Yemin 34. Bölüm ve 35. Bölüm Özeti 11 Nisan 12 Nisan Fragmanı

Yemin 35. Bölüm Özeti

Reyhan Emir‘e annene karşı beni koruduğun ve bana güvendiğin için teşekkür ederim der. Cavidan Emir‘e bana değil de 3 günlük karına inanıyorsun der. Emir sadece görüp duyduklarıma inanıyorum der. Cemre telefonda Cavidan‘a o belgeyi Masal‘dan almalıyız Emir mutlaka görmeli der. Cavidan gece Emirin odasından Masal‘ın resmini almaya çalışır. Soner Kemal‘in evine gelir ve ona Leyla‘yı sorar. Kemal konumuz Leyla değil der.  Soner ona Leyla‘yı ilk gördüğü andan itibaren etkilendiğini, onunla ciddi planları olduğunu söyler. Senin için bir mahsuru yoksa tabi der. Kemal sinir olur. Cavidan Emir‘e karın seni günden güne zehirlediği için bana inanmadın, Reyhan seninle paran için evlendi der. Emir rica ediyorum karımla konuşurken cümlelerini özenle seç ki tadımız kaçmasın der. Cavidan şok olurken Reyhan bunu duyar.

Benim tahminime göre, Emir Cavidan‘a Masal‘a sert davrandı diye kızmıştır. Cavidan Reyhana iftira atmaya çalışınca Emir Reyhan‘ı savunmuştur. Reyhan etkilenmiştir. Soner’in Leyla‘dan hoşlanması Kemal‘i çıldırtacak. Soner Leyla‘dan gerçekten hoşlanmıyor sadece Kemal‘i delirtmeye çalışıyordur.

Yemin 35. Bölüm 12 Nisan Resmi Özeti

Cavidan kötülüklerini hayata geçirmeye durmadan devam ederken yeni planı ise miras belgesine yönelik olur. Tarihiyle oynadığı miras belgesinin ortadan bir anda kaybolması, ev içerisinde huzursuzluklara sebep olur. Emir, Reyhan’a olan güvenini tazelerken Emir ve Reyhan’ın arasında devam eden güzel şeyler, miras belgesinin ortaya çıkması ile nasıl bir hal alacaktır.

Diğer taraftan Leyla’yı kıskanan Kemal, yok saymaya çalıştığı duygularıyla yüzleşmeyi başarır. Peki Kemal ile Leyla arasında neler yaşanacaktır?

Yemin 35. Bölüm Fragmanı

Yemin 34 bölüm detaylı özeti

Emir dosyayı görür ve bir şey anlayamaz. Evrakı yırtıp gider. Cavidan ne olduğunu anlayamaz ve içeri girince başka bir belgeyi görür. Gerçek evrakı arar ama bulamaz. Kemal Soner‘in kahraman olmak için suçluyu bulduğunu düşünür. Leyla‘ya Soner‘in onu tehdit edecek şeyler söylediğini söyler. Sana kaba konuştuğum için üzgünüm der. Ayrıca sana gereksiz şekilde davrandı der.  Leyla ona iyi bir baba olduğunu söyler. Konuyu kapatalım der. Soner Leyla‘yı soruşturmaya başlar. Masal resim yaparken Emir ve Reyhan onu destekler. Emir Reyhan‘ın portresini çiz der. Reyhan oturur ve Emir onun portresini çizer. Kemal çok hasta olsa da kuyruğu dik tutmaya çalışır. Leyla onu bırakıp gitmek istemez. Emir portreye Masal‘ın devam etmesini ister ama Masal sen çiz der. Masal portreyi Reyhan‘a gösterir. Reyhan çok etkilenir. Emir aynı yüzünü çizmiş. Emir mimar olduğunu söyler. Model işimi kolaylaştırdı der.

Cavidan Cemre‘ye durumu anlatır. Cemre bir evraka sahip çıkamadı diye ona kızar. Cavidan ben her şeyi sizin için yapıyorum der. Cemre ve Cavidan evrakı aramaya başlar. Masal yeni resim yapıyor ve Emir ve Reyhana göstermiyor. Reyhan ve Emir onu zorlamaz. Miras belgesi Masal‘ın elindedir. Masal ona resim yapıyordur. Leyla Kemal‘e çorba falan yaparken Talaz onu arar ve çağırır. Leyla Şehriye abla izinli gelemem der. Talaz tamam dese de çok kızar. Reyhan Masal‘ı gıdıklar ve gülüşürler.

Emir onları keyifle izler. Akşam Masal Emir‘in ayrı yatmasını istemez. Üçümüz birlikte uyuyalım diye ısrar eder. Reyhan ve Emir mecbur kabul eder ve üçü birlikte uyur. Reyhan şaşkındır. Sabaha karşı Emir uyanır ve Reyhan ile Masal‘ı izler. Telefona fotoğraflarını çeker. Kalkıp Reyhan‘ın üstünü örter. Reyhan uyanır ama ne olduğunu anlayamaz. Sabah Reyhan Masal‘a kahvaltı hazırlarken Emir gelir. Emir ve Masal bir şeyleri saklayarak Reyhan‘la eğlenir. Reyhan bilerek görmemiş gibi yapar.

Emir de kahvaltı hazırlamaya yardım eder. Cavidan bu duruma bozulur ve alışkanlık olmasın der. Soner Leyla‘nın evine gelir. Komşusu Leyla İzmir’e gitti der. Soner komşuya para vererek telefon numarasını almak ister ama komşu reddeder. Soner Leyla‘yı bulmakta kararlı. Leyla Kemal‘e kahvaltı verir. Süheyla gelir ve Kemal‘i muayene eder. Kemal Leyla‘ya bozulur. Masal Suna‘ya resimlerini gösterir. Cavidan o resmin arkasının belge olduğunu görür ve bakmak ister. Masal daha bitmedi diye vermez.

Kemal Leyla‘ya Süheyla‘yı çağırdı diye sinir olur. Leyla ilaçlarını almaya gider. Cavidan pasta yedirme bahanesiyle Masal‘ı evraktan uzak tutmaya çalışır ama Masal resmini yaparak yemek ister. Cavidan sinir olur. Emir ofiste çok keyiflidir ve tüm işlerini sorunsuz halleder. Zafer onun bu keyfinin ve işbitiriciliğinin Reyhan‘a bağlı olduğunu söyler. Cavidan Masal‘a Emir‘in oyuncaklarını verir. Reyhan‘ı bahaneyle gönderir. Masal‘dan resmini almak ister. Masal vermez.

Emir ofiste Reyhan‘ı düşünürken Reyhan onu arar ve Masal‘ın onu evde beklediğini söyler. Emir akşam gelirim der. Kemal Süheyla‘yı yolcu ederken Leyla eve geliyordur. Soner ona seslenir. Reyhan Masal‘a yemek getirmeye gidince Cavidan harekete geçer ama Masal Emir abimin diye resmi vermez. Cavidan zorla almaya çalışır ve onu azarlar. Reyhan gelir ve Masal ona koşar. Reyhan Cavidan‘a Masal daha bir çocuk ne yapıyorsunuz diye çıkışır. Emir gelir. Cavidan Masal‘ı ağlatır. Reyhan ona bu yaptığın yanlış diye tepki gösterir. Cavidan kes kesini dün köyden geldin bugün bana akıl veriyorsun diye kızar. Emir onu duyar. Emir içeri girer ve Cavidan Masal‘ı sevmek istedim Reyhan izin vermedi der. Emir koridordan duyduklarım tamamen farklı şeylerdi der. Soner Leyla‘ya teşekkür babında çiçek verir. Leyla Kemal görmeden onu başından savmaya çalışır. Kemal onları görür.

Yemin 35. Bölüm 12 Nisan Resmi Özeti

Cavidan kötülüklerini hayata geçirmeye durmadan devam ederken yeni planı ise miras belgesine yönelik olur. Tarihiyle oynadığı miras belgesinin ortadan bir anda kaybolması, ev içerisinde huzursuzluklara sebep olur. Emir, Reyhan’a olan güvenini tazelerken Emir ve Reyhan’ın arasında devam eden güzel şeyler, miras belgesinin ortaya çıkması ile nasıl bir hal alacaktır.

Diğer taraftan Leyla’yı kıskanan Kemal, yok saymaya çalıştığı duygularıyla yüzleşmeyi başarır. Peki Kemal ile Leyla arasında neler yaşanacaktır?

Yemin 34. Bölüm Resmi Özeti

Masal’ın gelişi Cavidan hanımın kaybettiğini gösterirken Reyhan ve Emir cephesinde ise adeta zaferin göstergesidir. Masal sayesinde artık kendi dünyaları ile ilgilenen Reyhan ve Emir eskidinden çok daha mutludur ve bu sayede bir birlerine de vakit ayırırlar. Bu durum Cavidan’ın hiç hoşuna gitmez.

Kemal ve Leyla cephesinde Leyla farkında olmadan Kemal’i kıskançlık krizlerine sokar. Kemal’in Leyla’yı kıskanması aslında Kemal’in Leyla’ya aşık olduğunun bir göstergesidir. Peki Leyla bu kıskançlığı anlayabilecek midir?Yemin 11 Nisan resimleri

Yemin 11 Nisan Özeti

Masal Reyhan‘a Emir‘le yaptığı resmi gösterir. Cemre belgenin kaybolduğunu öğrenince Cavidan‘a bir belgeye sahip çıkamadı diye kızar. Cavidan nereye gittiğini bilmiyordur. Soner Leyla‘ya teşekkür için bir demet çiçek verir. Kemal uzaktan izler ve kıskanır. Zafer işte Emir‘e ayaklarını yerden kesen şey Reyhan mı diye sorar. Emir sırıtır. Cavidan Masal‘ı resmine bakmak ister. Masal daha bitmedi deyince Cavidan zorla almaya çalışır. Ona bağırır. Reyhan onu görür. Masal Reyhan‘ın arkasına saklanır. Reyhan Cavidan‘a o daha çocuk ne yapıyorsunuz diye tepki gösterir. Cavidan Reyhan‘a kes sesini dün köyden geldin bugün bana akıl mı veriyorsun diye kızar. Emir bunu duyar.

Benim tahminime göre Emir miras belgesini değil de başka bir belgeyi görmüştür. Belgeyi Melike ve ya Suna görüp saklamıştır. Leyla Filiz‘in adamını bulmakta Soner‘e yardım etmiştir. Soner bu yüzden ona teşekkür hediyesi vermiştir. Emir annesine Masal‘a bağırdığı için kızacak. Cavidan suçu Reyhan‘a atacak.

Yemin 34. Bölüm Fragmanı 11 Nisan

Yemin 33 Bölüm Detaylı Özeti

Emir ve Reyhan Masal‘ın isteğiyle aynı yatakta uyurlar. Masal onları oyuncak bebeğinin anne babası yapar ve ellerini birleştirir. Masal Emir‘e Reyhan ablayı çok mu seviyorsun diye sorar. Emir lafı çevirir. Kemal hastalıktan tir tir titriyor ama Leyla‘ya hala hasta değilim diyor. Niye geldin diye Leyla‘yı fırçalar. Leyla gitmek istese de yapamaz. Masal uyurken Emir Reyhan‘ı izler. Reyhan Masal ile evcilik oynayacağını söyler. Emir‘in işi var diye Masal onu serbest bırakır ama Emir gitmez.

Emir gözlerini Reyhan‘dan alamaz. Kemal doktora gitmemekte inat eder ve Leyla çok endişelidir. Leyla Kemal‘in nefes alamadığını düşünür ve kalbi atıyor mu kulağını göğsüne koyar. Kemal uyanır ve Leyla panikler. Kemal bu durumdan hoşlanır. Leyla onu tersler. Soner Kemal‘in evine gelir. Masal uyuyunca Reyhan ve Emir onun hakkında konuşur. Emir Masal seni çok sevdi der. Reyhan‘ı çocuklarla iyi anlaştığı için takdir eder. Soner Kemal‘e polis ihbarı için açıklama ister. Kemal umursamaz.

Soner bu aşağılamanın bir bedeli olacak der. Kemal beni tehdit etme der. Leyla Soner’i çocuk kaçıran birine benzetemez. Soner Leyla ile tanışır ve kibarca Kemal‘in ona haksızlık yaptığını söyler. Kemal kıskanır. Cemre Cavidan‘ı arar ve belgelerin tarihini değiştirmeye gideceğini söyler. Cavidan seni bekliyorum der. Masal uyanır. Emir onu gezmeye götüreceğini söyler. Masal Reyhan da gelsin ister. Emir Reyhan ve Masal parka gitmeye hazırlanır. Cavidan Emir evde kalsın istediği için sinirlenir.

Soner Kemal‘e gerçeği ispat edeceğini söyleyip gider. Leyla Kemal‘e o adam Masal‘ı kaçırmadı beden dilinden anladım der. Kemal onu suçlu görmekte inatçı. Kemal‘in kafası karışır ama yine de Leyla‘ya eski işini bırakıp polis mi oldun der. Leyla kırılır. Emir Reyhan ve Masal giderken Cavidan Emir‘i durdurur ve bir şey konuşmak istiyorum der. Bir bahaneyle Emir‘i evde tutmak ister ama Emir yolda hallederim der. Cavidan baş dönme numarası yapar. Emir onu salona getirir ve Reyhan ile Masal‘ı da bahçeden geri çağırtır.

Kemal Leyla‘yı kırdığı için pişman olur. Leyla ağlar ve kendine kızar. Kemal gelip konuşmaya çalışırken avukat Kemal‘i arar. Avukat Kemal‘e Savcının Soner’le ilgili şikâyeti özel hayat ihlali saydığını söyler. Reyhan Cavidan‘la ilgilenir ve istersen gitmeyelim der. Cavidan onu tersler. Emir Cavidan‘a konuşma üslubun hiç hoş değil der. Cavidan iyiyim ben der ve konuyu dağıtır. Emir Reyhan ve Masal parka gider. Kemal Leyla‘ya kahve getirir. Leyla ona tavırlıdır. Kemal Masal‘ı özler ve ondan bahseder. Leyla da ona katılır.

Masal ve Emir sahilde martılara simit atarlar. Reyhan onları keyifle izler. Üçü de mutludur. Kemal yine öksürür ve Leyla sen içeri gir der. Kemal Leyla girmek istemediği için girmez. Komiser Kemal‘i arar ve Masal‘ı kaçıran kişinin yakalandığını suçunu itiraf ettiğini söyler. Cemre gelir ve Cavidan‘a belgeleri verir. Nikâhtan 2 gün önceye tarihi değiştirdiğini söyler. Cemre Emir‘in Reyhan‘la dışarı çıkmasına sinir olur. Bir an önce belgeyi görmesini ister. Masal ve Emir çimen üstünde uzanırken Masal Reyhan‘ı da çağırır.

Üçü de çimene uzanır. Akşam eve dönerler. Cemre Masal‘ı görüp gideyim der. Cavidan belgeyi Emir‘in çalışma odasına koymuştur. Cemre ondan haber bekler. Melike Reyhan‘a Hikmet‘in ona kredi kartı çıkardığını söyler ve verir. Reyhan ihtiyacım yok diye almak istemez. Reyhan Hikmet‘e geri vereceğini söyler. Emir onları dinler. Reyhan Emir‘den kredi kartını Hikmet‘e vermesini ister. Emir bu ikinizin arasında ben alamam der. Soner Filiz‘in adamını polise teslim etmiştir. Kemal ve Leyla karakolda onu görünce şaşırırlar. Kemal sinir olur.

Reyhan Emir‘e papatya çayı verir ve Emir çok güzel kokuyor der. Cavidan sinir olur. Cemre Yoncaya Emir‘i aratır ve mail çıktısı ister. Emir bakmaya gider. Soner kendi bağlantılarıyla Filizin adamını yakalatmıştır. Kemal‘den bir teşekkür bekler. Kemal sinirli. Reyhan Masal ile resim yapmak isterken Masal Emir abiyi bekleyelim der. Emir sonunda belgeyi görür. Cavidan onu izler. Emir ne olduğunu anlayamaz.

Yemin 34. Bölüm ve 35. Bölüm tahmini

Yemin dizisinde Cemre ve Cavidan miras belgesindeki tarihi değiştirip Reyhan‘ı Emir‘e paragöz olarak göstermeye çalışmış ama Emir bu tuzağa düşmemişti. Kemal de hasta olunca Leyla ona bakmıştı. Leyla bide uyurgezer numarasıyla Kemal‘in ani reflekslerini kontrol etmişti.

Bu bölümlerde ise, Reyhan ve Emir‘in arası iyiye gidecektir. Uzun zaman sonra ikili nihayet mutludurlar. Emir Reyhan‘a hediye falan alarak onu etkilemeye çalışacaktır. Emir‘in bu halleri Cavidan‘ı sinir edecek. Cavidan Cemre‘yle dertleşecek.

Kemal Leyla‘yı Taci‘den kıskanacaktır. Leyla bunun farkında olmadan arkadaşı Taci‘ye samimi davranacak. Kemal iyice çileden çıkacak. Kemal Leyla ve Taci görüşmesin diye Masal‘ı kullanacak. (Masal seni istiyor Leyla) bu gibi bahanelerle Leyla‘yı Taci‘den uzak tutmaya çalışacak. Bence Leyla bu kıskançlığı fark etmeyecek ve sonunda Kemal‘e Taci‘nin sadece arkadaşı olduğunu söyleyecek. Kemal rahatlayacak.

Bir ihtimal daha, Kemal Leyla‘yı Soner‘den kıskanıyor olabilir. Soner Leyla ile tanışır. Soner Kemal‘den intikam almak için ona yakın olmak istiyor ve bunun için Leyla‘yı kullanıyor olabilir. Leyla Soner‘in Masal‘ı kaçırmadığını biliyor ve bunu Kemal‘e ispatlamak için Soner‘le konuşup görüşecektir. Kemal bunun farkında olmadan hem Soner‘e bilenecek hem de neden böyle hissettiğini düşünecek. Leyla‘yı kıskandığını anlayacak ama duygularını Leyla‘ya açamayacak.

Cemre Emir ve Reyhan‘ın aralarının iyi olmasına dayanamaz ve Reyhanı Emir‘in gözünden düşürmeye çalışır. Reyhan‘a Emir için çok önemli olan şirketle ilgili bir organizasyon yaptırmak isteyecek ve ardından Reyhan‘ın başaramamasını sağlayacaktır. Bunu yaparak Emir‘in Reyhan‘a güvenini sarsmaya çalışabilir.

Bir ihtimal daha, Hikmet bey hayatını kaybetmiş ve Cemre bir şekilde Reyhan‘ın hastalığı bilip de sustuğunu öğrenecek. Bunu Emir‘e söyleyerek aralarını açmaya çalışacaktır. Emir Reyhan‘a çok kızacak.  Ancak bu plan Melike tarafından bozulacak. Melike Emir‘e Hikmet‘in Reyhan‘ı engellediğini anlatacaktır. Emir yine hata yaptım diye pişman olacaktır.

Yemin 34. Bölüm Fragmanı

Yemin 34. Bölüm fragmanı şuanda yayınlanmadı

 

Yemin 34. Bölüm ve 35. Bölüm Özeti 11 Nisan 12 Nisan Fragmanı (1 Yorum)