Yemin Neden Yayınlanmıyor? Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak? İşte Resmi Açıklama

Güncelleme 4 nisan 2019 Yemin dizisi yapımcısı Karamel Film’den Yemin dizisinin Star TV’ye transfer olacağı ile ilgili iddialara açıklama geldi. Karamel Film dizilerinin Kanal 7’de devam edeceğini aksi iddiaların gerçeği yansıtmadığını duyurdu.Yemin kanal mı değiştirecel

Yemin dizisi aldığı yüksek reytingler ile bir çok kanalı da kendine hayran bırakmayı başardı. Karamel Yapım’ın sevilen dizisi Yemin ve yine Green Yapım’ın sevilen günlük dizisi Elif 1 Nisan 5 Nisan haftasında yayında olamayacak.

Yemin Neden Yayınlanmıyor?

Bilindiği üzere Türkiye’de 31 mart pazar akşamı yerel yöneticileri belirlemek için seçim yapılmış ve özellikle seçimlere hile karıştığı gerekçesi ile İstanbul ve Ankara’da bir çok sandıktan çıkan sonuçlara itirazlar edilmişti. Seçimin çekişmeli geçmesi haber kanalları açısından da bir çok dikkat çekici haberi beraberinde getirmişti. Bu nedenle Kanal 7 yerli günlük dizileri Elif ve Yemin’e bir hafta ara vermek zorunda kaldı.Yemin Neden Yayınlanmıyor resimleri

Yemin Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Yemin dizisi ve Elif dizisi 8 nisan 2019 pazartesi gününden itibaren yeni bölümleri ile Kanal 7 ekranlarında olmaya devam edecek. Bilindiği üzere günlük dizilerin en kötü tarafı her gün 60 dakika bölüm yetiştirmek zorunda olunmasıdır. Bu nedenle de oyuncular çoğu gün 10 12 saat sette kalmak ve çekimleri yetiştirmek için çoğu gece de mesai yapmak zorunda kalıyor. Bu tür ara verilebilecek haftalar günlük dizilerde çekimlerin rahatlaması ve stok bölümler çekilmesi için oldukça iyi oluyor.

Yemin Yeni Bölüm Neden Yok?

Diğer taraftan bir çok insan seçime ve seçim sonuçlarına kilitlenmişken dizi izleyen izleyici de bulmak zorlaşıyor. Kanal 7 ise milyonluk dizilerini düşük reytingler ile heba etmek istemiyor bu nedenle seçim ortamının tamamen değiştiği 8 Nisan 12 Nisan haftasında dizilerini yayınlama kararı aldı.

Yemin dizisinin 1 nisan 5 nisan haftasında ise sadece tekrar bölümleri olacak. Kanal 7 tekrar bölümleri ile de yeni izleyici çekmek istiyor. Özellikle yeni başlayacak izleyici için de tekrar bölümleri bulunmaz fırsat oluyor.

Yemin Kanal mı değiştirecek? Yemin Star TV’ye Transfer mi olacak?

Bir çok sosyal medya paylaşımlarında Yemin dizisinin dönem ortasında Star TV’ye transfer olacağı haberleri var ancak kesinlikle böyle bir durum söz konusu değildir. Yemin dizisinin 2019 haziran ayına kadar Kanal 7 ile yaptığı bir yayın hakları sözleşmesi vardır; ancak haziran ayında sözleşme bittiğinde Karamel Yapım dizisini istediği kanala satma hakkına sahip olacaktır 2019 2020 yeni sezonu için.

Yemin Dizisinin Neden Tekrar Bölümlerinin Yayınlandığı İle İlgili Resmi Açıklama Geldi

Kanal 7 yaptığı resmi açıklamada ise Yemin ve Elif dizilerinin gündem yorgunluğundan dolayı 8 nisanda yayınlanmaya başlayacağını açıkladı

Yemin Neden Yayınlanmıyor? Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak? İşte Resmi Açıklama (8 Yorum)

  1. Cok özledik ailecek.çAbuk dönün sahneye.lütfen.ben televiziyon hic izlemiyodum annem israrla gel bu dizi cok güzel diyince yeminin 4 cu bölümünden iclemeye başladım.o gün bu gün bakmadan gecemiyorum.tatli bela dizisinide böyle sevmiştim.

  2. Cok özledik ailecek.çAbuk dönün sahneye.lütfen.ben televiziyon hic izlemiyodum annem israrla gel bu dizi cok güzel diyince yeminin 4 cu bölümünden iclemeye başladım.o gün bu gün bakmadan gecemiyorum.tatli bela dizisinide böyle sevmiştim.

  3. Yemin dizisi ara vererek beni çok hayal kirikliğina uğratti çok üzdü yeni bölümlerini 4 gözle bekliyorum yani gözlukle