Yemin 72. Bölüm 73. Bölüm Özeti 10 Eylül 11 Eylül Fragmanı

Yemin dizisinde 2. sezon başladı. Dopdolu bir bölüm ile 2. sezona girilen Yemin dizisinde Reyhan ile Emir tekrar bir araya gelecek mi soruları ile yeni sezona başladık.

Yemin 72. Bölüm özeti ve Yemin 10 eylül fragmanı kısa süre içinde sayfamızda olacak. Yemin dizisinin 11 eylül özetini ve 73. bölüm fragmanını da yayınlandığında sayfamıza ekleyeceğiz.

Yemin 73. Bölüm Resmi Özeti

Aradan geçen uzun zamandan sonra tekrar bir birlerini gören Emir ve Reyhan bir birlerine ne kadar aşık olduklarını bir kez daha görürler. Yaşanan tüm bu olaylardan sonra Emir ve Reyhan’ın eskisi gibi yeniden bir araya gelmeleri kolay olmayacaktır. Birbirlerine karşı derin bir öfke besleyen Emir ve Reyhan’ı gören Cavidan çok mutlu olur.

Kemal ise yaptığı hatayı düzeltmek için Narin ile alelacele bir evlilik yapmış ancak bu evlilik Kemal’i  büyük bir çıkmazın sokmuştur. Kızı Masal’ı kaybetmek istemeyen Kemal, bu durumu Masal’a ve Şehriye’ye uygun bir dille anlatmanın yollarını arar.Yemin 11 Eylül resimleri

Yemin 11 Eylül Özeti

Uzun bir aradan sonra Reyhan ve Emir hayatlarına oldukları yerden devam eder. Her şey eskisi gibi devam etmeleri zor olur. Birbirine duydukları aşkları mı yoksa nefret ve öfke mi kazanacak. Emir ve Reyhanın davranışları Cavidan’ın hoşuna gider. Narinle yaptığı evlilik Kemali bir çıkmaza sürükler. Bu durumu Masalı ve Şehriyeye nasıl açıklayacağını düşünür. Şehriye ve Masal bu durumu anlayabilecekler midir? Reyhan ve Emir evlilikten sonra birbirimizi çok iyi tanıdık. Kemal ve Narin evlenir Narin eve dönerken evde Emirle karşılaşır ve kavga eder.Cemre ve Cavidan yine iş peşinde. Bakalım yarın ki bölümde bizleri neler bekleyecek: merakla bekleyin

yemin 73. bölüm özeti resimleri

Yemin 73. Bölüm Fragmanı

Yemin 72. Bölüm 10 Eylül Detaylı Özeti

Son bölümde kısaca bahsetmek gerekirse; Cemre Tarhun konağını almış Emir ve Reyhan evi terk etmiş Cavidan ortalıkta yoktur… Emir trafikte kavga eder ve nezarete düşer amcası Kemal onu nezaretten çıkartır. Reyhanla Zeynep gecenin bir vakti ev sahibi onları kapı dışarı eder. Reyhan geçmişi düşünürken o sırada Narin onu görür Reyhan’ı teselli eder. Sabah olur Narin kamyonla birlikte gelir Reyhan Zeynep ev eşyalarını taşırken Narin izinli olmasına rağmen iş yerine gider maaşını almak için o sırada hayatının değişeceği kemale servis yaparken patron gelir Narin patronla kavga eder maaşının tamamını almadığı için parasını alıp kaçar oradan. Kemal Narinin suçlu olduğu düşüncesine kapılır. Restorandan ayrılır kemal yanlışlıkla arabayla Narine çarpar Narin ayağını burkar o sırada polis gelir Kemal ile Narin polislerle karakola gider.

Yemin dizisinde; Reyhanla Emir karakolda tesadüfen birbirlerine çarpar küçük bi bakışmanın ardında Zeynep çıkar Emire seslendiği sırada düşer bayılır Emir Zeynep’i kucağına alır arabası doğru gider ve hastaneye giderler. Kemal karakoldan tam ayrılacağı sırada Narin Kemal’e bağırır çağırır karakoldan ayrılmamasını ister. O sıra bayan polis kemal beyin gitmemesini şikâyet edildiği söylenir narin ve kemal nezarete düşer. Kemal’i narin şikâyet etmiştir  “araba çarpmasından dolayı” şikâyet etmiştir. Kemal nezarette düşünür acaba Narinin teklifine ne diyecek? 

Emir ve Reyhan hastanede Zeynep’in başucunda bekler. O sırada doktor gelir Zeynep’in zaturenin başladığı ve dikkatle ona bakmalarını ister. Kemal’in avukatı gelir ve kameraları baktıklarını Kemal’in suçsuz olduğu ortaya çıkar Kemal serbest bırakılır. Emir Reyhan’ı ve Zeynep’i eve bırakır. Melike Cavidan’ın en sevdiği yemekleri yapar Cavidan’a götürür Melike kapıyı çalar Cavidan açar ve hiçbir şeye ihtiyacı olmadığı getirdiği yemekleri geri götürmesini ister. Meliken ısrarla vermek ister ama kabul etmek istemez Cavidan… Melike’nin kendisiyle dalga geçtiğini dile getirir Cavidan.

Cavidan içeri geçer bir telefon görüşmesi yapar. Cavidan eskisi gibi yine intikam peşinde. Emir tekrar Reyhan’ın evine geri döner Zeynep’in ilaçlarını ve en sevdiği patatesli poğaçayı getirmiştir. Kemal eve gelir Masal’a bir güzel sarılır öper. Reyhan ve Emir Zeynep sayesinde tekrar bir araya gelecek mi? Narin son kez Reyhan’ı arar vedalaşmak için fakat Narin Reyhan’a sınır dışı edeceklerini söylenmez Reyhan olayı anlamaya çalışır bir yandan Reyhan bu duruma çok üzülür.  Emir Reyhan’ın evinde adam kıyafetlerine rastlar bu onu daha çok şüphelendirir. Süheyla Hanım Tarhunların konağına Cemrenin yanına gelir ve Cemre’nin eve dönmesini ister. Kadife kapıyı çalar Reyhan açar Emir Reyhan ve Kadife’nin konuşmalarına kulak misafiri olur ve her şeyi yanlış anlar. Memure hanım Narin’i alır bir yere götürür narin başına geleceklerinden habersiz gider ve karşılaştığı manzaraya şok olur Kemal ve nikâh memurunu görür. Emir Reyhan’a hayatında biri olduğu der Reyhan Emir’e kızar ve evi terk etmesini Zeynep’in iyi olduğunu der.

Yemin 10 Eylül Özeti (Fragman Analizi)

Yemin dizisi Emir ve Reyhan aylar sonra nihayet karşılaşırlar. Çok sevdikleri Zeynep hastalanır acaba Emir ve Reyhanı bir araya getirecek mi? Cavidan konaktan ayrılır küçük bir gecekonduda yaşamını sürdürür tüm ihtişamıyla konağa geri dönecek mi? Narinin yaptığı evlilik teklifiyle şok olan Kemal masalı dedesine vermemek için narin teklifine ne diyecek? Kemal bu durumda ne yapacaktır. Kemal Narin’in teklifini kabul etmezse Narin sınır dışı olacaktır. Kemal ve narin nezarettedir ve narin kendisinden bahsediyor Kemale. Cavidan herkese duyduğu öfkeden dolayı kendisine olan özgüveni artmıştır. Konağa geri dönmek için her şeyi yapacak mı? Reyhanla emir karşılaştı ve Reyhanın bir sevgilisi olduğunu düşünüyor acaba Emir’in duydukları doğru mu?

Yemin 72. Bölüm Resmi Özeti

Emir ve Reyhan sonunda aylar sonra karşı karşıya gelirler. İkside bir birini deliler gibi severken şimdi ayrı kalmak zorundadırlar. Zeynep gece sokakta uyuduğu için hastalanmıştır. Zeynep’in hastalığı Emir ve Reyhan’ı bir arada tutmaya yetecek midir?

Cavidan ise konaktan kovulduktan sonra gücünü tekrardan kavuşmak için her şeyi yapmaya hazırdır. Narin ise kendi maaşı  da olsa patronundan parayı zorla aldığı için  sınır dışı edilmeyi bile göze almıştır. Reyhan ve Zeynep  için hırsız olmayı bile göze alan Narin’in sınır dışı edilmemek için Türkiye’den evlenmek zorundadır.

Ülkesine geri dönmemek içim Kemal’e evlilik teklifinde bulunan Narin Kemal’i şok eder. Kemal ise Masal’ın dedesinin açtığı velayet davası ile  karşı karşıyadır ve evlenmezse Masal’ı kaybetme ihtimali vardır.

Yemin 72. Bölüm Fragmanı 10 Eylül

Yemin 10 eylül resimlerin

Yemin 71 bölüm Detaylı Özeti

Yemin dizisi hepimizin merakla beklediği  yeni sezon başladı hepimize şimdiden iyi seyirler.

Son bölümden kısaca bahsetmek gerekirse ; Yemin’de Emir Reyhan’ı aldatmış suçsuzluğunu ispat edememiş. Hikmet Bey Cavidan Hanım’ın tüm oyunlarını öğrenmiş ve Emir’in yaptığı iffetsizliği öğrenmiş ve Reyhan’ı  yemininden azat etmiştir.Kemal ve Leyla cephesinde ise Leyla Kemal ve Masal’a bir video arkasından bırakmış ve babası Talaz Bey’le soyguna gitmiş ve orada bir kaza geçirdi Kemal’in oraya gelip Leyla’yı yerde bulmasıyla  Kemal Bey adeta yıkıldı.

Yeminde dizisinde her biri bir tarafa dağılmıştır. Cemre Tarhunların evinde her şeyi ele almış durumda Reyhan gitmiş kendine yeni arkadaşı  Narinle yeni bir hayat kurmuştur. Reyhan gittikten sonra Emir evi terk etmiş ve amcasının evine yerleşmiş. Suna’nın ikna edici konuşmasından dolayı Emir evine tekrar döner.Emir Reyhan’sız geçirdiği günlerin acısını kendisinden çıkarır trafikte motosikletle hız yapar  trafikteki  sopalı adamlarla kavga eder karakolluk olur ve amcası onu nezaretten kurtarır.

Amcası ona Reyhan gittikten sonra epey bir değiştiğini ve Reyhanı hala unutamadığını söyler, Reyhanın adresini ona verir ve eğer unuttuysan karşına çıkarsın ve onu affetmeyeceğini söylersin. Reyhanlar  kirayı vermediğinden dolayı ev sahibi onları akşam vakti kapı dışarı atar. Yemin 72. Bölüm özeti resimleri 10 eylül

Reyhan Zeynep ve Narin sabaha kadar dışarıda kalırlar. Sabah olunca ise Zeynep hastalanmıştır. Narin sabaha kadar sıkıntılanır ve uyuyamaz. Sabahın ilk ışıkları ile hem yeni bir kiralık ev bulur hemde evlerini taşıyacak bir kamyon.

Emir ise Kemal’den Reyhan’ın yerini öğrenir. Emir Reyhan’ın kaldığı mahalleye gider ama Reyhan o evden taşınmıştır. Reyhan kamyona binip yeni evine doğru giderken evde Emir’in hatırası, hiç yanından ayırmadığı mendilini unuttuğunu fark eder. Reyhan koşa koşa eve mendilini almaya gider. Bu arada evi bulan Emir’de Reyhan’ın evde bırakıp gittiği mendili görür ve Reyhan’ın her şeyi silerek aşklarını arkasında bıraktığını düşünür.

Yemin 72. Bölüm 73. Bölüm Özeti 10 Eylül 11 Eylül Fragmanı (2 Yorum)

  1. Ya resul bey diyer ozetiler neden yok ikimizin yerine ozeti nezaman eklenir miranla reyhan 20 eylulde basliyor ya her yerde senin reytigi duserse final olacak gibi?????reyhanla miranin dizisin hafta sonu veremezlermi ya bende her yerde seni izleyim ya????? heryerde sen birazci sacmaliyolar ha??????

  2. Ben sandım güzel bir şeyler olacak ama ayni hamam ayni tasmış 2. sezon bu yönetmenin aklı nerede yazarken?