Yemin 228 229 230. Bölüm Özeti 15 16 17 Nisan

Yemin 230. Bölüm Özeti

Melike abla Emir ile her şeyi konuşmasını alacakları kararı ortak vermelerini söyler. Reyhan defalarca Emir ile konuşmaya çalışsa da Emir sürekli bebeklerinden ve babalık hayallerinden bahsedince Reyhan bunu başaramaz.

Eve gelen yeni psikolog Oya’nın planıdır. Derin Masal ile ilgili gerçekleri bildiği halde bilmiyormuş gibi yaparak Kemal’i kandırır. Derin’in tek amacı Kemal’in önce psikologluğu ile gözüne sonrada güzelliği ile kalbine girmektir. Bu durumu fark eden Şehriye abla Narin’i arayarak ondan eve gelmesini yoksa bu kızın Kemal’in aklını çeleceğini söyler; ancak Narin kıskançlık krizlerine girse de elinden bir şey gelmeyecektir. Oya ise Derin ise Kemal’i baş başa bırakarak onların bir birilerini tanımaları için plan yapar.

Doktor tekrar Reyhan’ı çağırır ve kararını vermesini ister. Reyhan ile hala inkar dönemindedir ve kendisi ile bebeğinin çok sağlam olduğunu yapılan testlerin hatalı olabileceğini ve tüm testlerin tekrar yapılmasını talep eder; ancak Reyhan’ın bu durumu kabullenmekten başka çaresi yoktur. Reyhan canını verecek ancak bebeğini vermeyecektir.yemin Reyhan ölüyor

Yemin 230. Bölüm Fragmanı

Yemin 229. Bölüm Özeti

Reyhan Emir’e hiç bir şey söyleyemez; adeta ne yapacağını bilmez şekilde ruh gibi gezmektedir; ancak Reyhan’ın bildiği tek şey Emir ister bebeği tercih etsin ister kendini Reyhan bebeğini dünyaya getirecek ve onun yaşama hakkına saygı duyacaktır. Reyhan birilerine derdini anlatmalıdır ve kendini en iyi anlayacak ve sırrını saklayacak kişinin Melike abla olduğuna karar verir. Melike abla duydukları ile çok büyük şok yaşar ve Reyhan’a bu konudan Emir’e bahsetmeleri ve bir risk alacaklarsa bu konuda Emir’in de söz hakkı olduğunu söyler. Reyhan ise Emir’e bu kadar çok bebeği beklerden ve isterken bu haberi nasıl vereceğini düşünür.

Cavidan ise ölmek üzeredir artık nefessiz kalmıştır. Cavidan’ın öldüğünü düşünen Cemre biraz daha rahat davranınca Talaz Cavidan’ın telefonunu evde bulur ve Cemre’nin Cavidan’ı kaçırmış olabileceğini düşünür. Peki Cavidan ölmüş müdür? Talaz Cavidan’ı kurtarabilecek midir?

Uyuyan Masal’ı Narin kucağında eve kadar gelir. Narin ise evde Masal’ın yeni psikologu ile karşılaşır. Eve yeni gelen ve Masal’la görüşecek olan kız 20’li yaşlarda ve göz kamaştırıcı bir güzelliğe sahiptir. Her erkeğin Derin gibi bir kızı hayatında isteyeceğini düşünen Narin Kemal’i başta kıskansa da sonrasında Kemal’in bu kız asla şans vermeyeceğini bilir. Yemin 229. Bölüm resimleri

Yemin 229. Bölüm Fragmanı

 

Yemin 228. Bölüm Özeti

Reyhan sonunda bebeğinin durumunu öğrenir; Reyhan’ın bebeği doğurması kendi sağlığı açısından risklidir. Bu risk ise oldukça yüksektir. Eğer Reyhan bebeği dünyaya getirmek isterse hem bebeğinden hemde kendi canından olabilir. Reyhan’ın kararı nettir. Son ana kadar bebeğine sahip çıkacak ve onu karnında taşıyacaktır; ancak Emir’in daha hiç bir şeyden haberi yoktur. Emir gerçekleri öğrenecek midir? Emir’in bu konuda kafası karışık olacaktır. Doğacak bebek kendi bebekleri bile olsa Reyhan’ı kaybetme riskini göze alamayacaktır.

Diğer taraftan Cavidan’ın sağlığı her geçen dakika biraz daha kötüye gitmektedir. Cavidan’ın artık dayanacak gücü kalmamıştır. Cemre ise intikam almaya devam etmektedir. Talaz ise sonunda Cemre’nin bir işler çevirdiğini anlar ve Cavidan’ın ölmesine izin vermeyecektir. yemin 15 nisan resimleri

Masal ise Taci ile birlikte Narin’in çalıştığı hastaneye gelir. Eve gelip Masal’ı evde göremeyen Kemal ise çılgına döner ve Masal’ın hastaneye Narin’i görmeye gittiğini öğrenir. Emir amcası Kemal’in Narin’e neden bu kadar öfke duyduğunu anlayamaz ve ondan sakin olmasını ister.

Yemin 228. Bölüm Fragmanı 16 nisan

Yemin dizisinde Cavidan bu zamana kadar yaptıklarının bedelini fitil fitil ödemeye devam edecek. Cavidan aç susuz öleceğini düşünürken Cemre’nin Talaz’ı devre dışı bıraktığı bu plan ne yazık ki başarısız olacak. Talaz’ Cavidan’ı o kimyasal atıkların ve farelerin olduğu depodan çıkaracak. Peki Cavidan bunu kendisine yapanın Talaz olmadığını anlayınca gerçek düşmanın Cemre olduğunu anlayabilecek mi? Cavidan her şeyin sorumlusu olarak kimi görecek?

Yemin 228. Bölüm Özeti Tahmini

Diğer taraftan Reyhan ve Emir’in başları düşük tehlikesi ile büyük derttedir. Bebeğin düşme riski olduğu gibi Reyhan’a zarar verme ihtimali de olabilecektir. Peki Emir bebeği ve Reyhan arasında kalsa sizce kimi seçer. Emir tabi ki Reyhan’ını biricik karısını seçecektir ancak Reyhan böyle bir seçim arasında kalsa tabi ki de bebeğinin yaşaması için kendi yaşamını bir an bile düşünmeden veda edecektir. Reyhan’ı bekleyen bu zor süreçte en büyük destekçesi Narin olacaktır. Narin bir doktor olarak olduğu kadar bir kardeş olarak da Reyhan’a destek olacaktır. Bir yandan bebeği ve eşi ile ilgilenen Emir diğer taraftan annesi Cavidan için harekete geçecektir. Yemin 228. Bölüm resimleri sitemizde olacak. Reyhan bebeğini düşürecek mi? özge yağız

Yemin 15 Nisan Özeti Tahmini

Kemal Narin’i ailesi ve kendisi için unutmaya karar vermişken her seferinde Narin ile karşılaşmak zorunda kalır ve her seferinde bu kadına ne kadar aşık olduğunu bir kez daha anlar. Reyhan’ın Kemal’e sözleri Kemal’in aklını karıştırmıştır. Narin seni seviyordu onun senden ayrılmasının bir sebebi olmalı diyen Reyhan Kemal’i darmadağın etmiştir. Kemal bir yandan Narin’i unutmaya çalışırken Narin’i bu duruma mahkum eden olayı da araştırmaya başlayacaktır. Diğer taraftan Narin de gizli gizli Masal ile görüşecektir. Peki Kemal Narin’i Masal ile görüştüren ve defalarca sözünü dinlemeyen Şehriye ablaya ne ceza verecektir?

Yemin dizisinin resmi özeti ve fragmanı çıkar çıkmaz sitemize eklenmektedir.

Yemin 228. Bölüm Fragmanı

Yemin 228. bölüm 15 nisan fragmanı yayınlandığında sitemizde bulabileceksiniz.

 

Yorum yaz