Yemin’de Reyhan ve Emir Yeniden Evleniyor. İşte Set Fotoğrafları

Bir çok izleyici setten fotoğraf paylaşmamızı istiyordu; ancak Yemin dizisi setinden fotoğraf paylaşmak demek bir daha sete girememek demekti; ancak sizler için bu özel fotoğrafı paylaşmak istiyorum. Yemin dizisinde senarist Nazmiye Yılmaz’ın sizi ne kadar üzdüğünü biliyorum ve artık mutlu olun istiyorum. Yemin dizisinde aralık ayı başında sizleri yeni bir düğün bekliyor. Daha önce de sizlere söylediğimi gibi artık hem Cemre hemde Cavidan’ın işi bitti.

Gerçeklerin ortaya çıkması Reyhan’ın suskunluğunu bozması ile ortaya çıktı ve Emir sonunda bir kez daha Reyhan’a evlenme teklif etti ve çok sevdiğimiz Emir ile Reyhan çifti yaklaşık 2 aylık bir ayrılık sürecinin sonunda yeniden evlendi. İşte Yemin dizisi setinden yeni görüntüler. Yeminde Reyhan ve Emir Evleniyor

Kanal 7 ekranlarının izlenme rekorları kıran dizisi Yemin’in setinden sizlere ulaştırdığımız bu görüntü de Emir ve Reyhan’ın tekrar damatlık ve gelinlik giydiği sanki ilk kez evleniyorlarmış gibi baştan düğün yaptıklaırnı izleyeceğiz. Bilindiği üzere ilk evlilikleri biraz karambole gelen Emir ve Reyhan bu sefer düğünlerinin tadına varacaklar ve düğünden sonra izleyici çok özel Emir ve Reyhan gerdek gecesi sahneleri bekliyor.

Yemin dizisinde bir dönem bitti dedik; ancak biten bir dönem başlayan yeni bir dönemin de habercisi. Artık dizimizde kötülerde değişiyor. Yemin dizisi oyuncu kadrosuna yeni bir erkek başrol oyuncusu geliyor bu oyuncu Reyhan’a aşık olacak ve Emir’e rakip olacak.

Dillere destan bir düğün ile yeniden evlenen Emir ve Reyhan’ın mutluluğu yine pamuk ipliğine bağlı sizin anlayacağınız. Tüm bunlar bir tarafa Yemin dizisinde en çok sevindiren gelişmelerden biri de Hikmet Tarhun’un yavaş yavaş ilerleme kaydetmesi olacak.

Yemin’de Reyhan ve Emir Yeniden Evleniyor. İşte Set Fotoğrafları (7 Yorum)

  1. Gerçekten helen bu bölümlerle nasıl rekor kırdı neyse bir an önce yeniden eğlensin emir ve reyhan