Yemin Emir ile Feride Ne Zaman Evlenecek?

Yemin dizisinin 3. Sezonunda Emir ve Reyhan bir de bebeklerini izlemeyi çok isteyen seyirci hüsrana uğradı. Çünkü Özge Yağız’ın diziden ayrılması ile senaryo da değişikliğe gidildi ve Reyhan öldü. Emir yıkıldı. Bebek annesiz kaldı. Emir bebeğini annesinin ölmesinden sorumlu tutarak kabullenmedi. İstenmedi. Kucağına almadı. Adı konurken bile yanında olmadı. Babaannesi hapishanede iken torununa bakacak olan o özel kişiyi Feride’yi kendisini arabanın altına atıp hayatına son verecekken tanıdı ve çok sevdi. Güvendi konağa onun soyadını değiştirerek ismi aynı Feride olarak gönderdi.

Feride ilk başlarda istemese de abisinin organ nakli olması gerektiği ve paraya da ihtiyacı olduğu için, Cavidan hanım da yüklüce miktarda çek verdiği için abisi yaşasın diye işi kabul etti. Bebek bakıcısı olarak girdiği konakta Emir tarafından kabul görmedi. Kovuldu istenmedi ancak minik Yiğit Tarhun Feride ablasını çok sevdi. Ağlama krizleri o kucağına alınca durdu. Dedesi Hikmet Bey de eve gelen doktorda bunu gördü. Artık Feride konağın bir ferdi oldu. Yiğit Tarhun’un ablası olarak ona bakmakla görevlendirildi.

Oya Feride’yi hiç sevmedi. Onun Emir’i etkilemek ve onunla evlenmek istediğini düşünüyor. O yüzden de konaktan gitmesini istedi ancak Feride bebeği bırakarak gitmedi. Yengesi Songül Feride nin abisi için gönderdiği parayı ameliyat da kullanmadı ve eşinin ölümüne sebep oldu. Feride’yi konakta rahat bırakmayanlardan birisi de Reşit’di. Onu eskiden beri çok seven Reşit kaçırdı. Emir Feride’yi kurtarmak için hayatını tehlikeye attı. Ölümden döndü. Reşit bitti. Yengesi konağa geldi ve Emir Tarhun’un çok zengin bir hayatı olduğunu gördü. Feride ile Emir evlensin de o zengin hayattan o da nasiplensin istiyor.Yemin Emir ile Feride evleniyor

Songül, her fırsatta Emir ile Feride’yi yanyana getirmeyi başarır. Ateşi çıkan Emir’e bakmasını çağrı cihazı ile sağlayan Songül, Emir ile Feride’yi memlekete göndermeyi de başarır. Başbaşa yolculuk ettikleri esnada Emir Feride ye az biraz ilgi duyar. Bu ilgi ona Reyhan’ın elbisesini Oya’nın giydirdiğini öğrendikten sonra duyduğu pişmanlıktır. Ağır sözler söylemişti Emir Feride ye. Şimdi gerçekleri öğrendiği için içten içe pişmanlık duyuyor. Reşit belasına karşı Feride’yi koruyor Emir. Songül yengesi kafaya koymuş bir kere Emir ile Feride’yi evlendirecek. Daha neler yapacak onları bir araya getirmek için izleyip göreceğiz. Bu bir arada olmalar onları yakınlaştırır mı ne dersiniz? Songül hanım istediğini elde eder mi?

Emir ile Feride Ne Zaman Evlenecek?

Büyük aşklar nefret ile başlar derler. Ne kadar doğrudur bilinmez ancak Emir Reyhan ile ilk tanıştığında babasının zoru ile evlenmişti. Reyhan ettiği Yemin ile konaktan gidemezken, Feride de Cavidan hanıma ettiği Yemin verdiği söz ile minik bebek Yiğit Tarhun’a bakmak için konağa yerleşti.

Emir’in eşi Reyhan öldü. Emir ilk başlarda Reyhan’ı da istemiyordu ama sonra sevdi aşık oldu. Bebekleri oldu ama Reyhan bilerek öleceğini bile bile bebeğini dünyaya getirdi. Doğumda öldü ve Emir’in hayatından çıkıp gitti. Emir çok üzüldü. Dünyası yıkıldı. Bebeğini kabullenmedi kucağına dahi alamazken Feride girdi hayatına.

Yine yanlış anlamalar, öfke patlamaları, istememeler ve korumacı bir Emir var. Reyhan’a olan sevgisi aşkı bitmeyecek ancak ölenle de ölünmüyor. Hayat devam ediyor. Bekar bir erkek olan Emir’in hayatında kimse yok. Seyirci de Reyhan dan sonra Emir’in yanına kimseyi yakıştırmıyor. Ama senaryo gereği gidişatın ilerde Emir ile Feride’nin evleneceğini gösteriyor. Ne dersiniz Emir ile Feride yakında evlenir mi? Sezon sonunu bulur belki de gelecek sezon devam ederse dizi belki de yeni sezona evlenmiş olarak başlarlar diziye ne dersiniz? Yaşanacak çok olaylar var.

Yemin Emir ile Feride Ne Zaman Evlenecek? (4 Yorum)

  1. emir feride hiç yakışmıyorlar.
    zatən hiç kimse izlemiyor bende izlemiyorum final olsun özge yağız rehan öldüyse dizi izlemeyiz.izlemiyoruz.feride hiç sevmiyoruz rehan daha güzeldi.

  2. çıkmaz ayın son çarşambasında bu reyhandan daha beter daha uyuz daaha soguk reyhan buzdolabı feride dondurucusu taklitçisin nazmiye yılmaz taklitçi