Yemin 68. Bölüm 69. Bölüm Özeti 29 Mayıs 30 Mayıs

Yemin dizisinde sezon finaline kaldı üç bölüm. Yemin dizisi 31 mayıs cuma günü ilk sezon finali ile ekranlara gelecek ve izleyicisinden yaklaşık üç aylık bir izin isteyecek. Peki Yemin dizisinin 71. bölümü ne zaman yayınlanacak? Yemin yeni sezon ne zaman başlayacak? Detaylar için tıklayınız. Yeni Sezon

Yemin 30 mayıs Özeti

Reyhan Emir‘e bana da kızdın mı diye sorar. Emir elini tutar ve kızılması gereken tek kişi benim der. Hikmet Cavidan‘ın bir şeyler yaptığını anlar ve ne olduğunu merak eder. Cavidan ağlayarak ben çok büyük hata yaptım der. Suna hiç bir kötülük hata değil sen isteyerek yaptın der. Emir Cavidan‘a sinirlenip arabada sinir krizi geçirir. Cemre Cavidan‘ı telefonda Reyhan‘a tüm yaptıklarını Hikmet‘e anlatmakla tehdit eder.

Cavidan sinirlenir. Emir Zafer‘e Reyhan‘a sevdiğini ve o evden onu kurtaracağını, yeni bir başlangıç yapacaklarını söyler. Emir Reyhan‘ın gözlerini kapatır ve onu çok güzel bir eve getirir. Gözlerini açar ve beğendin mi diye sorar. Sana yaşadığın her şeyi unutturacağım der. Reyhan çok beğendiğini söyler.

Yemin 69. Bölüm Resmi Özeti

Annesinin karısına karşı yaptığı haksızlıkları öğrenen Emir, Reyhan’ı da alıp konaktan ayrılmaya karar verir. Peki gerçekten Emir ile Reyhan Cavidan’a rağmen konaktan ayrılabilecek mi?

Emir Reyhan’a çok özel bir sürpriz hazırlan ama sürprizden haberdar olan Cemre bu mutlu anı kâbusa çevirebilecek midir? Hikmet ise Cavidan’ı köşeye sıkıştırmaya başarmıştır. Hikmet’in şüpheleri Cavidan’ın sonu mu olacaktır. Cavidan ise elindeki her şeyi kaybetmek üzeredir. Diğer yandan Leyla, Kemal için kendini feda etmeye hazırlanırken, Kemal yeni bir hayata adım atmanın eşiğindedir.Yemin 69. Bölüm Resmi Özeti

Yemin 69. Bölüm Fragmanı

Yemin 29 Mayıs Özeti

Emir Reyhan‘ın elini kalbine koyar ve odamıza tek başına giremezsin, birlikte çok güzel anılar biriktireceğiz bize inan der. Süheyla Cemre‘ye Emir Reyhan‘la evli bunu kabul etmezsen sonuçları çok büyük olacak diye bağırır.

Emir Cavidan‘a Reyhan‘a yaptıklarını biliyorum, ona vaat ettiğin cehennemi yaşattığını öğrendim senin adına çok utanıyorum diye bağırır. Cavidan kötü olur. Reyhan ve diğerleri şaşırır. Emir hastanede yatıyordur. Reyhan bu halde bile saçmalıyorsun der. Emir belki de karım bir türlü gözlerimin içine bakıp seni seviyorum diyemediği içindir der. Reyhan onu alnından öper.

Yemin 68 bölüm detaylı özeti

Adamlar Emir‘i bayıltıp kaçar. Reyhan ağlayarak Emir‘i uyandırmaya çalışır. İstediğin her şeyi söyleyeceğim der. Emir uyanır. Dinlenmek için başını Reyhan‘ın omzuna yaslar. Reyhan‘dan itirafı duymak ister ama Reyhan yine direnir. Emir onun elini kalbine koyar ve gözlerinden onu sevdiğini anlar. Eve giderler. Kemal Leyla ile konuşmak için didinir ama Leyla Yoncadan duydukları yüzünden ondan kaçar. Emir ve Reyhan eve gelirler. Herkes Emir gitmediği için mutludur. Cemre nezaretteki diğer kadının bir adamla fuhuş yaparken adamın karısına yakalandığını ve adamı terk ettiğini öğrenir. Sonra Cemre serbest kalır. Emir Reyhan‘a odamıza yalnız giremezsin der ve elini kalbine koyar. Onu her zaman mutlu etmeye söz verir. Bize inan der. Her şey senin istediğin gibi olacak der. Süheyla karakolun önünde Cemre‘ye kendine çeki düzen vermesini söyler. Cemre Reyhan‘ı suçlar. Süheyla yeter artık Emir evli onu unut yoksa sonucu kötü olur der. Reyhan Emir‘in boynundaki yarayı sarar. Emir kötü hissedince Reyhan ısrarla onu doktora götürür. Hikmet Cavidan‘a Reyhan‘la arasını düzelttiği için mutlu olduğunu söyler. Cavidan‘dan aldığı her şeyi geri vereceğini söyler. Cavidan mütevazı davranır. Hikmet gözüm üstünde olacak der. Doktor Emir‘i 1 gece gözetim altında tutacaktır. Reyhan Emir‘i oradaki diğer hastadan kıskanır. Emir Reyhan‘a romantik sözler eder. Reyhan Melike‘yi arar ve bilgi verir. Yonca ağlayarak Cemre‘ye Kemal‘e olan aşkını anlatır. Cemre onu Leyla‘ya karşı kışkırtır. Aşkın için savaşmalısın der. Reyhan Emir‘i uyurken görünce endişelenir ve uyandırmaya çalışır. Emir elini tutar ve iyiyim der. Emir beni sevdiğini gözlerinde gördüm deyince Reyhan saçmalıyorsun der.

Emir belki de karım bana beni sevdiğini söylemediğini içindir der. Reyhan gözlerini kaçırır. Emir‘in uyumaması için beraber dergilere bakarlar. Reyhan biraz çekingendir. Gece Reyhan dergideki bir evi beğenir. Emir‘in gözleri Reyhan‘dadır. Diğer hasta kadın samimi biridir. Reyhan ona gıcık olur ve aradaki perdeyi kapatır. Emir onun kıskançlığına güler ve Reyhan‘la dalga geçer. Leyla yine Kemal‘le konuşmaktan kaçar. Reyhan Emir‘in aradaki perdeyi açmasına engel olur. Emir Reyhan‘a ateşini kontrol ettirir. Reyhan yok ateşin der. Emir en doğrusunu dudaklar belirler der. Yoksa öteki kadından ateş ölçer alacaktır. Reyhan Emir‘in alnına dudaklarını koyar ve yok ateşin der. Sabah Leyla evden kaçmaya çalışırken Kemal onu durdurur ve konuşmaya çalışır. Dışarıda konuşmaya giderler. Emir sonunda taburcu olur. Yonca Talaz‘a Leyla‘nın cuma günü Kemal ile tatile çıkacağını mesaj atar. Talaz çok kızar ve Leyla soygun olayında ona kazık atacak diye düşünür. Leyla‘yı arar ama Leyla Kemal istemedi diye kapatır. Talaz iyice sinirlenir. Emir ve Reyhan eve gelirler. Araları iyidir. Melike çok sevinir. Kemal sonunda Leyla‘ya tatile gitmeyi teklif eder. Leyla aşk itiraf etmedi diye rahatlar. Talaz, Şehriye ve Masal‘ın resmini çeker ve onları takip eder. Melike Reyhan‘la Cavidan‘ın eski halini konuşur. Cavidan‘ın Reyhan‘a yaptığı tüm kötülüklerden bahsederler. Emir hepsini duyar ve delirir.

Leyla Kemal‘in teklifine cevap vermeden önce Talaz ona Masal‘ın resmini yollar. Leyla hemen onu arar ve Masal‘dan uzak dur der. Talaz soygun günü Kemal ile tatile gideceğini biliyorum der. Leyla ben gelene kadar Masal‘a dokunma der. Leyla Kemal‘e bahane uydurup gider. Leyla Talaz‘ı durdurmaya çalışır ama Talaz Masal‘ı öldüreceğini söyler. Leyla bu işte seninleyim yeter ki Masal‘a dokunma der. Talaz‘ı götürecekken birine yakalanırlar. Cemre nezaretteki kadını kurtarır ve para karşılığında Emir‘i ayarlamasını ve otelde Reyhan‘a yakalatmasını teklif eder. Emir Cavidan‘ı bulur ve Reyhan‘a yaptıklarının hesabını sorar. Reyhan‘a yaptıklarını, başını duvara çarptığını öğrendim der. Senin adına çok utanıyorum diye bağırır. Reyhan ortamı yumuşatmaya çalışır. Cavidan ağlayarak tüm hatalarını kabul eder. Her şeyi seni kaybetmemek için yaptım der. Emir senin artık Emir diye bir oğlun yok der. Herkes şok olur.

Yemin 68. Bölüm Resmi Özeti

Emir’in Reyhan’ı kaçırmasının ardından konakta çok şey değişir. Emir ve Reyhan’ın ilişkisin artık eskisinden çok farklıdır; ancak ortaya çıkan gerçekler, Emir’i sinirlendirmeye başlar. Miras konusunda ise Cavidan sonunda mutlu sona ulaşır ancak  bu durum  Cavidan’a oğlu Emir’i kaybettirebilir. Emir’i kaybeden Cemre ise yenilgiyi kabul etmez ve herkesin başını yakacak bir olayın düğmesine basar.Yemin 68. Bölüm öpüşme

Diğer taraftan Leyla’nın Kemal’le beraber bir seyahat planı olduğunu söyleyen Talaz, bunun bir oyun olduğunu düşünerek Leyla’ya gözdağı verir. Leyla’nın tek düşündüğü ise Kemal’in yapacağı itiraftır.

Yemin 68. Bölüm Fragmanı

Yemin 29 mayıs resimleri

Yemin 67. Bölüm Detaylı Özeti

Reyhan arabada Emir‘i görünce şaşırır. Emir beni neden aramıştın işim vardı der. Emir Hatice’yle konuşmuş ve yeminini bozmanın kefaletini ödemiştir. Reyhan‘a artık aramızda bir engel yok der. Kemal Leyla‘ya emrivaki yapmayı düşünüyordur. Reyhan Emir‘e yemin tamam ama Cemre sorunu var der. Alaskaya onunla gideceğini söylemedin der. Emir yok öyle bir şey der ve Reyhan‘ın onu kıskandığını söyler. Reyhan inkâr eder. Arabadan inerler ve Emir Reyhan‘la dalga geçer. Emir Cemre hasta der. Reyhan sinir olur. Emir Cemre mesaj atmış beni bekliyor der. Reyhan sinirle boşuna bekliyor der. Reyhan hala kıskandığını inkâr eder. Emir seven kıskanır, hadi kabul et sen de beni seviyorsun der. Reyhan eve dönmek ister. Emir Reyhan onu sevdiğini söyleyene kadar eve dönmeyecektir. Reyhan‘ı dağ başına getirir. Reyhan direnmeye devam eder. Benzin biter ve yolda kalırlar. Emir Reyhan‘ı sıkıştırsa da Reyhan direnir. Telefon da çekmiyordur. Sonra benzinci bulmaya giderler. Reyhan hala Emir‘in sorularından kaçar. Emir onu piknik alanına götürmek ister ama Reyhan kızıp ters yöne gider. Reyhan bir an Emir‘i kaybeder ve korkar. Emir‘in şartını kabul ettiğini söyler. Emir vahşi hayvanlar için kazılan çukura düşmüştür. Reyhan ip getirip onu kurtarır.

Kemal Şehriye ile Leyla ve Masal ile Nedreti ziyarete gitme fikrini konuşur. Arabaya giderken Reyhan kestirme olsun diye orman yoluna girer. Talaz Leyla ile konuşur ve Leyla soygunda sadece ikimiz olacağız der. Talaz Taci‘nin de gelmesini ister. Cemre Suna‘yı arar ve Emir‘in Reyhan‘la olduğunu, Alaskaya gitmekten vazgeçtiğini öğrenir. Akşam olur. Reyhan seslerden korksa da Emir‘e belli etmemeye çalışır. Emir onu burada kurt da vardır diye korkutur. Ormanda ateş yakan birilerini görürler. Adamlar jandarmadan kaçıyordur. Reyhan yolu soralım diye ısrar eder. Emir tekin tipler değil der. Emir onlara yolu sorar. Adamlar avcı olduklarını söyler ve bir ısının sonra yolu gösteririz der. Nigar turşu aşeriyordur. Melike hamile olmayasın der. Nigar ihtimal vermez. Cemre ağlayarak taksiyle eve gidiyordur. Cemre yolda bir kadını görünce Reyhan‘a benzetir ve onun saçına yapışır.

Sonra kadına para teklif eder. Kadın onu tokatlar ve yerde evire çevire döver. Adamlar Reyhan‘ın kolyesine göz diker. Emir‘in boynuna ip geçirip kolyeyi isterler. Emir Reyhan‘ın yardımıyla adamları alt eder ve Reyhan‘a sarılır. Sonra Reyhan mantar toplar ve ateşte pişirip yerler. Emir Reyhan‘a neden her şeye susup sabrettiğini sorar. Reyhan seni anlıyordum ama o çeki verdiğini gün gerçekten gitmek istedim der. Ama yapamadım nedenini sorma der. Reyhan mantardan zehirlenmiş gibi yapar. Emir çok korkar. Reyhan sonra onunla dalga geçer. Emir ona bağlanmıştır. Cemre nezarettedir. Onu döven kadın aleyhinde şikâyet etmiş taksici de şahit olduğunu söylemiştir.

Emir Reyhan‘a ben dersimi aldım, söz veriyorum bir daha seni incitecek bir şey yapmayacağım der. Emir ceketini Reyhan‘a verir. Cemre nezaretteki diğer kadına Emir saplantısını ve Reyhan‘a olan nefretini anlatır. Reyhan Emir‘in omzunda uyuyakalır. Sabah, Cavidan evdekilere Emir ve Reyhan‘ın arasını o düzeltmiş gibi konuşur. Emir sabaha kadar Reyhan‘ı izlemiştir. Reyhan‘ın tutar ve itirafı bekler. Yonca Kemal‘e 3 kişilik uçak biletlerini verir ve işi bıraktığını söyler. Ay sonunda İzmir’de çalışmaya gidecektir. Kemal kabul etmez, sonra konuşacağız der. Yonca ağlayarak giderken Leyla peşinden gider ve konuşmaya çalışır. Yonca Kemal‘e âşık olduğunu ve Kemal‘in ise onu( Leyla‘yı) sevdiğini söyler. Leyla şok. Emir Reyhan‘ı itiraf için zorlamayacağını söyler. Birisi Emir‘i bayıltır. Reyhan çok korkar.

Yemin 68. Bölüm 69. Bölüm Tahmini

Yemin dizisinde Emir Alaskaya gitmekten vazgeçmişti. Reyhan‘ın da onu sevdiğini anlayan Emir ettiği yeminin altındadır. Leyla ise Talaz‘ı polise suçüstü yaptırarak yakalatmayı planlamaktadır. Öte yandan Kemal Leyla‘yı alıp yurtdışına gitmeyi planlıyordur. Benim tahminime göre bu bölümlerde, Hatice Emir‘e yeminini bozmanın bedeli olarak fakir fukaraya sadaka dağıtmasını falan söylemiştir. Emir bunu yapmış ve Reyhan‘a gönül rahatlığıyla aramızda engel yok demiştir.

Leyla Talaz‘ı beraber soyguna gidiyoruz diye kandıracak ve Talaz‘ı polise yakalatmaya çalışacak. Ancak bende Talaz daha akıllı çıkacaktır. Bir şekilde Leyla‘yı kendi kazdığı kuyuya düşürecektir. Leyla‘yı tuzaktan kurtaracak isim ise Kemal‘den başkası değildir. Kemal Leyla‘nın hareketlerinden şüphelenmiş ve onu kurtarmaya gelmiştir. Ancak bu kurtarma sahnesi basit bir olay olmayacaktır. Bence illa ki biri vurulacak ve ya başka bir olay olacaktır. Reyhan ve Emir eve dönüş yolunda arabaları bozulacak ve yolda kalacaklar.Yemin 68. Bölüm resimleri

Reyhan her fırsatta Emir‘e Cemre‘yle ilgili laf sokacak. Emir Reyhan‘ın onu kıskandığını anlayacak ve damarına basmaya devam edecek. Reyhan kıskandığını kabul etmeyecek. Emir ise kabul ettirmeye çalışacak. Hikmet iyileşecek ve Reyhan buna çok sevinecek. Bu arada Emir de Hikmet‘in hastalığını öğrenecek ve Reyhan‘ın neden evli kalmakta ısrarcı olduğunu anlayacak.

Bir yandan Reyhan‘la gurur duyarken bir yandan da Hikmet‘in hastalığını sakladığı için ona kızacak. Cavidan da Reyhana kızacaktır. Ancak sonunda Hikmet suçu üstlenecek ve Reyhan‘ı susmaya mecbur bıraktığını söyleyecek. Nigar hamile olduğunu öğrenecek. Sefer sevincinden havalara uçacak. Ancak Nigar anne olmaya hazır değildir. Sefer ve Şehriye ona destek olacaklar.Yemin 69. Bölüm fotoğrafları

Yemin 68. Bölüm özeti yayınlandığında ve Yemin dizisi 69. Bölüm fragmanı paylaşıldığında sitemize ilk olarak eklemeye çalışacağız. Yine Yemin 29 mayıs ve 30 mayıs bölüm özetleri sadece sayfamızda olacak.

Yemin 68. Bölüm 69. Bölüm Özeti 29 Mayıs 30 Mayıs (2 Yorum)

  1. Dağlar Kızı Reyhan Susmasa Danışsa Dahada İyi Olar Zeliha Oldu Göz Yaşı Kurumadı Reyhan Oldu Susdu Varı Sağır Olmasın