Yemin Hikmet Bey İyileşiyor Melike ile Evlenir mi?

Yemin dizisinde izleyiciler Hikmet beyin ne zaman iyileşeceğini merakla bekliyor. Bir çok izleyici Hikmet Tarhun’un iyileşeceğinden ve eski sağlıklı günlerine geri döneceğinden emin. Yemin dizisi oyuncusu Berkant Müftüler’de artık kötürüm kalmaktan şikayetçi. Berkant Müftüler de eski güçlü Hikmet Tarhun olmak istiyor eskisi gibi oyunculuk becerilerini göstermek istiyor ancak Yemin dizisi senaristi ise hala Hikmet Tarhun’u iyileştirmiyor.

Hikmet’in İyileşmesi için Cavidan Gitmeli

Dizilerde bir sezon kötü karakter kalır ikinci sezon yeni kötü karakter gelir ancak Yemin dizisi senaristi kendine bir kötü bulmuş o kötüler bir türlü gitmiyor. Ne Cemre gitti ne de Cavidan nede Talaz.  Dizinin başında ki kötü karakterler aynen Yemin izleyicinin başının belası olmaya devam ediyor.

izleyici artık Cavidan Cemre ve Talaz’ı görmekten bıktı. Bu sezon da böyle gelip geçiyor ancak 2020 2021 yeni sezonunda yani Yemin’in 3. sezonunda artık izleyici bu kötü karakterleri görmek istemiyor. Senaryo dönüyor dolaşıyor başladığı yere geliyor. İşin kötü tarafı Cavidan diziden çıkmadan Hikmet bey iyileşemez; zaten Hikmet bey iyileşse ilk olarak Cavidan’ı hapse attırır yaptığı kötülüklerin bedeli olarak.

Cavidan Kötülük Yapıyor Hiç Biri Ortaya Çıkmıyor

Bu nasıl aptal bir senaryo ki Cavidan’ın yaptığı onlarca plan boşa çıkmasına rağmen hiç biri ortaya çıkmadı. Cavidan’ın planları hep başarısız oluyor birinde de gerçekler anlaşılamıyor. Gerçek hayatta böyle bir şey olma ihtimali var mı? En son Gülsüm meselesinde de Cavidan öyle aptal bir oyun oynadı ki hiç bir anlamı yoktu. Gülsüm öldü gitti sd kart bıraktı ama o sd kartta toprak altında kaldı. Yani gerçekler bir kere daha anlaşılamadı. Yemin dizisi senaristi Nazmiye Yılmaz böyle böyle daha ne kadar Yemin izleyicisini aptal yerine koymaya devam edecek bakalım.

Yemin’de Hikmet Bey İyileşsin Melike Abla İle Evlensin

Yemin dizisinde Tarhun konağında iki melek var; bunlardan biri Reyhan diğeri de bence Melike abla. Melike ablanın daha kötü bir şey düşündüğünü görmedik. Melike Abla hastalığı döneminde Hikmet beye de sevgi ile yardım etti ve tüm ihtiyaçlarını öf bile demeden karşıladı. Bence Hikmet bey gibi kaliteli bir adamı da hak ediyor.

Cavidan ise tam tersi o kadar kalpsiz ki gözünden başka bir yerini oynatamayan Hikmet beye hala daha eziyet etmeye, ona kötü davranmaya devam ediyor.Yemin Hikmet ile Melike Evleniyor

Yemin Hikmet Bey İyileşiyor Melike ile Evlenir mi? (4 Yorum)

  1. Burdaki yazilan ozetlerde bazen dogru cikmiyor kemalle narin bosanmayacak yaziyodu ama bosandilar duzgun arastirip yazin bende ozet icin surekli. Buraya bakiyorum

    • nereden bilebiliriz aynı evde çekim devam ediyor narin de aynı konakta Kemal de senarist değiliz ki birebir özet yazalım.

  2. budizi bitsin nekadar anlamsız yazarı çok kötü ne cavidan ne cemre hiç bi ceza almadı bide reyhanı öldürecek bu yazar yuh yanı

  3. Yeter artık bu kadar tesadüf olmaz
    Birde bu kadar çok hayalle biten ve birsahne anını müzikle geçiren bir dizi görmedim