Beni Bırakma 51. Bölüm Özeti 19 Mart Emre’nin İntikamı

Esin için her şey bitmiştir. Esin Arzu’dan yardım ister ama Arzu’nun da artık elinden bir şey gelmeyecektir. Esin Zeynep’e oynadığı kirli oyunu herkese açıklamak zorunda kalır. Esin anlattıkları ile artık herkesin gözünde iki paralık olmuştur. Esin için yolun sonu gelmiştir. Emre ise artık Zeynep’in tamamen suçsuz ve günahsız olduğuna öğrenmeye yaklaşmıştır. Cengiz’in karşısında Emre ve Zeynep iki aşık rolü oynasa da Zeynep’in tekrar Emre’ye dönmesi kolay olmayacaktır. Zeynep ise Emre ile sürekli güven bunalımı yaşamak istememektedir.

Cengiz sanki bu affetme işini hızlandırmak istercesine herkesin önünde Emre ve Zeynep’in barıştığını, Zeynep’in yakın zamanda gelini olacağını ilan eder. Bu ilan hem Arzu’yu hem de Bora’yı çileden çıkarır. Bora Emre’nin Zeynep’e kendini affettirmesine izin vermeyecektir.

Sıla ise Meltem’e verdiği Tarık’tan uzak duracağım sözünü zorda olsa yerine getirmeye devam eder; ancak Sıla’nın Tarık’a olan aşkını bastırması kolay olmayacaktır. Meltem tam Sıla’dan kurtuldum derken  Tarık’ Sıla’nın karşısına  sürpriz bir hamle ile çıkar. Meltem kendine yüz vermeyen hatta yüzüne bile bakmayan Tarık’ın Sıla’ya resmen ilanı aşk etmesine katlanamayacak ve bu işi artık kökten bitirmek için harekete geçecektir. Meltem Sıla’yı Tarık’ın gözünde kendinin düştüğü durumdan daha aşağılık bir duruma düşmeden Tarık’ın Sıla’dan vaz geçmeyeceğinden emindir.

Beni Bırakma 51. Bölüm özeti resimleri
Beni Bırakma dizisi 51. bölüm Tüyoları  Beni Bırakma’da  Geçen Hafta Neler Oldu?

Beni Bırakma dizisinde sonunda dinsizin hakkından imansız geldi. Bora sonunda Esin’in hakkından gelmeyi başardı. Emre ve Bora arasında ki savaş ise kaldığı yerden devam etti. Emre Bora’nın hışmına uğradıktan sonra bu Bora’nın gerçekte kim olduğunu araştırmaya başlar. Beni Bırakma 51. Bölüm resimleri

Bora’nın nerede ve nasıl Zeynep’i bulduğunu araştırmaya koyulan Emre aslında Bora ile ilgili bir çok gerçeğe ulaşacaktır. İlerleyen bölümlerde Emre aslında Bora’nın yıllardır Zeynep’in peşinde olduğunu bulacak ve Bora’nın Sayar hastahanesine ortak olmasının tek sebebinin Zeynep olmadığını da öğrenecek. Bora’nın Sayar’lar la da yıllar öncesine dayanan bir hesabı vardır.

Vedat Esin’in başına gelenleri hak ettiğini ancak burada başına gelenleri hak etmeyen tek insanın Zeynep olduğunu düşünmektedir. Artık Esin’e güvenmeyen Vedat için karar zamanıdır. Ya ailesi dağılacak yada bu haksızlığa sessiz kalacak duyduklarını duymadım sayacaktır.Beni Bırakma 19 mart

Esin’de Bora’nın ZEynep’e aşık olduğunu ve aslında amaçlarının aynı olduğunu fark eder. Zeynep Emre’yi severken Bora nasıl bu duruma sessiz kalacaktır. Esin’in bulduğu bu fikir Dinsiz ile İmansız’ın gücünü birleştirip Emre ve Zeynep’in üzerine gelmesi anlamına gelmektedir. Emre ve Zeynep bu günleri en sorunsuz şekilde atlatmak için aşklarına sığınmalı ve bir birlerine sonsuz güven duymalıdır. Emre ise hale Zeynep’in bir hayat kadını mı yoksa iftiraya uğrayan masum bir kız mı olduğuna karar verememiştir. Emre Zeynep’e güvenmek istese de yaşananlardan sonra bu neredeyse imkansızdır.

Meltem’in babası önümüzde ki haftalarda Beni Bırakma setine gelecek. Meltem bilindiği üzere Sayar şirketinin en büyük ortağı. Tarık her ne kadar Meltem’i sildim benim için sadece Sıla var dese de bu iş o kadar kolay olmayacaktır. Elinde kozu kalmayan Meltem babasını kullanacaktır.

Sıla ise Tarık’ın kendisine olan aşkına inanmıştır ama bu aşkın herkese zarar vereceğinden emindir. Sıla kalıp savaşmak yerine kaçmayı tercih edecektir. Peki bu sefer Tarık başını derde sokan Sıla’yı kurtarabilecek midir? Meltem’in Sıla ile ilgili hain planı nedir?

 

Beni Bırakma 51. Bölüm Özeti 19 Mart Emre’nin İntikamı (7 Yorum)

  1. Ya Meltem bi durda motorun soğusun be kızım ne bu sürekli kötülük düşünüyon sürekli hamle yapıyon yakında beynin yanacak ??inşallah yanarda kurtuluruz ?

  2. zeynep ve emre mutlu olacak. sıla ve tarıkta mutlu olacak ama üçüncü şahıslar aradan çıkarsa .zeynepte sılada dik durması ve sabretmesi lazım zeynep -emre .sıla-tarık sizi çok seviyorum üzülmeyin iyiler hep kazanacak

  3. Meltemin yapamadığını beyinsiz Sıla kendi eliyle yapacak Tarık a ne demek Mehmet le yakınlaşmak ya ne demek???

  4. Aman kaçsın kaçmazsa hatrım kalır kaçsın bi daha da dönmesin ki kurtulalım bu ne ya… Bide Mehmet e yaklaşıyor bu ne rezillik Allah aşkına namus üzerinden yürümeyin dedikçe inadına yapıyolar Allah ıslah etsin sadece orayı düşünen beyinsiz senaristleri ???

  5. Tarık işi gücü bıraksın sılanın arkasını mı toplasın.. Zaten adam bi taraftan Meltem ile bi taraftan ailesi ile uğraşıyor bide ikide bir sılanın zora görünce kaçması kaçmasını geçtik bide sürekli başını derde sokması kaçtığı yerde yetti artık ya

  6. Bi sorun olunca kaçmayı huy edindi bu kız Allahım sen sabır ver off sıla offf… Bi de hukukçu olacak ???