Yemin 74. bölüm 75. Bölüm Özeti 12 Eylül 13 Eylül Fragmanı

Yemin dizisinde yeni sezonun ilk haftasının sonuna geldik. Emir ve Reyhan aşkında çok güzel şeylerin olacağı 16. haftada sonunda izleyicinin beklediği olacak ve Reyhan Emir’in kendini aldatmadığını az da olsa fark edecek. Reyhan her şeyden önce Emir’in kendini hala deliler gibi sevdiğini anlayacak. Diğer taraftan Yemin dizisinin 75. bölümünde ise hem Emir hemde Reyhan gururlarını kırıp insan gibi konuşamadıkları için acılarını yaşamaya ve hem kendilerini hemde sevdiklerini üzmeye devam edecekler.

Yemin 75. Bölüm Resmi Özeti

Emir Reyhan’a söylediklerinden dolayı pişmandır. Geçirdiği kaza sonrası hayatta kalıp kalmayacağı merak konusu olur. Cavidan kendisine getirilen yardım kumanyalarını görünce beyninden vurulmuşa döner. Reyhan Emir’in başında nöbet tutar. Nabzının durmaya yaklaşması sonrasında gözyaşı döker.

Yemin 13 Eylül Fragmanı

Yemin 74 bölüm Detaylı Özeti   

Yemin kısaca son bölümden bahsetmek gerekirse;  Kemal ve Narin evlenir. Narin ve Kemal karakoldan ayrılır Narin eve gitmek istediğini söyler Kemal ona güvenmez onunla beraber gider. Narin eve gider orada Emir’le karşılaşır ve onunla tartışır. Narin eşyalarını toplar ve Reyhana olup bitenleri Kemal’le evlendiğini söyler. Narin hazırlanır Kemal’le yola koyulurlar. Kemal ‘in avukatı ona der ki; bu prosedür olan evliliğin kimsenin bilmemesi gerektiğini belirtir. Kemal avukatın dediğini yapar. Kemal ve Narin eve gelir kemal Narin’i eşi olarak ve evlendiklerini söyler, Masal bu duruma sinirlenir ve odasına gider Kemal’de ardından gider. Narin geceyi Kemal’lerin evinde geçirir şehriye evde kaldığı için o gece Kemal Narin’in kaldığı odaya gider buna sinirlenir ve odadan çıkmasını söyler. Kemal açıklama yapar ve orda kalacağını söyler Narin’de mecbur bu oyunu sürdürmek ve Türkiye’de kalmak için her kuralı kabul etmek zorunda kalır.

Yemin dizinde bugün ki bölümde bizleri neler bekliyor acaba neler olacak; Emir sinirlenerek Reyhan’ın evinden çıkar öfkeli bir şekilde arabasına biner ve gider. Kemal Masal’la konuşmaya çalışır Masal der ki Narin bu evden gitmeyene kadar konuşmayacağım seninle der o sırada oradan geçen Narin konuşmalara şahit olur. Emir süratli bir şekilde arabayı kullanır o sırada Reyhan’ın ona dediklerini düşünür… Kemal’e o sırada telefon gelir, Kemal Reyhan’ın evine gelir ve Emir’in onu aldatmadığını söyler. Kemal Reyhan’a olayı anlatır o Emir’in yanındaki kızın dolandırıcı olduğunu ve Emir’e kumpas kurduğunu söyler Reyhan’ videoyu izler ve şoka girer kendine kızar Emir’e inanmadığı için beni affetmeyeceğini söyler.

Kemal’le telefon gelir Emir’in kaza geçirdiğini ve hastane gelmeleri istenir. Reyhan ve kemal hastaneye gelir danışmanda bayan sorar neyi oluyorsunuz diye Reyhan eşiyim der ve koşarak ayrılır oradan ameliyat kapına doğru gider Emir ameliyathaneye girer Kemal ve Reyhan çıkmalarını bekler orda Reyhan kendini suçlar. Kemal polise sorar kaza nasıl olmuş diye yanıtlar çevredeki insanlar onun yani Emir’in çok süratli araba kullandığını dengesini kaybettiğini söyler. Reyhan ağlamaya devam eder. Reyhan dert ortağı olan Narin’i arar ve Emir’in kaza geçirdiğini söyler. Cavidan o kadar muhtaç durumda ki evin de yiyecek yoktur.

Cavidan’ın kapısı çalar ve mahallede ki muhtar ona erzak göndermiştir Cavidan bunu tersler ve ihtiyacı olmadığını başka insanlara vermesini söyler. Kemal Emir’in eşyalarını getirir eşyalarının arasında Reyhan’ın mendili de vardır ve görür ağlamaya devam eder. Emir ameliyattan çıkar. Hikmet hastaneye gelir Reyhan’a sarılır. Suna abisi Emir’i arar telefon babasının elindedir fakat açmaz. Reyhan doktoru dinlemez ve gizlice Emir’in olduğu odasına girer ve elini tutar tüm olanların kendi suçu olduğunu der ve özür diler ve gözlerinin açmasını ve onu affetmesini söyler tam reyhan odadan çıkacakken Emir onun elini bırakmaz gözünü açar sadece reyhan hayal etmiştir bunları.

Narin Reyhan’ın yanına gelir sarılır ve Emir’in bir suçu olmadığını der Narin Reyhan’a toparlamasını söyler. Narin Hikmet’e geçmiş olsun dileklerini iletir ve hikmet kim olduğunu sorar ve Narin Kemal birbirine bakar bir şey demez sonra Reyhan’ın arkadaşı olduğunu der. Narin Kemal’le tansiyonun düştüğünü ve bakmasını söyler Kemal dinlemez ve lavaboya gider o sırada evdekiler onu arar. Cavidan o kadar bağırmasına rağmen eşyaları almıştır ve duygusallaşır ağlar kendi düştüğü duruma ağlar ve intikam alacağını söyler. Melike Hikmet beyi arar neden gelmediğini sorar ve Emir’in kaza yaptığını söyler. Reyhan hemşireden izin almaya çalışır görmek ister doktorun işi bitsin izin alıp girmesi izin verir. Reyhan içeri Emir’in yanına gider Elini tutar kendisini suçlar affetmesini ister aynı hayal ettiği gibi ama bu gerçektir. Emir fenalaşır Reyhan bağırarak yardım ister.

Yemin 74. Bölüm Resmi Özeti

Emir’e bir kez daha kendini aldattığını söyleyen ve ona tokat atan Reyhan, attığı tokat için pişmanlık duymaya başlar. Bu süreçte ise haksızlığa uğrayan Emir bir kez daha kendini sokaklara atar ve hayatı tehlikeye girer. Emir’in gururu başına bela açacaktır.

Kemal ise Narin ile alelacele bir evlilik yapar ama bu evlilikten başta Masal ve Narin olmak üzere kimse memnu değildir. Yaptığı evlilik sebebiyle kızı Masal’ı karşısına alan Kemal, onun tarafından suçlanmak ve gizlediği sırrın ağırlığı gerçeğinin altında ezilir. Masal’ın bir anda ortadan kaybolması ise Kemal’i iyice yıkar.

Yemin 12 Eylül Fragman Özeti

Emir Reyhan’a sinirlenmiştir. Öfke ile konağa dönerken yolda kaza geçirir. Emir ağır yaralı şekilde hastahaneye kaldırılır. Emir’in kaza geçirdiğini öğrenen Reyhan telaşa kapılır ve hastahaneye koşar Cavidan ise çok kötü durumdadır. Hiç bir geliri olmadığı için yardıma muhtaç hale gelmiştir. Aslında Cavidan tüm bu yaşadıklarını hatta daha fazlasını geçen sezon yaptıkları ile hak etmişti.

Emir’i kaybetme korkusu ile hastaneye gelen Reyhan Emir’in ağır yaralı olduğunu görünce sevdiği adamı kaybetmekten çok korkar ve onsuz yaşayamayacağını anlar. Reyhan Emir’in başındayken Emir bir anda kriz geçirir ve bir kaç saniyeliğine nefes alamaz; ancak Emir bu zor günleri de çok yakında atlatacak ve sağlığına tez zaman da kavuşacaktır. Emir’in başına gelenler Reyhan’ı Emir’e karşı biraz daha yumuşatır.

Yemin 74. bölüm Fragmanı

Yemin 75. Bölüm Tahmini

İleri ki bölümlerde reyhan ve emir eski aşklarına kavuşacaklar. Yeni karakteri olan narin kemal evlenir diğer bölümlerde ise birbirlerine âşık olurlar ama bu imkânsız olur kemal masal için narine bir şey demez fakat narinde demez Azerbaycan’da bir yaşamı olduğu ve ne için kaçtığını unutmaz?

Peki, neden mi kaçmış orada ailesi onu zorla başkasına vermeye çalışırken narin dayamaz ve kaçmıştır.. Daha sonra narinin zorla vermeye kalkıştığı adam da gelir bu narin zor durumda kalması demektir ama kemal her zorlukta narinin yanındadır… O sırada cemre ve Cavidan oyunlar peşinde reyhan ve Emir’in arasını açma çabasında ama reyhan ve Emir’in aşkı büyük ki bu aşkı bozmaya yetmez. Cavidan’ın eve dönmesi esi kabul etmez ama Cavidan ve cemre oyunları ise yarar ve tekrar alınır oda bir şartla reyhan ve Emir’e karizmalarıyla.Yemin 74. bölüm resimleri

 

Yemin 73 Bölüm Detaylı özeti

Son bölümden kısaca bahsetmek gerekirse; Reyhan ve Emir karakolda yanlışlıkla birbirlerine çarpar bir bakışmanın ardından Zeynep Emir’e seslenir o sırada bayılır Emir Zeynep’i kucaklayıp gibi arabaya götürür ve hastaneye giderler. O sırada doktor gelir Zeynep’in zatürre olduğu öğrenirler.  Zeynep’i hastaneden çıkarıp eve bırakır onları. Narin’le birlikte Kemal’de nezarete düşer burada da Narin Kemal’i şikâyet etmiştir. Kemal ve Narin nezarette. Kemal’İn avukatı gelir ve kameralara bakıldığını suçsuz olduğu ortaya çıkmıştır. Melike Cavidan’ının en sevdiği yemekleri yapar ve ona götürür fakat Cavidan getirdiği yemekleri geri götürmesini ve bir daha gelmemesini söyler. Cavidan Melike’nin onunla dalga geçtiğini düşünür. Emir Reyhan’nın evine geri döner elinde Zeynep’in ilaçları ve en sevdiği patatesli böreklerle getirir. Narin son kez Reyhan’ı arar veda konuşması yapar Reyhan durumun farkında değildir.

Yemin dizisi 73 bölüm özeti; Yemin’de bu haftanın ortasına geldik heyecan dorukta olaylar dur durak bitmiyor bakalım bu bölüm de neler olacak… Reyhan Emir’in gitmesini ister fakat Emir söz dinlemez ve gitmez o sırada Zeynep fenalaşır ve onunla ilgilenirler beraber. Kemal Narin’e bunlar prosedür olarak yapılacak ben kızıma sende hayatına kavuşacaksın. Narin evlilik için bazı şüpheleri vardır Kemal’e güvenmez aynı şekilde Kemal’de öyle Narin’e güvenmez. Kemal ve Narin evlenir karakoldan ayrılırlar Narin eve gitmek ister fakat Kemal buna izin vermez. Cavidan hazırlanır, Narin eve gelir Emir’le karşılaşır ve kavga eder neden orda olduğu söyler tartışır. Narin hazırlanır Kemal’le birlikte eve giderler. Kemal yolda eve giderken Masal kızına ve Şehriye olayı nasıl anlatacağını düşünür.

Cavidan kuaförde saçlarını yaptırır hazırlanır ve orda ki çalışana cüzdanının evde olduğunu ve üstünde para olmadığını söyle fakat eleman patronu kızdığını parayı vermesini ister fakat vermez kavga eder ayrılır oradan. Reyhan’nın ev kapısı çalar ev sahibinin kızı gelmiştir babasınız bazı eşyaları olduğunu ve onları almaya geldiğini söyler Reyhan tam verecekken kız içeri gelir Emir’le karşılaşır kız kim olduğunu sorar Emir şöyle bir yanıt verir; ben Reyhan’nın eşi Emir diye kendisini tanıtır Reyhan bir şey diyemez. Kemal hiçbir şey açıklama yapmadan evlendiğini söyler Masal sinirlenir ve odasına gider Kemal ardından gider konuşmaya.  Reyhan’nın evindeki kız sorar aşk evliliğimi yoksa görücü usulümü diye Emir yanıtlar bizimkisi görücü usulü babam istediği için evlendik der fakat kız buna inanmaz.

Şehriye Narinle sohbet eder niçin gizli evlendikleri sorar Narin bir şey diyemez. Cavidan Cemre’yle buluşur hesap sorar kendisine neden ulaşamadığının hesabını sorar. Reyhan bulaşıkları yıkamak için mutfağa gider fakat musluk bozulur Emir yardıma gelir ve bir süre bakışırlar. Şehriye Narin’e sorar nerde tanıştıklarını fakat Narin ve Kemal bir şey diyemez. Kemal Şehriye’nin eve gitmesini söyler fakat gitmez orda kalacağını belirtir. Reyhan gizli gizli Emir’e seyreder Emir uyumamıştır hala. Kemal Narin’den habersiz kapıyı açar odaya gider Narin bu olaya çok kızar. Sabah olur Zeynep ayaklanmış onlara kahvaltı hazırlamıştır Reyhan Emir ve Zeynep güzel bir kahvaltı yaparlar beraber. Kemal ve Narin aynı odadan çıkar ve Masal görür. Emir Zeynep’e kendisiyle gitmesini ister fakat Zeynep bu fikre hayır diye yanıtlar. Reyhan Zeynep kendi izniyle gelmediği sürece götüremezsin bir yere der. Emir kendisinin onu aldatmadığını söyler ve Reyhan’a kırıcı sözler söyler Reyhan dayanamaz tokat atar.