Yemin 263 264 ve 265. Bölüm Özeti 30 Eylül 1 2 Ekim

Yemin 265. Bölüm Özeti

Reşit eve gelir Feride’yi iplerden kurtulmuş olarak bulur neden gitmediğini onsuz gidemiyor musun diye sorar. Feride ye kötülük yapmak isteyen Reşit den bir şekilde kurtulan Feride kaçar. Emir de tüm gücü ile zinciri kırmaya çalışır ve zincir kırılır. Feride’nin yokluğu konakta hissedilir. Bebek hiç durmadan ağlar sanki olanları hissetmiş gibidir.

Narin evlenmekten vazgeçer. Kaçan Feride’nin peşinden giden Reşit uçurumun kenarında olan Feride ye beni seveceksin isteyerek yada zorla der. Zincirini kıran Emir Feride’yi kurtarmaya gelecektir.

Yemin 265. Bölüm Fragmanı

Yemin 264. Bölümde Neler Oldu?

Emir Feride den yardım et mesajına karşılık onun yerini bir tanıdığından öğrenir ve kurtarmaya gittiğinde Reşit Emir ile kavga eder. Reşit arkadaşlarına haber etmiş para verdi onlara Emir’in arkasından vurarak etkisiz hale getirip Feride’nin yanına zincirle bağlarlar. Sabah kendine gelir Emir. Reşit yalvarmasını ister. Emir’in Reşit’e para fırlatması çok zoruna gittiği için Emir’in kendisine yalvarmasını Feride senin al ne istiyorsan yap demesini ister ama Emir ne yalvarır nede istediklerini yapar. Arkadan koluna bıçak saplar. Emir kan kaybeder. Reşit’e telefon gelir ve gider. Feride’yi başka odada sandalyeye bağlar. Feride kendi çabası ile kurtulur. Emir’in yarasına bal sürerek acısını dindirir.

Emir bu adamı hayatına nasıl sokarsın kendine hiç mi saygın yok der. Feride o benim hiçbir şeyim her türlü zorbalığa tek başıma karşı koydum der. Kilitli kapıyı kendi çabası ile açmaya çalışır.

Kumru önce annesini çarşıya gönderir, Kemal de dışardadır. Şehriye ablayı da doğalgaz kaçağı var diyerek evine gitmesi için telefonla arar. Narin Masal’a puding yaparken Kumru uyuyan Masal’ı telefondan açtığı kedi sesi ile uyandırıp görünmeden sadece kedi sesi ile garaja kadar götürür ve oraya kilitler. Evde Masal’ın yokluğu fark edilince herkes arar ama bulamaz.

Kumru garaja gider ve Masal’ı yerde üzerine kutular düşmüş olarak görür. Kemal’i etkilemek için elini garajdaki aletlerle kesen Kumru Masal’ı kucağına alır bulmuş gibi yardım edin diyerek eve girer. Masal iyidir.

Feride Emir’in yardımı ile kapıyı açar yardım bulmaya çıkar ama kimse yoktur. Reşit gelmeden Emir’i zincirden kurtarmak isteyen Feride tüm gücü ile elinde demir parçası ile zinciri kırmaya çalışır.

 

Yemin 264. Bölüm Özeti

Emir Reşit tarafından rehin alınır. Ona yardım eden ise bence Feride’nin yengesidir. Emir’in elini kolunu bağlayan Reşit’tir ancak Emir Feride tarafından tuzağa çekildiğini düşünür. Reşit Emir’i döver ona yalvarmasını ister ama Emir yalvarmaz. Reşit çakı ile Emir’i yaralamaya çalışır. Feride bir şekilde kurtulur ve Emir’i yaralayan Reşit den kurtarmak üzere yardım çağırmaya gider. Emir kolundan yaralanır. Kan kaybeder.Yemin 264. Bolum resimleri

Masal’ı araba garajına saklayan Kumru herkesten durumu saklar. Masal’ın kayıp olduğunu fark eden ev halkı Masal’ı aramaya çıkar. Masal kapalı kaldığı yerde kolilerin üzerine düşmesi sonucu bayılır. Narin Masal’ı oradan kurtarabilecek mi? Yoksa Masal gibi  Narin de Kumru’nun tuzağına mı düşecek?

Yemin 264. Bölüm Fragmanı

Yemin 263. Bölüm de Neler Oldu?

Reşit Feride yi konağın önünden alır kaçırır. Kimse fark etmez. Konağın şoförü görse de kaçırıldığını anlamaz. Reşit Feride’yi kimsenin bulamayacağı bir eve götürür. Emir konakta yerde Feride’nin abisinden kalan oyuncağı bulur. Melike abla Feride’yi konakta arar bulamaz. Reşit bir ara dışarı çıkınca Feride polisi arar ama yakalanır. Reşit, Feride’yi çocukluğundan beri tanırmış, sevdiği her şeyi biliyor sevdiği yemeklerin olduğu bir masa hazırlamış. Ve Feride ye onu ne kadar çok sevdiğini anlatır sonra da kaçmasın diye kulübenin pencerelerini tahtalarla kapatır. Feride o kulübede rehin kalır.

Melike hanım, Feride’nin yokluğunu fark eder ve Emir’e söyler. Emir de bekler.

Narin ve Kemal’i ziyarete Hikmet Bey, torunu ve kardeşi Oya gelir. Nikâh hazırlıklarından konuşurlar. Masal gelinlik giymek istediğini söyler ona gelinlik almaya giderler ve Narin Kumru için de bir elbise alır Kemal ile birlikte. Kumru kötü bir çocukluk geçirdiği için Narinden nefret ediyor. Narin’in sahip olduğu her şeye sahip olmak istiyor Kumru ve bunun içinde yapmayacağı yok.

Masal çarşıdan gelince aldıkları kıyafeti Şehriye ablaya göstermek isterken nefes almakta zorlanır. Boğulmak üzere olan Masal’a Narin yardım eder ve onu zor durumdan kurtarır. Evdeki herkes iyi ki Narin var o olmasa biz ne yapardık derler.

Oya bebekle konağa döner. Sefer de gelir ve Feride’nin bir adamla gittiğini söyler. Oya da gitmesini istediği için sevinir. Gün biterken Feride telefonunu Reşit’in sakladığı yerden alır ve tam arayacakken Reşit gelir. İzin vermez, kendisi Emir’e Yardım et diye mesaj atar. Bu Reşit tarafından Emir’e kurulan bir tuzaktır. Feride’nin elini kolunu bağlar ve Emir’in kolu uzundur o bulur gelir der. Dediği gibi de olur. Emir Suat amcasından yardım alır ve yerini telefondan gelen mesajla öğrenen Emir, Feride yi kurtarmak üzere gecenin karanlığında yola çıkar.

Gecenin karanlığında Reşit’i karşısında bulan Emir onunla kavga eder. Reşit’in elinde silah vardır ve ilk ateş aldığında vurulan olmaz. Emir silahı atar ama Reşit kavga etmeye devam eder.

Kumru Narin’e duyduğu kıskançlık duygusunun ötesine de geçer ve Masal’ı da kıskanmaya başlar. Ona da zarar vermeyi düşünür. Kendi çocukluğunda yaşayamadıklarının bedelini Narin ve Masal dan çıkarmak ister.

 

Yemin 263. Bölüm Özeti

Evet beklenen olay Reşit sonunda Feride yi zorla kaçırır. Feride ye o zenginde ne bulduğunu sorar. Para ise bende de var, yakışıklılık desen öylesine der. Ama açık bir gerçek var ki Emir Reşit den daha yakışıklı.

Emir, Feride nin gittiğini düşünür. Halası Oya da gitmesini istemişti bırak gitsin der. Gittiğine sevinir Oya ama Emir gitmesinden rahatsız olur. Feride bir yolunu bulur ve Emir’e mesaj göndererek yardım etmesini ister. Emir duyarsız kalmaz ve Feride yi kurtarmaya gider. Silahı olan Reşit ile dövüşürken silah ateş alır acaba kim vurulmuştur? Emir mi? Reşit mi? Yaralanan Emir mi sizce kim vurulmuştur?Yemin 263. Bolum resimleri

Masal fenalaşır, Narin orada ona ilk müdahaleyi nasıl yapacaktır? Heyecanlı bir bölüm sizleri bekliyor bakalım neler olacak?

Yemin 263. bölüm Fragmanı 30 Eylül

Yemin 262. Bölüm de Neler Oldu?

Feride yi görmeye konağa gelen Reşit, Emir’in Feride yi takip etmesi ve Reşit’in zorla götürmek üzereyken Emir’in öfke dolu yumruklarına maruz kalır. Emir Feride’yi Reşit den kurtarır. Feride gerçeklerin açığa çıkmasından çok korkarken bir daha gelmemesi için içinden dua eder. Ve Emir’in bebeğine bakarken onunla dertleşir. Sen baban gibi olma der.

Narin kardeşi Kumru dan artık bir daha görmeyeceğini öğrenir. Kemal ile Narin yemek yiyecekleri zaman Narin konuyu açar ve kendisine acınmamasını ister. Kemal Narin’i yalnız bırakmaz ve konuşarak ikna eder evlenecekleri gün yapılacak hazırlıkları konuşurlar. Kemal Kumru ile konuşur ve bir daha Narin’in canını sıkacak bir şey olursa şimdikinden çok farklı konuşurum der.

Kumru da bunu Narin’in yanına bırakmamak için banyoya yere sıvı sabun döker. Narin banyoya girer ayağı kayıp düşer. Yere düşen cam kırılır ve ayağı kanar. Kumru ablasına yardım eder. Cam parçasını çıkarırken bilerek canını yakar ama Narin ses çıkarmaz ve bu olay aralarında kalmasını ister.

Feride Emir’in elinin Reşit’i döverken yaralandığını fark eder ve babaannesinden öğrendiği el yapımı kremi verir ama Emir sürmez, tersler. Yonca kendi kendine dedektifçiliğe başlar ve Feride’nin Emir’e aşık genç bir kız olduğunu düşünerek, Feride ile konuşur ve bu aşkın olmayacağını ancak filmlerde olacağını yol yakınken konaktan gitmesini ister. Feride ağlar. Konuşamaz. Oysa olaylar hiç de Oyanın düşündüğü gibi değildir.

Narin’in hastalarından biri eve gelir. Ameliyatı yapamayacağını Kemal söyler. Narin duyar üzülür. Masal Narin ile pasta yapar ancak Narin her bir malzemeyi kaba koyamaz Masal da ilk pasta yaptığımızda bende dökmüştüm ama sen bir daha yaparız demiştin yine yaparız diyerek sarılır.

Reşit Feride’yi konaktan kaçırır.

Yorum yaz

Yemin 263 264 ve 265. Bölüm Özeti 30 Eylül 1 2 Ekim (2 Yorum)

  1. Bu dizi izlenmez artik ya ya merdivrnlerdrn dusen bir kimse nasil gozleri kör olur ya gercekten cok sacma ve birdaha gormiyecek denikuyo buda cok sacma ya biz narinle kemalin evlenmelerini istiyoruz bir türlü evlenemediler ya biz narinle kemalin evlenmelerini istiyoruz ve su nsrinin gozleri acilsin artik ve kumrunun her pislikleri ortaya ciksin artik oya gitti birde kumru gldi kituluk yapmaya artik su kotuluk bitsin artik narinin gozleri acilsinnnnnnnnmnnnnnnnnnnnnnn artikkkkkkkk inan boyle gercekten dizi izlenmez zaten reyhan gitti dizinin tati hic kalmadi ya artik narinin gozleri acilsin kemalle evlensinler artik nerde kotuluk orda burdan senaristte sesleniyoruz lutfen narinin gozleri acilsin ve krmalle evlensinler artik kumru konaktan gitsinnnnnnnmnnnnnnn hatta hatta diziden ciksinnnnnnnnnn biz onu istemiyoruzzzźzzz narin artik annesini affetsin artikkkkk