Yemin 70. Bölüm Özeti 31 Mayıs Fragmanı Sezon Finali

Geldik Yemin dizisinin sezon finali yapmadan önceki son bölümün tahminine. Yemin dizisi çok farklı bir senaryo ile izleyicisinden 3 aylığına müsaade isteyecek ancak öyle aksiyon dolu bir sezon finali olacak ki izleyiciye üç ay beklemek çok zor gelecek. Ne yazı ki Cemre, Emir ve Reyhan’ı ayırmak için çok daha tehlikeli bir yol seçecek bu sefer.

Yemin 70 bölüm detaylı özeti

Reyhan Emir‘i yatakta görünce yıkılır. Emir‘in verdiği sözleri hatırlar. Leyla eşyalarını toplar ve Masal‘ı uykusunda öper. Ondan ağlayarak özür diler. Kemal‘in odasına gelir ve uyuduğunu düşünerek ondan da özür diler. Bana kızma deyip gider. Kemal hepsini duyar ve üzülür. Emir uyanır ve Reyhan‘ı görünce neler olduğunu anlayamaz. Ben sana sürpriz yapacaktım der. Reyhan onu iter ve öfkeyle odayı dağıtır. Reyhan ben gelirken bir kadın çıktı der. Emir ne kadını falan der. Reyhan ağlayarak düğün fotoğraf çerçevesini kırar ve Emir‘i yanına yaklaştırmaz.Kemal Leyla‘nın ne dediğini anlayamaz ve sabah konuşmayı düşünür. Leyla evden gider. Reyhan ağlarken Emir şoktadır. Ne olduğunu anlamıyorum diye açıklama yapmaya çalışır. Reyhan evi ne için hazırlattığını bildiğini söyler. Emir hiçbir şey anlayamaz. Reyhan son intikam planın bumuydu der. Ben bunu hakedecek ne yaptım der. Emir bir yanlış anlama var der. Reyhan sen benim için yoksun bu günah yuvasında öldün deyip gider. O kadın Cemre‘yi arar ve bilgi verir. Cemre de Cavidan‘ı arar ve heyecanla haber verir.

Cavidan daha fazla olaya karışmak istemez. Hikmet bir hatamı da görürse beni affetmez der. Cemre bir şey olmaz der. Hikmet bunu duyar. Nigar Cavidan‘ın ona emir vermesine söylenirken Hikmet onu çağırır. Emir Reyhan‘ın peşinden gelir ve durdurmaya çalışır. Ona arkadan sarılır. Reyhan bırak beni diye ağlayarak debelenir. Emir eve geri dönüyoruz der. Hikmet Nigar‘la konuşur ve Cavidan‘ın Cemre‘yle beraber neler yaptığını öğrenir. Suna endişelidir. Birini arar ve konuşamayınca numarayı ezer. Leyla çok üzgündür. Taci soygundan vazgeçmesini ister ama Leyla Kemal ve Masal‘ı korumak için vazgeçemez. Hikmet Cavidan‘a çok kızar ve sinirden tesbihi kırar. Kemal Leyla‘nın bir şey planladığını anlar. Emir ve Reyhan eve gelir. Reyhan perişan haldedir. Emir ise ne olduğunu öğrenmeye karar verir. Cavidan Reyhan‘ı görünce şaşırır. Emir Cavidan‘la konuşmadan gider.

Reyhan odaya kapanır ve uzanıp ağlar. Annesinin resmine sarılır. Alyansını çıkarmayı düşünür ama yapamaz. Cemre hevesle Cavidan‘a gelir ve Reyhan‘ın gitmediğini öğrenir. Cemre planıyla gurur duyar. Reyhan gidince Emir‘le aran da düzelecek der. Emir Cemre‘yle oturmaz ve merhaba deyip odaya gider. Reyhan mutfağa girip yemek yapar. Emiri de yok sayar. Cemre sinir olur ve Cavidan‘a kızar. Emir odada Reyhan‘la konuşmaya çalışır ama Reyhan dinlemez. Merak etme kimseye bir şey söylemem der. Emir çıldırmış gibi ne olduğunu düşünür. Emir o eve gelen kadını hatırlar ve Suna‘ya acilen gitmeliyim der. Suna babam bekliyor dese de Emir sonraya erteler. Emir Reyhan‘a masum olduğunu kanıtlayacağını söyler. Nigar Melike ve Zeynebe hamil olduğunu söyler. Sefer henüz bilmesin der. Kemal Leylaya ulaşamayınca endişelenir. Leyla ısrarla Taci‘nin soyguna gelmesini engeller. Taci bozulur ve yanlış yapıyorsun vazgeç der. Leyla dinlemez. Talaz soyguna giderken yanına silah da alır. Cemre o kadınla buluşur ve Reyhan niye gitmedi diye onu azarlar. Kadın eve girdikten sonra Emir‘i bayıltmış ve yatak odasında doğal ortam yaratmıştır. Emir‘i yatağa yatırıp gömleğinin düğmesini falan çözmüştûr. Birde Emir‘le fotoğraf çekmiştir. Emir‘i odaya bir arkadaşıyla taşımıştır. Cemre daha çok para verir ve Fotoğrafları bu numaraya yolla der. Sahibine şantaj yap para kopar der.

Emir kadını arar ama bulamaz. Akşam Leyla ve Talaz soyguna girer. Leyla sakince güvenlik sistemini çökertir. Sonra Leyla ışığı yakar ve kasa şifresini kırmaya çalışır. Talaz paslanmışsın falan der. Kemal seni böyle görse ne olurdu der. Leyla kızacağını düşünür. Kemal Masal‘ı odasında Leyla‘nın bir sdsini izlerken görür. Kemal‘in söylediklerinden etkilenir. Taci‘ye Leyla‘dan bir mektup gelir. Duygu dolu mektupta tüm parasını Taci‘ye bıraktığını yazmıştır. Talaz ile beraber hapse gireceğini yazmış ve Taci‘den temiz bir hayat kurmasını istemiştir. Taci yıkılır. Leyla Masal‘a gitmek zorunda olduğunu söylemiştir. Taci Kemal‘i arar ve Leyla kendini yakacak yetiş der. Leyla şifreyi çözer ve kasayı açar. Talaz kasayı boşaltırken Leyla çatıya gider ve polisi arar. Tam ihbar edecekken Talaz gelir ve kapat der. Leyla‘yı sertce tokatlar ve neden der. Silahını ona doğrultur. Hikmet çok sinirlidir. Cavidan‘la konuşmaz. Sefer avukattan bazı belgeler getirir. Hikmet sahte miras belgesi olayını öğrenir ve delirir. O kadın Emir‘le resimlerini Hikmet‘e yollar ve gazeteye vermekle şantaj yapar. Hikmet şok olur. Leyla gülerek Talaz‘a meydan okur. Talaz Kemal‘i suçlar.

Leyla ben ihanetin anlamını senden öğrendim der. Beni o eve Masalı kaçırtmaya yolladın der. Talaz seni ben büyüttüm kızımsın der. Leyla bazen ölmek ihanetten daha iyidir diyerek kafasını silaha dayar. Talaz silahı indirir ve gidelim buralardan der. Leyla beraber hapse gireceğiz der ve polisi ararken Talaz yine silahı ona doğrultur. Kemal yoldadır. Emir hiçbir şey hatırlamadığı için gergindir. Reyhan‘ı odada görünce umutlanır. Bana inanmaktan vazgeçme masumiyetimi kanıtlayacağım der. Reyhan umursamaz. Arka fonda Yemin şarkısı çalarken Reyhanın bütün evliliği gözünün önünden geçer. Reyhan üngür üngür ağlar. Masal ve Şehriye Leyla için üzülürler. Kemal soygun mekanına ulaşır. Leyla polisi aramaktan vazgeçmez ve alo derken çatıdan atlar. Talaz şok. Kemal onu düşerken görünce yanına koşar. Leyla onun kucağında gözlerini kapatır. Talaz bunu yukarıdan görür. Reyhan inciri özgür bırakır ama incir uçmaz. Reyhan yıkık haldedir. Hikmet Reyhan‘ı salona çağırtır. Hikmet önceden ona sormuş ve Reyhan ona her şeyi söylemiştir. Hikmet de ondan özür dilemiştir. Reyhan bunu hatırlar. Hikmet tüm ailenin önünde sahte miras belgesini ortaya koyar. Sadece sözde aileyiz der. Cavidan‘a bana hayatımın en buyuk hayal kırıklığını yaşattın der. Emir belgeyi görünce şok olur.

Hikmet Cavidan‘a ağzına geleni sayar. Boşanma belgesini verir ve imzala der. Cavidan şok olur. Emir konuşacakken Hikmet sen hiç konuşma diye bağırır. Bana buyuk bir kepazelik yaşattın der ve fotoğrafı gösterir. Emir hayır hepsi tuzak diye bağırır. Hikmet sen Reyhan‘ı haketmiyorsun der. Reyhan seninle benim öleceğim için evlendi der. Aile şok olur. Her şeyi ben ayarladım onu bu evliliğe mahkum ettim der. Bana yeminini tuttu der. Aile ve Emir şoklarda. Hikmet buraya kadar der ve Reyhana yemini bozduğunu söyler. Artık boşanmakta özgürsün der. Reyhan alyansı çıkartacaktır.

Yemin 31 Mayıs Resmi Özeti

Emir’in kendisini aldattığından emin olan Reyhan Hikmet’e verdiği yeminden dolayı konağı terk etmez. Reyhan, gitmek ve kalmak arasında kalırken Emir’in Reyhan’ın yanına gelerek ona dokunması bardağı taşıran son damla olur.

Olanlar karşısında sessiz kalamayan Hikmet’in olaya dahil olmasıyla Reyhan zor bir kararın eşiğine gelir. Reyhan Emir’i bırakıp konaktan gidecek midir; yoksa Hikmet’e verdiği sözün arkasında mı duracaktır.

Diğer taraftan Kemal, birlikte gidecekleri seyahatin hazırlığındayken, Leyla’nın tuhaf hareketleri dikkatini çeker. Peki Leyla Talaz’a olan diyetini hapse girmekle mi, yoksa hayatıyla mı ödeyecektir?Yemin 31 Mayıs Resimleri

Yemin 70 bölüm Tahmini

Reyhan Emir‘in onu aldattığını düşünür ve açıklama yapmasına bile izin vermez. Odayı dağıtır. Sen benim için artık burada öldün der. Reyhan giderken Emir onu arkadan kucaklar. Reyhan bırak beni der. Cemre arabadan izler. Reyhan Hikmete Emir‘in onu aldattığını söyler. Hikmet sinirden kudurur. Reyhan ağlar. Emir Reyhan‘a masun olduğunu kanıtlayacağını söyler. Sana bu kadar aşıkken ihanet edemem der. Reyhan dinlemek istemez.

Cemre Cavidan’a Reyhan evi terk.etmedi diye kızar. Hani Reyhan çok gururluydu der. Talaz Leyla’nın ihanet ettiğini anlar ve onu tokatlar. Kafasına silah dayar. Leyla sen beni kurtarmasaydım ben sokaklarda ölürdüm der. Kemal de oradadır. Hikmet sahte miras belgesini ailenin önünde ortaya koyar. Emir şok olur. Cavidan Hikmet’e beni boşayacak mısın diye sorar. Emir Hikmet’e baba deyince Hikmet lafını keser ve sen hiç konuşma der. Emir şok.

Yemin 70. Bölüm Fragmanı

Yemin 70. Bölüm Tahmini Sezon Finali

Yemin dizisinin 70. bölümünde Emir ve Reyhan ayrı eve çıkacaklar. Reyhan bulutların üstündeymiş gibi çok mutludur. Emir de onu mutlu etmek için çabalıyordur. Leyla Masal‘ı Talaz‘dan korumak için Talaz ile beraber soyguna gidecek. Aslında Talaz‘a tuzak kurmuştu ama Talaz ondan şüphelenince Leyla mecburen Talaz‘la birlikte hareket edecek. Onlar Soygun yaparken polis baskın yapacak.

Talaz kaçmanın bir yolunu bulacak ama Leyla yakalanacak. Talaz polisi Leyla‘nın çağırdığını düşünecek ve ondan intikam almak isteyecek. Bu yüzden Masal‘ı öldürmeyi planlayacak. Leyla‘ya bunu söyleyince Leyla deliye dönecek. Ama çaresiz kalacaktır. Talaz bir şekilde Kemal‘in arabasına bomba falan koyabilir. Kemal Leyla‘yı hapisten kurtarmaya giderken Masal da gelmek isteyecek. Kemal ve Masal birlikte gidecekler. Leyla Masal‘ı kurtarmak için nezaretten kaçmayı bile düşünecektir. Reyhan ve Emir‘in arası çok iyidir.

Öte yandan Cemre Emir‘e tuzak kurmaktadır. Bunun için Cavidan‘ı kullanacaktır. Cemre Cavidan‘ı eski kötülüklerini Hikmet‘e anlatmakla tehdit edecek. Cemre Reyhan‘ın Emir‘i otel odasında bir kadınla basmasını sağlayarak onları ayırmayı planlıyordur. Cemre Cavidan‘dan Emir‘i bir şekilde belirlediği bir otele getirmesini isteyecek. Ancak Emir Cavidan‘a kızgındır bu yüzden Cavidan hiç bir şey yapamayacaktır.

Cemre Emir‘e Reyhan‘ın otelde rezervasyon yaptırdığını ve ona sürpriz yapacağını söyleyecek. Emir çok sevinecek. Öte yandan Reyhan da Emir‘i affetmeye ve yeni bir hayat kurmaya hazırdır. Emir‘e yeni evlerinde sürpriz yemek hazırlayacak. Emir otele gittiğinde o kadın bir şekilde içkisine ilaç katacak. Emir‘i yarı uyanık halde odaya sokacak. Sonra birisi Reyhan‘a Emir seni aldatıyor diye mesaj atacak ve otelin adresi verilecek. Bir ihtimal daha Reyhan‘ı otele Cavidan da gönderebilir.

Reyhan otele gidecek ve Emir‘le o kadını yatakta basacak. Reyhan çok büyük hayal kırıklığı yaşayacak. Emir‘e ondan boşanmak istediğini söyleyecek. Emir ise ne olduğunun farkında bile değildir. Sürekli ben masumum diye kendini savunacak. Reyhan ihanetini affetmeyecektir. Cemre‘nin planı başarılı olmuştur.Yemin 70. Bölüm resimleri

Cemre Cavidan‘la işi bitince onu Hikmet‘e ispiyonlayacak. Hikmet Cavidan‘a çok kızacak ve onu 5 kuruş vermeden boşayacağını söyleyecek. Cavidan‘ın dünyası başına yıkılacak. Benim sezon finali için düşündüğüm olaylar bu kadar. Gerçek olup olmayacağını izleyip hep beraber göreceğiz.

Yemin 69 bölüm detaylı özeti

Emir Cavidan‘ı annelikten reddeder ve gider. Hikmet onu sinirli halde bahçede görür. Cavidan ben hata yaptım affet beni oğlum diye ağlar. Suna ona hata değil bilerek kötülük yaptın der. Hikmet gelip Cavidan‘a ne olduğunu sorar. Reyhan Cavidan‘ı götürür. Emir arabada Cavidan‘a kandığı için kendine kızar. Hikmet bir şeylerin ters gittiğini hisseder. Cavidan‘ı çağırtır. Leyla Kemal‘e görünmeden Talaz‘ı saklar. Kemal Leyla‘yı görür. Leyla teklifini kabul ettiğini söyler. Evde Talaz Leyla‘ya tehdit mesajı atar. Kemal Masal‘a tatile gideceklerini söyler. Cavidan Hikmet‘le yüz yüze gelmekten kaçar. Reyhan arabada Emir‘e gelir ve bana da kızdın mı diye sorar. Emir Cavidan‘a kandığı için kendine kızdığını söyler. Reyhan‘ı alıp gitmek ister. Reyhan elini tutar ve onu sakinleştirir. Melike Reyhan‘ı çağırınca Reyhan Emire ben gelene kadar bir yere gitme der ve gider. Emir Zafer‘le buluşur ve öfkesini anlatır. Reyhan‘ı o evde bırakamam der. Hangi ara Reyhan‘a âşık olduğunu anlayamadığını söyler. Tüm yaptıklarından pişmandır. Reyhan‘ı alıp ayrı eve çıkmaya karar verir.

Cemre nezaretteki kadına avans verir ve haber bekle der. Emir bir ev ayarlar. Talaz ve Taci de soygun planını gözden geçirirler. Taci Leyla için korkuyordur. Talaz onu azarlar. Taci Leyla yanarsa Talaz‘ı da yakmayı düşünür. Yonca işten ayrılıyor. Cemre onu vazgeçirmeye çalışır ama Yonca zorla güzellik olmaz ben senin gibi değilim der. Cemre umursamaz. Yonca onu Emir‘in yakasından düşürmeye çalışır ama Cemre pes etmez. Yonca Emir ve Reyhan‘ın konaktan ayrılacağını söyler. Cemre çok kızar. Cemre Emir‘i yeni evinde Reyhan‘a bastıracaktır. Cemre Cavidan’ı arar ve Emir‘in ayrı eve gideceğini söyler. Cavidan Emir her şeyi öğrendi der. Cemre Reyhan‘a karşı planım var der. Cavidan umurumda değil deyince Cemre onu Hikmet‘e ispiyonlamakla tehdit eder. Cavidan sinir olur. Hikmet Cavidan‘a kimden af dilediğini sorunca Cavidan Reyhan‘a tavsiye veriyordum falan diye uydurur. Hikmet inanmaz ve bu yüzden şirket hisselerinden payını ona geri vermez. Suna Cavidan‘ın kötülüklerine ağlar. Abim dönmeyecek der. Reyhan onu teselli eder. Emir‘i arar ve konuşur. Emir iyidir ama eve gelmeyecektir. Suna üzülür. Cavidan Reyhan‘a bilenir ve Cemre‘nin tehdidine boyun eğer. Ona yardım edecektir.

Reyhan Emir‘le mesajlaşır ve Suna seni özledi der. Emir ben de seni özledim yazar. Emir ona sürpriz yapacağı güzel bir yerde olduğunu söyler. Emir sonra evi dekore eder. Reyhan‘ı çok mutlu edeceğini söyler. Akşam Reyhan Emir‘i bulur ve eve gelir. Emir burası yuvamız der ve gözlerini kapatıp onu içeri götürür. Reyhan evi çok beğenir. Emir ikimizin evi der ve onu evde gezdirir. Hayallerini anlatır. 3 kız istiyordur. Tam Reyhan‘ı öperken Cemre arar. Hepsi Emir‘in rüyasıymış. Emir nerde olduğunu söylemese de Cemre yeni evde olduğunu anlar. Emir, Reyhan‘la düğün fotoğrafını duvara asar. Suna hâlâ Emir gelmeyecek diye ağlıyordur. Ben asıl abim olmadan eksiğim der. Reyhan ona Emir‘i eve getireceğine söz verir. Reyhan Melike‘nin yanına şifreli konuşarak Emir‘i eve çağırır ama Emir işim var der. Nigar hamile olduğunu öğrenir. Sefer gelir ama Nigar henüz bir şey söylemez. Cemre Cavidan‘a Emir‘in yeni evin adresini verir ve ben söyleyince Reyhan‘ı oraya yolla der.

Leyla Taci‘yi arar ve soygun mekânında değişiklik var der. Taci onu vazgeçirmeye çalışır ama Leyla vazgeçmez. Sadece beni dinle der. Aslında Leyla Taci‘yi korumak istiyordur. Cavidan kalbim acıyor falan diyerek Reyhan‘ın Emir‘i olduğu adresten getirmesini ister. Reyhan gider. O kadın Emir‘in evine gelir ve arabam bozuldu telefonunuzu kullanayım bahanesiyle eve girer. Reyhan endişeli halde eve ulaşır. Kadın Reyhan‘a hizmetçi gibi davranır ve adamın karısı evi dağınık görürse her şey mahv olur diye azarlayıp gider. Reyhan yukarı çıkar ve Emir‘i yatak odasında uyurken odayı da dağınık halde görünce şok olur.

 

 

Yemin 70. Bölüm Özeti 31 Mayıs Fragmanı Sezon Finali (3 Yorum)

  1. cook guzel bi dizi emir ve reyhenin uyumu cok guzel insalla yeni sezonda bebekleri ulur amin

  2. Ne zaman baslıyacak sabırsızlıkle beklıyorum cabuk gosterın. INSALLAH EMIR LE REYHAN AYRILMASINLAR HEP BIRLIKTE OLSUNLAR.CEMREDEN VE CAVIDANDEN NEFRET EDIYORUM.ONLARI BASINDAN BERI SEVMEDIM