Yemin 231 232 Bölüm Özeti 20 21 Nisan

Yemin 232. Bölüm Özeti

Reyhan Emir’den gerçekleri saklamaya devam eder. Bebeğinden ayrılmak istemeyen Reyhan zor zamanlar geçirmektedir. Artık iyice psikolojisi bozulan Reyhan sabah uyandığında bebeğinin hareketlerini hissedemez ve çok korkar. Reyhan’ın veya bebeğin öleceğini duyan Cavidan her türlü karlı çıkacağı için çok sevinir. Kendisi ölümden dönmüştür ama son gülen iyi gülecektir. Reyhan onu affetse bile yaptığı kötülükleri hiç bir zaman Cavidan’ın peşini bırakmayacaktır. Başta da Cemre. Cemre para ile Cavidan’ı Talaz’a öldürtmek ister ancak Talaz kimseyi öldürmek istememektedir; özellikle de para kaynağı Cavidan’ı

Masal’ın daha az etkilenmesi için psikolog Narin’in yavaş yavaş Masal’ın hayatından çıkmasını önerir. Narin her gün daha az Masal’ı görecek böylelikle Masal Narin’in hayatından çıktığını fark etmeden Narin yavaş yavaş Masal’ın hayatından çıkacaktır.

Yemin 232. Bölüm Fragmanı

Yemin 20 Nisan Özeti

Testlerin tekrar yapılması ile hiç bir yanlışlık olmadığı ortaya çıkınca Reyhan’ın iyice psikolojisi bozulur. Doktor bebeğin ile senin aynı anda yaşama şansınız yok dese de Reyhan son ana kadar bebeğini yaşatacaktır. Emir’in her şeyi öğrenmesi ile hiç bir seçme hakkın kalmayacağını düşünen Reyhan Emir’e hiç bir şey söylememeye karar verir. Emir ise her şeyden habersiz kızı ile ilgili hayaller kurar.

Cavidan’ı ortadan kaldırmak isteyen Cemre Talaz’dan yardım ister. Talaz’ın karşılıksız bir iş yapmayacağını bilen Cemre; Cavidan’dan kopardığı paraları Talaz’a vermek karşılığında Cavidan’ın canını ister. Talaz Cavidan’ı öldürmek istemez ama Cemre’den paraları da almak ister. Cavidan ise sonunda konağa dönmeyi başarır. Konağa gelen Cavidan birilerinin ona yurt dışında olduğunu söylediğini öğrenir ve başına gelenlerden Talaz’ı sorumlu tutar. yemin 20 nisan resimleri

Yemin 231. Bölüm Fragmanı

Yemin dizisinde sezon finali haftasına geldik. Yemin de mayıs ayına kadar devam etmesi planlanan hikaye Korona Virüs’ün çekimleri etkilemesi sebebi ile nisan sonunda tamamlanacak ve Yemin dizisi sezon finali yaparak ekranlara veda edecek. Yemin dizisinde ne yazık ki izleyiciyi çok üzecek bir sezon finali ile karşı karşıya kalacağız. Aslında virüs olmasaydı Reyhan ve Emir’in bebek bekledikleri güzel hikayeleri daha çabuk izleyebilecektik ancak senaryo hızlandı ve Yemin de bir zaman atlaması yaşanacak.

Yemin dizisinde Reyhan her ne kadar bebeğinin ölmeyeceğini düşünse de içten içe de ölümden korkmaktadır; ancak bebeğinin yaşaması için kendisinin ölmesi gerekirse bundan çekinmeyecektir. Reyhan defalarca bebeğin öleceğini söyleyen doktorlara rağmen doğum yapıp sağlam doğan bebekler görmüştür. Bu nedenle de bebeğinden asla vazgeçmeyecektir; ancak Reyhan bebeğini sevemeden ölmekten korkmaktadır. Diğer taraftan da sevdiği adamı yalnız bırakacak olmak da Reyhan’ı çok üzmektedir.Yemin 231. Bölüm de olanlar oldu Reyhan bebeği dünyaya getirirken ölecek

Yemin 231. Bölüm Özeti Tahmini Başlıyor

Reyhan Emir’e bebeğin ve kendisinin durumu ile ilgili bahsetmek ister ancak Emir bir türlü Reyhan’ı konuşturmaz. Reyhan doktorlar ile görüşüp bu bebeği dünyaya getireceğini söyler. Doktor bu durum için eşinin de onay vermesi gerek der ancak Reyhan Emir’in hiç bir şeyi öğrenmemesini istediğini belirtir. Doktor ise bunun mümkün olmadığını bu yaptığının intihar olduğunu söyler. Reyhan’dan tüm sorumluluğu üstlendiğine ve hamileliği sonlandırmak istemediğine dair imza alınır.

Reyhan ile birlikte bebeğin de erken doğup ölme ihtimali vardır; eğer işler kötü giderse hem Reyhan hem de bebek ölecektir. Reyhan’ın kasık ağrıları da git gide artar bu durum Emir’e de düşündürmeye başlar.

Yemin 20 Nisan Özeti Analizi Devam Ediyor

Cavidan ise ölümden dönmüştür. Talaz Cavidan’ı kurtarsa da Cavidan’ın elinden Talaz’ı kim kurtaracaktır. Konağa dönen Cavidan adeta bitmiş haldedir. Cavidan Talaz’dan intikamını alacaktır. Bunca şeye rağmen Reyhan’ın ölecek Cavidan’ın Reyhan’dan kurtulup kazanacak olması ne yazık ki izleyicinin çok ağrına gidecek. Gerçi gelen gideni aratır derler. Belki de Emir’in yeni aşık olacağı kız Cavidan’ın tüm pisliklerini ortaya serecek ve Cavidan’ın işini bitirecektir.

Oya’nın planı ise tıkır tıkır işlemektedir; ancak Oya’nın planın önünde ki tek engel Narin’dir. Narin bir türlü Masal’dan dolayısıyla da Kemal’den uzak kalamamakta bu da Kemal’in Narin’i unutmasına engel olmaktadır. Oya abisinin teselliyi Derin’de bulacağını düşünse de psikolog Derin Kemal ile Narin’in evliliğinin formalite olmadığını Kemal’in kalbinde Narin olduğunu anlar. Diğer taraftan Oya kendi planında kendi boğulacak ve psikolog Derin bir çok gerçeğin ortaya çıkmasına neden olacaktır.

Yemin 231. bölüm Fragmanı

Yemin 231. bölüm fragmanı 17 nisan 2020 cuma saat 21:20 de sitemizde olacaktır.

Yorum yaz

Yemin 231 232 Bölüm Özeti 20 21 Nisan (6 Yorum)

  1. Reyhan’ın öleceğini sanmıyorum, sanırım doğumda bir mucize olacak, ama sanırım Dr. ve Reyhan ile tüm konuşmayı duyan Cavidan, Reyhan’ın nasıl öleceğini ve iyi olmaya çalışacağını, affetmeyi istiyor, böylece şeytani planında hareket etmek ve sanırım doğumda Reyhan’ı kaçıracak ve doğumda ölecek, onu yok edecek, oğlu Emir’in acısını düşünmeyecek, ancak Emir ve Reyhan arasındaki aşk çok güçlü , hiçbir şey ve kimse onları ayıramayacak, sanırım Reyhan bir süre sonra yeni bir mimar olarak geri gelecek ve Emir’in şirketi ile ilişki kuracak ve böylece Emir Reyhan’ı bulacak ve Emir’e her şeyi söyleyecek ve devam edecekler. Hayat geri döndü, Emir’in sevgisi ve Cavidan’ın sonunu getirecekler.

    • Maalesef ölecek çünkü Özge Yağız diziden ayrılıyor. Ha mucize olur belki onun yerine başka biri Reyhan’ı oynar ama buda çok saçma olur… yeni yüze ayni karakter ile alışmak zor olur ve muhtemelen sevilmez…

  2. Reyhan ölmesin ne olur ailecek izliyoruz yemin dizisinde en sevdiğimiz çift reymir çifti çok yakışıyorlar reyhan geri gelsin nazmiye hanım lütfen ne olur ikna edin onu tekrar diziye dönsün

  3. Reyhan ölemez. Bu film Emir ve Reyhan olmadan anlamsız. Bizim için yapabildiğin kadar yap. İzleyiciler, güzel ve mutlu bir final bekliyorlardı.

    • Bencede reyhan ve emirsiz dizi anlamsız kalır ben bu diziyi reyhan ve emir için izliyorum çok seviyorum bu diziyi yani çok sevmeye başladım eyer reyhan ölürse ben bu diziyi bir daha izlemem eyer bu filim reyhan ölmese izlemeye devam edecem inşallah bu bölüm mutlu sonla final olacak ben reyhan ölmesin diye dua ediyor um arkadaşlar