Beni Bırakma 28 29 30 31 Mayıs 1 Haziran Özeti 101 102 103 104 105. Bölüm(Gün Gün Özet)

Bora, Zeynep’e yakalanmaktan son anda kurtulmuştur. Fakat Zeynep’in nikâhında Bora’nın kendi şahidi olmasını istemesi, Bora’yı delirtir. Bora bu evliliğe engel olmak için planlarına hız verir. Ama Bora’nın bu öfkesi Emre ile Zeynep’i ayırma planına büyük zarar verecektir.

Öte yandan Esin, Arzu’nun Yeliz’e verdiği çeki, Yeliz’in evinde olduğunu öğrenir. Esin evden çeki almaya gittiğinde ise, polisler Esin’i bekliyor olacaktır. Esin bu durum karşısında köşeye sıkışacaktır. Aslan’ın, Tarık’ı dövdürmesi, Sayar Ailesi’nin bir an önce aralarında ki kırgınlıkları halletmesine ve tek bir yumruk olmasını sağlayacaktır.

Meltem ise Tarık’ın durumundan endişe duyar. Meltem, Tarık’ı görmek için yanına geldiğinde, dengeleri tamamen değiştirecek olan fitili ateşlemiş olacaktır.

Beni Bırakma 104. Bölüm Özeti Beni Bırakma 31 Mayıs 2018

Meltem’in gelmesi ile Nişan artık Sayar ailesi için bir felakete döner ve Cengiz de geldiğini geleceğine pişman olur. Cengiz sonunda Meltem’in karanlık yüzü ile karşılamıştır. Meltem babası Aslan’ı da gaza getirir ve Aslan ile Cengiz’i düşman yapar.

Kızını Sayar’ların yaptıklarını öğrenen Aslan intikam dolu şekilde Ankara’ya gelir ve işler Sayar Ailesi için karışır. Aslan çok güçlüdür ve Sayar ailesinin Aslan’ın düşmanlığı karşısında dayanacak gücü yoktur. Tüm mal varlığını kaybetmekten korkan Cengiz, bu yaşananlardan dolayı başta Tarık olmak üzere Emre’yi de sorumlu tutar ve ikisini de görmek istemez. Bu zor günde Sayar ailesinin bir arada olması gerekirken adeta dağılmışlardır. Sayar ailesi için kara günler kapıdadır.

Esin ve Bora yaptıkları iş birliği ile Yeliz’i hapishaneden kaçırıp Bora’nın evine saklarlar. Bora, her şeyi hallettiğini düşünürken çok büyük bir sürpriz hem Esin’in hem Bora’nın planlarını tepetaklak eder.Beni Bırakma 31 Mayıs

Beni Bırakma 103. Bölüm Özeti Beni Bırakma 30 Mayıs 2018

Sıla ve Tarık’ın akşama nişanı vardır ama her kesin kalbi buruktur. Tarık’ın babası Cengiz biricik oğlunun nişanına katılmayacaktır; Nişsan başlar ve Sayar Ailesi’nin bu mutluluğuna davetliler eşlik eder tek eksik ise Cengiz’dir. Tüm davetlilerin gözü Cengiz’i arar ve en sonunda Cengiz babası olarak Tarık’ı bu mutlu gününde yalnız bırakmamaya ve onu affetmeye karar verir.

Tarık ve Sıla’nın mutlulukları Cengiz’in de gelmesi ile tamamlanırken Meltem’in hain planı devreye girer ve Tarık ve Sıla’nın nişanına gelerek Sayar ailesini davetlilere rezil eder. Meltem’in gelişi ile Nişan bir anda kabusa döner. Meltem sadece nişanı dağıtmakla kalmaz babası Aslan’a da haber verir.

Esin  Yeliz’in tehditleri ile adeta köşeye sıkışmıştır. Emre ve Zeynep’i ayırmaktan önce yapması gereken en önemli şey Yeliz’i bir şekilde hapisten çıkarmaktır ancak bunun yasal yollarla gerçekleşmesine imkan yoktur.  Bora ise Zeynep’in Emre ile evlenmesine engel olmanın planlarını yaparken Esin bir kez daha Bora ile ortaklık yapmak için Bora’nın kapısı çalar. Bora’nın istediği fırsat ayağına gelmiştir; ama Esin’in tek şartı Yeliz’in hapisten çıkarılmasıdır. Beni Bırakma 104. Bölüm

Beni Bırakma 29 Mayıs Özeti

Zeynep ve Emre’nin kafasında kına gecelerine Hülya’nın gelip gelmeyeceği sorusu vardır; ancak Hülya kızının kararlı olduğunu görür ve bu mutlu gecede kızını yalnız bırakmak istemeyerek Zeynep’in kınasına katılır. Hülya’nın katılımı ile ortalık bir anda şenlense de arkasından kınaya Esin de gelir. Esin’in de kınaya gelmesi ortamı yine bir anda soğutur ama Arzu tüm riskleri göze alır ve Esin karşısına dikilir. Arzu bu sefer evlatlarını Esin’e yem etmeyecektir. Arzu ve Hülya’nın desteğini alan Zeynep ve Emre artık bu mutluluk hiç bir güç tarafından yıkılamaz  dese de Bora ve Esin hiç duracak gibi değildir.

Kına da fark edilmese de Bora’da vardır. Bora, Zeynep’in mutlu anlarını bir ruh gibi onu etmektedir. Bora kınanın mutlu geçmesine müsade etmiştir ama asla Emre ve Zeynep’in evlenmelerine Bora müsaade etmeyecektir. Bora’nın tek çıkar yolu kalmıştır Emre’yi  öldürecek ve Zeynep’ine kavuşacaktır.

Öte yandan Meltem bir iyilik perisi kesilmiştir ve Cengiz ile Tarık’ın bozuk olan arasını düzeltmek için çabalamaktadır Meltem, Cengiz’i Tarık’ın nişanına gelmesi için ikna etmeye çalışırken Cengiz’in gözünde de adeta bir iyilik perisine dönüşmüştür. Meltem büyük planına adım adım yaklaşırken Meltem’in şeytani yüzünü göstermesine çok az kalmıştır.

Beni Bırakma 28 Mayıs Özeti

Zeynep, annesinin Emre konusunda ki korkularının farkında olsa da bir kez daha aşkına şans tanımak ister. Hülya’nın Emre konusunda çok sert tepki vermeye devam eder ama Zeynep bu sefer aşkının kazanması için çabalamaya devam eder

Emre ve Zeynep’e ise sadece Emre’nin annesi Arzu destek vermektedir. Arzu’nun da desteğiyle çok hızlı bir kararla evlenmeye karar verirler. Emre ve Zeynep evlenmelerinin iki aile arasında ki bütün kırgınlıkları sona erdireceğinden emindir ama hiç bir şey onların düşündüğü gibi olmayacaktır.

Emre ve Zeynep’e Arzu bir  kına gecesi düzenler ve iki deli aşık evlilik yolunda ilk adımı atar. Sayar ailesinin bu mutlu günleri ne kadar sürecektir?

Öte yandan Meltem ve Mehmet kötülükte güçlerini birleştirerek intikam planı yapmışlar ve hemen de planlarına başlamışlardır. Mehmet, Sıla ve Tarık’ın evine gizlice girer. Mehmet’in Sıla ve Tarık’ın evinde olduğu anda Sıla eve döner artık Sıla ve Mehmet’in karşılaşması an meselesidir. Sıla ve Mehmet karşılaşırsa Mehmet ve Meltem’in bütün planları alt üst olacaktır.Beni Bırakma 28 mayıs

Beni Bırakma 101. Bölüm Tüyoları

Beni Bırakma dizisi özetleri takipçilerimizin isteği ile tek konu altında toplanacak bundan böyle her bölüm için ayrı özet konusu açılmayacak; tek konu içinde özetler gün bölüm bölüm sizlerle olacak.

Beni Bırakma dizisinde Zeynep ve Emre bilmem kaçıncı kez tekrar birleştiler. Emre ile Zeynep’in tekrar barışması Bora’yı çileden çıkaracak. Çileden çıkan Bora; Emre ve Zeynep’in arasını bozmak için yine oyunların başlayacak. Bora’yı asıl çileden çıkaran ise Emre’nin Zeynep’i evlenmek için ikna etmesi olacak.

Zeynep’in bir uçuruma doğru sürüklendiğini söyleyen Bora Zeynep’in Emre ile evlenmesine engel olmak için Hülya’yı da kullanacak. Peki Bora Zeynep ve Emre’nin arasında bir kez daha girebilecek mi? Cengiz ise kendisinin karşı çıkmasına rağmen Zeynep denen kızla evlenmek isteyen oğluna ne cevap verecek?

Meltem’in artık psikolojisi tamamen bozuldu. Herkesi yakmayı göze alabilecek kadar psikopatlaşmış Meltem bakalım iki aşığın başına daha neler açacak. Meltem’in yeni bir planı vardır bu nedenle de fotoğraf meselesini Sıla’ya olan gerçekliği ile anlatmıştır.

Vedat ise Hülya’yı bir kez daha kaybetmemek için savaş vermeye hazırdır. Aynı şekilde Esin de kocasını Hülya’ya kaptırmamak için her şeyi göze alacaktır. Bu iki savaş arasında olan suçsuz Hülya’ya olacaktır.

Hülya bir yandan kızının sıkıntıları ile uğraşırken bir yandan da Esin belasının başına açtığı sıkıntılar ile uğraşmaktadır. Beni Bırakma 28 29 30 31 Mayıs

Beni Bırakma 28 29 30 31 Mayıs 1 Haziran Özeti 101 102 103 104 105. Bölüm(Gün Gün Özet) (1 Yorum)