Beni Bırakma 39. Bölüm Özeti 1 Mart Bora ve Zeynep Baş Başa

Beni Bırakma 39. Bölümü ile 1 mart perşembe günü Atv ekranlarında izleyicisi karşısında olacak. Beni Bırakma dizisinde Meltem’i oynadığı büyük oyun herkesin başına bela açacak. Diğer taraftan Bora ve Zeynep’in arasında bir şey olduğuna inanmayan ve bu durumu gözü ile görmek isteyen Emre Bora’nın evine doğru yola çıkar. Bora’nın evinde ise Zeynep ve Bora baş başadır. Peki Emre Bora’nın evinde nasıl bir durumla karşılaşacaktır?

Beni Bırakma 39. Bölüm Özeti

Cansu Emre’nin tekrar Zeynep’in peşinde koştuğunu görünce hemen elinde ki son kozu devreye sokar. Cansu Emre’ye Zeynep’in kendisinden ayrıldıktan sonra hemen Bora’yı bulduğunu ve sıcak bir aşk yaşadıklarını söyler.  Zeynep’e bir kez daha iftira atarak Emre’nin aklını çelmeye çalışan Cansu’ya Emre bu sefer güvenmeyecektir. . Emre, Cansu’nun söylediklerine inanmaz ama Cansu Zeynep ve Emre’nin Bora’nın evine baş başa olduklarını söyler. Emre bu durumu kendi gözü ile görmek için Bora’nın evine doğru yola çıkar.

Annesi ile tartışan Zeynep ise yine bayılmış ve Bora’nın eline düşmüştür. Bora’nın ise Zeynep’e sahip olabilmek için yıllarca beklemiştir. Artık Bora’nın Zeynep’i kollarına alma vakti gelmiştir. Kendine geldiğinde kendini Bora’nın evinde bulan Zeynep Bora’nın evinde üzüntüden bir kez daha baygınlık geçirmiştir. Zeynep ise Bora’nın kendi ile ilgili düşüncelerinden ve Emre’nin Bora’nın evine geleceğinden habersiz Bora’nın evinde kendine gelmeye çalışmaktadır.

Öte yandan Emre’nin Zeynep ile tekrar ilgilenmeye başlaması ile Zeynep’in tekrar oğlunu ağlarına düşürdüğünü düşünen Arzu kızını oğlundan uzak tutmazsa sonuçlarına katlanmak zorunda kalacağını söylemek için Hülya’nın evinde gider. Arzu Zeynep’e olan öfkesini Hülya’dan çıkartacaktır.beni bırakma yedek 27 şubat 1

Sıla ise Meltem’in hain planı ile çok kötü bir otele yerleşmiştir. Sıla’yı arayan Tarık ise sonunda Sıla gitmeden yetişir. Tarık’ın Sıla’yı durdurması ile Sıla’nın hayatı boyunca unutamayacağı kötü bir an yaşamasına engel olur. Meltem’in hain planı yine son anda Tarık’ın hamlesi ile önlenmiştir. Tarık Sıla’nın yaşadıklarını unutması ve iyileşmesi için göl evine götürür ama Meltem planını bozan Tarık’ı gizlice takip etmektedir. Tarık Meltem’in kendilerini takip ettiğini fark etmemiş ve baş başa Sıla ile göl evine gitmiştir.beni bırakma yedek 27 şubat 2