Beni Bırakma 26 Ocak Fragmanı 15. Bölüm Özeti

Beni Bırakma 26 Ocak Özeti

Emre ve Zeynep, Hülya’nın Zeynep’e olan baskısı karşısında ayrılma kararı almak zorunda kalmışlardır. Emre ise Zeynep için her şeyi yapacak kadar ona aşıktır. Arzu da bunun farkındadır ve Emre’yi kaybetmemek için Emre’nin Zeynep ile ilgili kararlarına destek olacağını söylemiştir. Bu durum ise Emre’yi sevindirmiştir.

Sıla ilk kez okuluna gitmiş güzel bir gün geçirmiştir ve otele girer girmez Bekir’le karşılaşmıştır. Bekir nasıl olmuştur da onun odasına kadar girebilmiştir.   Tarık ise, işine ve Meltem’e olan sorumluluklarını yerine getirme gayretindeyken Sıla’dan gelen bir telefon ile Meltem’in dikkatini çekecektir.

Beni Bırakma’da Sıla’nın başı yine büyük beladadır. Bekir gelir ve otel adasında Sıla’yı yakalar. Sıla çok korkar. Bekir’in amacı da budur. Sıla’yı korkutup bu işten vazgeçmesini sağlamaktır. Peki Sıla Bekir’in tehdidine boyun eğecek midir?

Esin’in planı ise tıkır tıkır işlemektedir. Zeynep’in hayat kadını olduğunu ispat etmek isteyen Esin’in elinde fotoğraflar vardır. Zeynep ise hala Yeliz’in kurduğu hain planın farkında değildir. Emre ise Zeynep’in asla böyle bir insan olmadığını herkese ispat edecektir.bgggg 1Beni Bırakma’da Bu Hafta

Beni Bırakma 26 Ocak cuma günü 15. bölümü ile Atv ekranlarında izleyicisi karşısında olacak. Beni Bırakma dizisinin 15. bölüm fragmanı yayınlanmadı; ancak sizlere bir kaç tüyo verelim Beni Bırakma dizisinden

Beni Bırakma dizisinde Yeliz hain planını devreye sokmaya karar verir; zira Zeynep artık kendisinden şüphelenmeye başlamıştır ve bir daha eve istediği gibi girip çıkamayacaktır. Yeliz acilen evde kalıcılığını sağlamak için yeni bir plan yapmalıdır.

Beni Bırakma sıla

Hülya ise kızının aşk acısı çekmemesi ve gençlerin önünden çekilmesi Emre’nin annesi ile konuşmaya gider ancak Arzu kendisini insan yerine koymamış ve para avcısı olmakla suçlamıştır. Hülya Arzu’dan duydukları karşısında çok kötü olmuş ve Zeynep’in imkansız bir aşkın peşinde koşarak üzülmesini istememiştir. Hülya Arzu’nun hiç bir zaman Zeynep’i kabul etmeyeceğini anlamıştır. Zeynep ise annesine hak vermiş ve bu aşka devam ederlerse Emre’ye zarar vermekten korkmuştur.

Zeynep Emre’den ayrılmayı kafaya koymuştur ancak Emre hiç bir durumda Zeynep’ten vazgeçmeyecektir. Bunu da açık açık annesine de Zeynep’e de söylemiştir. Zeynep ise Emre’nin kendisinden nefret etmeden bu aşkı bitiremeyeceğini düşünür; ancak Emre kendisinden nefret ederse peşini bırakacaktır.

Emre ise annesi ve sevdiği kadın arasında kalmıştır.

Beni Bırakma 26 Ocak

Sıla’nın ise hala korkuları vardır. Tarık ise yaşanan olaylardan sonra Sıla’nın psikolojisinin bozulduğunu fark etmiştir. Her şey düzelene kadar Tarık Sıla’ya destek olmayı bırakmayacaktır.

Beni Bırakma 26 Ocak Fragmanı

Beni Bırakma 26 Ocak Fragmanı 15. Bölüm Özeti (2 Yorum)

  1. Ayyyy bu tariki bogmak istiyorum gercekten yaa allah allah adam ac soylesene evlendim ama onu korumak icin falan filan