Yemin 78. bölüm 79. Bölüm Özeti 18 Eylül 19 Eylül Fragmanı

Yemin dizisinde yavaş ilerleyen yeni hafta, haftanın sonuna doğru yavaş yavaş hızlanmaya başlayacak; özellikle Reyhan ve Cemre arasında ki çekişmeye Cavidan’ın da dahil olması ile işler çok karışacak. Emir Reyhan’ı her seferinde tersleyecek, reyhan sabırla Emir’in kendisini affetmesini bekleyeceğini her seferinde hatırlatacak. Cemre bu durumdan yararlanmaya çalışacak her zaman ki gibi ve hain bir plan daha planlayacak. Narin yurt dışı kaçmak isterken başını belaya sokacak ve Kemal onu kurtaracak ve yavaş yavaş Kemal narinden hoşlanmaya başlayacak.

Yemin 79. Bölüm Resmi Özeti

Cemre’nin planı yüzünden Emir ve Reyhan’ın arası bozulur. Reyhan masum olduğunu ispat etmeye çalışırken, Cavidan’ın gönderdiği mektup hedefine yaklaşır. Öte yandan peşlerindeki dedektiften kurtulmaya çalışan Kemal ve Narin evlerine gelen misafirle neye uğradıklarını şaşırırlar.Yemin 79. Bölüm resimleri

Yemin 19 Eylül Fragmanı

Yemin 78. Bölüm Detaylı Özeti

Reyhan soyadının Tarhun olduğunu ve Emir’in eşi olduğunu söyler ve Cemre’nin yanından ayrılır. Cemre mutfakta sinir krizi geçirir. Kemal Narin’i kurtarır ve Narin’in oradan uzaklaşmasını ister adamla kavga eder o esnada silah patlar. Reyhan Emir’in odasına gider ve olanlar için üzgün olduğunu belirtir ve pes etmeyeceğini söyler Emir uyumamıştır ve Reyhan’ın tüm konuşmalarını duymuştur. Reyhan Emir ve kendisin içinde olduğu fotoğrafa sarılarak sessiz sessiz bir şekilde ağlar. Suna ve Cemre bahçede konuşurlar Cemre ağlayarak Reyhan’ın onu evden kovduğu ve Suna’dan uzak durması gerektiğini söyler.

Kemal ve Narin fotoğrafçının peşinden koşarlar fakat yakalayamazlar fotoğrafları çektiğini ve delil olarak mahkemeye sunabileceğini söyler.  Emir uyanır ve Reyhan’ın görür o sırada bardak devrilir Reyhan uyanır karşısında Emir’i bulur ve tartışırlar. Cemre mutfağa gider su içmeye ve o sırada telefonu çalar ve arayan doktordur Reyhan’a ulaşamadığını ve sizi aramam gerektiğini söyler. Kemal Narin’e kızar ve oradan neler olduğunu anlatmasını ister Narin gerçekten evli olmadıklarını ve kendisine karışmaması gerektiğini söyler. Reyhan ağlamaya devam ederken o sırada Emir’in sızlama seslerini duyar ve odaya girer. Reyhan Emir’in terlediğini ve ateşi olduğundan dolayı üstündeki battaniyeyi çeker ilaç verir ıslak bez getirir alnına koyar. Emir çok soğuk olduğunu söyler Reyhan endişeli bir şekilde Emir’e bakar.

Suna uyumamıştır Cemre odasına gelir ve Suna’yla konuşurlar Suna Reyhan’ı konakta istemediğini ve abisini tekrar üzeceğini bunların tekrar yaşanmaması için Reyhan’ın gitmesini ister. Cemre Suna’ya yalan söyler Reyhan’ın onu kliniğe yatıracağını daha öncede yapıp ama başaramadığını söyler. Emir uyanır ve yanında Reyhan’ı görür ve yanında uyuya kalmasına mutlu olur. Kemal ve Narin eve gelirler orda Taci vardır Kemal Taci’yi işe almıştır. Kemal Narin’in odasına gelir ve hakkındaki gerçekleri bilmek istediğini söyler. Narin Kemal’le bağırır ve hiçbir şey demez. Emir sabaha kadar Reyhan’ı izlemiştir.

Reyhan uyanır Emir uyumuş gibi yapar Reyhan Emir’i uyandırmamak için yavaşta yataktan kalkmaya çalışır ve ateşinin olup olmadığına bakar o sırada Emir uyanır Reyhan hızlıca yataktan kalkar ve Emir kızmadan önce açıklama yapar Emir öylece Reyhan’a bakar sesini çıkartmaz. Hikmet Suna’nın neden kahvaltıya gelmediğini söyler Cemre biraz rahatsız olduğunu yemeği odasına götüreceğini söyler Hikmet bunu kabul etmez.

Reyhan masadan kalkar ve Suna’nın odasına gelir fakat Reyhan’ı odada görmek istemediğini belirtir. Reyhan ilaçlara bakar ve doktorun dedikleri gelir aklına ve her şeyin Cemre yaptığını düşünür. Suna bahçede ağlar babasının onun dediklerine inanmadığını ve üzüldüğünü söyler Cemre’ye. Kemal ve Narin rol icabı stüdyoda fotoğraf çekerler. Emir odaya gelir ve Reyhan’a geçen gün seni hastanede seni kovduğumu demiştin Reyhan geçmişi kurcalamaya gerek olmadığını Emir sinirlenerek kimseyi hastaneden kovmadığını söyler. Emir Suna’nın odasına gelir ve Reyhan için tartışırlar.

Reyhan odaya gelir ve Emir’e Suna hakkında konuşmak istediğini ve ilaçların ona iyi gelmediğini söyler ve tam o dışarıdan sesler gelir Emir ve Reyhan bakmaya giderler klinikten gelen çalışanlar Suna’yı götürmeye çalıştığını gören Emir bunu kim yaptığını dediğinde çalışan cevap verir Reyhan TARHUN bizi aradığını ve kliniğe yatırılması gerektiğini söyler. Emir Reyhan’a bağırır …

Yemin 78. bölüm Resmi Özeti

Emir’in hastalığı Reyhan ile arasındaki buzları eritir. Ancak bu durum Cemre’nin hoşuna gitmez ve Rayhan’ı evden göndermek için plan yapar. Cavidan ise konağa gönderdiği mektubun yankılarını merak eder. Diğer yandan silahlı adamların elinden kurtulan Kemal ve Narin, tanımadıkları birisi tarafından takip edildiklerini fark eder. Yeni bir koşturmacanın içine giren ikili ne yapacak?yemin 78. bölüm resimleri 18 eylğl

Yemin 18 Eylül Özeti

Yarın ki bölümde; yeminde 2 haftanın ortasına geldik Reyhan Emir’in peşinden koşmaya devam eder. Reyhan Suna’yı eski sağlığına ve arasında ki bağı tekrar güçlendirmeye yetecek mi?  Cemre’nin oyunları yavaş yavaş ortaya çıkıyor. Cemrenin oyunları Reyhanın dikkatini çekmiştir. Cemre Sunanın ilaçlarını değiştiren kişiyle konuşacak ve Reyhan bu durumda ne yapacaktır. Reyhan ilaçları değiştireceğini öğrenirse neler olacaktır bu durum Cemrenin konaktaki sonu olacak mı? Reyhan ve Emir tartışırlar Emir iyileştiğim zaman konaktan ayrılacağını söyler.

Cemre kapıda onları dinlemektedir. Cemre ağlayarak Suna’nın yanına gider duygu sömürüsü yapar. Reyhanın onu konaktan kovacağını söyler. Suna Reyhanın yaptıklarına sinirlenir. Suna bu durumda ne yapacaktır. Kemal Narini kurtarır. Narin Kemale sarılır yavaş yavaş yakınlaşırlar onları takip eden adamı görürler Kemal onu kovalamaya başlar. Emir ve Reyhan aynı yatakta uyurlar Emir Reyhanı seyreder bütün gece.

Yemin 78. Bölüm Fragmanı

Yemin 77 bölüm Detaylı Özeti

Yemin dizisi son bölümden kısaca bahsetmek gerekirse; Reyhan kapıyı açar Emir karşısında bulan Reyhanı konakta görmek istemez. Emir odasına gelir Cemreyle beraber arkalarından gelen Reyhan onların konuşmalarını dinler. Mahkemeye çıkan Talas bu evliliğin düzmece olduğunu söyler.

Konakta olan Reyhan Emir’i sinirlendirir. Emir Reyhana konaktan gitmesini ister Reyhan ona ait olduğunu ve gitmeyeceğini söyler. Cemre Melike’ye odaya gidip Emire bakmasını söyler. Cemre Sunanın yanına gelir abisinin kaza yaptığını ve Reyhanın burada olduğunu söyler. Mahkemeden sonra Kemal Narını takip ederler Kemal ve Narin birbirlerine yaklaşırlar. Cavidan yine işler peşinde. Emir’in yanına gelen Suna Emir için endişelenir. Bir daha gitmesini istemediğini söyler Emir bir daha gitmeyeceğine dair söz verir. Eve Emir adına bir zarf gelir. Reyhan elinde vazoyla odaya gelir Emirle tekrar tartışırlar Reyhan mendili gösterir ve onu hala sevdiğini söyler Emir tersler ve onu sevmediğini belirtir.

Yemin 77 bölüm özeti; Yemin dizisi bugün de kaldığı yerden devam ediyor… Reyhan yerdeki cam parçalarını toplamaktadır. Cemre kapıda Emir ve Reyhan’ın konuşmalarını dinlemektedir. Hikmet Kemal’lerin evinde Narin’i tanımaya çalışmaktadır. Nigar tam mektubu Emir’e götürürken tam o sırada Cemre ondan papatya çayı getirmesini ister ve Nigar mektubu masaya indirir ve Emir’in verilmez. Hikmet Kemal ve Narin’i yemeğe davet eder fakat Kemal Narin’in yorgun olduğunu gelemeyeceklerini söyler Hikmet Narin ne cevap vereceğini ve Kemal’e tek karar almamasını söyler. Reyhan tüm eşyalarını toparlamış Emir’in odasına ait olduğu yere yerleşmeye çalışır Emir buna sinir olur. Emir telefonla konuşurken Cemre’den bahseden Emir Reyhan bunu kıskanır. Reyhan çarşafları değiştirir ve o sırada Emir’le göz göze gelirler. Cemre Reyhan’ı konakta görmeyi hazmedemez.

Reyhan Suna’nın seslerini duyar Cemre diye sayıklarken Reyhan odaya girer ve uyanmasını ister… Suna uyanır Reyhan’ı karşısında görünce sinirlenir ve onu odadan gönderir tam o sırada Cemre gelir ve Reyhan’ın çıkmasını ister. Reyhan Suna’nın bu haline üzülür. Kemal kapıda Narin’i ararken Taci’yi görür ve konuşurlar Kemal Taci’nin biletini keser.

Narin biriyle buluşmaya gider. Reyhan Suna’nın neden öyle olduğunu merak eder ve doktorunu arar. Cemre kapıda biriyle tartışır ve ilaçları alır gelir. Reyhan Suna’yı merak ettiğinden Cemre’ye nedenini sorar Cemre onun ilgilendirmediğini ve burada misafir olduğunu söyler Reyhan’a. Reyhan mutfağa gelir Emir’e kendi elleriyle paça çorbası yapar. Narin adamı duyar ve oradan kaçmaya çalışır.

Reyhan Emir’e çorba götürür fakat Emir istemez o sırada Cemre başka yemekler getirir ve Reyhan alır Emir’e kendisi verir Cemre buna sinir olur odadan çıkar Emir ise Reyhan’ın bu haline şaşırır. Kemal Narin’in merak eder arar fakat açmaz Narin… Narin teli açar ve limanda olduğunu söyler tam o sırada kafasına silah dayar adam ve bağırır Narin’e sesler Kemal’e gider.

Akşam yemeğinde Hikmet Reyhan’ın geldiğini ve Cemre’nin artık eve gitmesi gerektiğini söyler. Suna Emir’in odasına mektupları getirir ve Cavidan’ın gönderdiği mektupta orada. Narin tekrar kaçar ve yine yakalanır fotoğrafçıda onların fotoğraflarını çekmektedir Kemal’de oraya varır ve Narin’i aramaya başlar o sırada silah sesleri duyulur. Reyhan Suna için psikolojik doktor desteğinin almasını söyler. Kemal Narini bulur fakat adam silah’ı dayamış kafasına. Reyhan ve Cemre mutfakta tartışırlar.

Yemin 78. bölüm Tahmini

Reyhan, Emir’in kaza geçirmesini ve  yaralanmasından kendi kararlarını sorumlu tuttuğu için her ne olursa olsun kocasının yanından ayrılmak istemeyecek ve konakta kalmak için mücadelesine inatla devam edecek. İlk sezon Reyhan Emir’den uzak dururken, bu sezon Emir, gururu ve öfkesi yüzünden Reyhan’dan uzak duracaktır. Fakat bu durum çok uzun sürmeyecek ve yavaş yavaş yine birbirlerine yakınlaşmaya başlayacakladır. Konakta bu gelişmeler yaşana dursun Cavidan cephesinde de; Konağın eski sahibi (Cavidan) şimdiki gecekondu evinde Emir’e verilmek üzere isimsiz bir mektup yazacak ve Cemre’den intikam alabilmek için Cemre’nin gerçek yüzünü ortaya çıkarmaya çalışacaktır. Fakat Cavidan bu arzusuna kavuşabilecek mi?Yemin 78. bölüm resimleri

Bence Cavidan’ın yazdığı mektubun, Nigar’ın eline geçmesi sebebiyle, bu mektubu Cemre Nigar’ın elinde görecek ve Emir’e gönderildiğini anladığında mektubu gizlice okuyacak ve kendisiyle ilgili yazılanları gördüğünde dehşete kapılacak ve mektubu Emir ve diğerleri görmeden imha edecektir.

Yemin 18 Eylül Tahmini Devam Ediyor

Bu arada, Masal’ın velayet davası devam edecek kızına aşık bir baba olan Kemal ise kızını kaybetmemek için her şeyi yapmaya hazırdır. Bence Hakim, bu evliliğin gerçek bir evlilik mi? yoksa düzmece mi olduğunu anlamak için bu çiftin mahkeme gözetiminde denetlenmesi amacıyla, mahkemeyi ileri bir tarihe erteleyecektir. Masal’ın velayetini de geçici olarak babası Kemal’e verecektir. Yani Narin ile Kemal aynı evde yaşamak zorunda kalmaya devam edecektir

Bu arada bir dipnot; Geçtiğimiz bölümlerde Kemal’in, Emir ameliyat olurken beklediği sırada birkaç kez başı dönmüş ve Narin, Kemal’in bu rahatsızlığını fark etmişti. Bu durumda acaba Kemal ilerleyen bölümlerde bir rahatsızlık mı yaşayacak sorusu akıllara geliyor.
Yine konağa dönecek olursak; Emir’in yanından bir an olsun ayrılmayan Cemre, Emir’i etkileyebilmek için ona oldukça yakın olmaya çalışmaktadır. Fakat bu durumdan Emir hiç hoşnut değildir. Cemre’nin bu yakınlaşmasını gören Reyhan ise, kocasını deli gibi kıskanacaktır. Fakat kocasını da başkasına kaptırmaya hiç niyeti yoktur ve bunun için elinden geleni yapacaktır. Gerçekte Reyhan’dan nefret eden Cemre ise Reyhan’ın yüzüne karşı gülerek yapmacık hareketler sergileyerek, gerçek yüzünü saklamaya çalışmaktadır.

Bir zamanlar Reyhan’ı çok seven Suna ise Reyhan’ın konağa geri döndüğünü gördüğünde, Reyhan’a karşı çok kötü davranır ve burada ne işin var? hangi yüzle buraya geldin diyerek Reyhan’ı konaktan kovmaya kalkacaktır. Fakat Suna bunu bilinçli olarak değil; Bu üç aylık zaman zarfında Cemre’nin Suna’yı doldurması yüzünden ve ona yanlış ilaçlar vermesi yüzünden yapacaktır. Ama bence bu sürtüşme kısa sürecek ve Suna ile Reyhan çok kısa sürede yeniden barışıp dost olacaklardır.  Bu hafta sonunda yaşanacakları hep birlikte izleyip göreceğiz.

Yemin dizisi 19 eylül özeti ve fragmanı ile Yemin dizisi 79. bölüm resmi özeti kısa süre içinde sayfamızda olacaktır.

Yemin 77. Bölüm Fragmanı

Yemin 78. bölüm 79. Bölüm Özeti 18 Eylül 19 Eylül Fragmanı (11 Yorum)

 1. Bu ne sacmalik yaa
  1 sezon cok iyidi emire neler oluyor reyhani deliler gibi seven emir nerde acaba
  Artik hic izlemek istemiyorum enteresan ya da bi degisiklik olmuyooor malesef ki yemin dizisi boyle giderse reytingleri duser ???

 2. Çok saçma ya Reyhan kendisini aldatan Emir’i eve mi sokar gerçekten artık izlemek istemiyorum 2

 3. Lütfen cemre denen pisliğin yaptıkları ortaya çıksın artık sırf onun yüzünden diziyi seyretmeyeceğim. Bazı şeyler çok saçma

 4. Yeni bolumu ne zaman eklenir ikimizin yerine ne zaman ekleyeceksiniz. 2ay gectikten sonra mı

 5. Aşklar bu kadar basit mi yani. Üç ay önce ölmüş bir kadın var ve kemal şimdi yeni bir aska yelken acıyor. Bumu yani. Leyla hiç bir şekilde diziden çıkarılmamalıydı. Tam aksine kemal ile sevgileri büyümeli güzel bir ask sahnesi izlemeliydik.

 6. Yemin dizisi böyle devam ederse çok büyük reyting kaybı yaşar.hep entrika var hiç şöyle guzel bir ask sahnesi göremiyoruz. Zaten kemal narin cephesi tamamen saçmalık olmuş aska olan inancımızı leyla’yı öldürerek yok ettiniz

 7. Yemin dizisi severek izlediğim bur diziydi ama ikinci sezon perişan etmişler.ilk sezon sorunlar hemen çözülürken ikinci sezon dizi elif dizisine dönmüş.yanlis yoldasınız

 8. Emir neyin kafasını yaşıyor.dune kadar reyhanin peşinden kosan kendisiydi. Aldatmış olduğu düşünülen bir adamı hemen af mi edecekti reyhan.senarist artık düzgün bir senaryo yazın ve gerçeğe yakın olsun.babasinin yeminine takılmak yerine babasının ölümden döndüğüne takilmali