Yemin Reyhan Öldü mü? Özge Yağız Diziden Ayrıldı mı?

Yemin dizisi 12. haftanın son bölümünde büyük bir şok ile izleyicisi karşısına çıktı. Türkiye’nin açık ara en çok izlenen günlük dizisi Yemin’de kaza yapan Cemre ve Reyhan’dan Cemre’nin yaralı olarak kurtarıldığı Reyhan’n ise öldüğü haberi yayılacak; ancak korkmayın gerçekler bu kadar acı olmayacak.

Yemin dizisi Reyhan öldü mü?

Yemin dizisinin 60 bölüm fragmanında Tarhun ailesi Reyhan’ın ölüm haberini aldı ve tüm aile perişan oldu. Özellikle Emir çok kötü durumdadır. Cemrenin yaralı olduğu duyulacaktır. Arkadaşlar şunu söyleyelim ki dizide Reyhan karakteri kesinlikle ölmeyecek. Çünkü seyirciler diziyi en çok Emir ve Reyhan aşkı için izliyor. Eğer Reyhan karakteri ölür ve ya diziden ayrılırsa bu olay dizinin reytinglerini oldukça etkiler. Ayrıca yönetmen seyircilerin tepkisine maruz kalır. Kesinlikle ne Reyhan ne de Cemre ölmeyecek.

Reyhan son anda arabadan atlayarak kurtulmuş olabilir. Cemre ise arabada kalmış ve çok ağır yaralanmıştır. Tarhun ailesine Reyhan’ın öldü haberi gelse de bu bir yanlış anlaşılmadır.

Ölen kişi zincirleme kazada ölen başka biridir. Sözde Reyhan yatan sedye Emir‘in önünden geçerken Emir kahrolacak. Emir cesaret edip örtüyü kaldıramayacak. Ayrıca Reyhan‘a yaptıkları için de pişman olacaktır. Emir Reyhan’ı cüzdanında kendi resmini bulacak. Zaten yanlış anlama buradan ortaya çıkmıştır. Zincirleme kazadan sonra Reyhan‘ın cüzdanı başka birinin üzerinde bulunmuştur. Bu yüzden de ölen kişinin Reyhan olduğu söylenmiştir. Ancak kısa sürede Reyhanın yaşadığı ortaya çıkacak.

Özge Yağız Yemin Dizisinden Ayrıldı mı?

Yemin dizisinde Reyhan Ölmediği içim Özge Yağız da diziden kesin olarak ayrılmadı; ancak Özge Yağız Yemin dizisi ile ismini gerçekten çok duyurdu ve sosyal medyada büyük bir hayran kitlesine sahip olmayı başardı. Özge Yağız artık Yemin dizisinde üç kuruşa her gün 60 dakika dizi çekmez; muhtemelen 2019 2020 yeni sezonunda Özge Yağız’a gelen başrol teklifleri sonrası Özge Yağız’ı bir prime time dizisinde görebiliriz.

Kanal 7 Özge Yağız’ı Elinde Tutabilecek mi?

Şuanda sezon sonuna kadar Özge Yağız ile Yemin dizisi yapımcısı Karamel filmin sözleşmesi var bu nedenle Özge Yağız için yeni sezon hakkında konuşmak için çok erken; eğer Özge Yağız akıllılık edip bir sezon daha oyunculuk deneyimi kazanmak daha çok tanınmak ve sevilmek isterse bir sezon daha Yemin dizisinde devam edebilir ancak sonunda Özge Yağız Yemin dizisinden bir gün ayrılacaktır; çünkü çok daha büyük dizilerde başrol oynama kapasitesi ve güzelliği olan bir oyuncu.

Yemin Reyhan Öldü Fragmanı

Etiketler

Yemin Reyhan Öldü mü? Özge Yağız Diziden Ayrıldı mı? (2 Yorum)