Beni Bırakma 53. Bölüm Özeti 21 Mart Bora’nın Oyunu

Beni Bırakma 53. Bölümü ile 21 mart çarşamba günü Atv ekranlarında olacak. Beni Bırakma 53. Bölüm özeti gün kısa süre içinde sayfamızda olacak ancak biz sizlere öncelikle Beni Bırakma’da bu hafta neler yaşanacak ve dün neler oldu biraz onlardan bahsedelim. Beni Bırakma  21 mart özeti çıktığında ise sayfamızda olacak.

Beni Bırakma 53. Bölüm Tahminleri ve Tüyoları

Emre Zeynep’e kendisini affettirmek için harekete geçecek ancak Zeynep Emre’nin kendisini değil yalancılara iftiracılara inanmasını bir türlü kabul edemeyecek. Emre’ye deliler gibi aşık olan Zeynep Emre’nin kendisine güveninden emin olmadan tekrar onunla asla bir şey yaşamayı istememektedir. Emre ise Zeynep’in yaşadığı bu güven bunalımına hak vermektedir ve bu güven bunalımın bir daha yaşanmaması için her şeyi Zeynep’e anlatacağına ve ona sormadan hiç bir şeye inanmayacağına söz verir; Peki bu Zeynep için yeterli olacak mıdır?

Beni Bırakma 53. Bölüm resimleri

Esin ile iş birliği yapmadığı için pişman olan Bora Esin’i yeniden sahaya dönderir. Esin’i Bora ve Zeynep aşkını bitirmesi için görevlendiren Bora’nın elinde ki fotoğrafların tek peşinde olan Esin değildir. Vedat’ta karısını istemese de düştüğü bu çukurdan çıkarmak ister; ancak Esin hala hiç akıllanmamıştır.

Bora Emre’nin doktorluğunu bitirererêk hastahaneden uzaklaştırılması için harekete geçer. Bora bunun için Emre’yi muhtemelen yine büyük bir oyunun içine çekecektir. Benzer şekilde Emre’de Zeynep’in burnunun dibinde olan bu tehlikeli adamı hastahaneden uzaklaştırmak ister. Peki Sayar hastahanesinden kim gidecektir? Bora mı Emre mi? Arzu ise daha Emre’nin problemlerini çözmede bir de Sıla mesesi ile tekrar sarsılır.

Sıla ve Tarık arasında yaşananlar Arzu’nun Tarık’a da müdahale etmesini gerektirir; ancak Tarık ve Sıla zaten evlenmiştir. Arzu ise Sıla’yı değil Meltem’i geleni olarak görmek ister. Meltem’in oynadığı oyunların farkına varan Arzu Meltem’in babasının şirketin önemli bir ortağı olmasından çekinmektedir. Sıla ise ne kadar uzak durmak istese de Tarık’ın sürekli yanında olması ve Tarık’a olan aşkı yüzünden bunu başaramaz. Tarık ise Sıla’nın neden kendisinden kaçtığını öğrenmek için harekete geçer. Meltem Sıla’yı Tarık’tan uzaklaştırmak için yaptığı yeni planında başarılı olabilecek midir?

Beni Bırakma 21 mart resimleri

Beni Bırakma 53. Bölüm Özeti 21 Mart Bora’nın Oyunu (1 Yorum)

  1. Beni bırakma bıtmesin çok güzel bir dizi ailecek bayılarak izlediğimiz bir dizi emegi gecen herkese tesekkürler…