Yemin Narin Kimdir? Yagmur Shahbazova Kimdir? Kaç Yaşında?

Yemin dizisinde yaşanan üzücü ayrılık sonrası dizinin yeni sezon kadrosuna dahil olan yeni oyuncuları tanımaya devam ediyoruz. Yemin dizisinin 2. sezonunda kadroya Azeri oyuncu Yagmur Shahbazova  dahil oldu. Kanal 7 yönetimi Azerbeycan’dan diziyi izleyen izleyiciler için önemli bir jest imza attı ve Azeri bir oyuncuyu olan Yagmur Shahbazova  kadroya dahil ederek Azeri izleyicilerin gönlünü feth etti.

Bilindiği üzere geçen sezon Yemin dizisinde Munise Özlem Leyla karakterine hayat vermekteydi; ancak senaryo gereği Kemal karakterine yeni bir partner yazıldı ve Munise Özlem Öztürk Yemin dizisinden ayrıldı yerine ise Kemal karakterine partner olması için Yagmur Shahbazova kadroya dahil edildi. Yagmur Shahbazova Yemin dizisinde Narin karakterine hayat verecek.

Yemin Narin Kimdir?

Yemin dizisinde Narin Reyhan’ın ev ve kader arkadaşıdır. Azerbeycan’dan canını zor kurtaran Narin Türkiye’ye kaçak yollar ile gelmiştir. Bir restoran da kaçak işçi olarak çalışan Nariz uzun süre maaşını alamayınca patronun elinden maaşını zorla alır; ama patronu Narin’i hırsızlıkla suçlar. O anda restoran da yemek yiyen Kemal ise Narin’i yakalar ve polise teslim eder; ama gerçekler karakolda ortaya çıkar. Kemal yaptığında pişmanlık duyar. Narin ise Kemal’den kendisi ile evlenmesini ve sınır dışı edilmesini engel olmasını ister. Kemal ise kızı Masal’ın velayetini alabilmek için birisi ile evlenmek zorundadır. Sonunda Kemal ve Narin evlenecek ve ikisi içinde güzel bir yola girecektir.  Öfkeli ve güzel bir kız olan Narin Reyhan’a zor günlerinde destek olmak için elinden geleni yapacaktır.

Yagmur Shahbazova Kimdir?

Yagmur Shahbazova 13 Şubat 1987 de Azerbeycan’ın başkenti Bakü’de doğmuştur ve şuanda 32 yaşındadır. Kanal 7’nin Türkiye’ye getirdiği Yagmur Shahbazova Türkiye’yi çok sevmiştir.

Azerbeycan’ın çok sevilen ve tanınan oyuncu ve modellerinden biri olan Yağmur Shahbazova Azerbeycan’da Vicdan Hakkı dizisi ile tanınmış ev üç sezon boyunca Vicdan Hakkı dizisi izleyicinin beğenisi kazanmıştır. Güzelliği ile baş döndüren Yağmur Shahbazova tam bir sosyal medya fenomeni.  Sosyal medyada milyonlarca hayranı olan Yağmur Shahbazova Yemin dizisinden sonra Türkiye’de de sevilen bir isim olacak gibi. Annesi de bir tiyatro oyuncusu olan Yağmur Shahbazov ilk olarak reklamlarda yer alan ünlü tanınmaya başlamıştır.

Yagmur Shahbazova İstanbul’a geldikten sonra Türk insanını çok cana yakın bulmuş ve hiç bir zaman yabancı memlekette gibi kendini kötü hissetmemiş. Yagmur Shahbazova Yemin ekibinin çok sıcak olduğunu düşünüyor ve kendisini el üstünde tutan Karamel Yapıma şükranlarını bildiriyor.

Yagmur Shahbazova Kaç Yaşında?

13 Şubat 1987 de doğan Yagmur Shahbazova  şuanda 32 yaşında

Yemin Narin Kimdir? Yagmur Shahbazova Kimdir? Kaç Yaşında? (7 Yorum)

  1. Severek izliyorum azeri kizi yagmuru cok beyendim guzel oyuncu ve guzel kadin allah sahibine bagislason