Yemin 91 92 93. Bölüm Özeti 7 8 9 Ekim Fragmanı

Yemin 93. Bölüm Resmi Özeti

Hikmet’i zor durumda bırakan Cavidan’ın, Reyhan’dan kurtulmak için de bir planı vardır. Cavidan, Hikmet’i zor durumda bırakır. Ayrıca Cavidan, Reyhan’ı saf dışı bırakmak için uğraşır. Hikmet’in yaptığı açıklama ise ortamı darmaduman eder. Diğer yandan, her şeyi yanlış anlayan Kemal, Narin’le konuşmaya karar verir. Ancak Kemal’in karşısına beklenmedik bir misafir çıkar.

Yemin 9 Ekim Özeti

Cavidan’ın Hikmet’ten intikamını almış ve konağa tekrar gelmesiyle tüm dengeler değişir. Hikmet’in suçsuz yere yatması Reyhan’ı çok üzer ve bu duruma üzülür. Hikmet içerisinde bulunan olayın kim olduğunu çözebilecek mi? Her şeyden habersiz olan Suna Hikmet’e mi yoksa Cavidan’ın yanıltıcı konuşmalarına mı inanacak Emir’in iki ikilem arasında kalması? Reyhan olayları bir türlü toparlayamaması. Konağa gelen Cavidan tekrar Cemre ile bir olup Reyhan ve Emir’in arasını açabilecek mi?

Emir Reyhan beraber yatakta uzanırken Emir; hayatında ki tek eksik kişinin Reyhan olduğunu söyler. Konağa tekrardan dönen Cavidan ortalığı karıştırmakta üstüne yok her şeyden habersiz olan Suna’ya kendisini vuranın babası tarafından tutulduğunu söyler buna inanması zor olan Suna sinir krizi geçirir ve Emir müdahale eder.

Cavidan Hikmet’in özgürlüğünü ve hatta onunla yetinmeyip tüm mal varlığını almayı düşünür. Emir annesine babasının serbest bıraktığını tutuksuz yargılandığını söyler. Kemal’in Narin’i kıskanması ve aşırıya gitmesi bu Narin’in hoşuna gitmez ve bu konuyu Kemal’le konuşmaya kalkar ama Kemal çok konuşur ve onu tersler. Emir bir öfkeyle odasını dağıtır ve ardından sakinleştirmek için Reyhan odaya gelir ve Emir konaktan ve içindeki insanlardan çok sıkıldığını söyler. Suna eve gelen Hikmet’le tartışır her şeyi öğrendiğini Emir ne kadar araya girmek istese de Suna buna izin vermez Hikmet Emir’e onunda Suna’nın söylediklerine ve ona inandığı ve kendisine güvenmediğini söyler.

Yemin 93. Bölüm Fragmanı

Yemin 92. Bölüm Resmi Özeti

Cavidan amacına ulaşır ve Hikmet gözaltına alınır. Babası gözleri önünde polis tarafından götürülen Emir’i zorlu bir sınav beklemektedir.
Öte yandan, Narin, Oya için çabalarken, Kemal duygularıyla yüzleşebilecek midir?

Yemin 8 Ekim Özeti 92. Bölüm

Yarın ki bölümde Cavidan’ın lüks sevdası ve planları Hikmet’in başını belaya sokacak. Bu defa Cavidan çok ileri gitmiştir kırk yıllık hayat arkadaşı olarak gördüğü Hikmet’e yapacağı oyunlarla başını belaya sokacaktır. Hikmet’i almaya gelen memurlar zor anlar yaşarlar çünkü Reyhan dayısını hasta ve ilaç kullandığı için bırakmak istemez ne kadar çabalasa da Hikmet gider. Konakta olmadığına sevinen Cemre ve Cavidan planları başarılı olduğu için mutludurlar. Reyhan ve Emir bu olayı araştırırlar ve görürler ki Hikmetin Cavidan’ı tehdit ettiğini, Cavidan oyunlarını ve planlarını çok dikkatli yaptığı için işe yaramıştır.blank

Narin Oya’nın arkadaşının foyası ortaya çıktığı için, arkadaşı kapıya dayanmış ve Oya’yı görmek istediğini söylemiş tabi Narin inanmaz. Hikmet kendisine yapılan bu suçlamanın kimin tarafından yapıldığını merak edip, kim olduğunu öğrenmek ister. Emir bir boşlukta olduğunu hissediyor, çünkü ailesi paramparça olmuştur. Babası nezarette, annesi hastanede, kardeşi sinir krizi geçirir. Emir’in tek dayanacak dalı ise Reyhan kalmıştır. Reyhan ona yardımcı olmak için elinden geleni yapıyordu. Bakalım yarınki bölümde neler olacaktır hep birlikte göreceğiz…

Yemin 92. Bölüm Fragmanı

Yemin 91. Bölüm Detaylı Özeti

Emir Reyhan diye bağırır ve Reyhan arkasını döner. Cavidan’ın parayla tuttuğu kiralık katil Reyhan’ın arkasını dönmesiyle tetiğe basar ve Cavidan vurulur. Cavidan yere düşer, Reyhan yardım edin diye bağırır. Emir katilin arkasından koşacakken, Reyhan izin vermez yardım etmesini ister. Emir hastaneye götürür Cavidan’ı. Cavidan Emir’e hakkını helal et seni çok üzdüm. Cavidan sedye üzerinde ameliyata alınırken Emir’e ya ben ameliyattan çıkamazsam, ya ben sizi bir daha göremezsem, beni affet ve Reyhandan af diler, ikisi de affettiğini söyler. Emir Reyhan’a sarılır. Reyhan’a annesini dinlemediği için pişmanlık duyduğunu söyler. Reyhan kim yapmış olabilir acaba Emir kim yaptıysa onu bulacağını söyler. Narin Oya’nın erkek arkadaşını para avcısı olduğunu anlar ve onu araştırmaya başlar. Tabi araştırırken hareketleri Kemalin gözünden kaçmaz. Hikmet Cavidan’ın vurulduğunu öğrenmiş hastaneye gelmiş, durumunun ve olayın nasıl olduğunu sorar Emir babasına her şeyi anlatır o sırada Cavidan ameliyattan çıkar.

Hikmet Emir’e artık üzülmeyin kim bilir ne işlere bulaşmıştır eve gider, Emir arkasından babamın hiç umursamadığını söyler. Reyhan anneni daha affetmedi o yüzden öyle konuşuyor. Suna annesinden dolayı fenalaşmıştır Zeynep onu sakinleştirir Hikmet odasına gelir ve Suna annesini sorar niye böyle şeyler hep bizim başımıza geliyor. Hikmet annen birkaç gün sonra hastaneden çıkar üzülme. Polisler Emir’e ve Reyhan’a olay hakkında bazı sorular sorar. Emir ise hala kendini suçlamaktadır. Emir amcasını arar ve bilgi verir bunu duyan Kemal ailecek hasta ziyaretine gelirler. Oya Suna’yı teselli eder. Cavidan kendine gelmiştir, Emir ve Reyhan yanına gelirler ve nasıl olduğunu soralar. İyi olduğunu söyleyen Cavidan Emir’e duygu sömürüsü yapar. Emir annesine kimin yaptığını söyler, Cavidan yalan söyleyerek bilmediğini söyler.

Cemre Cavidan’ın aramasını beklerken, Suna arar ve ağlayarak annesinin vurulduğunu söyler. Reyhan’ın uyuduğunu gören Emir eve gitmesini ister. Reyhan gitmeyeceğini, seni yalnız bırakmayacağını söyler birbirlerine sarılırlar. Sabah olur Reyhan Emire sarılmıştır uyanır ama Emir hiç uyumamıştır buna üzülen Reyhan benim yüzümden sen uyuyamadığı için üzülür. Cemre hastaneye gelir Reyhan ve Emir’i beraber görünce çaktırmaz ama çok sinirlenir. Polis Cavidan’ın ifadesini alırlar. Emirler eve giderler, Cavidan ve Cemre baş başa kalırlar. Odaya yemek getiren Reyhan Emir’in uyuduğunu görünce üstünü örter odadan çıkacakken telefon çalar arayan polis memurudur. Annenizi yaralan zanlıyı yakaladıklarını ve memur arkadaşlar gelip bilgi vereceklerini söyler. Cavidan Cemreye tüm yaptığı plandan bahseder kendisini bilerek vurdurttuğunu söyler. Kapı çalar polis memuru Hikmet beyi Cavidan Tarhunu yaralanmasına azmettirmesinden dolayı karakola gelip ifade vereceksiniz. Hikmet, Emir ve Reyhan çok şaşırırlar ve ne diyeceklerini bilemezler.

Yemin 91. Bölüm Resmi özeti

Cavidan’ın vurulması konakta şaşkınlık yaratır. Polis soruşturmasının sonucu ise konağa bomba gibi düşer.
Diğer tarafta, Narin’i hiç tanımadığı bir adamın yanında gören Kemal’in tepkisi ne olacaktır?

Yemin 7 Ekim Özeti

Bu bölümde Cavidan’ın yaptığı plan işe yaramış ve Reyhan vurulmuştur. Emir Reyhan’ın vurulmasından ve ona kavuşmuşken kaybetmekten korkmuştur. Bu olaylar karşısında tek Suna etkilenmiş ve Reyhan’a olanlara üzülmüştür. Cemre buna çok sevinmiş kendini konağa tekrar beklenilmeyi bekleyecektir. Reyhan’ın vurulmasında kimin yapıldığı belirsizken konağa gelen sürpriz polisler Hikmet’i gözaltına alındığını öğrenir. Peki, gerçekler su yüzüne nasıl ve nasıl çıkacak?

Hani derler ya “sırtından vuruldu” Tam da bu olsa gerek Cavidan’ın yaptığı acımasız plan sayesinde Reyhan sırtından vurulur ve Suna ağlayarak ve bağırarak birilerinden yardım ister. Emir Reyhan’ın telefonunu almaya gidip gelirken Reyhan arabadan inmiş ve kapıda duran Cavidan’ın yanına gider o sırada katil tetiği çekmiş ve Reyhan’a doğrultmuştur tam o sırada Emir gelir Reyhan’a seslenir ve döner bakar tam sırada Cavidan işaret eder o sırada Reyhan vurulur.blank

Emir apar topar Reyhan’ı alıp arabaya Hikmet olayın doğru koşar ve onu hastaneye yetiştirmeye çalışır. Hikmet hastaneye gelir Reyhan’ın durumunu sorar Reyhan’ı ameliyatta aldıklarını söyler olayların nasıl geliştiğini söylediğinde Emir kim neden yaptığını bilmediğini söyler. Kemal Narin’i o adamla gördükten sonra kıskanmaya başlar Narin’in telefonla konuşmalarını hep yanlış anlamaya çalışır. Suna bu olaya çok korkmuş ve Hikmet onu teselli etmeye çalışmaktadır. Emir hastanede beklerken ağlar ve tüm olayların suçlusu olduğunu söyler. Hikmet’in evine polisler gelir ve gözaltına alındığını söyler Hikmet olayları anlamaya çalışır. Cavidan tüm olayları Hikmet’i göstermiş ve hayatından sonsuza kadar çıkacağını söyler.

Yemin 91. Bölüm Fragmanı

Yemin’de Geçen Hafta Neler Oldu

Reyhan ve Emir hiç beklenmediği olaylar ile karşı karşıya kalır. Cavidan’ın yaptığı plan yavaş yavaş işler. Katil ise evin etrafında dolaşmaktadır. Reyhan tüm çabalarına sonucunda bir şeyleri az da olsa başarmış Emir’e duygularını söylemiştir. Bu itirafın sonucunda ne yapacağını bilemeyen Emir ise sadece susar.

İtiraflardan sonra Reyhan’a karşı Emir de çabalamaya başlar. Herkesin bir birini affetmesi sonucunda beraberliklerini sürdürmeye karar verirler ve o kadar mutludurlar ki konakta ki herkes bunun farkındadır.

Hikmet bu mutlulukta tek eksik olan yüzükleri takmış ve mutlulukları daim olsun diye dilekleri iletmiştir. Reyhan ve Emir mutluluğa adım adım gideceklerini sanıyorlar ama nasıl bir tehlikenin onları beklediğinin farkında değildir.

Diğer yandan Kemal ve Narin için sürpriz gibi gelen Oya onların daha çok yakınlaşmasını sağlar. Emir Reyhan’a küçük küçük sürprizler yapar ve bunun karşısında Reyhan çok mutlu olur ama bir yandan eski yaşanan tatsız olaylar aklına geldiği zaman yapılan sürprizlerden haz almayan Reyhan korkmuştur.

Emir’i tekrar kaybedeceğini ve aynı olayları tekrar yaşamaktan korkan Reyhan streslidir Emir bunun farkına varır ve Reyhan’a yanında olduğunu hissettirmeye çalışır. Kimse tehlikenin farkında değildir.

Cemre ise konağa girmenin yollarını aramaktadır ama bu sefer ne yapacağını bile bilmemektedir. Cavidan’ın tutuğu katil ise adım adım Reyhan’ı takip etmektedir. Kemal ise Narin’e ettiği itiraftan sonra ne yapacağını bilemez ve Narin’den köşe bucak kaçar. Narin de Kemal’den köşe bucak kaçar kaçmak işe yaramaz ve hep yan yana olurlar.

 

Yemin 91 92 93. Bölüm Özeti 7 8 9 Ekim Fragmanı (1 Yorum)

  1. Ya sadece bir şey söyleyeceğim Emir annesi vurulduğu için ağlamadı bile ama Reyhan için nasıl ağladı hadı bakalım yazmaya dewam edin saçmalıkları 89. Bölüm güzel derken çıktı yine bir saçmalıklar neyse izleyim bakalım eskiden annem izlerdi artık oda izlemiyor