Yemin 76. bölüm 77. Bölüm Özeti 16 Eylül 17 Eylül Fragmanı

Yemin dizisinde geldik 16. haftaya. Yemin dizisinin yeni haftasında Emir’in Reyhan’a olan kırgınlığınız izleyeceğiz. Bilindiği üzere ikinci sezonun ilk haftası Emir aldatmadığını söyleyip kendini affetmesi için kaçan Reyhan’ın peşinde koşmuştu yeni haftada kaza yapan Emir’in peşinde kendini affetmesi için Reyhan koşacak. Bakalım Emir ve Reyhan ne zaman oturup iki yetişkin gibi yanış anlaşılmalar; ön yargılar olmadan konuşabilecekler bekleyip göreceğiz.

Diğer taraftan Narin ile Kemal de her ne kadar sürekli kavga etseler de Yemin dizisinin yeni haftasında bir birlerine karşı küçük küçük şeyler hissedecekler ama karşı tarafa olan öfkeleri bunu fark etmelerini şimdilik engelleyecek. Kemal ve Masal’ı ise dava ile ilgili zor bir hafta bekliyor.

Yemin 77. Bölüm Resmi Özeti

Emir, Reyhan’a kızgın olsa da inatçı tavırlarından etkilenir. Reyhan ise Emir’e kendini affettirmeye uğraşır. Bu sırada Cemre’nin gizli planlarını anlayabilecek mi? Diğer taraftan Kemal, Narin’le evliliğini öğrenen Hikmet’i karşısında bulur. Narin de içine düştüğü tehlikeden kurtulmaya çalışır.

Yemin 77. Bölüm Özeti

Yarın ki bölümde tüm dengeler değişecek.  Reyhan’ın cesaretli oluşu kendine inanmasıyla tüm problemleri çözebilecek mi? Reyhan’ın her şeyi düzeltmeyi çok istemesi Emir’le arasında gerginliğe sebep olur. Emir ne kadar uzaklaşıyorsa Reyhan ona o kadar yakın olmaya çalışır. Reyhan bir karar alır, eşyalarını toplar ve Emir’in odasına getirir bunu gören Emir Şaşırır ve ne yaptığının sorar Reyhan’a. Reyhan bu eşyaların ve kendisinin bu odaya ait olduğunu ve bu kararından da vazgeçmeyeceğini söyler.

Hikmet akşam ki yemekte bir konuya açıklık getirir ve Reyhan’ın konağa gelmesiyle Cemre’nin burada işi kalmadığını ve Cemre’yi fazla yormak istemediğini açıklar. Reyhan mutfağa gider ve Cemre ardından gider buraya geri döndün diye benimle savaşacağını mı sanıyorsun der? Reyhan cevap verir sen bize gelen bir misafirsin bu arada Emir beni seviyor der ve Cemre bozulur.Yemin 76. Bölüm resimleri

Yemin 17 Eylül Fragmanı

Yemin 76 bölüm Detaylı Özeti

Yemin dizisinden kısaca bahsetmek gerekirse; Emir’in kalbi durur Reyhan çok üzülür ve ağlar doktorlar Emir’i hayata döndürürler. Emir uyanır Reyhan ondan özür diler Emir affetmez. Hikmet bey Emir’den af diler ve konağa geri dönmesini söyler. Cemre Emir’in kaza yaptığını öğrenir hastaneye gelir orada Reyhan’ı görür ve hiç sevinmez. Reyhan’ı hastaneden kovdurur. Reyhan eve gider Cemre Reyhanın eve gittiğini söyler. Melike Cavidan’ı arar ve Emir’in kaza yaptığını söyler Cavidan Emir’i ziyarete giderken Cemre Emire konakta reyhan ve annesinin olmaması kendini daha rahat hissedersin sözlerinin üstüne Cavidan onu dinler ve sinirlenir. Emir hastaneden taburcu olur. Narin ve Kemal mahkemeye giderler. Karşı tarafın avukatı şahit olarak Talas’ı mahkemeye çıkarır. Kemal bu duruma çok şaşırır. Cemre ve Emir eve gelirler kapıyı çalarlar ve karşılarında beklemedikleri Reyhanı görünce şaşırırlar.

Yemin 76. Bölümde;  Reyhan kapıyı açar ve Emir karşısında bulan Reyhan’ı onu burada istemediğini ve oradan gitmesini ister. Cemre bu olaydan istifade Emir’in koluna girip odasına kadar yardımcı olur. Reyhan odaya gelir ama onlara kendisini göstermez Emir’e konuşmaları dinler.  Mahkemede delil olarak çıkan Talas konuşur. Geçmişte kızıyla bir ilişkisi olduğunu ve aşk yaşadıklarını söyler Talas bu evliliğin düzmece olduğunu söyler Kemal geçmişte olan bir olayın bu konuyla ilgisi olmadığını dile getirir. Reyhan’ın konakta olması Emir’i sinirlendirir. Cemre Emir’in yanına gelir ve yatıştırmaya çalışır. Cemre odadan çıkar Reyhan’la karşılaşır Emir’in sinirli olduğunu onun yanına gitmemesi gerektiğini söyler fakat Reyhan dinlemez Emir’in yanına gider. Emir ona gitmesini ister Reyhan ona ait olduğunu ve gitmeyeceğini belirtir. Mahkeme kararını açıklar. Melike gelir ve Cemre’nin ona Emir’e bakmasını söyler. Emir boğazında gıcık olur ve Reyhan su uzatır fakat Emir eliyle çarpar ve bardak kırılır Reyhan’a gitmesini ve onun elinden bir şey içmeyeceğini söyler.

Cemre Suna’nın yanına gider sakin olmasını ister, abisinin kaza yaptığını ve Reyhan’ın eve döndüğünü söyler. Kemal ve Narin mahkeme kararından sonra oturup konuşurlar Narin böyle olacağını bilmiyordu ve bir anlaşma yaptıklarını söyler tam o sırada Kemal hiçbir neden olmadan Narin’in elini tutar Narin sinirlenir bırakmasını ister fakat Kemal açıklar durumu arkada biri olduğunu ve fotoğraflarımızı çektiğini söyler. Cavidan yine işler peşinde. Suna abisinin yanına gelir ve Cemre’nin bir şey olmadığını söyler.

Emir bir daha konaktan ayrılmayacağına söz verir Suna’ya. Suna bağırır Reyhan diye ve neden tekrar geri geldiğini söyler ve konaktan gitmesini ister her şey yalan olduğunu sevgisinin yalan olduğunu Reyhan’ın olayı açıklamasına izin vermez ve ses gider Emir’e. Hikmet gelir Cemre açıklar ve Hikmet Suna’ya burası onun evi olduğunu ve burada kalabileceğini söyler Reyhan bu duruma üzülür. Kemal ve Narin prova yapar hakkındaki tüm bilgileri ezberlemeye çalışırlar. Melike Reyhan’ın odasına gelir ve tam çıkacakken Reyhan onu durdurur ve konuşurlar Melike her şey düzeleceğini söyler.

Kemal Narin’e hakkındaki tüm gerçekleri bilmek istediğini söyler. Reyhan’ı bir türlü uyku tutmaz aynı şekilde Emir’inde. Emir telefonundan Reyhan’ın resimlerine bakar Reyhan bahçede Emir düşünür. Narin gizliden evden çıkar Kemal onu görür ve dışarı çıkar orda Taci’yi yakalar ve kızar Taci gideceğini ve bir daha gelmeyeceğini söyler Kemal’e. Narin eve gelir ve Kemal kızar Nerde olduğunu ve nereye gittiğini söyler Narin her şeyin farkında olduğunu ve kâğıt üzerinde evli olduğunu belirtir o sırada Hikmet gelir. Eve Emir adına bir zarf gelir. Reyhan Emir’in odasına vazoyla çiçekleri getirir ve tekrar tartışırlar Reyhan Mendili gösterir ve onuhala sevdiğini söyler Emir tersler ve onu sevmediğini belirtir.

Yemin 77. Bölüm Tahmini

Yemin dizisinin gelecek bölümlerin de aşk, heyecan, mutluluk, üzüntülü, entrika dolu bir bölüm bizleri bekliyor.  Emir hastaneden çıkar konağa gider. Kapı çalar ve  karşısında Reyhan’ı gören Emir çok şaşırır. Reyhan’ın gelmesine Emir’in yanında olan Cemre de çok şaşırır. Görünüşe göre Reyhan Meydanı Cemre’ye bırakmamaya karar vermiştir.

Cavidan hastanede duyduklarına çok şaşırır ve Cemre’nin ona karşı yaptığı bu davranışa seyirci kalmaya hiç niyeti yoktur. Cavidan Cemre’nin yaptıklarını kendisine yedirmez. Cavidan sizce Cemre’ye ne yapacaktır?

Reyhan büyük bir savaş vermektedir çünkü Emir Reyhan’ın peşinden koşmaktaydı şimdi ki bölümlerde ise Reyhan Emir’in gönlünü almaktadır. Peki, Emir’in bu inatçılığı Reyhan’nın sabrını yıkabilecek mi?

Emir’in kalp’i çok kırılmıştır Reyhan’a karşı Reyhan bunun farkındadır Emir ne kadar Reyhan’dan uzak kalmaya çalışsa bile Reyhan ona yakın olmayı başaracaktır; çünkü Emir’in aşkı bitmemiştir Emir’in kalbinde sadece öfke hayal kırıklığı vardır. Reyhan konakta iken her şeyin eskisi gibi olmadığını fark eder; çünkü Cemre herkesi Reyhan’a karşı doldurmuştur.Reyhan aşkı sayesinde ve dayısının desteğiyle konakta dengeleri değiştirebilecekler mi?

Kemal ve Narin cephesinde beklenmedik bir olay yaşanır karşı tarafın avukatı bu evliliğin bir prosedür olduğunu bunun için delil olarak Leyla’nın babası Talas’ı mahkemeye çıkartır. Kemal bu olaya şaşırır. Narin oradaki şahsın kim olduğunu anlamaya çalışır. Tabi Talas Kemal’den kızının intikamını almak için çıkmıştır mahkemeye. Kemal bu durum karşısında ne yapacağını bilemez çünkü olayların böyle olacağını Talas’ın mahkemeye delil sunacaklarını bilmediğinden savunmasız kalırlar. Mahkeme kararı sizce ne olacak? Mahkeme Masal’ı kime verecek?

Kemal mahkemeye sunula tüm delilleri reddeder ve evliliğinin prosedür olmadığını Narin ile gerçekten evli olduğunu ispat edeceğini söyler. Narin Kemal’in dediklerini savunur ve Kemal’in elini tutar. Mahkeme kararını açıklar. Kemal ve Narin’in evliliği mahkemenin gözetimi altında olacaktır. Mahkemenin kararı öyle kritiktir ki  Kemal ve Narin’in karşı tarafa vereceği en küçük açık bile  evliliğin yalan olduğunu mahkemenin anlamasına yetecek ve hakim Masal Kemal’den alıp dedesine verecektir.  Mahkeme bir sonra ki aya ertelenecek Masal babasında kalacaktır.

Yemin 76. Bölüm resmi özeti

Reyhan, Emir için konağa dönmeyi kabul eder. Fakat konakta hiçbir şey eskisi gibi olmaz. Öfkesi geçmeyen Emir’in tepkileri Reyhan’ı sarsar. Cemre tarafından kandırıldığını anlayan Cavidan ise yeni bir plan peşine düşer. Öte yandan karşısında Talaz’ı bulan Kemal ve Narin mutlu bir çift görüntüsü çizmeye çalışır. Narin de kendisini bekleyen tehlikeye doğru adım adım yaklaşır.

Yemin 16 eylül Fragmanı 76. Bölüm

Yemin 75. bölüm Detaylı Özeti

Son bölümden bahsetmek gerekirse; Emir sinirlenerek Reyhan’ın evinden çıkar büyük bir öfkeyle arabasına biner. Kemal Reyhan’ların evine gider oturup Reyhan’a Emir’in onu aldatmadığını her şeyin bir kumpas olduğunu söyler Reyhan olanlara sevinir bir yandan üzülür bu olanlara Emir’e nasıl inanmadığını söyler kendi kendine. O sırada Kemal’e telefon gelir Emir’in araba ile kaza yaptığını hemen hastaneye gelmelerini ister.

Kemal ve Reyhan hastaneye giderler  danışmana az önce araba ile kaza yapan biri getirilmiş der ve kim olduklarını sorar Reyhan ben eşiyim der ve Emir’in olduğu yere   koşarak gider. Reyhan orda  ağlamaya başlar. Hikmet beyde gelir hastaneye gelir ve Reyhan’a sarılır orada.

Yemin 75 bölüm; Reyhan bağırarak doktorları çağırır doktor gelir ve müdahale ederler Emir’e yeniden hayata döndürmek için ve Emir hayata geri döner Reyhan sevinerek dayısı Hikmet’e sarılır. Narin eve gitmiş Masal’ı alıp Kemal’e getirmiştir kemal Masal’a artık eve gitmesini söyler Masal Narin’in ellerinden tutar gider. Kemal Reyhan’ların yanına döner ne olduğunu sorar ve onlarda yanıtlar. Cemre hastaneye gelir  ve hemşireye Emir’i görmek istediğini söyler; fakat hemşire yalnız şimdilik eşine izin verdiğini daha sonra siz gidebilirsiniz söyler. Melike Cavidan’ın her şey bilmesi gerektiğini söyleyip arar fakat Cavidan telefonu açmaz.

Reyhan Emir’in yanında ve konuşur  her şeyin suçlusu kendisinin olduğunu  kazanın kendi yüzünden olduğunu  kendisinin bunu nasıl yaptığını Emir’e nasıl inanmadığı  diye  kendi kendine konuşur. Reyhan Emir’in elini tutacakken Emir kendisine gelir Reyhan sevinir. Emir neden hastanede olduğunu söyler ve Reyhan ona hastanede olduğunu  kaza geçirdiğini söyler. Cemre kapıda Reyhan’ın konuşmalarını dinler. Reyhan Emir’e onun affetmesini onu affetmesini diler fakat Emir dinlemez ve odada çıkmasını ister bu konuşmalara şahit olan Cemre sevinir. Reyhan kapıda Cemre ile karşılar Reyhan izin almış gibi yapıp içeri geçer. Kemal Reyhan’ın yanına gelir Emir uyandı mı durumu nasıl diye sorar. Reyhan Emir beni istemediğini odadan çıkmasını istediğini söyler Kemal her şeyin yoluna gireceğini söyler.

Cemre Reyhan’ın burada istenmediğini söyler ve buradan gitmesini  ister; fakat Reyhan gitmez. Cemre hastanede  arkadaşıyla karşılaşır sohbet ederler  ve neye ihtiyacın olursa ara hastanede az da olsa sözü geçtiğini söyler  kendisini aramasını der. Hikmet  Emir’in yanına gider fakat Emir babasıyla konuşmaz. Hikmet her şey için pişman olduğunu   ve affetmesini beklemez Emir’den  fakat özür diler. Hikmet konağa yani eve dönmesini ister. Cemre Reyhan’ın yanına gelir sohbet etmeye çalışır. Cemre Reyhan’a kim olsa senin gibi yapar eşinin kendisini aldattığını Reyhan kalkar ve Emir onu aldatmadığını biri ona kumpas kurduğunu söyler. Cemre kendisinden korkar Reyhan’ın gerçekleri öğrenmesinden. Reyhan’ın telefonu çalar arayan Narin sohbet ederler ve duruşmanın  yarın olduğunu söyler. Hikmet Reyhan’ın eve dönmesini ister. Hastane personeli  gelir ve 408 no’lu hastanın yakını kim der Reyhan kalkar yemeği alır ve Emir’in odasını gider ve Reyhan’ın odadan çıkmasını ister. Cemre yine bir oyun peşindedir. Arkadaşını arar. Emir Reyhan’ın ağladığını görür.

Emir kaza sırasındaki eşyaları getirir ve mendilin kayıp olduğu görür. Reyhan’ın  yanına iki güvenlikçi gelir Reyhan Emir’in yanına gitmeye çalışırken iki güvenlikçi buna izin vermez Emir onu istemediğini  ve odaya girmesine izin verilmez Reyhan’ı hastaneden çıkarırlar. Kemal Narin ‘le konuşur yarın ki mahkemenin onun için önemli olduğunu  ve bir aksilik çıkmamasını ister Kemal Narin’e bu mahkeme bittikten sonra sen kendi yoluna bakarsın  bende aynı şekilde söyler. Cavidan telefonuna bakar  ve Emir’in kaza geçirdiğini öğrenir ve panik bir halde  Melike’yi arar Emir’in nasıl olduğunu ve hangi hastanede olduğunu öğrenir. Emir  hazırlanır  ve hastaneden  ayrılmak istediğini  söyler Cemre ise Reyhan’ her zaman ki gibi  iftira atar Emir’e Reyhanın ağzından konuşur hastaneden ayrıldığını sana sinir olduğunu söyler… Narin Reyhan’ın yanına gelir ve dertleşirler. Cavidan hastaneye gelir Emir’i görmek için ama orada Cemre’nin konuşmalarına şahit olur. Mahkeme başlar ama Narin geç gelir… Mahkemeye Talas’ta katılır Kemal  onu görünce şaşırır bu duruma.

Yemin 76. bölüm tahmini

Yemin 76. bölüm de kalpleri durduracak bir dizi bekliyor bizleri;  Emir uyanır Reyhan Emir’in yanına girer fakat Emir Reyhan’ı kovar; ama Reyhan kolay kolay pes etmeyecektir Emir’e kendini affettirene kadar çabalayacaktır. Peki, Emir bu bölüm de Reyhan’ı affedecek midir? Emir ve Reyhan’ın arasının açılması Cemre ve Cavidan’ın işine yarayacak. Cemre Emir’e daha yakın olmaya çalışırken Cavidan da Emir’e yaklaşarak konağa dönmeye çalışacak. Yaşananlara ise artık Hikmet sesiz kalmayacak ve Reyhan’a destek olacak. Peki Hikmet  Cavidan’ı eve alacak mı? Reyhan eve geri dönecek mi?Yemin 76. bölüm resimleri

Masal ile Narin’in arasında yavaş yavaş ama sağlam bir bağ kurulmaya başlanacak bu durum Kemal’in hoşuna gidecek. Yemin dizisinin 17 eylül özetinde mahkeme günü yaklaşacak? Peki hâkim Masal’ı kime verecek? Narin Masal’ı almasında Kemal’e destek olacak mı? Hakim Kemal ve Narin’in aşkına inanacak mı?  Kemal kızını alır ve Narinle birlikte eve giderler; Narin ile olan anlaşma burada biter fakat Kemal Narin’den ayrılmak istemez Masal’da Narin’in kalmasını ister. Peki, Narin ne diyecek bu olanlara? Narin Kemal ile kalmayı kabul edecek mi?

Cemre tabi ki oyunlarına devam edecek; Reyhan ve Emir’in arasını bozduğunu düşünen Cemre iki aşığın öfkesinin bir birlerine olan sevgilerinden kaynaklandığını göremez.  Emir taburcu olur eve gider. Konakta Sürekli Reyhan’ı düşünen ve onu yanında görmek isteyen  Emir’in öfkesi buna izin verecek mi?

Reyhan her şeyden kendini sorumlu tutar ve Emir’i görmek için konağa gider; fakat Emir Reyhan’ın kendisine bakmasını istemez ve gitmesini ister  Reyhan gitmez konakta kalacağını ve kendisini affettireceğini söyler. Rehan konakta kaldığı sürece Cavidan ve Cemre onları rahat bırakmaz. Bu olaylardan ötürü Suna iseReyhan’a cephe almış durumdadır.

Yemin 77. bölüm fotoğrafları

Yemin 76. bölüm Fragmanı 16 Eylül

Yemin 76. bölüm fragmanı yayınlandığında sayfamızda olacaktır.

Yemin 76. bölüm 77. Bölüm Özeti 16 Eylül 17 Eylül Fragmanı (14 Yorum)

 1. Hayatta insan her zaman kötülük yaşamaz mutlu olduğu anlar da çoktur.emir ile reyhan artık biraz da sevgi yasasin.kemal ile leyla cephesi de tamamen saçmalık olmuş. Dizinin reyting alması için diziden leylayi çıkarmak tamamen saçma olmuş bence leyla ve kemal aski ilerlemeliydi.uc ay önce olen bir kadın varken kemali başkasına tekrar asik etmek bizi aşktan soğuttu. Reytingler bu sene bayağı düşüşe uğrayacak demekki

 2. Dizi başlayalı nerdeyse iki hafta oldu biz hala emir reyhan kavgası izliyoruz.beni bu diziye bağlayan tek şey konuların fazla uzamadan sorunların hemen cozulmesiydi ama şimdi iki haftadır hala çözülen bisey yok gittikçe de daha kötü oluyor. Emir iyice taşkınlık yapıyor. Reyhan bunları hak edecek ne yaptı ki.ne olduysa ve yaşandı ise buna sebeb emirin kendisiydi. Istemedende olsa maalesef bu yaşananların en büyük sorumlusu emirdi. Şimdi reyhana düşman gibi davranıyor. Ben olsam üç gun durmam çeker giderim bu ne ya.ama reyhan cemreye çok güzel haddini bildiriyor o yüzsüzün bir türlü yaptıkları çıkmıyor yeter artık çıksın da dizi biraz aşk sahneleri görsün. Yani artık emirin reyhana sevdiğini onsuz yapamayacağını görmek istiyoruz artık bizi bıktırmayın bezdirmeyin

 3. Emir yediği tokadı çok fazlası ile hak etti. Ya sunaya ne demeli.cemre hangi ara kanki oldu. Dizide sürekli birileri birisini dolduruyor hemen o kişide inanıyor ne saçma ya.reyhan düne kadar onla çok iyiydi gidince reyhan kötü oldu. Tüm bu yaşananlara sebeb reyhan mı yani neden böyle bir tablo çizildi ki. Emir’in yaşadığı yakalandığı ev ve Emir’in babasından kaynaklı bir sorun neden reyhana mal edildi.

 4. Ilk sezon cok iyiydi severek izlemiştim ama şimdi çok sıkıcı. Hele de Emir’in tavırları. Ya sen neyin kafasını yaşıyorsun abi. Senin baban ölümden dönmüş o dönem reyhan ona kol kanat germiş ve sen başka bir kadınla yatakta yakalanmıssın ve hala reyhan suçlu. Bu ne saçmalık lütfen senaryo düzelsin artık yoksa reytingler çok ama çok düşecek.aldatan biri düşer karısının pesine. Evet emir aldatmadı ama bunu reyhan bilmiyordu sonuçta. Ayrıca emir en ufak şeyde kıskanıp bir dünya olay çıkarırken reyhan çıkardığında neden zoruna gidiyor ki bunu da anlamış değilim. Ve o tokadı çok fazlası ile hak etti. İlk geceden koynuna giren demesi tamamen saçmalıktı. Sözde reyhan’a aşık bir adam bu kadar ağır aşağılayıcı laf etmemeliydi.

 5. Ayrıca Leyla’yı diziden çıkarmışlar kemal leyla aşkı yerine şimdi narin kemal adlı izleyeceğiz buda tamamen saçmalık. Daha aşklarını bile itiraf edememişlerdi. Üç ay önce ölen bir kadın varken kemal hemen başkasına nasıl aşık olur. Bu kadar aşklar basit mi.bizi iyice aşktan soğuttunuz. Bu sezon çok güzel iki aşk izlemeliydik. Şimdi iki aşk izlerken senaryo nasıl olacak diyebilirsiniz ama önce güzel giden bir ask olsaydı da ara ara engele takılsaydı. İlk sezon gibi cemre ve kaynana oyununa devam edebilirdi ama emir ile reyhan sorunu hemen çözebilirdi.

 6. Yemin dizisi elif dizisine döndü. Konular artık sıkmaya başladı. Biz emir reyhan aşkını bu sezon görelim derken tam tersi bitmeye yüz tutmuş bir ask. Ya insanlar hep böyle kavga mı eder ki gerçek hayatta.biraz gerçeğe yakın senaryo yazın lütfen.evliliklerde kocalar karılarını aldatmış olsalar belli etmemek için elinden geleni yaparlar veya kadın bunu öğrense koca bir şekilde kendini af ettirmeye çalışır bunlar neyin kafasını yaşıyor acaba?

 7. Bence ilk sezon daha iydi herkes 2 sezonda emir ve reyhany mutlu görmek istiýodu ama sonuç reyhan emirin peşinde koşuýo saçma ltf çok uzamasin bari çabujak affetsin emir reýhani

 8. Cemre artık bir yerden açık versin yeter artık adamı fıtık ediyorsunuz dedi ki:

  Cemre artık bir yerden ifşa olsun yeter artık fıtık olduk

 9. kanal 7 önemli kanal lakin dizi beşkuruş etmez aptalca hikayeler gereksiz cümleler ne senarist ne yapımcı ciddiye alınmamalı çoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooookkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk eksiksiniz ne zaman tam olacaksınız suna yürümeli cemre hak ettini bulmalı siz kalitesizsiniz

 10. bu ne bu ne adam gibi senaryo yok kusurları fazla gereksiz senaryolar gereksiz oyunlar senarisler ciddiye alınacak kaliteli düzgün senaryolar çıkaramayacak kadar basit ucuz senaryolar yazıyorlar

   • Diziyi ilk sezon çok hoşuma giderek izledim. Olaylar hemen çözülür ve emir özür diler. ikinci sezon dizi kabusa dönmüş. Aldatan bir es görüntüsünde olan emir şimdi reyhan’ı peşinden koşturuyor çok saçma. Üc ay boyunca da kendini af ettirmek yerine sesi soluğu çıkmıyor.babasının ölümle burun buruna geldiğine takmak yerine reyhan’ın yeminine takılıyor.