Yemin 26 27 28. Bölüm Özeti 25 26 27 Mart Fragmanı

Yemin dizisinde çok hızlı bir 6. hafta izleyeceğiz. Leyla ve Kemal’in yeniden bir araya gelmesi Masal sağlarken Emir ise Reyhan fark etmese de Reyhan’ı sevmeye devam edecek.

Yemin 28. Bölüm Özeti

Emir Reyhan‘ı yemeğe götürmek ister ve Zafer‘den yardım alır. Cemre bu Yoncadan öğrenir ve kıskançlık krizine girer. Leyla Kemal‘e Masal‘ın kaçırıldığını bildirir. Kemal endişelenir ve polisi ararlar. Leyla polis ve Kemal‘e Masal‘ı bulmakta yardım etmek ister. Kemal yardım etmek için şansın vardı diye kızar. Cemre ağlayarak Emir‘i kıskandığını annesine anlatır ve ona sarılır. Reyhan bütün geceyi Hikmet‘in yanında geçirmiştir. Emir bunu bilmediği için Reyhan‘a bütün gece nerede olduğunu sorar.

Benim tahminime göre Emir Reyhan‘ı etkilemek istediği için onu yemeğe çıkarmak istemiştir. Reyhan acil bir telefon almış ve Hikmet‘in yanına gitmiştir. Emir bütün gece onu beklemiş ama Reyhan gelememiştir. Bu yüzden Emir çok kızmıştır. Reyhan bir şey söylemeyek ve Emir iyice küplere binecek. Kemal polisin yardımıyla Masal‘ı arasa da Leyla da kendi çapında arama yapacaktır.yemin 28. bölüm özeti resimleri

Yemin 27 Mart Resmi Özeti

Hikmet’in hastalığı Reyhan’ı zor duruma düşürür. Reyhan’a ilk defa sürpriz hazırlayan Emir, nasıl bir tepkiyle karşılaşacaktır? Bir yandan Kemal ve Leyla da kaçırılan Masal’ın peşine düşer.

Hikmet’in rahatsızlığı Reyhan’ı sıkıntıya sokar. Emir heyecanlı bir şekilde Reyhan’a sürpriz yapar. Reyhan Emir’in ilk sürprizini nasıl bulacaktır?

Öte yandan Masal’ın kaçırılmasıyla bir araya gelen Leyla ve Kemal’in işi hiç kolay değildir. Leyla bulduğu ipucunu takip ettiğinde Masal için hayatını tehlikeye atmaktan çekinmez.

Yemin 28. Bölüm Fragmanı

Yemin 27 bölüm 26 Mart Detaylı Özeti

Reyhan Emir‘i arar ama Emir açamaz. Hikmet uyanır. Reyhan tam Emir‘le konuşacakken Hikmet onu çağırır. Reyhan sevinir. Hikmet Reyhan‘dan Emir dahil kimseye bir şey söylememesini ister. Emir Reyhan‘ın neden kapattığını merak eder ve Reyhanı geri arar. Reyhan açar ve Emir‘i geçiştirir. Reyhan Hikmet‘i evlatlarına söylemeye ikna etmek ister ama Hikmet izin vermez. Suna son nefesime kadar hastalığımı bilmemeli, yoksa tedavi olma umudunu kaybeder der.

Bir kişi öğrenirse hepsi öğrenir diye saklamasını ister. Reyhan zor durumda kalmasın diye şehir dışına gidiyorum bahanesini kullanacağını söyler. Reyhan daha önce de hastanede olduğunu öğrenir. Taci Leyla‘yı görür ve yanına gelir. Ona bahane söyler. Filiz kimsenin gelmediğini görünce Masal‘ı alıp eve gider. Reyhan eve gelir ve çok üzgündür. Hikmet‘in iyileşmesi için dua eder. Bunu saklamak ona zor gelir ve söylemeye karar verir. Eve girerken Emir de gelir. Suna bir arkadaşıyla konuşur.

Arkadaşı ona annelerin kızlarıyla gideceği konseptten bahseder. Cavidan hemen gidemeyiz der. Suna üzülür ve gitmeyeceğiz der. Filiz Talaz‘la konuşur. Talaz ona Taci‘nin Leyla‘yı görünce vazgeçtiğini yakında halledeceklerini söyler. Masal Filiz‘i gizlice konuşurken görür. Filiz toparlamaya çalışır ama Masal gider. Reyhan Emir‘e bir şey söylemez. Reyhan Hikmet‘in sözlerini düşünür ve söylemekten vazgeçer. Emir Cavidan ve Suna‘nın arasındaki gerilimi fark eder ve sorgular.

Suna annem için benim hiç önemim yok diye konuşur. Cavidan yok bir şey der. Suna Cavidan‘a hadi benden utandığını söyle der. Emir sen bizim değerlimizsin deyince Suna sen ve babam için öyle olabilir ama annem öyle değil der. Cavidan‘a keşke beni hiç doğurmasaydın deyip odasına gider. Masal, Leyla gelmezse yıkanmam, böyle uyurum diye inat eder. Filiz onu ikna edemez ve gider. Masal Şehriye‘ye Filizin gizlice biriyle konuştuğunu söyler. Sonunda Leyla‘yı aratıp eve çağırtır. Emir Reyhan‘ın durgun olduğunu fark eder ve sorun ne diye sorar. Reyhan iyiyim der. Emir hasta olabilir misin diye sorar. Reyhan susar. Filiz Leyla‘yı çağırdı diye Şehriye‘ye kızar. Leyla gelince Masal Filizin gizlice telefonda konuştuğunu söyler. Suna çok üzgündür.

Hikmet‘in şehir dışına çıktığını duyan Cavidan rahatlar. Melike ıhlamur çayı getirince Emir Reyhan‘a çay döker. Reyhan teşekkür eder. Filiz Leyla‘ya Masal‘la ilgili konuşurken Kemal duyar. Leyla‘nın Filizden çok daha zeki olduğunu anlar. Leyla‘ya hoş geldin der. Kemal, Masal ve Şehriye Leyla‘nın yemeğe kalmasını ister. Filiz sinir olur. Reyhan Suna‘yı uyurken izler ve aynı abisi gibi derin ve melek gibi uyuyor der. Arkasında Melikeyi değil Emir‘i görünce şaşırır. Emir Reyhan‘a benimde başımda böyle beklemedin değil mi der. Reyhan hayır der. Yemekten sonra Kemal Leyla‘yı eve bırakır. Birbirlerine teşekkür ederler. Kemal Leyla‘yı eve girene kadar bekler. Sabah, Emir Melike‘nin özel iksirinden Reyhan‘ın da içmesini ister.

Cavidan Reyhan‘ın köyde hasta olduğunu düşünür ve aman bize de bulaşmasın diye Hikmet‘in doktoruna gönderir. Şehriye markete gider. Talaz Filize Masal‘ı kaçırmaya adam göndereceğini söyler. Filiz Masal‘ı Talaz‘a şikâyet eder. Masal bunu duyar ve Leyla‘yı arar. Leyla açar ve Masal kurtar beni Filiz beni verecek diye yardım ister.

Filiz telefonu alır ve iyi insan taklidi yapar. Masal‘ın bana alışması zaman alacak falan der. Leyla‘nın içine kurt düşer. Filiz Masal‘ı parka götürmek ister ama Masal gitmez ve odasına çıkar. Emir ofiste Reyhan‘ı düşünür ve Suna‘yı arar. Reyhan‘ın hastaneye gittiğini öğrenince endişelenir. Leyla Filizden şüphelenir ve bilgisayarda araştırır. Adının sahte olduğunu öğrenir. Hemen evi arar. Masal saklanmıştır. Filiz onu bulur ve zorla götürür. Masal Leyla‘nın verdiği bilekliği düşürür. Leyla eve ulaşır. Kapı açıktır ve Masal yoktur. Emir hastaneye gelir ve Reyhan‘ı hastanede beklerken görür.  Reyhan onu görünce şok olur. Hikmet odadan çıkarılmak üzeredir. Çıkarsa Emir görecektir.

Yemin 26 Mart Özeti

Yemin 27 bölüm fragman. Reyhan Emir‘i arayacakken Hikmet uyanır ve onu aramamaya ikna eder. Cavidan Suna ile tartışır. Suna Cavidan’a keşke beni hiç doğurmasaydın, seni hayal kırıklığına uğrattığım için özür dilerim der. Emir Suna‘ya bizim en değerlimizsin deyince Suna sen ve babam için öyle olabilir ama annem öyle değil der.

Masal Leyla‘nın kulağına Filizin gizli gizli telefonda konuştuğunu söyler. Leyla Filizi araştırır ve isminin sahte olduğunu öğrenir. Filiz Masal‘ı zorla bir yere götürürken Masal Leyla abla kurtar beni diye bağırır. Leyla sesi duyar ve peşinden koşar. Reyhan Suna‘yı uyurken izler ve abisi gibi derin ve güzel uyuyor der. Emir bunu duyar.

Benim tahminime göre, Leyla Masal‘ı görmeye eve gelmiştir. Filiz o sırada Masal‘ı bir yere götürmeye çalışmış ama Masal ayak diretince zorla götürmüştür. Hikmet Reyhan‘ı konuşmamaya ikna etmiş ve eve dönmüşlerdir. Masal‘ı Leyla kurtaracak ancak kabak yine onun başına patlayacak. Reyhan Emir‘den etkilenmeye başlamıştır. Cavidan ise Suna‘yı insan içine çıkarmaya utanmış ve bu yüzden tartışma çıkmıştır.

Yemin 27. Bölüm Resmi Özeti

Her geçen gün karısına biraz daha bağlanan Emir, Reyhan’ı merak eder. Emir için yeni olan bu duruma alışması zaman alır. Emir’in Reyhan’ı merak etmesi yeni bir duygudur. Genç adam her geçen gün karısına daha da bağlanır.

Reyhan’ın Hikmet’e verdiği sözü tutması artık hiç kolay olmaz. Hikmet yüzünden zor duruma düşen Reyhan ne yapacaktır?Diğer taraftan Leyla yeni bakıcının sırrını öğrendiğinde çok geç kaldığını fark eder. Kemal ise büyük bir felaketle karşı karşıya kalır.
Yemin 27. Bölüm resimleri

Yemin 27. Bölüm Fragmanı

Yemin 26 bölüm 25 Mart Detaylı Özeti

Emir ve Reyhan evin önünde oturup günün olaylarını konuşurlar. Özlem‘in doğumu için birbirlerine teşekkür ederler. Reyhan uçağın ne olacak deyince Emir kalacağını söyler. Mukadder ve Özlem tamamen iyi olunca gideriz der. Eve girerler. Mukadder onlara hayırlı evlilik ve evlatları olsun diye dua eder. Reyhan Emir‘e Mehmet’in abisinin arabası var istiyorsan gidebilirsin der. Mukadder Reyhan‘a Emir gidiyorsa sen de git ben iyiyim der. Emir de sorun yok der. Reyhan Emir‘i yolcu eder. Emir sen ne zaman geliyorsun deyince Reyhan bir kaç gün sonra der.

Emir haber ver karşılarız der. Emir gider. Filiz Masal‘a iyi davranır ama Masal ona yüz vermez. Kemal bunu izler. Kemal Filiz‘i gönderir ve kendisi kızına masal okumak ister. Masal ona da tavır yapar. Filiz Talaz‘ı arar ve Masal‘ı şikâyet eder. Talaz dikkatli olmasını söyler. Filiz yarın Masal‘ı parka götüreceğim adamları gönder der. Talaz Kemal‘den intikam alacağı için sevinir. Cavidan Cemre‘yi arar ve ona Emir‘in eve yalnız döneceğini söylemek ister ama Cemre açmaz. Cavidan‘a sitem dolu bir mesaj atar. Beni aramayın der. Hikmet odasında aniden fenalaşır ve bayılır.

Cavidan Reyhan‘a bilenmektedir. Hikmet‘e rağmen seni göndereceğim diye düşünür. Reyhan uyumaya hazırlanırken Emir‘i hatırlar. Emir de yolda R yazan mendile bakıp Mukadderin çocuk duasını hatırlar. Reyhan‘ı düşünür. Hikmet kendine gelir. Melike onu yerde görünce endişelenir. Hikmet kimseye söylemesine izin vermez. Ben iyiyim der. Emir yarı yoldan geri döner. Reyhan onu görünce çok şaşırır. Emir yol kapanmış uçağı kaçırdım ikimize de bilet aldım yarın beraber döneriz der. Reyhan kabul eder. Sabah, Mehmet oğlunun adını koyduğunu söyler. Emir ve Reyhan şaşırır.

Mukadder ve Mehmet’le vedalaşırlar. Sefer Nigar‘ın peşinden koşup boşanmayalım der. Nigar onu tersler. Leyla eşyalarını toplar, tatile gidecektir. Kendi masal kitabını Masal‘a vermek ister ama cesaret edemez. Nereye giderse gitsin Masal‘ı unutmayacağını söyler. Cavidan Cemre‘ye Emir yalnız geleceğini söyler. Cemre sevinip rahatlar. O sırada Emir gelir. Cemre ona sarılacakken Reyhan da gelir. Cavidan ve Cemre mort. Hikmet Kemal‘le konuşur ve bir toplantı için bir kaç günlük İzmir’e gideceğini söyler. Cemre ve Cavidan Emir‘in köyde sıkılacağını söylerken Emir hiç sıkılmadığını söyler.

Cemre köy hayatını küçümser. Emir köyün ona terapi gibi geldiğini anlatır. Suna özenir. Cemre en azından Emir uyuduğu yeri yadırgamıştır deyince Reyhan hiç yabancılamadı der. Cemre apar topar gider. Kemal Leyla‘nın evine gelir ve hak geçmesin diye ona maaşını verir. Leyla Masal‘ı çok seviyorum der ama hak geçmesin diye kabul eder. Leyla Masal‘ı sorar. Kemal Masal yokluğuna alışamadı der. Kemal Leyla‘nın tatile gideceğini öğrenir ve Masal‘ı istediğin zaman görmeye gelebilirsin deyip gider. Reyhan Mukadderle konuşur. Mukadderin Fatma ablaya ulaştırmak için verdiği bohçayı ileteceğini söyler.

Emir birlikte veririz der. Masal Filize hiç yüz vermez. Filiz Şehriye‘nin önünde ona iyi davranır ama gerçekte sinirlenir. Masal yemek yemez. Hikmet yolda rahatsızlanır ve eve döner. Şehriye Leyla‘yı arar ve Masal onunla konuşur. Seni çok özledim der. Leyla ona Filizle iyi geçinirsen yine konuşup görüşürüz der. Masal kabul eder. Reyhan Emir‘le Fatma ablaya bohçayı verdikten sonra mutludur. Hikmet gelir ve Reyhan onun rahatsız olduğunu hisseder. Hikmet onun önünde fenalaşır ama kimseye söyleme der. Reyhan Hikmet‘i arabayla hastaneye götürür.

Emir ofiste Zafer‘le konuşur. Zafer Reyhan‘la arasının iyi olduğunu anlar. Emir, babam beni benden daha iyi tanıyormuş der. Filiz Masal‘ı parka getirir. Taci ve Leyla birbirinden habersiz onu izler. Reyhan Hikmet‘in başında beklerken ağlar ve iyi olacaksın der. Sana verdiğim sözü tutuyorum ama artık tek başıma dayanamıyorum der. Evlatlarının hastalığını bilmeye hakkı var, affet beni daha fazla saklayamam der. Hikmet’ten özür diler ve Emir‘i arar.

Yemin 26 bölüm Özeti

Emir Reyhan’a günün kahramanı olduğunu söyler. Mukadder onlara da evlat sahibi olmayı dua eder. Emir evden çıkarken Reyhan kapıdadır. Cavidan Cemre‘ye Emir’in yalnız döneceğini söyler. Cemre sevinir. Emir eve girerken Reyhan da peşinden girer. Cemre ve Cavidan sinir olur. Cemre Reyhan’a Emir‘in en azında uyuduğu yeri yadırgadığını söyler. Reyhan altta kalmaz ve pek yabancılamadı der. Cemre’nin eli ayağına dolanır. Talaz Filiz sayesinde Masal’ı kaçıracaktır.

Kendi kendine Kemal‘in kızıyla son dakikalarını yaşadığını söyler. Kemal Leyla’yı geri çağırır ve el sıkışırlar. Leyla çok gergindir. Emir Zafer’e babam beni benden daha iyi tanıyor olabilir der. Hikmet‘in kalbi sıkışır ve bayılır.Yemin 26. bölüm resimleri

Benim tahminime göre, Emir dönerken Reyhan ben de geliyorum deyip gelmiştir. Filiz Masal’ı zehirlemiş ve Kemal bu yüzden Leyla’yı çağırmış olabilir. Emir Reyhan’a karşı daha iyi davranacaktır. Hikmet‘in kalbi sıkışınca hastaneye kaldırılacak ancak Hikmet kendine gelince ailesinin hastalığını öğrenmesine engel olacak. Reyhan’ı da susturacak.

Yemin 26. Bölüm Fragmanı

Yemin 26. Bölüm Tahmini

Yemin dizisinde Emir Reyhan’ı Mehmet’e kıskanıyordur. Bu yüzden şehre dönmeyi 2 gün ertelemiştir. Leyla ise Kemal‘in başı belaya girmesin diye evden gitmiştir. Bu gidiş Leyla Masal ve Kemal‘i çok üzmüştür.

Leyla evine döndükten sonra Masal ve Kemal‘i çok özleyecek. Kemal de özleyecek ama belli etmemeye çalışacak. Bu durum en çok Masal’ı üzecek. Masal’ın yeni bakıcısı Filiz Talaz‘dan aldığı talimatlarla bir süre Masal’a bakacak ancak zaman zaman çok zorlanacak. Çünkü Kemal‘in kuralları çok katıdır ve Filiz gerçekte Leyla gibi biri değildir. Masal Filiz‘le hiç iyi anlaşamayacak. Sahte olduğunu hissedecektir. Masal yeniden susacak ve Kemal Leyla‘yı geri getirmeye mecbur kalacak. Leyla Masal için dönecek.

Bir ihtimal daha, Filiz Masal’ı kaçırıp Talaz’a teslim edebilir. Kemal polislerle birlikte kızını arayabilir. Bir şekilde Masal‘ı Leyla kurtaracak ve Filiz‘in de gerçek yüzü ortaya çıkacak. Ancak Leyla Masal’ı Talaz‘ın kaçırttığını öğrenemeyecek.

Reyhan Emir‘in ona acıdığını düşünürken Emir onu sevmeye devam edecek. Emir‘in iyi halleri Reyhan‘ı etkileyecek. Reyhan da onu sevecek. Hatta Emir‘i kıskanacak. Emir bunu hissettikçe Reyhan’ı kıskandırmaya devam edecek. Reyhan kıskandığını belli etmemeye çalışacak.

Leyla işe dönünce Filiz’e gerek kalmayacak. Talaz Leyla’nın Masal için dönmesine çok kızacak. Leyla‘ya yeni tuzaklar kuracak. Kemal bir kaç defa Leyla’yı kurtaracaktır.

Cemre Emir ve Reyhan’ın köyde baş başa olmasını hazmedemeyecek ve Cavidan‘la işbirliği yapacak. Cavidan hastayım falan numarasıyla Emir‘i geri getirebilir. Emir geri döndüğünde artık Reyhan’a daha iyi davranacaktır. Hikmet bu duruma sevinecek.

Sefer‘in Nigar‘dan kaçarak onu peşinden koşturma planı suya düşecek. Nigar bunu anlayacak ve Sefer‘i azarlayacak. Sefer bu duruma çok üzülecek ve Nigar‘dan boşanmak isteyecek. Nigar bunu istemediği için çocuk yapmayı kabul edecektir.yemin 26. bölüm resimleri

Yemin 25. Bölüm Özeti

Emir Reyhan‘ın günlüğünü okur ve Reyhan‘ın da isteyerek evlenmediğini öğrenir. Tam Hikmet‘in hastalığını öğrenecekken Reyhan gelir ve Emir‘e ne yaptığını sorar. Emir gözüme takıldı baktım derken Reyhan bakamazsın der. Kabaca günlüğü geri ister. Emir de böyle istersen vermem diyerek arkasına saklar. Onunla eğlenir. Reyhan almaya çalışırken göz göze gelirler. Reyhan söylenirken Mukadder gelir. Emir bahane uydurur. Mukadder komşuya mevlüde gidecektir. Onlara isimlerinin baş harfi yazan mendiller hediye eder.

Evlilik hakkında öğütler verir ve gider. Günlük hâla Emir‘dedir. Leyla Masal‘a durumu açıklar. Masal beni sevmiyor musun diye sorunca Leyla olurmu öyle şey der. Yine görüşürüz der. Masal ağlayarak baba gitmesin dese de Kemal bir şey yapamaz. Reyhan Emir‘den günlüğü almaya çalışırken elleri dokunur. Leyla ve Kemal birbirinden zor ayrılır. Leyla, Kemal ona kal dese kalacaktır. Ama Kemal diyemez. Emir günlüğü verir ve Reyhan‘ın Mehmet için köye geldiğini düşünür. O zaman neden benimle evlendi diye merak eder.

Reyhan ise Emir Hikmet‘in hastalığını bilse ne olurdu diye düşünür. Cavidan Emir‘i arar. Emir yarın eve yalnız döneceğini söyler. Cavidan sevinir ama Hikmet ve Suna‘ya Emir‘in yalnız döneceğini söylemez. Ertesi gün Sefer bilerek kendine aşk mesajı yollar ve Nigar‘ın okuyup kıskanmasını sağlar. Leyla gitmeye hazırken Kemal onu çağırtır. Şehriye Leyla‘dan gitmemesini ister. Ama Leyla çaresizdir. Leyla Kemal‘e gelir. Kemal ona para verir ama Leyla almaz. Emir Mukadder‘le vedalaşmayı bekler.

Reyhan bir şey demez. Cemre Yonca‘ya Emir ve Reyhan‘ı kıskandığını söyler. Her şey için Cavidan‘ı suçlar. Leyla evde son kahvaltısını yaparken Masal sofraya gelmez. Kemal üstüne gitmeyelim der. Kemal Leyla‘ya gelecek planlarını sorar. Leyla hırsızlığa dönmeyeceğim der. Masal gelir ve Leyla ile Kemal‘i görmezden gelir. Şehriye‘den su isteyip gider. Kemal ve Leyla üzülür. Emir bahçede Mukadderin gelmesini beklerken Reyhan ipe kıyafet asar. Emir ona tavırlıdır. Reyhan sebebini anlayamaz. Masal uyurken Leyla gelir ve onu çok sevdiğini söyler. Sözünü tutamadığı için üzgün olduğunu söyler. Umarım beni affedebilirsin deyip gider. Masal hepsini duyar.

Leyla giderken Kemal kal demek ister ama gururuna yediremez. Leyla Masal‘ın bir resmini yanına alır ve Kemal izin verir. Leyla cüzdanının kaybolduğunu fark eder. (Masal almıştır.) Aramaya başlarlar. Reyhan‘ın hamile arkadaşı Özlem onu ziyarete gelir. Reyhan ve Emirle konuşurken sancılanır. Emir ve Reyhan onunla ilgilenir. Leyla cüzdanı ararken Filiz gelir. Leyla odaya bakmaya gider. Köyde sağlık ocağı kapalıdır. Mukadder‘e de ulaşamazlar. Reyhan doğumu yaptıracaktır. Leyla‘nın cüzdanını bulamazlar ve Leyla Masal‘dan şûbhelenir. Mehmet gelir ve Emir onun Özlemin kocası olduğunu öğrenince sevinir.

Kemal ve Leyla Masal‘ı cüzdanııl vermeye ikna etmeye çalışır ama Masal vermez ve gider. Leyla odayı arar ama bulamaz. Emir doktorla konuşup bilgi alır. Filiz cüzdanı bulup Leyla‘ya teslim eder. Leyla Masal ile vedalaşır ve sarılırlar. Masal ona güle güle bile demez. Her ikisi de çok üzgündür. Kemal de öyle. Leyla Masal‘ı Filiz‘e emanet eder. Leyla Şehriye ve Kemal‘le de vedalaşıp gider. Leyla kapıda ağlar. Masal Filiz‘i hiç sevmez. Filiz şimdilik ona iyi davranır. Nigar Sefer‘in mesajlarını hiç umursamaz. Nigar onu mesaj atarken uzaktan görmüş ve planını anlamıştır. Sefer‘e çok kızar ve boşanmak istediğini söyler. Reyhan Emir‘in yardımlarıyla Ôzlem‘in doğumunu yaptırır. Leyla çok üzgündür. Zamanla alışırız diye kendini avutur. Filiz Talaz‘a bilgi verir.

Masal‘ın ağlamasına sinir oluyordur. Leyla Talaz‘ın yanına gelir. Emir ve Reyhan bebeği severlerken göz göze gelirler.

Yemin 26 27 28. Bölüm Özeti 25 26 27 Mart Fragmanı (4 Yorum)