Avlu Tüm Oyuncu Kadrosu (Yeni Gelenler DAhil)

Star Tv’nin yeni sezon onayı alan ve 2. sezonu ile Star Tv ekranlarında yer alacak Avlu dizisinin tüm oyuncu kadrosunu sizlere ulaştıracağız. Limon Film Avlu dizisi 2. sezonunda kadrosuna bir çok yeni oyuncu dahil edecek. İşte Avustralya dizisi Wentworth’un yasal uyarlaması olan Avlu dizisi tam liste oyuncu kadrosu.

Avlu Yeni Gelen Oyuncular

Ertan Saban(Oğuz Okan)

4 Aralık 1977 de Yugoslavya’nın Üsküp kentinde doğmuştur. Sonradan Kars’a göç eden Üsküplü ailenin çocuğu olan Ertan Saban akedonya Devlet Konservatuarı, Tiyatro bölümü mezunudur. Fransa‘da tiyatro yapan Ertan Saban Türk yönetmen Mehmet Ulusoy ile tanışınca Türkiye’ye geldi ve dizilerde rol almaya başladı. 2012 de Sakarya Fırat dizisi ile tanınmaya başlayan Ertan Saban daha sonra Hatasız Kul Olmaz ve Mutlu Ol Yeter gibi dizilerde rol aldı.

Oğuz Okan Deniz’in gençlik aşkıdır. Şimdi ise yıllar sonra Deniz’in karşısına çıkacaktır.

Ushan Çakır(Tolga komiser)

Mayıs 1984’de dünyaya gelen Ushan Çakır 35 yaşının içindedir. Aslen İzmir’ Karşıyaka’lı olan yakışıklı oyuncu İlk olarak dönemin ünlü dizisi Bir İstanbul Masalı’nda küçük bir rolde başlayan Ushan Çakır’ın yükselişi ise 2014 de yayınlanan Leyla İle Mecnun dizisi olmuş ve dizisi olmuştur. Sonrasında Ushan Çakır Kara Ekmek dizisinde işl başrol deneyimi yaşamış ve başrolün de altından başarı ile kalkabilceğini ispat etmiştir. Ushan Çakır son olarak Ufak Tefek Cinayetler, Kara Yazı ve Masum Değiliz dizilerinde rol almıştır.

Tolga Komiser emniyetin sevilen amirlerinden biridir. Oldukça başına buyruk bir polis amiri olan Tolga komiser Arzu’nun üzerine yıkılacak olan cinayetin davalarına bakacak. Tolga Komiser müdür Zerrin’in anasında emdiği sütü burnundan getirecek. 

Ayten Uncuoğlu (Safiye Özdemir)

Türkiye’nin en değerli ssinema ve dizi oyuncuları arasında yer alan Ayten Uncuoğlu 73 yaşındadır. Eskişehir doğumlu olan dneeyimli oyuncu Kavak Yelleri ve Aliye dizileri ile dizi sektörüne girmiştir. Yıllardır tiyatronun en deneyimli usta oyuncuları arasında yer alan Ayten Uncuoğlu Hanım Köylü Hangimiz Sevmedik dizilerinde yer almıştır.

Safiye yılların hırsızıdır; görme engellidir. Hapishaneye yeni gelecek ve ortalığı bol bol kızıştıracaktır. Safiye aslında Pelin’i delirtmek ve konuşmasını engellemek için Avukat Yıldırım tarafından içeriye alınmış bir profesyoneldir. 

Sema Şimşek

Sema Şimşek denilince akla eskilerin efsane dizisi Kurtlar Vadisi Pusu’da hayat verdiği İnci karakteri gelmektedir. 1976 da Almanya’da doğan Sema Şimşek 43 yaşındadır ancak 30’lu yaşların başında gibi görünmektedir. Son olarak Dabbe 6 isimli filmde rol alan Sema Şimşek oyunculuğa ise 2002 yapımı Azad dizisi ile başlamıştır. Aslında mankendir ve Türkiye güzelidir. 

Nergis Öztürk  (Avlu Hapishane Müdürü Zerrin)

Zerrin sert bir hapishane müdürüdür. Hapishanenin düzenini tamamen değiştirecektir.

Tuğrul Tülek(Sinan)

1976 yılında dünyaya gelen Tuğrul Tülek 42 yaşındadır. Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları Bölümü mezunu olan Tuğrul Tülek Son olarak Muhteşem Yüzyıl dizisinde yer almıştır. Asıl ün kazandığı dizi ise 2012 yılında yayınlanan Keşanlı Ali Destanı dizisidir. Uludağ Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü mezunudur.

Sinan Azra’ya deliler gibi aşık bir Hukuk Fakültesi öğretim üyesidir. Azra’ya olan aşkı yüzünden hapishaneden çıkmaz olmuştur. Azra’yı hep destekler korur. Sinan Azra’nın hocası aynı zamanda da aşık olduğu adamdır. 

Avlu dizisine yeni gelen diğer oyuncular için tıklayınız Yeni Gelen Oyuncular

Avlu Oyuncu Kadrosu

Demet Evgar(Deniz Demir)

Deniz kızı yerine hapse girmiş güzel bir anne. Kocası Hakan’la severek evlenmiş ama Hakan ona hep şiddet göstermiş; kızı Ecem’i kucağına aldığında bile mutlu olamamış. Şimdi Ecem’i de kaybeden Deniz’i artık kimse tutamayacak. 

Ceren Moray (Azra Kaya)

Azra tam bir psikopat ama zeki de bir kız. Ünlü olmak için katıldığı bir yarışma programında sinir krizi geçirmiş ve yayında yarışmacılardan birini yaramış. Sonunda da hapse düşmüş. Cezaevinde sözü geçen iki ağadan biri. Annesi alkolik olan Azra’nın babası annesini alkol meselesi yüzünden terk ediyor. Annesi yalnız kalmasının tek sebebini Azra olarak görüyor. Azra şimdi hapishanede Hukuk okumaya çalışıyor. Deniz’in en büyük destekçisi ve Kudret’in en büyük düşmanı

Nursel Köse (Kudret Öztürk)

Cezaevinin korkulan kadını. Azra’dan sonra cezaevinin ikinci ağası. Azra’nın başının belası. Kocasını ortağını öldürmüş müebbet yemiş .Cezaevinde her türlü pislik ondan sorulur. Zaten müebbet yedim daha ne olabilir ki mantığında. Oğlu dışarıda o içeride uyuşturucu satar. Dışarıda zengin bir hayatı var.

Kenan Ece (Murat Ünal) Ayrıldı

Murat aslında gurbetçi bir ailenin çocuğu ama Murat’ı Almanya’ya götürememiş ailesi; durum böyle olunca Murat hep hasret çekmiş ve alkole buaşmış. Murat’ı bu pis hayattan çekip çıkaran ise Nihal olmuş. 

Teoman Kumbaracıbaşı (Hakan Demir)

Hakan Deniz’in eşi Ecem’in babası. Hakan karizmatik bir adam ama alkol problemi var. Alkolü bir bıraksa harika bir eş harika bir baba ama ne yazık ki alkol onu bırakmıyor.

Rüçhan Çalışkur (Nilgün Demir)

Hakan’ın ablası. Korkunç bir kadın. Hakan Hariç kerkese zarar verebilecek bir sapık. Hakan’ı kendisi yetiştirmiş. Anne ve babası ölünce Hakan’a sarılmış. Başlarına geen her şeyden gelinleri Deniz’i sorumlu tutuyor. 

Çağdaş Onur Öztürk (Oktay Boran)

Murat’ın çocukluk arkadaşı. Eski bir polis. Hatta özel harekat polisi. Murat’ın desteği ile psikolojik sıkıtılarını aşmış ve infaz koruma memuru olmuş. Polisken çatışmalar psikolojisini bozmuş tüm arkadaşlarını şehit vermiş. Oktay Özlem’e deliler gibi aşık. 

Onuryay Evrentan (Özlem Balaban) 40 Bölümü ile Avlu dizisinden ayrılacak

Özlem annesi ile yaşadığı için bir türlü öz güven sahibi olamamış. Annesi çok baskın bir türlü bu yüzden evlenememiş; çünkü annesi yüzünden sosyal hayatı bile olamamış. Hapishane müdür yardımcısı. Oktay’a aşık ama çekingen.

Selen Seyven (Avlu Dizisi Heves)

Ayfer’in ağzından laf almak için Azra’nın ayarladığı bir mahkumdur Heves. Heves’in tek amacı Azra’nın çetesine girmektir. Selen seyven son olarak Klavye Delikanlıları dizisinde yer almıştır. Aslında Selen Seyven’in en çok tanındığı dizi Kocamın Ailesi dizisinde hayat verdiği Yonca karakteri olmuştur. Selen Seyven 1986 yılında Ankara’da doğmuştur ve 32 yaşındadır. Selen Seyven Leyla ile Mecnun dizisinde hayat verdiği Aysel karakteri ile büyük deneyim yaşamıştır.

Heves tecavüzcüsünü öldüren gururlu bir kadındır. Kötü zamanlar geçirmiştir; ancak uyuşturucu bağımlısıdır.  

Ayşe Melike Çerçi (Doktor Ayşegül)

1983 doğumlu olan Ayşe Melike Çerçi şuanda 35 yaşındadır. Mimar Sinan Üniversitesi mezunudur ve 2006 yılında yayınlanan yılında Sis ve Gece filmi ile tanınmıştır. Son olarak Masum Değiliz isimli Atv dizisinde yer alsa da dizi tutmamıştır.

Ayşegül evrakta sahtecilik suçu nedeniyle hüküm giyen bir mahkumdur. 

Deniz Barut (Melis Ersoy)

Melis devlet insanları ceza vermeye değil doğru davranışları öğretmeye ceza evine getirmeli düşüncesinde. İyi bir psikolog ama arkasında dağ gibi otoriter bir annesi var. Melis cezaevi müdürü. Melis müdür 29 kasım perşembe akşamı yeniden Avlu’ya dönecek

Deniz Can Aktaş( Alp Öztürk)

Kudret’in göz bebeği oğlu ama Kudret’e ihanet edecek söz dinlemeyecek asi bir tip. Gözünü kırpmadan Deniz’in kızı Ecem’i öldürdü. Ecem’e aşıktı karşılık bulamayınca öldürdü. Madde satıcısı ve bağımlısı.

Şeyla Halis (Jale Şahin) (Avlu dizisinden 25 ekimde 17. bölüm ile ayrılacak. Jale Silah ile vurulacak)

Jale Ceza evinde tutuklu ve hükümlülerin temsilcisi. Başarılı bir banka müdürü iken dayanamamış hesabına para aktarmış. Madde ve alkol bağımlılığı nedeniyle hayatı kaymış. Azra’nın çetesinde şimdi. Alkol de madde de ondan uzak

Ayça Damgacı(Hasret Şengül)

Azra’nın çetesinde Azra’nın zekasına hayran bir kadın. Platonik aşkı ile evlenen arkadaşını öldüresiye dövmüş. Cezası azmış ama çıkmayı istemediği için içeride bir çok suç işlemiş ve ceza almış

Hülya Şen (Naciye)

Kudret’in tarafında bir kadın

Ümmü Putgül (Dudu Aktaş)

Azra’nın ekibinde bir hükümlü, Yonca’nın kızına kendi kızı gibi bakmıştır. Öykü’yü çok sever

Çiğdem Benli (Meltem)

Güzel ve sert bir gardiyan

Billur Pınar Yılmaz (Filiz)

Berna Eker

Hüseyin Turunç (Hüseyin Aytekin)

Gardiyan’dır Hüseyin. , Kudret’in tarafındadır ve Kudret’in işlerini görür. Hasret’ten hoşlanır

Efsane Odağ (Yonca)

Yonca Öykü’nün öz annesidir. Yonca tam bir madde bağımlısıdır.  Dudu Yonca’nın öleceğini düşündüğü için Öykü’ye öz annesi gibi davranmıştır. 

Ilgaz Küren (Gülcan)

Kudret’in tarafında yer alan kader mahkumlarından biri.

Merve Atılmış (Hatice)

Avlu dizisinde Hatice karakterini canlandıran Merv Atılmış Kudret’in koğuşunda ve onun sözün dinleyen bir mahkumdur.

Ece Aksel (Rüzgar)

Saniye Samra(Hacer)

Melis Cingöz (Sibel)

Didem Hayta(Meliha)

Kudretin ekibinde bir mahkum

Mihrimah Cankur (Öykü)

Yonca’nın kızı

Görkem Mertsöz (Erhan Duman)

Deniz’in avukatı

Avlu Dizisi Nergis Öztürk

1980 de İzmit’te dünyaya gelen Kandıralı Nergis Öztürk 38 yaşındadır. Aslen Ordulu olan başarılı oyuncu üniversite eğitimini Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Son olarak Hatırla Sevgili”, “Doktorlar” ve “Böyle Bitmesin” gibi dizilerde rol almıştır.  Oyuncu Cemal Toktaş ile evlidir.

Yağmur Çağlan (Avlu Tülay) 

Yağmur Çağlan başarılı bir tiyatro oyuncusudur. Son olarak Biz Bizi Benzeriz isimli tiyatro oyununda yer almıştır. Daha önce de Artiz Mektebi programında yer almıştır. Kırıkkale Üniversitesi Yerel Yönetimler Bölümü mezunudur. 

Sevda DALGIÇ (Avlu Bade)

Arka Sıradakiler dizisinde hayat verdiği Özge karakteri ile akıllara kazınan bir isimdir.

Bade aldığı dopingler ile şampiyon olan sonrada bu hilelerin ortaya çıkması ile de hapse düşen ünlü ama hileci bir sporcudur. 

Simel Keçici (Avlu Derya)

Simel Keçici 01 Ocak 1987 de İstanbul’da dünyaya gelmiştir ve 31 yaşındadır. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro eğitimi alan daha önce Alev Alev ce Türkan gibi dizilerde yer almıştır.

Derya hırsızlık suçu ile suçlanan bir hükümlüdür. Derya babasız büyümüş bir kızdır. Annesi de babasından sonra evlenmemiş ama mahallede dul olduğu için adı çıkmıştır. Babasız büyüyen Derya hem annesini hemde kendisini korumak için erkek gibi yetişmiş. Kaslı bir vücut yapısına sahip. Derya yan koğuştan geldi ve Deniz ile samimiyet kurdu. Derya uzun zamandır annesini görememiş

Ersin Arıcı (Avlu Kadir)

Hasret’in aşık olduğu adamdır ama  O Hasret’e değil Hasret’in kardeşine aşıktır. Güvenilmez bir adamdır Hasret onu yakmamak için kendi hapse girmiştir. 

Melis Gürhan (Avlu Özge)

1994 yılında Adana doğmuştur. Akdeniz Üniversitesi Tiyatro mezunu olan Melis Gürhan 24 yaşındadır. Dila Hanım dizisi Melis Gürhan’ın ilk dizisidir.

Alp’in sevgilisidir. Aslında Özge Naciye’nin kızıdır. Naciye’nin kocası Alp’in pis bir oğlan olduğunu bile bile Kudret’in malı bize kalır diye bu ilişkiye karşı çıkmaz; ama Naciye kızının öldürülmesinden korkar ve bu ilişkiye karşı çıkar. 

Zeynep Kumral(Canan)

Zeynep Kumral 1975 doğumludur ve 44 yaşındadır. Çukur dizisinden Avlu’ya transfer olan Zeynep Kumral Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunudur. 1,64 boyunda ve 51 kilo olan Zeynep Kumral hala çok güzel bir kadındır. Ayrılsak da Beraberiz dizisi ile ünlenen Zeynep Kumral deneyimli de bir tiyatrocudur.

Pelin’in annesidir. Belki de para için kocasını kendi öz kızına bıçaklatmış bir katildir. 

Şevket Çapkınoğlu(Avukat Yıldırım)

Şevket Çapkınoğlu 1974 yılında dünyaya gelmiştir ve Yerden Yükek isimli dizide hayat verdiği Mori Kante karakteri ile tanınmıştır. Son oalrak Sevda Kuşun Kanadında dizisinde yer almıştır.

Yıldırım Pelin’in avukatıdır ve karanlık bir adamdır. 

İdil Sivritepe (Pelin)

İdil Sivritepe 1990 İstanbul doğumludur ve 29 yaşındadır. Son olarak İstanbullu Gelin dizisinde yer alan İdil Sivritepe daha önce Çilek Kokusu dizisinde de yer almıştır.

Pelin annesinin zengin koca merakı yüzünden annesinin sevgilisi tarafından tacize uğramış bir kızdır; ancak aile tanınmış olunca mesele tacizden çıkarılır ve Pelin’e uyuşturucu bağımlısı damgası vurulur. Pelin hapse girdiğinde zengin bir kız olarak görünür ve para kasası olarak değerlendirilir. 

Avlu Tüm Oyuncu Kadrosu (Yeni Gelenler DAhil) (2 Yorum)

  1. 24 ocakta yayınlanan bölümde yılbaşı kutlaması var keşke hıristiyanlar gibi çam ağacı nı süsleme selerdi