve Narin’in ise terapist görüşmeleri devam eder. Kemal ne istediğini bilemez durumdadır. Bir yandan ayrılmak için terapiste yalan söylerken bir yandan da deliler gibi Narin’e aşıktır. Diğer taraftan aile terapisti Kemal ve Narin’in tek sorunlarının bir birlerine aşklarını itiraf edememek olduğunu anlar ve ikilinin bir birine aşklarını itiraf etmesi için çalışır. Terapist bu evliliğin de ayrılığında normal olmadığını anlamıştır yazacağı raporda da bunu belirtecek ve Kemal ile Narin kolay kolay boşanamayacaktır.

Bir çok izleyici Korona Virüs nedeniyle bir çok dizinin yayınlanmadığını görerek kendi dizileri Yemin’in de virüs arası verip vermeyeceğini soruyor. İzleyicilerimizin içi rahat olsun Karamel Film Yemin dizisinin çekimlerine devam ediyor ve sette mümkün olduğu kadar sosyal mesafeye ve izolasyon kurallarına dikkat ediliyor.

Yemin 6 Nisan Özeti

Oya aslında kötü kalpli bir insan değil hem abisinin hemde Masal’ın zor durumda olması Oya’yı etkileyecek ve Oya yaptığından pişman olacak ancak Oya oynadığı oyundan kolay kolay geriye dönemeyecek. Masal’ın Narin’e olan bağlılığı Oya’yı etkileyecek Peki Oya Narin’i affedebilecek mi? Kemal ise Narin’i bu duruma düşürenin Oya olduğunu anlar peki  Kemal gerçekleri öğrendiğinde Oya’yı affedebilecek mi?

Yemin 221. Bölüm Fragmanı