Yemin 40. Bölüm 41. Bölüm Özeti 19 Nisan 22 Nisan Fragmanı

Yemin 41 bölüm Özeti

Emir Reyhan‘a söylediğim onca ağır söze rağmen neden geri geldin der. Neden geldiğini anlayamaz. Cavidan Reyhan‘a yüzsüz olduğunu söyler. Reyhan burası benim evim der. Cavidan senin evin olmayacak der. Reyhan hem evim hem yuvam olacak der. Cavidan o biraz zor diyecekken Reyhan zor değil gün gelecek oğluna da gerçek yuvası olacak der. Kemal Leyla‘yı ofise getirir ve ona bilişim departmanında part time iş verir. Leyla çok sevinir. Reyhan Cavidan‘a benden ne istiyorsunuz diye sorar. Cavidan oğlumu istiyorum der. Emir Reyhan‘a kendini me sanıyorsun diye sorar. Reyhan karın der. Emir şaşırır. Reyhan dışarıda bir şey düşürünce bir kız alıp Reyhan‘a geri verir.

Benim tahminime göre artık Reyhan‘ın sakin hallerini göremeyeceğiz. Reyhan yuvasını kurtarmaya çalışacak. Bu arada Kemal ve Leyla‘nın arasında da buzlar eriyecek. Romantik görüşmeler artacak. Reyhan Emir‘e masum olduğunu ispatlayacak.

Yemin 41. Bölüm Fragmanı

Yemin 40. bölüm detaylı özeti

Emir Reyhan‘a bir para çeki verir ve bu gün beni iyi eğlendirdin, al bu çeki, zaten sen her şeyi para için yaptın der. Reyhan şok olur ve anlayamaz. Emir hizmetinin karşılığı der. Emir onu ailesini para için kandırmakla suçlar. Eline çeki verir ve fazlasını istersen çekinme der. Reyhan‘ı bırakıp gider. Reyhan acı ile oradaca çöker. Kemal Leyla‘nın Soner‘e inanmasına sinir olur. Emir de yolda sinirlidir. Reyhan elinde çek ağlayarak şöför ile eve döner. Leyla Kemal‘le hiç konuşmaz. Akşam, Emir odadayken Reyhan gelir. Emir gidecekken Reyhan onu kolundan tutup durdurur. Bir açıklama talep eder. Bir anda ne değişti diye sorar. Susma konuş diye bağırır. Emir sebebini iyi biliyorsun der.

Reyhan bilmiyorum anlat diye bağırır ama Emir gider. Cavidan sırıtır. Reyhan ne değişti Allahım diye ağlar. Cavidan gelir ve git dediğimde gitmedin şimdi çek cezanı diye gözdağı verir. Reyhan ağlar. Sefer gece taksiye çıkarken Şehriye ve Nigar onu izler. Sefer‘i bir kadının bavulunu taşırken yakalarlar. Nigar kadına saldırır. Şehriye de Sefer‘i döver. Sefer taksicilik yaptığını açıklar. Nigar ve Şehriye müşteriye mahcup olur. Emir Reyhan‘ın açıklama istediğini hatırlar. Reyhan sabah namazında acısını Allah‘a anlatır. Ona sığınır. Allahım beni kurtar diye ağlar. Sabah, Emir ofiste uyumuştur. Cemre gelir ve ônce yataklar sonra da evler ayrılır der. Emir‘i uyandırır. Emir işim vardı diye bahane eder ama Cemre onu sorgular. Emir ona anlatmak istemez. Cemre ona destek oluyor gibi yapar. Reyhan ağlarken Melike gelir ve Reyhan ona sarılır. Cemre Cavidan‘ı arar ve sevinerek Emir‘in durumunu anlatır. Cavidan da mutludur. Cemre dün ona bağırdığı için özür diler. Cavidan üstelemez. Cavidan kendi kendine Reyhan‘ı yendim diye sevinir. Leyla kahvaltıya biraz geç gelir. Leyla ve Kemal birbirlerine laf sokar. Leyla benim vicdanım temiz der.

Kemal işe gider. Emir eve gelince Cavidan onunla konuşmak ister. Olanları biliyorum der. Emir bu konuyu konuşmak istemediğini söyleyip gider. Reyhan çok üzgündür. Banyodan çıkarken Emir‘le karşılaşır. Emir‘e haklıydın çok güzel eğlendirdim der. Hep iyi davranırken aklında beni aşağılaman vardı ama neden o şatafat? Git diyebilirdin der. Benim suçum ne diye bağırır. Emir suçlu benim sana inandım der. Reyhan ona acımasız ve gaddar olduğunu söyler. Emir evet nefret doluyum açgözlülüğe tahammul edemem der. Reyhan ben öyle biri değilim derken Emir senin gibi biriyle aynı havayı solumak bile tarif edilemeyecek kadar berbat bir şey deyip gider. Reyhan ağlar. Allahım beni affet dayanamıyorum duramam bu evde der. Leyla Soner‘i arar ve görüşmek ister. Yaptığı işi teklifini kabul etmesini iptal edecektir. Şehriye‘ye bilgi verip gider. Soner çalışanlarına izin verir. Kemal ofiste Zafer‘e Leyla‘nın Soner‘le çalıştığını söyler. Zafer Soner‘i duyunca çok sert tepki verir. Kemal şaşırır. Emir Reyhan‘ın suçum ne diye haykırdığını hatırlar. Reyhan bavulunu alıp giderken Cavidan onu görür ve sana söylemiştim der. Ne oğlumu ne de malımı alabildin, oğlum seni boşayacak defol git der. Reyhan evden gider. Emir onu pencereden görür. Zafer Kemal‘e Soner‘in şiddete meyilli bir ruh hastası olduğunu anlatır. Kemal endişelenir ve Leyla‘yı arar ama ulaşamaz. Şehriye‘yi arar ve Soner‘e gittiğini öğrenir. Reyhan bir parkta oturur ve Emir‘in acı sözlerini düşünüp ağlar. Sonra gider. Leyla Soner‘in ofisine gelir. Kemal onu arasa da Leyla açmaz. Leyla Soner‘e ona Masal‘ı bırakamam bu yüzden sizinle çalışmak istemiyorum der.

Soner sinirlenir. Reyhan bir taksiye biner ama bavuluna dikkat eder. Cavidan Cemre‘yle Reyhan‘ı nasıl aşağıladığını konuşur. Her ikisi de mutludur. Soner Leyla‘nın Kemal yüzünden çalışmak istemediğini söyler. Kemal‘i sevdiğini ima eder. Ben seni tüm geçmişinle kabul ederim ama Kemal yapmaz der. O seni koluna takıp gezdirmez der. Reyhan eve geri döner. Emir şok olur. Soner Leyla‘nın gitmesine izin vermez onu tartaklar boğazına yapışır. Kemal içeri dalar ve Soner‘i döver. Leyla Kemal‘e sarılır. Reyhan Emir‘e beni neyle suçladığını bilmiyorum ama evliliğim için mücadele edeceğim ne yaparsan yap sabredeceğim der. Yanıldığını anlayacaksın der.

Yemin 40 bölüm Özeti

Emir Reyhan‘ı sahilin kenarında bırakıp gider. Reyhan üzüntüden çöker. Evde Reyhan Emir‘e bu kadar acımasız nasıl başarıyorsun diye sorar. Emir nedenini iyi biliyorsun der. Reyhan susma ne yaptığımı söyle diye haykırır. Cemre Emir‘in ayrı yatakta uyuduğunu öğrenir ve önce yataklar sonra da evler diye düşünür. Emir‘i ofiste doldurur. Kemal Zafer‘e Leyla‘nın Soner ile çalıştığını söyler. Zafer o herifin ne mal olduğunu bilmiyor musun diye sorar.

Kemal ne dediğini anlayamaz. Leyla işten ayrılmak isteyince Soner onu yakalar ve boğazına yapışır. Kendi canın istediğin gibi gitmek yok diyerek kafasını kapıya vurur. Leyla çaresizdir. Reyhan bavulunu alır ve duramam artık bu evde diye düşünüp gidecektir. Cavidan ona ne oğlumu ne de malımı alabildin benden soyadımı da geri alacağım senden diye ona meydan okur.

Benim tahminime göre, Reyhan evi terk edecek ve Emir gerçeği çok geç öğrenecek. Emir pişman olacak. Leyla‘yı Soner‘in elinden Kemal kurtaracak. Zafer Kemal‘e Soner‘in ruh hastası bir sapık olduğunu söyleyecek ve Kemal Leyla‘yı kurtarmaya gidecek. Emir Reyhan‘ın yokluğunda onu çok özleyecek.

Yemin 19 Nisan Resmi Özeti

Reyhan’ın rüyası, Emir’in intikam planıyla kâbusa döner. Reyhan, gene bir ikilemin içine düşer. Reyhan’ın kararı, Emir’in hayatını nasıl etkileyecek? Hiç unutamayacağı kadar acı bir intikamla sarsılan Reyhan, zor bir kararın eşiğine gelir.

Konaktan gidecek mi, kalacak mı? Diğer yandan Leyla ise Kemal’e kızıp, başını derde sokar. Hayatının kâbusunu yaşayacak olan Leyla bu durumdan nasıl kurtulacak?

Yemin 40. Bölüm Fragmanı

Yemin 39 bölüm detaylı özeti

Kemal Soner‘in Leyla‘yı eve bırakmasına sinir olur. Emir ise Reyhan‘a yeni bir alyans takar. Reyhan mutludur. Emir Reyhan‘ı götürmek isterken Reyhan hazırlanmak ister. Emir Suna‘nın sürprizi bozduğunu anlar. Emir çalışma odasında sinirlidir. Nigar gelir ve Emir ona akşam yemeğinde 2 kişi yokuz der. Nigar Sefer‘in mutfakta uyuduğunu görünce onu fırçalar. Nigar ondan şübhelenir. Cavidan gelince Nigar Emir‘in Reyhan‘la yemeğe çıkacağını söyler. Cavidan sinir olur. Kemal Leyla eve geciktiği için onu azarlar ama Soner onu savunur.

Leyla‘yı ben alıp ben bırakırım der. Kemal Soner‘i susturur. Soner giderken Kemal‘e karşı planını düşünür. Leyla Kemal‘den özür diler ama Kemal Soner‘e olan hıncını ondan çıkarır. Cavidan Emir‘in yemekle ilgili ağzını arar ama Emir Reyhan‘a kızgınlığını belli etmez. Reyhan Suna sayesinde çok güzel süslenir ve Emir ondan etkilenir. Cemre gelir ve Suna ona sürpriz Reyhan‘ı giydirdiğini anlatır. Cemre‘nin morali bozulur ve Emir‘lere bakmaya gider.

Emir Reyhan‘a aile yadigârı kolyeyi takarken Cemre görüp delirir. Cemre içeri girer ve Reyhan‘a güzel olduğunu söyleyip gider. Emir ve Reyhan yemeğe gider. Leyla Masal ile resim yapıp eğlenir. Soner onu arar ve şirketinde sunum yapabilecek birine ihtiyacı olduğunu söyler. Kemal‘den izin al der. Leyla Kemal‘i kızdırmak istemediğini söyler. Kemal duyar ve sinir olur. Cemre öfkesini Cavidan‘dan çıkarır. Kemal Leyla‘nın gözünde otoriter patron olmamak için ona izin verir. Leyla sevinir ve Soner‘i arayıp bilgi verir.

Cemre Cavidan‘a bir şekilde bu sürprize engel olacağını söyler. Emir ve Reyhan yoldayken Emir gözünü ondan alamaz. Reyhan‘a Suna‘dan abim sana bu gece aşık olacak diyen mesaj gelir ve Reyhan gülümser. Reyhan Suna‘nın ne kadar dayısına benzediğinden bahseder. Emir ben kime benziyorum diye sorunca Reyhan babana der. Yandaki arabadan erkekler Reyhan‘a bakınca Emir kıskanır. Kemal ofiste dalgındır. Hikmet Suna‘yı görmeye gelir ve bir kaç günlük iş seyahatine gideceğini söyler.

Ne zaman döneceğim belli değil der. Suna ile Reyhan hakkında konuşurlar. Hikmet Suna ve Reyhan‘ın iyi anlaşmasından memnundur. Leyla Soner‘in gereksiz samimiyetinden hoşlanmaz. Kemal toplantıya girince Leyla‘yı Soner ile görür ve şaşırır. Soner Leyla‘ya Kemal‘in katılacağını bilmediğini fısıldar. Leyla proje sunumunu yapar. Emir Reyhan‘ı deniz kenarında tenha bir yere getirir. Reyhan çok mutludur. Kemal Soner‘in projesini kabul edip etmemeyi düşünür. Leyla‘nın sunumu muhteşem olmuştur.

Soner Leyla‘yı eve bırakmak ister ama Kemal ben giderken bırakırım der. Leyla da Kemal‘le gitmek ister. Reyhan ve Emir yalınayak olup sahilde yürürler. Emir ona çok kibar davranır. Reyhan düşecekken Emir onun koluna girer. Emir ona yemek sürprizini de yapar. Sahilde romantik müzik eşliğinde başbaşa yemek yerler. Reyhan sevinçten havalarda uçuyor ama konuşmuyordur. Her şey rüya gibi der. Emir ona rüya gibi olan manzara değil der. Sefer Nigar‘ın telefonunu açmayınca Nigar sinir olur. Şehriye Masal ile gelir ve Sefer‘i sorar. Nigar sende kalmıyormu der. Nigar Sefer beni aldatıyor diye ağlar. Şehriye ona destek olur. Nigar ona anne deyip sarılır. Emir Reyhan‘a “Sezai Karakoç‘un Köşe“ isimli çok özel şiirni okur.

Reyhan‘ın içi kıpır kıpır. Emir onu dansa kaldırır ve ikili burun buruna dans ederler. Kemal Leyla’yı Soner konusunda uyarır ve saf olduğunu söyler. Leyla yanıldığını göreceksin diye Soner’i arar ve iş teklifini kabul eder.

Yemin dizisi 40. bölümü ile 8. haftasını tamamlarken 41. bölümü ile ise 22 nisan pazartesi günü 9. haftasına başlayacak.  Yemin dizisinin yeni haftasında Emir’in Reyhan’a ne kadar aşık olduğunun daha farkında değildir; çünkü Reyhan’a intikam yeminleri etmektedir ama zaman aşkın karşısında Emir’in bile eriyip kül olduğunu bize gösterecek. Peki Yemin 19 nisan  özetinde neler olacak. İşte Yemin 40. bölüm tahmini; özet ve fragman çıktığında sayfamıza eklenecektir.

Yemin 40. bölüm tahmini

Yemin dizisinde Emir Reyhan‘dan intikam almayı kafasına koymuştur ancak bir yandan da Reyhan‘a olan duygularına engel olamamaktadır. Kemal ise Leyla‘yı Soner‘den kıskanmaktadır. Sefer tefeciye borçlanmış ve borcunu ödemek için ek iş olarak taksicilik yapıyordu.

Benim tahminime göre bu bölümlerde Emir Reyhan‘a çeşitli sürprizler yapacak. Cavidan ve Cemre bu duruma engel olmaya çalışacaklar. Ancak Emir onları dinlemeyecek. Cemre ile Cavidan Reyhan‘ı Emir‘in gözünden düşürmek için ellerinden gelen her türlü kötülüğü yapacaklar. Reyhan Emir‘e gittikçe aşık olacak. Emir planına başarıyla ulaşacağı için memnun olacak.

Kemal Leyla‘yı Soner‘den kıskanmaya devam edecek. Leyla süslenip kursa giderken Soner çeşitli bahanelerle Leyla‘ya yaklaşmaya çalışacak. Onu yemeğe götürecek. Kemal delirip sinirini Leyla‘dan çıkaracak. Leyla neden neden diye sorgulayınca Kemal sonunda çünkü seni kıskanıyorum diyecek. Başka bir ihtimal daha, Leyla da Kemal‘ kıskanabilir. Leyla Kemal‘i Yonca‘dan kıskanacaktır. Kemal bunun farkına varınca mutlu olacaktır.Yemin 40. Bölüm resimleri

Sefer gece gizli gizli taksiye çıkarken Nigar Sefer‘in onu aldattığını düşünecek. Sefer‘i takip edip gerçeği öğrenecek ve ya Sefer kendisi ona itiraf edecek. Cavidan Emir‘i Reyhan‘a karşı kışkırtmaya devam edecek. Emir Reyhan‘ı kendine âşık etmeye çalıştıkça kendisi ona aşık olacak ama duygularını bastıracak.

Yemin 40. Bölüm Fragmanı

fragman şuanda yayınlanmadı

Yemin 40. Bölüm 41. Bölüm Özeti 19 Nisan 22 Nisan Fragmanı (10 Yorum)

  1. Nazmiye hanim kadina hic deyer vermiyor ve yazdi tum senariyolarda kadini ezik bir varlik gibi gostermeye devam ediyor bence nazmiyede zeka problemi var hint senariyolarini calarak turk kadinini ezmeye hakki yok

  2. Hayırlı Sabahlar Hayırlı Çumalar❤️Berat Kandilimiz Mübarek❤️Diziseti tv Yorumcuları Gözel Günde Yapdığınız❤️❤️Dualarınız İbadetleriniz❤️❤️Rabbimden Kebul Olsun Dünyadan Köcen Ezizlerimize☀️Şehidlerimize☀️Allah Rehmet Etsin Kebirleri Nurla Dolsun❤️Yemin❤️Reyhan Yuvasın Terk Etmesi Gözel Reyhan Bu Yuvada Derin İz Burakdı❤️Aşk Sevgi❤️Burakdı Emire Açılar Burakdı Emir Yatmış Yukudan Ayıldığda Kahır Olaçak Sirler Kötülükler Emirin Kalbin Yakaçak❤️Reyhan❤️Kabuğuna Cekileçek Açıların Kalbinde Cekeçek Seni Neden Sevgi Gözü İle Bakdım Deyeçek Reyhan Mutsuz Onun Kalbi Açıları Bitmez❤️Yemin❤️Sözü Onun Açılarını Tezeledi Bahar Kış Oldu Reyhanın Kalbi Üşüyeçek Emir Reyhanın Kalbin Ele Yaraladı Ki Baharı Reyhanın Kalbine Getirse Bahar O❤️Kalbde❤️Dayanamaz Leyla Kemal Bu Aşk Masala Başladı Masala Gözel Olaçak Dizi Kolektivine Uğurlar Arzu Ediriz

  3. yerli hint dizisi sanki.. bu kadar yavaş giden bir dizi görmedim ..sıkmaya başladı..sürükleyici olmalı bir dizi

  4. Hayırlı Akşamlar Diziseti Tv Yorumcuları❤️Yemin❤️Reyhan Mutlu Sanki Bir Peri Buludlar Üzerinde Ucur Mutluluk Kapıların Emir Onun Ücün Acdı Ama Kötü Niyetin Gizlederek Acdı Reyhanın Gözleri Emire Bakır Gözler❤️Aşk Sevgi❤️Masalı Yazır Bu Masal Göz Yaşı İle Başlayır Emir Reyhanı Denizin Dalğalaların Pıcıltısıyla Şerin Okuyur Şerin Gözeliki Kalbe İşleyir Reyhan Emirin Kolarında Kalbinde Aşk Sevgi Yağmuru Yağırdı Reyhan Bu Masaldan Ayıldı Emir Onun Gözlerine Bakarak Kalbinin Aşkın Açılara İz Saldı Reyhan Eşitdiklerine İnamak İstemedi Reyhan Bir Anlığa Kayıp Oldu Reyhan Emirin Evin Terk Etmesi Gözel Oldu Reyhanın Göz Yaşları Konağın Her Köşesinde Bir Kadın Ağlarsa Sevmiştir Erkek Ağlayırsa O Kadını Bir Daha Heç Kimse O Kadar Sevmeyeçekdi Reyhan Evden Ayrıldığdan Sonra Sirler Acılaçak Emirin Kalbinde Aşkı Sevgisi Onu Rahat Burakmayaçak Reyhanla Kecidiyi Son Dekikesi Onun Gözlerinde Yaş Olaçağ Emirin Aşkı Açı Nifretle Başladı Aşk Sevginin İlaçı Nifret Emirin Sözleri Dağları Daşları Ağlatdı Reyhan Bu Açılara Zor Katlanaçak Kalbinde Olan❤️Yemindende❤️Açı Yara Aldı Yeminin Yükü Azdı Emirin Sözünün Yükü Kaldıramazdı Emir Cok Açı Cekeçek Bu Açı Ona Çetin Ders Ola Her Sıkıntıda Reyhanın Üzerine Gelerek Onun Suclu Olduğun Anlatardı Cok Zor Hayat?Yeminin?Yarası Nasıl Sağalaçağ?Yemin?Reyhana Bu Kader Açı Vermesen Olmazmı

  5. Şu diziye çok farklı birşeyler yapın örnek Reyhan evden gitsin üniversite sınavına girsin güzel bir bölüm okusun iyi olanı sönük bir karakter değilde biraz güçlü gösterin ya bu diziden sonra kimse iyi olmak istemeyecek kötü cemre şık modern iyi Reyhan zevksiz kıyafetler ezik ne bu ya

  6. Filmlerde neden iyileri salak veya aptal yerine koyuyorlar aklim almiyoriyilik bu deyil bence kendini savunmasini da bileceksin sıkıyorlar maleseff

  7. Filmlerde neden iyi insanlari salak veya aptal yerine koyuyorlar anlamiyorum ne goruyorlar nede duyuyorlar iyi olmak guzel lakin aptallik deyil sıkıyorlar daral geliyor bana baktikca kanal degisiyorum .Hakkını savunmak gerek fazla ezikliyorlar

  8. Çok ağır gidiyor sıkıcı olmaya başladı aynı sahneler tekrar tekrar ediliyor böyle giderse izlemeyi bırakacağım