Beni Bırakma 58. Bölüm Özeti 28 Mart Sıla Savaşmayı Seçer

 Beni Bırakma 58. Bölüm Özeti

Esin Bora’yı kandırdığını sansa da Bora’nın Esin’in planından haberi vardır. Esin Bora’nın evine ses kayıt cihazını bulmaya ve fotoğrafları almaya gitmiştir; ancak Esin, hiç beklemediği anda Bora’dan ağır bir darbe alır. Bora, Esin’e yaptıklarının bedelini ağır ödetecektir.

Tarık’ın dil dökmelerine rağmen bir türlü ikna olmayan Sıla, Tarık’ın haberi olmadan boşanma davası açmaya karar verir. Öte yandan gerçekleri öğrenen Cengiz, Meltem’le yüzleşir. Meltem, Cengiz’den dolayı ağır bir yenilgi alsa da bu durum onu Tarık’a sahip olma yolunda daha da hırslandırır.

Meltem’in Tarık’tan vazgeçmeye niyeti yoktur. Geç de olsa hata yapmış olabileceğini düşünen Arzu, gerçekleri öğrenmek için Zeynep’le konuşmaya gider. Emre, Bora’nın Zeynep ile ilgili planını öğrenmek isterken, Bora tarafından hiç beklemediği bir sürprizle karşılaşır.

Beni Bırakma 58. Bölüm resimleri

Beni Bırakma Dizisinde Bu Hafta ve Gelecek Hafta

Beni Bırakma dizisinde Emre Bora’yı araştırmaya devam eder. Bora’nın gerçekte Zeynep’e aşık olmadığından emin olan Emre Bora’nın sırf kendisine aşık olduğu için Zeynep’i seçtiğini düşünür. Bora’nın amacının Sayar ailesine zarar vermek olduğunu düşünen Emre Bora’nın babası ölen abisi ve babası arasında yıllar öncesinden kalan bir husumet olduğunu tahmin eder. Zira Bora babasının yıllar önce ki en iyi arkadaşının oğludur.

Bora’nın yıllardır hastahane ortakları Mehmet beyin durduk yere ortaklıktan ayrılmasına bir anlam veremez ve Bora’nın Mehmet Beye baskı yaparak hastahane ortaklığından çıkardığını ve yerine ortak olarak kendisini aldırdığından emindir.

Zeynep’in kötü yola düşmüş bir kız olmadığından ve kendisinin de Zeynep’e atılmış iftiranın Esin yüzünden bir parçası olduğunu düşünen Arzu ise rahatsızdır; ancak Esin’in artık kaçacak yeri kalmamıştır. Hem kızı Cansu hemde kocası Vedat ondan şüphelenmektedir. Esin’in elinde artık oynayacağı çok koz kalmamıştır. Esin yapacağı hamleler ile hem kendisine hemde çevresinde kilere büyük zarar verecektir. Esin kaçacak yeri kalmadığından da zaten avucunda olan Arzu’dan yardım isteyecektir. İşte o  zaman Arzu Esin’in ruh hastası yüzü ile karşılaşacaktır.

Sevdiği adam rahat etsin; sıkıntıya düşmesin diye gitmeyi seçen Sıla Tarık’ın kendisini bulduğunda ki tavırlarını düşünmektedir. Tarık onu kaybettiği için çok korkmuştur. Bu da Tarık’ın Sıla’yı ne kadar çok sevdiğinin ve onsuz yapamayacağının bir kanıtıdır. Tarık Sıla’ya sen gidersen ben yanarım sensiz yaşayamam demiştir. Artık Sıla kalmayı seçmek zorundadır; Tarık için. Seher hala ise çok fazla ileri giden Meltem’in yedikleri nanelere anlatmak için harekete geçer.

Beni Bırakma 28 mart resimleri

Meltem ise artık Sıla’yı öldürmeden ondan kurtulamayacağını anlamıştır. Sıla’nın masum kız rolü ile Seher halayı da yanına çektiğini düşünen Meltem Cengiz meselesinden de istediğini alamamıştır; ancak Cengiz’in yumuşak karının ortaklık olduğundan emindir.

Atv ekranlarının sevilen dizisi Beni Bırakma 58. Bölümü ile 28 mart çarşamba günü Atv ekranlarında olacak. Beni Bırakma dizisi 58. bölüm özeti yayınlanmadı ancak biz sizlere Atv’nin sevilen dizisi Beni Bırakma ile ilgili bir kaç tüyo verelim.

Beni Bırakma 58. Bölüm Özeti 28 Mart Sıla Savaşmayı Seçer (1 Yorum)