Yemin Reyhan Öldü mü? Özge Yağız Diziden Ayrıldı mı?

Güncelleme 12 Temmuz 2020 Yemin dizisinde yeni sezon senaryosu basına sızdı; ne yazık ki Reyhan öldü ve Emir büyük bir travma geçirdi; ilk bölümde ise dizimize yeni bir karakter dahil olacak bu yeni kadın baş role Elif Özkul hayat verecek. Elif Özkul ile Gökberk Demirci Yemin’in 3. sezonunda partner olacaklar.

Yemin dizisine yeni dahil olan kadın başrol oyuncusu Elif Özkul Kimdir? Yaşı Kilosu Boyu Sevgilisi Detaylar için tıklayınız Elif Özkul kimdir?

yemin dizisi elif özkul fotoğrafları

Yemin dizisinin 8 mayıs cuma akşamı yayınlanan sezon finali bölümünde Ahmet’i kurtarmak isterken Reyhan silah ile vuruldu ve bizce öldü. Özge Yağız’ın kesin olarak Yemin dizisinden ayrıldığını söyleyebiliriz ancak Reyhan karakteri için şimdilik bir şey söylemek zor. Reyhan’ın ölüp ölmeyeceğini bilen tek kişi Yemin dizisinin senaristi.

Reyhan öyle bir durumdayken sezon finali geldi ki ölse de yaşasa da sorun olmaz senaryo anlamında. Yemin dizisi senaristi Nazmiye Yılmaz hem Reyhan karakteri ile hemde başka bir karakter Yemin dizisinin senaryosunu yazmaya devam edecektir. Eğer Reyhan karakteri ile dizi 3. sezon senaryosu daha güzel olursa Reyhan karakterini yeni bir oyuncu canlandırır. Yok senarist Nazmiye Yılmaz yeni bir kadın başrol ile 3. sezon senaryosunu daha rahat yazar ve izleyiciye de sevdireceğine inanırsa bu durumda Reyhan ölür.

Reyhan’ın yaşadığı durumda hemen hastaneye kaldırılır ve kurtarılır; hatta belki hamileliği de devam eder ve imkansız da olsan Narin’in de buluşu ile anne olabilir.

Reyhan ölürse bu durumda da dizi de zaman atlaması olur ve 3 aylık zaman atlamasından sonra Emir’in sefil halinden anlarız ki Reyhan ve bebek ölmüştür. yemin reyhan vuruldu yeni sezon

Özge Yağız Yemin Dizisinden Neden Ayrıldı?

Özge Yağız sosyal medyadan yaptığı ayrılık açıklamasında neden Yemin dizisinden ayrıldığını açıkladı. Yağız açıklamasında sözleşmem bittiği için ayrılıyorum mesajı verdi. Özge Yağız Yemin neden ayrıldığına sözleşmem bitti diyerek cevap verdi

Özge Yağız’ın menajeri ile Karamel Film yönetimi son kez masaya oturdu ve Özge Yağız 2020 2021 yeni sezonunda yani Yemin’in 3. sezonda yer alması için ikna edilemedi. Bir çok projede önemli rollerde teklifler alan Özge Yağız Yemin ile devam etmek yerine yeni dizilerde yer almayı tercih etti.  Günlük dizilerin yerine haftalık ve çok büyük bütçeli dizilerde yer alacak olan Özge Yağız’ın kazanacağı ücret 5 kat artarken çalışma saatleri de 5 kat azalacak. yemin Reyhan ölüyor

Özge Yağız Yemin Dizisinden Dizisinden Ayrılacak mı?

Özge Yağız’ın 2019 2020 sezon sonunda yani Yemin dizisinin 2. sezon sonunda Yemin dizisinden ayrılacağını sizlere belirtmiştir. Resmi olarak Özge Yağız’ın Yemin dizisinden ayrılığı açıklanmasa da piyasa da Özge Yağız’a adeta teklif yağıyor. Özellikle gündüz kuşağını izleyen bayanlar Özge Yağız’ı ve Yemin dizisinde hayat verdiği Reyhan karakterini çok seviyor bu nedenle de bir çok dizi yapımcısı Özge Yağız ile çalışmak istiyor. Özge Yağız’da çok önemli bir dizide yardımcı başrol teklifi için şimdiden sıcak bakıyor.

Kanal 7 ve Yemin dizisi yapımcısı Karamel Filmde Özge Yağız’a yeni haftalık dizileri Emanet’de başrol teklifi götürdü; ancak Özge Yağız 2020 2021 yeni sezonunda Emanet isimli yeni Kanal 7 dizisinde kadın başrol oyuncusu olarak yer alamayacağını ve günlük dizi yerine çok daha büyük bütçeli dizilerde yer almak istediğini belirtti.

Özge Yağız’ın yer alacağı yeni proje muhtemelen Kanal D ekranlarında 2020 2021 yeni sezonunda yayında olacak. Özge Yağız 2020 yaz sezonunu ise dinlenerek geçirecek.

Özge Yağız Emanet dizisinde Oynayacak mı?

Özge Yağız aslında günlük diziye daha ilk sezonda fazla gelmişti; ancak kendisine çok iyi bir prime time dizisinde başrol teklifi gelmeyince Özge Yağız bir sezon daha dişini sıkıp Yemin dizisinde devam etme kararı almıştı. Bir sezon daha oyunculuk deneyimi kazanan ve milyonlarca hayran toplayan Özge Yağız artık haftalık dizi de oynayabilecek kadar basit bir oyuncu değil. Özge Yağız artık bir Star ve büyük projelerde yer alacak bir isim; artık kimse bu popülerliği ile kimse Özge Yağız’ı bir günlük dizi de tutamaz.

Şöyle de bir gerçek var nasıl Emanet dizisi Özge Yağız’a bir beden küçük geliyorsa Atv ve Star TV gibi kanalların kesin tutacak dizilerinde kadın başrol olmak da Özge Yağız’a bir beden büyük gelecektir. Bence Özge Yağız haftalık dizilerde başrol olmak yerine yardımcı roller işe başlamalı ve sadece günlük dizi severlerin değil tüm izleyicinin gönlünde taht kurmalı

zge yağız yeminden neden ayrılıyor

Yemin Reyhan Öldü mü?

Yemin dizisinde Reyhan ölecek evet. Bilindiği üzere Reyhan hamileydi ve bebeğini dünyaya getirirse kendi canı tehlikeye girecekti. Tahminlerimize göre Yemin dizisinde Reyhan bebeğini dünyaya getirecek ancak onu sevemeden ölecek.

Yemin 1. Sezon Finalinde Neler Olacak?

Yemin Cemre İle Reyhan Kaza Yapar Sezon Finali

Yemin dizisi 12. haftanın son bölümünde büyük bir şok ile izleyicisi karşısına çıktı. Türkiye’nin açık ara en çok izlenen günlük dizisi Yemin’de kaza yapan Cemre ve Reyhan’dan Cemre’nin yaralı olarak kurtarıldığı Reyhan’n ise öldüğü haberi yayılacak; ancak korkmayın gerçekler bu kadar acı olmayacak.

Yemin dizisi Reyhan öldü mü?

Yemin dizisinin 60 bölüm fragmanında Tarhun ailesi Reyhan’ın ölüm haberini aldı ve tüm aile perişan oldu. Özellikle Emir çok kötü durumdadır. Cemrenin yaralı olduğu duyulacaktır. Arkadaşlar şunu söyleyelim ki dizide Reyhan karakteri kesinlikle ölmeyecek. Çünkü seyirciler diziyi en çok Emir ve Reyhan aşkı için izliyor. Eğer Reyhan karakteri ölür ve ya diziden ayrılırsa bu olay dizinin reytinglerini oldukça etkiler. Ayrıca yönetmen seyircilerin tepkisine maruz kalır. Kesinlikle ne Reyhan ne de Cemre ölmeyecek.0800158B D925 456A 90C3 1F77317F562B

Reyhan son anda arabadan atlayarak kurtulmuş olabilir. Cemre ise arabada kalmış ve çok ağır yaralanmıştır. Tarhun ailesine Reyhan’ın öldü haberi gelse de bu bir yanlış anlaşılmadır.

Ölen kişi zincirleme kazada ölen başka biridir. Sözde Reyhan yatan sedye Emir‘in önünden geçerken Emir kahrolacak. Emir cesaret edip örtüyü kaldıramayacak. Ayrıca Reyhan‘a yaptıkları için de pişman olacaktır. Emir Reyhan’ı cüzdanında kendi resmini bulacak. Zaten yanlış anlama buradan ortaya çıkmıştır. Zincirleme kazadan sonra Reyhan‘ın cüzdanı başka birinin üzerinde bulunmuştur. Bu yüzden de ölen kişinin Reyhan olduğu söylenmiştir. Ancak kısa sürede Reyhanın yaşadığı ortaya çıkacak.yemin reyhan kurtulacak mı

Özge Yağız Yemin Dizisinden Ayrıldı mı?

Yemin dizisinde Reyhan Ölmediği içim Özge Yağız da diziden kesin olarak ayrılmadı; ancak Özge Yağız Yemin dizisi ile ismini gerçekten çok duyurdu ve sosyal medyada büyük bir hayran kitlesine sahip olmayı başardı. Özge Yağız artık Yemin dizisinde üç kuruşa her gün 60 dakika dizi çekmez; muhtemelen 2019 2020 yeni sezonunda Özge Yağız’a gelen başrol teklifleri sonrası Özge Yağız’ı bir prime time dizisinde görebiliriz. zge yağız Yeminden ayrılacak mı

Kanal 7 Özge Yağız’ı Elinde Tutabilecek mi?

Şuanda sezon sonuna kadar Özge Yağız ile Yemin dizisi yapımcısı Karamel filmin sözleşmesi var bu nedenle Özge Yağız için yeni sezon hakkında konuşmak için çok erken; eğer Özge Yağız akıllılık edip bir sezon daha oyunculuk deneyimi kazanmak daha çok tanınmak ve sevilmek isterse bir sezon daha Yemin dizisinde devam edebilir ancak sonunda Özge Yağız Yemin dizisinden bir gün ayrılacaktır; çünkü çok daha büyük dizilerde başrol oynama kapasitesi ve güzelliği olan bir oyuncu.

Yemin Reyhan Öldü Fragmanı

Özge Yağız’ın Yemin dizisinde devam etmemesine kesin gözle bakılırken Özge Yağız’a daha iyi bir telif gelmezse Özge Yağız Karamel Filmde gelen başrol teklifini kabul ederek Emanet dizisinde oynayacak.

Etiketler

Yemin Reyhan Öldü mü? Özge Yağız Diziden Ayrıldı mı? (7 Yorum)

  1. Özge yağız diziden ayrılmasın ayrılırsa benim için dizinin sonu olur. Ben reyhan ve emir aşkı için deyrediyorum