Beni Bırakma 65. Bölüm Özeti 6 Mart Zeynep’in Babası Kim?

Beni Bırakma 65. Bölüm Özeti

Zeynep yaralanmıştır ancak çok küçük bir sıyrıktır. Emre hemen Zeynep’i dağ evinde götürür ve  Zeynep’i iyileştirir. Zeynep’ten haber alamayan Bora adeta çıldırır. Bora’nın en büyük korkusu Emre ve Zeynep’in tekrar yakınlaşmasıdır. Tam da Bora’nın korktuğu gibi olur. Dağ evinde Emre ve Zeynep arasında ufak bir yakınlaşma olur.

Emre, kendi mail adresinden Zeynep’e atılan iftiranın asla kendisi tarafından olmadığını defalarca söylese de Zeynep her şeyin geç olduğunu söyler.  Emre Zeynep’in masumiyetini ispatlayacağını söyler. Emre ise artık Zeynep’e olan aşkını itiraf etmek için harekete geçer.

Cansu ise Sıla’nın vurulmasında tüm  suçlunun Bora ve annesi Esin’i olduğunu düşünür. Vedat ise hastahanede ki kamera kayıtlarına ulaşmak üzeredir. Kamera kayıtlarına ulaşılması Esin’in sonu olacaktır.  Esin kamera kayıtlarına ulaşıldığını öğrenir ve kendini kurtarmak için hastaneye gider Cansu ise annesi Esin’i takip etmektedir. Her şeyin ortaya çıkmasında Cansu kilit roldedir. Vedat, ekran başında kamera kayıtlarını izlemektedir. Biraz sonra kimim Emre’nin odasına girdiği ve o maili attığı ortaya çıkacaktır.  Esin’in ipi çekilmek üzeredir, eğer bir şey yapmazsa kurduğu tüm oyun başına yıkılır.

Tarık ve Sıla severek ayrılmıştır ve ikisi de çok üzgündür. Meltem de Tarık ve Sıla’yı ayrı tutmak için Sıla’ya bir yalan daha söyler. Meltem Sıla’ya seninle Tarık arasında yaşananlardan sonra Tarık bana döndü artık çok mutluyuz der.  Sıla ise Tarık’ın kendisinden vaz geçtiğini Tarık’la Meltem’in barıştığını düşünür.Beni Bırakma 65. Bölüm resimleri

Beni Bırakma’dan Tüyolar

Emre kendisine sıkılan silahlardan kurtulur ve Bora ile çetrefilli bir kavgaya girer. Bora için her şeyi yapabilecek sadık köpek Sadık ise olan biteni izler. Bu sırada da Bora’nın Emre’ye zarar vermesini engellemek için olay yerine gelen Cansu ve Zeynep silah seslerinden kimsenin yaralanmadığını görünce sevinir ancak Bora ve Emre yine kavga etmektedir. İşin kötüsü ise Sadık Emre’nin Bora’yı döverek öldüreceğinden korkar ve bir kez daha silahını ateşler. Bu ateş sonucu bence Zeynep vurulacaktır. Zira Cansu’nun vurulması anlamsız olacaktır.Beni Bırakma 65. Bölüm

Zeynep hastahanededir. Bir yandan hem Bora hem de Emre Zeynep’in namusu ile oynayan kişiyi aramaya devam eder. Zeynep ise hala  Emre’ye masum olduğu konusunda inanmamaktadır. Adete artık Emre ve Zeynep’in rolleri değişmiştir. Emre Zeynep’in masum olduğuna inanmış şimdi de kendi mailinden atılan mailleri kendisinin atmadığını ispat etmeye çalışmaktadır.

Bora’nı yaptığı hain plan sonrası Zeynep Bora’nın ne kadar tehlikeli bir adam olduğunu bir kez daha görmüştür. Bora kesinlikle Zeynep’in tanıdığı bildiği çocukluk arkadaşı Bora değildir. Bora Zeynep’e iyi görünmek için taklalar atarken Bora Zeynep’e yakalanmıştır. Artık Zeynep ne olursa olsun Bora’nın kendisine olan aşkına ne de masumiyetine inanacaktır. Bora artık güzellikle Zeynep’e sahip olma şansını kaybeder.

Vedat ve Hülya eski iki aşıktır bence; çünkü bir birlerini ilk gördüklerinde ki yüz ifadelerinden ben aralarında bir aşk geçtiğini ancak kavuşamadıklarını anladım. Muhtemelen Vedat Hülya’dan ayrıldıktan sonra zor zamanda bulmuştur Esin’i yoksa Esin çekilecek çile değildir.

Tarık ise Sıla’nın Mehmet’in evinde ne işi olduğunu ve neden kendisine aşık olduğu halde kendisini istemediğini söylediği düşünür durur. Meltem’in planı bu sefer tıkır tıkır işlemektedir; ancak Mehmet Sıla’nın Tarık’a olan aşkına hala inanmak istemez. Tarık ve Sıla bir birini severken neden kavuşamamaktadır. Mehmet Sıla’nın üzülmemesi için her şeyi yapmaya göze almıştır.

Beni Bırakma 6 nisan

Beni Bırakma 65. Bölüm Özeti 6 Mart Zeynep’in Babası Kim? (1 Yorum)

  1. Vallahi ben Cansuyu çok beğeniyorum. Annesinin etkisinden kurtuldu iyi bir kız oldu. Aferin Cansu. Çok da güzel kız